آزمون نظام مهندسی معماری آموزش و نقد معماری داخلی و دکوراسیون Revit-Rhino-3D Max-Vray-Autocad

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 201

تاپیک: تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

عضو فعال آواتار ex5*ser
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    IN YOUR BLOOD

Graduated تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

دوستان گرامی همانطور که می دانید تعدادی از رتبه های تاپ معماری نتونستند از هیچ جایی قبول شن.
    طبق خبرنامه سنجش روز 22 مهر تکمیل ظرفیت دانشگاه ها اعلام می شه:

ط- تكميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد
    اطلاعيه پذيرش دانشجو در برخي از كدرشته محلهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392،در تاريخ 22/7/92 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

از کسانی که اطلاعاتی در این مورد دارند یا در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت قبول شدند ، تقاضا دارم راهنمایی های مفیدشان را در اطلاع دیگر بچه ها و خود من قرار دهند.
    ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار ex5*ser
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    IN YOUR BLOOD

پيش فرض

من با رتبه 220 اسلامی و 320 معماری ، شانس قبولی در دانشگاه های تبریز ، اردبیل و...--- چه شبانه یا روزانه--- را دارم؟
    لطفا نظر دهید!
    ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]ACCESS DENIED[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

کاربر فعال مهندسی معماری آواتار take off
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2008/8

پيش فرض

من از كورش جان پرسيدم ميگن همه ميتونن تكميل شركت كنن منتهاتو تكميل هر جا قبول شديد بايد بريد و اكان بازگشت به مكان اول كه قبول شدينو ندارين

ازمون نظام، هر چه بايد بدانيد[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

عضو فعال آواتار sheelan
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2013/1

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ex5*ser نمايش پست
    من با رتبه 220 اسلامی و 320 معماری ، شانس قبولی در دانشگاه های تبریز ، اردبیل و...--- چه شبانه یا روزانه--- را دارم؟
    لطفا نظر دهید!
    ا
    عزیزم من پارسال با 228 تکمیل ظرفیت قبول نشدم،چون فقط 5نفر روزانه ،شبانه برمیداشت،اونم دانشگاه بابلسر

6. تشكرها از اين پست

عضو آواتار sahel_00743
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2008/3
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله take off نمايش پست
    من از كورش جان پرسيدم ميگن همه ميتونن تكميل شركت كنن منتهاتو تكميل هر جا قبول شديد بايد بريد و اكان بازگشت به مكان اول كه قبول شدينو ندارين
    درسته...من سوال کردم همینو گفتن...کسی که تکمیل ظرفیت شرکت کنه، حتی اگه تو مکان اولیه ثبت نام کرده باشه...حذف میشه و باید انتخاب جدیدش رو بره...
    امیدوارم کسایی که از انتخاباشون و جاهایی که پذیرش شدن راضی هستن دیگه نیان تو تکمیل ظرفیت و اجازه بدن کسایی که با رتبه های خوب حقشون بهترین جاهاست قبول بشن...
    از ته دل آرزو میکنم این دوستام جاهای دلخواهشون قبول بشن...

8. تشكرها از اين پست

عضو فعال
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2009/8

پيش فرض

لطفا نظر دهید!
    ببین به دو چیز بستگی داره
    1- این که دانشگاه های که می خوای تو تکمیل دانشجو بگیرند
    که معمولا تقریبا شانس این که دانشگاه ها در مقطع شبانه و روزانه دانشجو بگیرند تقریبا 5 ٪ است
    در دو سال گذشته هیچ کدوم تو تکمیل دانشجو نگرفتند به جز دانشگاه هنر تهران که پیرالسال رشته داخلی را اظافه کرد و 12 نفر گرفت و پارسال هم انرژی را اضافه کرد و 12 نفر گرفت
    البته بگم دانشگاه هنر کلا این دو رشته را اضافه کرد نه این که ظرفیت اضافه کرده باشه
    2- وقتی کارنامه نهایی اومد درصد اسکیست در حدی باشه که اختلاف زیادی با این هایی که قبول شدند نداشته باشی

10. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار donfidelio
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2009/2

پيش فرض

لطفا نظر دهید!
    تبریز که دیگه صدیق نمیاد افت کرده من هماهنگ میکنم تو تکمیل ظرفیت شما آکسفورد و هاروارد رو بزن، بعد تهران بهترین دانشگاه ایران اونا هستن، سبزوار و شاهرود و ایلام هم تو ایران نیستن، مال انگلیسن

نقل قول نوشته اصلي بوسيله kimia572 نمايش پست
    در دو سال گذشته هیچ کدوم تو تکمیل دانشجو نگرفتند به جز دانشگاه هنر تهران که پیرالسال رشته داخلی را اظافه کرد و 12 نفر گرفت و پارسال هم انرژی را اضافه کرد و 12 نفر گرفت
    البته بگم دانشگاه هنر کلا این دو رشته را اضافه کرد نه این که ظرفیت اضافه کرده باشه
    هنر تهران که اولش معماری داخلی بود بعدا دست و پا درآورد انرژی رو بتازگی اضافه کرده، داخلی رو خیلی وقته داره.

-------------------------------

راستی قدیما اول کارشناسی رو میخوندن بعد میرفتن سراغ ارشد، الان مثل اینکه وحدای کارشناسی نصفه مونده بعضیا میرن ارشد رو شروع میکنن
    Winter Is Coming

عضو فعال آواتار baharestan.f
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2012/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله donfidelio نمايش پست
    تبریز که دیگه صدیق نمیاد افت کرده من هماهنگ میکنم تو تکمیل ظرفیت شما آکسفورد و هاروارد رو بزن، بعد تهران بهترین دانشگاه ایران اونا هستن، سبزوار و شاهرود و ایلام هم تو ایران نیستن، مال انگلیسن

هنر تهران که اولش معماری داخلی بود بعدا دست و پا درآورد انرژی رو بتازگی اضافه کرده، داخلی رو خیلی وقته داره.

-------------------------------

راستی قدیما اول کارشناسی رو میخوندن بعد میرفتن سراغ ارشد، الان مثل اینکه وحدای کارشناسی نصفه مونده بعضیا میرن ارشد رو شروع میکنن
    خدایی آدم تو کف این نقد ظریف و لطیف تو می مونه!!!!!!!!!!!!!!!!
    گر خدای من آن است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.

13. تشكرها از اين پست

کاربر فعال مهندسی معماری آواتار take off
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2008/8

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله baharestan.f نمايش پست
    خدایی آدم تو کف این نقد ظریف و لطیف تو می مونه!!!!!!!!!!!!!!!!
    تو كف نميتونه يه چيزي فراتر
    در اين حد كه هرم ها هنگ ميكنه!

ازمون نظام، هر چه بايد بدانيد[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

عضو فعال آواتار ex5*ser
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    IN YOUR BLOOD

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله sheelan نمايش پست
    ا
    عزیزم من پارسال با 228 تکمیل ظرفیت قبول نشدم،چون فقط 5نفر روزانه ،شبانه برمیداشت،اونم دانشگاه بابلسر

نا امیدم کردین!ناراحت شدم.

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 28
    آخرین ارسال: 2013/10/14, 01:06 PM
  2. تكميل ظرفيت ارشد سراسري
    توسط amba در تالار کنکوری ها
    پاسخ ها: 6
    آخرین ارسال: 2010/10/21, 05:21 PM
  3. نتايج تكميل ظرفيت ارشد دانشگاه ازاد
    توسط sajad_s در تالار دانشگاه آزاد
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/10/12, 02:22 PM