کــــــــــــــار یابی برای مهندسین عمران

m.aksoun

عضو جدید
کار یابی

کار یابی

سلام.من فوق دیبلم رشته نقشه برداری هستم.خوشحال میشم بتونم تو بروزهای عمرانی کمکتون کنم.تجربه کاری هم دارم.با تشکر.09377464263

starrr

عضو جدید
سلام
برای کار در شرکت پیمانکاری تونل ، یک نفر مهندس عمران نیاز داریم تلفن تماس 22332702-021

سلام من موفق نشدم رزومه ام رو فکس کنم
چون دستگاه شما رو تلفن بود
من آدرس ایمیل خودم رو براتون میذارم
مرسی
منتظر پیغام شما هستم
:gol:
h_stru@yahoo.com

علامه زاده

عضو جدید
سلام من فارغ التحصيل رشته مهندسي عمران هستم خوشحال ميشم اگه براي قسمت مهندسي ناظر و سرپرستي و اجرا در پروژه هاي ساختماني كاري سراغ داشتيد خبرم كنيد.
برای کار در دفتر فنی شرکت پیمانکاری اگر مایلید رزومه خود را برای ما فاکس بفرمایید
02122332703

علامه زاده

عضو جدید

e_farzin

عضو جدید
به يك مهندس عمران جهت سرپرستي يك كارگاه عمراني در زمينه انتقال آب، واقع در استان آذربايجان شرقي، شهرستان سراب (خارج از شهر) نيازمنديم. غذا و محل سكونت در كارگاه تامين خواهد شد.
در صورت تمايل لطفا سوابق، تجربيات كاري، تواناييها، و حداقل حقوق درخواستي خود را با پيام بفرستيد.

ph253

عضو جدید
سلام. دارای مدزک فوق دیپلم عمران وکارشناسی ناپیوسته ساختمان هستم وبا مدرک فوق دیپلم دارای 5سال سابقه اجرایی(سرپرست اجرایی) و 6 سال سابقه دفتر فنی کارهای عمرانی(متره وبرآورد) میباشم وتمایل به انجام کارهای نظارتی ودفتر فنی واجرایی دارم.
در حال حاضر بیکار وجویای کار میباشم.

saman61

عضو جدید
سلام مهندس عمران هستم با Auto CAD و ETABS هم کار کردم سابقه کار نقشه برداری رو هم دارم ساکن اهواز هستم
09169152081

zahra.civil

عضو جدید
سلام.....
من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستم.......دنبال کار میگردم......
بانرم افزارهای مهندسی عمران آشنایی دارم و قادر به انجام پروژه می باشم....
اگه کمکم کنید ممنون میشم......
متشکرم......

morteza135

عضو جدید
سلام.....
من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستم.......دنبال کار میگردم......
بانرم افزارهای مهندسی عمران آشنایی دارم و قادر به انجام پروژه می باشم....
اگه کمکم کنید ممنون میشم......
متشکرم......

سلام ما یک دفتر مهندسین مشاور هستیم. یک مهندس عمران نیاز داریم. اگر تمایل داشتید رزومه تان رابه sarvinsaze@yahoo.com ایمیل(با subgect رزومه) ویا به شماره 88261688 فاکس کنید.

kshtkar65

عضو جدید
جویای کار

جویای کار

منم لیسانس عمران رو گرفتم الان هم یک ساله ناظر بنیاد مسکنم دنبال ی کار خوب در کنار نظارت میگردم

مطلب زاده

عضو جدید
باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی مهندسین و تبریک روز مهندس برای تمامی مهندسین.من لیسانس عمران هستم و جویای کار در شهر تبریز می باشم.اگر موردی پیش اومد با من در تماس باشین.ممنونم

آخرین ویرایش:

afshin0917

عضو جدید
باسلام وخسته نباشید
دانشجو ارشد سازه علوم تحقیقات فارس هستم وفقط پنجشنبه ها سرکلاسم.ساکن شیراز هستم و آشنایی به a.cad و excel و word و تاحدودی etabsهستم و سابقه کار اجرایی هم دارم.به دنبال کار عمرانی هستم ممنونم اگر به ایمیل من afshin.eng1@yahoo.com ایمیل بزنید یا برام پیام بذارین.مرسی

morteza_fckgw

عضو جدید
از دوستاني كه در آزمايشگاههاي مكانيك خاك فعاليت داشته اند و مايلند به صورت مشاوره اي با شركت سرو آزما (توليد كننده تجهيزات آزمايشگاهي) همكاري كنند رزومه كاري خود را براي ما ايميل بزنند...
sarvazma@yahoo.com
با تشكر...

amirtycoon

عضو جدید
سلام به مهندسين عزيز
بنده فارغ التحصيل عمران - عمران از دانشگاه اميركبير هستم داراي 6 ماه سابقه نظارات در پروژه سد سازي
در حال حاضر هم بيكار هستم.

با تشكر

sahar-22

عضو جدید
سلام خدمت دوستان گرامی،من دانشجوی کاردانی عمرانم،به اتوکد مقدماتی و پیشرفته آشنایی دارم،توانی کار با Power point و Wordرا هم دارم،زبان انگلیسی را هم تا حدی میتونم صحبت کنم،دنبال کار میگردم متناسب با رشتم،البته کارهای اجرایی را خیلی بیشتر از کارهای دفتری دوست دارم،در کارهای نقشه کشی هم مهارت دارم،خوشحال میشم با دوستانی که به مهارتهای من نیاز دارند همکاری کنم.

لطفا در پروفایلم پیغام بگذارید.

با تشکر.

کفاش زاده

عضو جدید
سلام به همگی
من مهندس معمارم.با اتوکد.اسکچاپ.مکس.فتوشاپ.ورداشنایی دارم اماده همکاری هستم.

saman61

عضو جدید
سلام به همگی من لیسانس عمران هستم ، 2.5 سال هم سابقه کار دارم . 6 ماه سابقه کار نقشه برداری دارم . 6 ماه هم شهر جدید شیرین شهر کیلومتر 35 جاده اهواز و آبادان سرپرست کارگاه ساختمانی بودم . آماده به کار توی اهواز و شهرهای نزدیک هستم .

اینم ایمیل منه : sam.hamid61@gmail.com

shaparakha

عضو جدید
ba salam
man faregho tahsil reshte omran daneshgahe bahonare kerman hastam
ba narm afzarhaye:Auto cad, Etabs,Safe
tasalote motevaset daram.bishtar donbale tajrobe hastam ta hoghugh
poshtkaram ham khube
Email:mojtaba.engineer@yahoo.com

larten

عضو جدید
سلام خسته نباشید من صابر محمدی مهندس فضای سبز و محوطه سازی هستم مسلط به cad 2 بعدی اگر کاری بود به صورت پروژه ای و همکاری خوشحال میشم انجام بدیم بخشی از کار بنده رو هم میتونین در سایت گروه که مدیریتش با شخص بنده هست ببینین
www.sarzaminesabz.com

info@sarzaminesabz.com
09195409057

آخرین ویرایش:

OMIDHR

عضو جدید
یک شرکت پیمانکاری ساختمانی طرف قرارداد با نهادهای دولتی، به منظور نظارت بر ساخت و ساز و نوسازی در بافت‌های فرسوده‌ی شهری تهران نیاز به تکمیل کادر خود دارد.
شرایط اولیه:

1. دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) و بالاتر در یکی از رشته های عمران و معماری و یا رشته های مرتبط با ساختمان.
  2. شاغل نبودن در سازمان‌ها و نهادهای عمومی دولتی.

این فراخوان دارای آزمون نمی‌باشد.
شرکت در آن رایگان است. کارجویانی که رزومه‌شان بیشترین تطابق را با شرایط مطلوب کارفرما داشته باشد جهت مصاحبه دعوت می‌شوند.
دریافت و بررسی رزومه ها توسط سایت OMIDHR.IR انجام می‌شود. لطفا فرم ثبت رزومه را در سایت WWW.OMIDHR.IR تکمیل بفرمایید. در صورتی که قبلا آن فرم را پر کرده اید نیازی به تکمیل مجدد نیست، تمام رزومه‌های قبلی بررسی می‌شوند.
آخرین مهلت ارسال رزومه: 15 خرداد 1392

سانیار 90

عضو جدید
سلام خسته نباشید من صابر محمدی مهندس فضای سبز و محوطه سازی هستم مسلط به cad 2 بعدی اگر کاری بود به صورت پروژه ای و همکاری خوشحال میشم انجام بدیم بخشی از کار بنده رو هم میتونین در سایت گروه که مدیریتش با شخص بنده هست ببینین
www.sarzaminesabz.com

info@sarzaminesabz.com
09195409057

کارت عالیه

s-man

عضو جدید
لیسانس عمران هستم بدون سابقه کار جویای کار در اهواز هستم

anno domini

عضو جدید
سلام من دانشجوی رشته عمران هستم دانشگاه فیروزکوه یه کارنمیه وقت یا چهارروز درهفته میخوام

EhsanETS

عضو جدید
دوستانی که تمایل به کار بازاریابی در زمینه ساختمان دارن با بنده تماس بگیرن. (پیغام خصوصی)
استان مورد نظر هم تهران هست.

R2839166

عضو جدید
سلام
منم معماری میخونم :D ترم 4 دانشگاه تربیت دبیر(شریعتی) تهران
اتو کد و 3D و تایپ و فوتو شاپ و همه چی بلدم :D
کاری بود در خدمتم!!
شدیدا جویای کار هستم.:gol:

سلام ؛ لطفا مشخصات فردي و تخصصي و شرايط كار تمام وقت يا نيمه وقت خودتان را به آدرس R2839166@yahoo.com ارسال فرمائيد .
با تشكر نجفي