ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان با تشکر از دوستان که سعی در یادگیری و به کاربردن لغات ترکی دارن.
کلمع س ...تیر که دوستان به کار بردن بع معنی خفه شو و گم شو می باشد و هیچ گونه نسبتی به واژه نامانوس س.. ندارد.
ولی به کار بردن آن توصیه نمیشود.

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان با تشکر از دوستان که سعی در یادگیری و به کاربردن لغات ترکی دارن.
کلمع س ...تیر که دوستان به کار بردن بع معنی خفه شو و گم شو می باشد و هیچ گونه نسبتی به واژه نامانوس س.. ندارد.
ولی به کار بردن آن توصیه نمیشود.
یاشاسن

mohammad114

عضو جدید
سلام دوستان
من سال اخر مکانیک سیالات و ترم 7 هستم دانشگاه ازاد شهر ری
21 واحد مونده پاس کنم طرم 8 درسم تمومه
هیچی برا کنکور نخوندم
بعضی رفقا که سراسری می خوندن میگفتن کنکور بهمن ماه 91 رو بیخیال بشم و برا کنکور 92 بخونم...برای مشکل سربازی هم درسم و 9 طرمه کنم
حالا نظر شما دوستان راجع به این موضوع چیه؟
9 ترمه کردن و کنکور دادن بهتره یا اصلا برم سربازی و تو طول مدت سربازی بخونم برا ارشد چون با لیسانس سربازی رفتن یه کار اداری صبح تا ظهر باید انجام بدی و بعدظهر ها رو بیکاری؟
یا اصلا تو همین مدت کم برا ارشد 91 تلاشم و بکنم و توکل به خدا شاید ازاد قبول شدم؟
یعنی ممکنه از الان شروع کنم با توجه به اینکه 4 روز در هفته کلاس دارم دانشگاه و ترم بعد هم باید 21 واحد پاس کنم کنکور بدم دانشگاه ازاد یا سراسری قبول بشم؟
تروخدا دوستان ای که تجربه سربازی رفتن دارن یا کسانی که دارن برا سال دوم کنکور میدن یا مابقی دوستان که کم و بیش با مشکل من دست بگریبان بودند
راهنمایی کنند و مشورتی بدهند
خیلی خیلی ممنون میشوم من و از یه بلاتکلیفی مضمن رهایی می بخشید

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
هیچی برا کنکور نخوندم
بعضی رفقا که سراسری می خوندن میگفتن کنکور بهمن ماه 91 رو بیخیال بشم و برا کنکور 92 بخونم...برای مشکل سربازی هم درسم و 9 طرمه کنم
9 ترمه کردن و کنکور دادن بهتره یا اصلا برم سربازی و تو طول مدت سربازی بخونم برا ارشد چون با لیسانس سربازی رفتن یه کار اداری صبح تا ظهر باید انجام بدی و بعدظهر ها رو بیکاری؟
یا اصلا تو همین مدت کم برا ارشد 91 تلاشم و بکنم و توکل به خدا شاید ازاد قبول شدم؟
یعنی ممکنه از الان شروع کنم با توجه به اینکه 4 روز در هفته کلاس دارم دانشگاه و ترم بعد هم باید 21 واحد پاس کنم کنکور بدم دانشگاه ازاد یا سراسری قبول بشم؟
تروخدا دوستان ای که تجربه سربازی رفتن دارن یا کسانی که دارن برا سال دوم کنکور میدن یا مابقی دوستان که کم و بیش با مشکل من دست بگریبان بودند
شما 4ماه وقت داری و هفته ای سه روز وقت،بعضی از دوستان تو این تاپیک هستن که با وجود شاغل بودن دارن می خونن برا کنکور،اگه پروژه و کارآموزیت مونده اونارو ترم 8ورندار اگه کنکور قبول شدی تابسون ور دار اگه هم نه ترم9.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
با صدور حکمی از سوی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر ابراهیم خدایی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش اموزش کشور منصوب شد.

در حکم ایشان آمده است:
امید است با اتکا به عنایات الهی و بهره گیری از کلیه ظرفیتهای موجود و جلب مشارکت بهینه کارکنان محترم سازمان سنجش در انجام رسالت انتخاب دانش آموختگان ایران اسلامی، ملاکها و اهداف تبیینی در برنامه تقدیمی به مجلس شورای اسلامی در زمینه ارتقای کمی و کیفی پذیرش دانشجو محقق گردد.
(اگه کسی می تونه به ایشون سفارش کنه ی خورده هوای ساخت وتولیدیارو داشته باشه تا مث پارسال نشه)

nili007mna

عضو جدید
کتاب خوبیه . کم حجم البته بدون تست تالیفی. از پوران که خیلی بهتره !
درکل فعلا تو دینامیک ماشین بهتر از بقیست.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال من هم هست لطفا دوستانی که این کتابو خوندن یا دارن می خونن نظرشونو بگن.

دینامیک ماشین خیلی کتاب تو بازار نیست ولی کتاب بدی نیست البته من با یه سری از جواباش مشکل دارم خیلی یه سری جاها کم توضیح داده.

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان من تا حالا درسی بنام دینامیک ماشین پاس نکرده ام با خوندن کتاب دینامیک ماشین راهیان در حالی که هیچی نمی دونم می تونم حداقل 3 تا تست تو کنکور بزنم ؟؟؟؟؟؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من تا حالا درسی بنام دینامیک ماشین پاس نکرده ام با خوندن کتاب دینامیک ماشین راهیان در حالی که هیچی نمی دونم می تونم حداقل 3 تا تست تو کنکور بزنم ؟؟؟؟؟؟

چند تا مبحث ساده داره اونا رو بخونی امکان اینکه تست ساده ازش بدن زیاده البته اگه مثل سالهای قبلی باشه!

مثل درجه آزادی, مکانیزم معادل, مرکز آنی دوران

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سمینار تست زنی سریع

سمینار تست زنی سریع

این سمینار به صورت رایگان برگزار می شود

مباحث جالبی در این جا گفته میشه, من سال پیش رفتم
بیشتر راجع به برخوردمون با تست چه جوری باشه را میگه

یک جلسه اش هم 5 شنبه همین هفته ساعت 16-19 می باشد.

سمینار تست زنی سریع

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دینامیک ماشین راهیان کتاب کم حجم و مفیدیه و البته کم تست پیشنهاد من اینه درس از راهیان بخونید و تست رو از کتاب نارنجی پوران

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دینامیک ماشین راهیان کتاب کم حجم و مفیدیه و البته کم تست پیشنهاد من اینه درس از راهیان بخونید و تست رو از کتاب نارنجی پوران
من دینامیک ماشین پاس نکردم برا همین از رو مارتین می خونم،کتاب آبی پوران رو هم دارم،راهیان هم لازمه در این صورت؟

ALI26393

عضو جدید
دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه

دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
کلمه عبور مورد نیاز جهت دریافت فایل از آپلودسنتر کلمه fatan.ir می باشد.:w11:
دریافت رایگان رمز عبور دفترچه های آزمون آزمایشی مهندسی مکانیک پارسه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعید داداش یاشا بابت تست های ریاضی ساغول همشهری
-دینامیک ماشین مارتین رو بخونید یا نه فرق چندانی واسه کنکور نداره دینامیک ماشین ابی پوران هم خیلی مزخرفه

ariax77

کاربر فعال
با صدور حکمی از سوی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر ابراهیم خدایی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش اموزش کشور منصوب شد.

در حکم ایشان آمده است:
امید است با اتکا به عنایات الهی و بهره گیری از کلیه ظرفیتهای موجود و جلب مشارکت بهینه کارکنان محترم سازمان سنجش در انجام رسالت انتخاب دانش آموختگان ایران اسلامی، ملاکها و اهداف تبیینی در برنامه تقدیمی به مجلس شورای اسلامی در زمینه ارتقای کمی و کیفی پذیرش دانشجو محقق گردد.
(اگه کسی می تونه به ایشون سفارش کنه ی خورده هوای ساخت وتولیدیارو داشته باشه تا مث پارسال نشه)

لعنتتتتتتتتتتتتت
بي شعور ترين عضو سازمان سنجشه اين
يادم نميره 4ساله پيش چقد گ.. خوري ميكرد
اونايي كه قرباني بومي سازي هستن اصلا خاطره ي خوبي از ايشون ندارن

ariax77

کاربر فعال
از بين تمام كتاب هايي كه تا الان خوندم اين كتلابا عالي بودن و آدمو جذب خودشون ميكنن
معادلات گاج - استاتيك پوران - ترمو راهيان - سيالات راهيان

كتاباي زير هم بسيار حوصله سر بر هستن:
مقاومت پوران - رياضي آقاسي

ديناميك و ارتعاشات پوران واقعا هيچي نداره! عمرا با اين كتابا بشه يه تست كنكور هم جواب داد! چيكار بايد كرد واسه ديناميك و ارتعاشات؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
از بين تمام كتاب هايي كه تا الان خوندم اين كتلابا عالي بودن و آدمو جذب خودشون ميكنن

ديناميك و ارتعاشات پوران واقعا هيچي نداره! عمرا با اين كتابا بشه يه تست كنكور هم جواب داد! چيكار بايد كرد واسه ديناميك و ارتعاشات؟
واسه دینامیک و ارتعاشات به نظر من راهیان کتاب خوبی است اگه با اونا مچ نشدی مدرسان هم به نظرم خوبه ...

karim-mech

کاربر بیش فعال
گئنه آغلاتدی منی خان چوبانین آغلاماسی ،
درد الیندن سارانین سئل لره بئل باغلاماسی ،
واردی هر بیر یارانین مرهمی تاپسان طبیبین،
نئجه درمان اولاجاق ؛ اولسا طبیبین یاراسی ،

یاشاسین تورک اوغلان لاری

--------------------------------------------------------

آرپا چایی آشدی داشدی

سئل سارانی آلدی قاشدی

جوت باجی نین گؤزو یاشدی

آپاردی سئللرسارانـــی

بیـــــــــــر اوجا بویلو بالانی

گئدین دئیین خان چوبانا

گلمه سین بــو ایـــــل موغانا

گلــــــــسه باتار ناحـــــق قانا

آپاردی سئللر ســــارانی

بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی

آرپا چایی درین اولماز

آخار ســـــــــولار ســـرین اولماز

سارا کیمی گلین اولماز

آپاردی سئللـــــر ســــــارانی

بیــــــــــــر اوجا بویلو بالانی

nima9631

عضو جدید

دینامیک و ارتعاشات پوران چی باید داشته باشه که نداره؟ درسنامه خوبی دارن وتستا هم که تست های کنکور هستش از سخت بودن این دو درس غافل نشو فقط تست زدن زیاد چاره این دو درسه
اگه نخوای این کتابها رو بخونی و فکر میکنی بدرد نمیخوره مجبوری مریام و ستو و ... رو بخونی که حوصله و وقت زیادی میخواد. ولی از این دو کتاب نتیجه ها گرفتن.
واسه دینامیک و ارتعاشات به نظر من راهیان کتاب خوبی است اگه با اونا مچ نشدی مدرسان هم به نظرم خوبه ...
کتاب دینامیک راهیان درسنامه جالبی نداره البته نسبت به پوران ر
ارتعاشات پوران هم به نظرم کتاب خوبی من خوشم اومده از این کتاب.

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان شما رو به خواندن حداقل یک بار مطلب زیر رو توصیه می کنم

دوستان شما رو به خواندن حداقل یک بار مطلب زیر رو توصیه می کنم

چون واقعا چاره سازه....

پیوست ها

• راهنمای ارشد مک&#1.pdf
    357.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

eng.bozorgtabar

عضو جدید
دوستان سلام میگم هیچکی نمی دونه این اوایل مهر سازمان سنجش دقبقاً میشه کی؟ :question: هفته اول مهر هم که تموم شد فردا هم جمعه هستش و بچه های سازمان دور هم می رن شمال و دریاکنار و کباب و . . . :w33:شنبه هم که می خوان کارنامه نهایی کنکور سراسری رو بزن تو سایت. میگم کسی خبر نداره که سازمان رو سم پاشی میکنن یا نه موریانه کارنامه هامون رو نخورده باشه یه موقع؟ :w46: کسی نمی دونه کی کارنامه نهایی ارشد 91 رو می خوان منتشر کنن؟:w19:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام دوستان
هیچی برا کنکور نخوندم

سلام. اول از همه بگم این بحث 9 ترمه کردن درستون یه بحثیه که من هیچ منطقی براش پیدا نمی کنم و البیته خیلی بین دانشجو ها طرفدار داره ولی من شخصاً با اون از ریشه مشکل دارم چون هم یه وقت اضافی از شما می گیره هم هزینه اضافه ایه هم اینکه سودی برای شما نداره پس با احترام به نظر همه دوستان این حرکت به هیچ دردی نمی خوره.:mad:
حالا بریم سر بحث اصلی، شما الان ترم 7 هستی و احتمالا 20 واحد داری که انتقال و کنترل و طراحی2 و . . . . باید باشه خیلی درسای وقت گیری هستن و به قول گفتنی پوستتو می کنن که این هم خوبه هم بد. از این جهت بده که خیلی وقتگیر هستن ولی از این جهت خوبه که باید به شدت درس بخونی و احتمالا یه مروری روی درسای قبلی مثل معادلات و ریاضی مهندسی و سیالات2 و . . . داشته باشی (مثل خودما که استادمون یادش به خیر دکتر حمزه ای برای انتقال حرارت مجبورمون کرد ریاضی مهندسی، سیالات 2، محاسبات عددی و معادلات دیفرانسیل رو دوباره بریم کامل بخونیم که واقعاً پوستمون کند که هیچی استخونمون روهم ترکوند یادش به خبر مهر 87 بود :redface:) پس اینکه مجبور به مرور درسها میشی خوبه. اگه با مدیریت جلو بری و هر درسی که مرور می کنی بتونی یه وقت برا تست زدنش هم بزاری میشه یه کارایی برای حتی سراسری هم انجام داد.از طرفی با توجه به حجم بالای درسها این روش یه مدیریت خیلی عالی احتیاج داره که کاملاً به شما بستگی داره.
حالا بریم سر موضوع خدمت اینم بگم من خودم خدمت رفتم مطمئن باش تو دوره خدمت نگم اصلاً ولی به احتمال 90 درصد نمی تونی درس بخونی چون مجبوری کله سحر بیدار شی و تا عصر با یه عده آدمی که هیچ سنخیتی باهاشون نداری سر و کله بزنی عصر هم که میای خونه از شدت خستگی نمی تونی کاری انجام بدی و عملاً همه وقتت صرف استراحت میشه تازه این شرایط آرمانیشه که تو شهر خودت خدمت کنی اما اگه افتادی یه شهر دیگه اونجا تو خوابگاه سربازا که دیگه اصلاً نمیشه کاری کرد. این روم اضافه کنم که شما به راحتی می تونی 8 ترمه فارغ التحصیل بشی و برای کنکور سال بعد یعنی 93 (که بهمن 92برگزار میشه) خودتون آماده کنید بدون اینکه برای خدمتتون مشکلی پیش بیاد. در صورتی که 8 ترمه فارغ التحصیل بشید و درس معرفی به استاد یا ماده 47 (برای افزایش معدل با جبران نمرات دروس زیر 12) نداشته باشید یعنی به قول معروف 8 ترمه استاندارد فارغ التحصیل بشید تاریخ فراغت از تحصیلتون میشه 1392/04/31 کافیه که شما تا قبل از 1392/10/30 دفترچه اعزام به خدمتتون رو پست کنید احتمالاً دو دوره بعد میشه تاریخ اعزام شما یعنی 1393/02/01 که شما به راحتی میتونید برای ارشد 93 امتحان بدید تازه بعد از اعلام تاریخ اعزام، شما می تونید یه دوره هم اونو تمدید کنید که به کنکور آزاد هم برسید. از من خدمت رفته به شمای خدمت نرفته نصیحت که به هیچ وجه من الوجوه تو این فکر نباش که اول بری خدمت بعد بری دانشگاه. چون هر چی خوندی و تو دانشگاه تلاش کردی تو دوره خدمت از کله شما می پره. اینم اضافه کنم که اگه شما حتی یه روز تاخیر تو ارسال دفترچه داشته باشید سه ماه اضافه خدمت دفترچه ای هم می خورید که با توجه به قوانین بخشش جدید نمی شه این ریسک رو انجام داد چون شرایطش خیلی سخت شده. پس انتخاب بین خوندن برای امسال یا موندن برای سال آینده کاملاً به خود شما بستگی داره)

می بخشید پر حرفی کردم ولی لازم دیدم که همه رو به شما به عنوان یه دوست بگم:smile:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دوستان سلام میگم هیچکی نمی دونه این اوایل مهر سازمان سنجش دقبقاً میشه کی؟ :question: هفته اول مهر هم که تموم شد فردا هم جمعه هستش و بچه های سازمان دور هم می رن شمال و دریاکنار و کباب و . . . :w33:شنبه هم که می خوان کارنامه نهایی کنکور سراسری رو بزن تو سایت. میگم کسی خبر نداره که سازمان رو سم پاشی میکنن یا نه موریانه کارنامه هامون رو نخورده باشه یه موقع؟ :w46: کسی نمی دونه کی کارنامه نهایی ارشد 91 رو می خوان منتشر کنن؟:w19:
یکی از مهندسای تاپیک قبلا به نقل از سنجش گفته بودن 7مهر کارنامه رو میزنن که فک کنم میشه فردا یا پس فردا!

saeed_70_nagi

عضو جدید
یکی از مهندسای تاپیک قبلا به نقل از سنجش گفته بودن 7مهر کارنامه رو میزنن که فک کنم میشه فردا یا پس فردا!
دوستان قضیه سنجش هم فک کنم عین دانشگاه ازاد شده با این تواصیف شاید تا 15 مهر هم کارنامه رو نزارن !!!!!!!!!1

k1keyvan27

عضو جدید
باکس ریاضی من خیلی کند پیش میره مثلا انتگرال آقاسی الان 5 روزه روزی 6 ساعت وقت میزارم تمومی نداره پیشنهادی دارین؟از روحیه افتادم بقیه درسا خوبه اما ریاضیات (حالا خوبه پایم قویه!!!!!)کلا منو کاشته!!!

*nasrin*

عضو جدید
دینامیک و ارتعاشات پوران چی باید داشته باشه که نداره؟ درسنامه خوبی دارن وتستا هم که تست های کنکور هستش از سخت بودن این دو درس غافل نشو فقط تست زدن زیاد چاره این دو درسه
اگه نخوای این کتابها رو بخونی و فکر میکنی بدرد نمیخوره مجبوری مریام و ستو و ... رو بخونی که حوصله و وقت زیادی میخواد. ولی از این دو کتاب نتیجه ها گرفتن.

کتاب دینامیک راهیان درسنامه جالبی نداره البته نسبت به پوران ر
ارتعاشات پوران هم به نظرم کتاب خوبی من خوشم اومده از این کتاب.
من فصل اول از کتاب راهیان خوندم اما به نظرم پوران بهتر بود راهیان خیلی نکته گفته بود ولی پوران نکته هاش کمتر و مفهومی تر بود حداقل درمورد فصل اول که سینماتیکه

*nasrin*

عضو جدید
باکس ریاضی من خیلی کند پیش میره مثلا انتگرال آقاسی الان 5 روزه روزی 6 ساعت وقت میزارم تمومی نداره پیشنهادی دارین؟از روحیه افتادم بقیه درسا خوبه اما ریاضیات (حالا خوبه پایم قویه!!!!!)کلا منو کاشته!!!

منم این مشکل دارم اما خود آقای آقاسی گفتن اگه کمبود وقت داشتین لازم نیست تستای آخر فصل بزنید تستایی که تو متن درس گفته شده کافیه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ تستی رو حذف نکن -باکس ریاضی کلا وقت گیره مخصوصا انتگرال اینم در نظر بگیر خیلی از تست های ریاضی 1و2از بحث انتگراله و اغاسی تو انتگرال ملغطه زیاد داره خیلی پیچیدش کرده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا