رده بندی جهانی زبان های برنامه نویسی

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی ها فعلا مجذوب دنیای سی شارپ شدن ....

mrsad

عضو جدید
ولی qt خیلی سریع داره پیشرفت می کنه و هنوز خیلی از ما ها اسمش رو هم نشنیدیم
اگه بچه ها موافق باشن آموزشش رو شروع کنیم

mrsad

عضو جدید
خب حلا که شنیدین خدایش هیچ تحقیق کردین ببیبین چی هست
میدونم این خصلت ما ایرانی هاست باید لقمه آماده بذارن تو دهنمون

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حلا که شنیدین خدایش هیچ تحقیق کردین ببیبین چی هست
میدونم این خصلت ما ایرانی هاست باید لقمه آماده بذارن تو دهنمون

من همون لحظه رفتم جست و جو کردم و یه توضضیح مختصر خوندم ولی چون شما نوشته بودید اگه بچه ها موافق باشند آموزشش رو شروع میکنید .من هم نوشتم "که تا حالا نشنیدم" .... تا شما آموزشتون رو شروع کنید..
یعنی موافق شروع کردن آموزش هستم.

masi7

عضو جدید
اگه ممکنه یه لینک معتبر از رتبه بندی زبان های برنامه نویسی ارائه کنید

sasaas

عضو جدید
خب پس چرا اونها مجذوب سی شارپ نشدند؟
دلیل اصلیش فکر میکنید چیه؟
چرا ما همیشه از دنیای پیشرفته عقبیم؟

ذوست گرامی اگه شما هم مجبور بودی چند میلون تومن برای Visual Studio و شاهکار بزرگ زبان های برنامه نویسی c# پول بدی حتما مجذوب چه عرض کنم عاشق java مجانی می شدی

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی PHP بلده ؟
من C#,.net بلدم می تونم بدون کلاس خودم PHP, java یاد بگیرم ؟کدوم جذاب تره ؟

ImageProcessing

عضو جدید
پس چرا توی ایران, جاوا هیچ محبوبیتی نداره ؟!
چون نرم افزار پایه که درس میدن سی هستش و جاوا نیست (جاوا شی گراست از ابتدا ولی سی نه) از طرفی هم مایکروسافت از سی و مشتقاتش حمایت می کنه و عمدتا در کشورهای جهان سوم محصولات مایکروسافت استفاده می شه.

ImageProcessing

عضو جدید
کسی PHP بلده ؟
من C#,.net بلدم می تونم بدون کلاس خودم PHP, java یاد بگیرم ؟کدوم جذاب تره ؟
Php فقط برای طراحی سایته زبان قوی هستش اما کامپایلراش ضعیفن. جاوا زبان قوی تریه اما در حالت کلی. اگر می خواین طراح سایت یاد بگیرید فقط من php رو توصیه می کنم اما اگه برنامه نویسی می خوای یاد بگیری جاوا

*avast*

اخراجی موقت
Php فقط برای طراحی سایته زبان قوی هستش اما کامپایلراش ضعیفن. جاوا زبان قوی تریه اما در حالت کلی. اگر می خواین طراح سایت یاد بگیرید فقط من php رو توصیه می کنم اما اگه برنامه نویسی می خوای یاد بگیری جاوا
جاوا تحت ویندوزه؟؟

ImageProcessing

عضو جدید
روز اول که رشته کامپیوتر قبول شدم یه استادی داشتم که گفت بچه های کامپیوتری باید به خودشون متکی باشن. کاش بیشتر گو ش می کردم حرفشو. شما هم گوش کنسد اگه کامپیوترو دوست دارین

ImageProcessing

عضو جدید
جاوا نسخه های متفاوتی داره. جاوا اسکریپت برای طراحی سایته. j2me برای موبایله j2ee برای نرم افزار های متن بازه و.....

بالا