+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iman17

عضو جدید
سلام بر همه
کتاب ریاضی مهندسی نصیر کسی خونده؟؟؟؟؟؟؟؟
شامل پاسخ تشریحی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام:gol:
اخرین سوالی که طراحی کردم::D
این ماشین 2 پوران کی میاد؟
1) چه عجله ایه
2) اومده
3) نیومده
4) 1و3 صحیح است

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان این متن رو بخونید . برگرفته از سایت مهندس کریمی .
درمتن زير نتيجه آزمايش هاي ايجاد محدوديت براي برخي موجودات زنده عنوان شده، بسيار جالب است ، حتما بخوانيد، براستي آنچه تا كنون درباره ناتواني هاي ما به ما گفته شده چه تاثير عميق و پنهاني بر ما ذهن ما دارد:
نتيجه آزمايشات بر حيوانات به سادگي به ما نشان مي دهند كه چطور محدوديتهاي ذهني تحميل شده از طرف محيط بر ما تاثير مي گذارد. آزمايشات انجام شده بر كك، فيل و دلفين مثال خوبي هستند:

كك‌ها حيوانات كوچك جالبي هستند آنها گاز مي گيرند و خيلي خوب مي پرند آنها به نسبت قدشان قهرمان پرش ارتفاع هستند .اگر يك كك را در ظرفي قرار دهيم از آن بيرون مي پرد . پس از مدتي روي ظرف را سرپوش مي گذاريم تا ببينيم چه اتفاقي رخ مي دهد .
كك مي پرد و سرش به در ظرف مي خورد و پايين مي افتد . دوباره مي پرد و همان اتفاق مي افتد! اين كار مدتي تكرار ميكند . سر انجام در ظرف را بر مي داريم و كك دوباره مي پرد ولي فقط تا همان ارتفاع! سرپوش برداشته شده درست است و محدوديت فيزيكي رفع شده است ولي كك فكر مي كند اين محدوديت همچنان ادامه دارد!
فيل‌ها را مي توان با محدوديت ذهني كنترل كرد . پاي فيلهاي سيرك را در مواقعي كه نمايش نمي دهند مي بندند . بچه فيلها را با طنابهاي بلند و فيلهاي بزرگ را با طنابهاي كوتاه به نظر مي آيد كه بايد بر عكس باشد زيرا فيلهاي پرقدرت به سادگي مي توانند ميخ طنابها را از زمين بيرون بكشند ولي اين كار را نمي كنند !
علت اين است كه آنها در بچگي طنابهاي بلند را كشيده اند و سعي كرده اند خود را خلاص كنند و سرانجام روزي تسليم شده دست از اين كار كشيده اند!
از آن پس آنها تا انتهاي طناب مي روند و مي ايستند آنها اين محدوديت را پذيرفته اند.

دكتر ادن رايل يك فيلم آموزشي در مورد محدوديتهاي تحميلي تهيه كرده است . نام اين فيلم "مي‌توانيد بر خود غلبه كنيد " است
در اين فيلم يك نوع دلفين در تانك بزرگي از آب قرار مي گيرد نوعي ماهي كه غذاي مورد علاقه دلفين است نيز در تانك ريخته مي شود . دلفين به سرعت ماهيها را مي خورد . دلفين كه گرسنه مي شود تعدادي ماهي ديگر داخل تانك قرار ميگيرند ولي اين بار در ظروف شيشه اي دلفين به سمت آنها مي آيد ولي هر بار پس از برخورد با محافظ شيشه اي به عقب رانده مي شود پس از مدتي دلفين از حمله دست مي كشد و وجود ماهيها را نديده مي گيرد . محافظ شيشه اي برداشته مي شود و ماهيها در داخل تانك به حركت در مي آيند آيا مي دانيد چه اتفاقي مي افتد ؟ دلفين از گرسنگي مي ميرد غذاي مورد علاقه او در اطرافش فراوان است ولي محدوديتي كه دلفين پذيرفته است او را از گرسنگي مي كشد .
از آنجا كه نحوه ي عملكرد مغز جانوران از اين نظر بسيار شبيه به هم است ما مي توانيم از اين آزمايشات بفهميم كه ما هم محدوديت هايي را مي پذيريم كه واقعي نيستند. به ما مي گويند يا ما به خود مي گوييم نمي توان فلان كار را انجام داد و اين براي ما يك واقعيت مي شود محدوديتهاي ذهني به محدوديتهاي واقعي تبديل مي شوند و به همان محكمي!
بايد اين سوال مهم را از خود بپرسيم كه چه مقدار از آنچه ما واقعيت مي پنداريم، واقعيت نيست بلكه پذيرش ماست؟!"

دوستم خواستم در رابطه با تایید این پستت بگم
نمیدونم واسه بچه ها تا حالا پیش اومده که بخوان یه جسمی رو (میخواد ظرف باشه ----جعبه باشه یا هرچی)بعدش مثلا فکر میکنید داخلش یه چیزیه و سنگینه با یه ذهنیتی میای بلندش کنی یه انرژی بیش تر میزاری و تا اونو بلند میکنی میبینی خالی بود و به اون سنگینی که فکرشو میکردی نبود.....شاید واسه خیلی ها این اتفاق افتاده باشه فقط خواشتم یاداوری کرده باشم.....
که چقدر ذهنیت میتونه حتی بلند کردم یه جسمو واسمون سخت کنه.....

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم خواستم در رابطه با تایید این پستت بگم
نمیدونم واسه بچه ها تا حالا پیش اومده که بخوان یه جسمی رو (میخواد ظرف باشه ----جعبه باشه یا هرچی)بعدش مثلا فکر میکنید داخلش یه چیزیه و سنگینه با یه ذهنیتی میای بلندش کنی یه انرژی بیش تر میزاری و تا اونو بلند میکنی میبینی خالی بود و به اون سنگینی که فکرشو میکردی نبود.....شاید واسه خیلی ها این اتفاق افتاده باشه فقط خواشتم یاداوری کرده باشم.....
که چقدر ذهنیت میتونه حتی بلند کردم یه جسمو واسمون سخت کنه.....
موافقم.
این وسط فقط باور خود آدم مهمه و روحیه ای که به خودش میده.اینکه با چه باوری جلو میره.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
نکته ای رو خواستم یادآوری کنم
نوعی خودباوری وجود داره که علتش خود بزرگ بینی هست ، این نوع خود باوری ، نوعی غرور است و فرد رو با شکست روبرو می کنه

خودباوری شما باید دارای ریشه باشه و دارای علت معقول

نکته ای بود که با خوندن پست های دوستان به ذهنم رسید

hamed.52

کاربر فعال
سلام بر همه
کتاب ریاضی مهندسی نصیر کسی خونده؟؟؟؟؟؟؟؟
شامل پاسخ تشریحی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالای آخرش پاسخ تشریحی نداره، ولی بعضیاشو به عنوان مثال داخل متن حل کرده و اگه اونایی که داخل متن حل کرده رو خوب بخونیم ، سوالای آخرشو میتونیم جواب بدیم.....

sinafar667

عضو جدید
کمک:مغایرت معدل ارشد

کمک:مغایرت معدل ارشد

سلام.
من تو مرداد ماه نود ویک فارغ التحصیل شدم.بعد فارغ التحصیلی متوجه شدم 2 واحد از دروس عمومی قبل ترم ششم من حذف شده که 2 صدم معدل کل رو کاهش داده .یعنی با اونی که اون ترم به سنجش اعلام کردم مغایرت داره ولی تو نامه فرم معدل که از دفترچه پرینت گرفتیم و دادیم دانشگاه تایید کرده معدل قبلیم رو تایید شده و تو مدرک فارغ التحصیلیم معدل جدیدمو ولی الان که تو سایت ها گشتم زدن اگر چند صدم هم مغایرت باشه باید بره کمسیون موارد خاص و .....
کسی می دونه چیکار باید کنیم؟؟؟؟؟:(با اینکه رتبه زیر 50 آوردم تو ارشد 91 ولی دارم از استرس ناشی از این می میرم

daydream2007

عضو جدید
سلام.
من تو مرداد ماه نود ویک فارغ التحصیل شدم.بعد فارغ التحصیلی متوجه شدم 2 واحد از دروس عمومی قبل ترم ششم من حذف شده که 2 صدم معدل کل رو کاهش داده .یعنی با اونی که اون ترم به سنجش اعلام کردم مغایرت داره ولی تو نامه فرم معدل که از دفترچه پرینت گرفتیم و دادیم دانشگاه تایید کرده معدل قبلیم رو تایید شده و تو مدرک فارغ التحصیلیم معدل جدیدمو ولی الان که تو سایت ها گشتم زدن اگر چند صدم هم مغایرت باشه باید بره کمسیون موارد خاص و .....
کسی می دونه چیکار باید کنیم؟؟؟؟؟:(با اینکه رتبه زیر 50 آوردم تو ارشد 91 ولی دارم از استرس ناشی از این می میرم

سلام
مهندس توی دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد 91 سازمان سنجش نوشته شده که اگر فرم معدل رو به تایید دانشگاه بروسونید اون موقع دانشگاه باید بر اساس این مدرک پاسخ گو باشه و شما دیگه مسئولیتی ندارید ضمنا من خودم دو نفر رو می شناسم که معدلشون چند صدم مشکل داشت و با مراجعه به قسمت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مشکلشون خیلی راحت حل شد.خود آقای mass59 هم پارسال معدلشون رو چند صدم اشتباه وارد کرده بودن و الان هم دانشگاه تهران دارن کنترل می خونن و براشون هیچ مشکلی پیش نیومد.

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
من یه مشکل دارم با خودم!!!!
وقتی شروع میکنم به درس خوندن تمام اون زمان به این فک میکنم که اگه فلان درس میخوندم الان بهتر بود.یا فلان کتاب بخونم بهتره...مثلا وسط خوندن جزوه میرم سراغ کتاب وتست و.....همش از این شاخه به اون شاخه میپرم....میدونم کار اشتباهیه..اما نمیدونم چه طوری این مشکلو حل کنم!!!!:(

qmars10

عضو جدید
منم سال بعد همین موقعها قول میدم بیامو نتیجه ی تلاشمو اینجا قرار بدم ؛امیدوارم که به همه ی اون چیزیکه میخواستید رسیده باشید که اگه نرسیده باشید هم باز خودتون خواستید ودرکل خسته نباشید

hamed.52

کاربر فعال
سلام بچه ها...
وقتی شروع میکنم به درس خوندن تمام اون زمان به این فک میکنم که اگه فلان درس میخوندم الان بهتر بود.یا فلان کتاب بخونم بهتره...مثلا وسط خوندن جزوه میرم سراغ کتاب وتست و.....همش از این شاخه به اون شاخه میپرم....میدونم کار اشتباهیه..اما نمیدونم چه طوری این مشکلو حل کنم!!!!:(

سلام

فک کنم یه مقدار استرس اینو داری که الان بقیه همه درسا رو خوندن تو نخوندی و به خاطر این تو ناخودآگاهات میگی که برم اون درسو بخونم یا تست بزنم یا .....
به نظرم این فکرا رو باید از ذهن خارج کرد، قرارم نیست همه درسا رو فول بلد باشیم و صد بزنیم که، قراره 6 ماه بتونیم پیوسته درس بخونیم رو برنامه......فقط به این فک کن که تو این 2 ساعت که داری مثلا مدار میخونی فقط مداری فک کنی......

milad mansoury

عضو جدید
سلام بچه ها...

این به خاطره اونه که به منابعت ایمان نداری،راهش اینه که به فکرت ګوش نکنی:biggrin:
از همین الان قصد کن که دختره(از اواتارت ګفتم اګه اشتباه بود ببخش) خوبی باشی و دیګه این کارو تکرار نکن،نکن خواهر من نکن.
ولی ما ادما خیلی جالبیم میدونیم عیننا داریم میریم که بیفتیم تو چاه ولی بازم میریما من خودمم اینجوریم(تازه به کاره خودمون اعترافم میکنیم:biggrin: ای ای ای ای)

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

فک کنم یه مقدار استرس اینو داری که الان بقیه همه درسا رو خوندن تو نخوندی و به خاطر این تو ناخودآگاهات میگی که برم اون درسو بخونم یا تست بزنم یا .....
به نظرم این فکرا رو باید از ذهن خارج کرد، قرارم نیست همه درسا رو فول بلد باشیم و صد بزنیم که، قراره 6 ماه بتونیم پیوسته درس بخونیم رو برنامه......فقط به این فک کن که تو این 2 ساعت که داری مثلا مدار میخونی فقط مداری فک کنی......

این به خاطره اونه که به منابعت ایمان نداری،راهش اینه که به فکرت ګوش نکنی:biggrin:
از همین الان قصد کن که دختره(از اواتارت ګفتم اګه اشتباه بود ببخش) خوبی باشی و دیګه این کارو تکرار نکن،نکن خواهر من نکن.
ولی ما ادما خیلی جالبیم میدونیم عیننا داریم میریم که بیفتیم تو چاه ولی بازم میریما من خودمم اینجوریم(تازه به کاره خودمون اعترافم میکنیم:biggrin: ای ای ای ای)

همش این حرفا رو به خودم میگم هااا........اما خب نمیشه ......نمیدونم چم شده....اون بار خودمو مجبور کردم تا یه قسمت از الکترونیکو تموم نکردم نرم سراغ چیز دیگه..........واااااااااای خدا میدوه که اصلا نفهمیدم چی خوندم.....
همش میگم نکنه اشتباه باشه که اینجور میخونم....نکنه پارسه مناسب نباشه(آخه من از کتابای پارسه استفاده میکنم).....باورتون نمیشه گیییج گییییج شدم!!!:(

hamed.52

کاربر فعال
همش این حرفا رو به خودم میگم هااا........اما خب نمیشه ......نمیدونم چم شده....اون بار خودمو مجبور کردم تا یه قسمت از الکترونیکو تموم نکردم نرم سراغ چیز دیگه..........واااااااااای خدا میدوه که اصلا نفهمیدم چی خوندم.....
همش میگم نکنه اشتباه باشه که اینجور میخونم....نکنه پارسه مناسب نباشه(آخه من از کتابای پارسه استفاده میکنم).....باورتون نمیشه گیییج گییییج شدم!!!:(

به نظرم اصلا مهم نیست که کدوم کتابو میخونی، مهم اینه که کتابی رو بخونی که بهتر باهاش ارتباط برقرار کنی و راحت بفهمیش...... هیچ روش اشتباهی وجود نداره........هر کسی یجور میخونه .......و راه خودشو داره ، پس اصلا به فکر اشتباه بودن و اینا فک نکن.....
یه مقدار شیوه درس خوندنو به نظرم باید عوض کنی، اگرم یه قسمتی از یه درسی موند میزاریم برای بعد، اصلا اشکالی نداره،،،، قرار نیست همه درسا رو تا آخر تابستون تموم کنیم،،،، اگه بتونیم درسا رو آروم و پیوسته بخونیم و مثلا تا آخر آبان یا آذر هم تموم کنیم خوبه،،،، چون آروم و پیوسته خوندیم همه چی یادمونه،،، پس فقط بر مبنای توانایی و برنامه ریزیت عمل کن و بقیه فکر ها رو بزار کنار،،،، تلاشتو در جهت برنامه ریزیت به کار بگیر و بعد هم توکل به خدا....

hosein_kontorol

عضو جدید
سلام دوستان
من هنوز ریاضیاتو شروع نکردم!گفتم از الان شرو کنم
فکر نکنم کتابی باشه که هم مهندسی توش باشه هم معادلات!
ماشالا حجم کتابام که هر روز داره زیاد میشه!
یه کتاب خوب واسه مهندسی چی پیشنهاد میکنین?که حجمش زیاد نباشه و خوبو جامع توضیح داده باشه تستای ارشدم داشته باشه
باتشکر

hamed.52

کاربر فعال
سلام دوستان
یه کتاب خوب واسه مهندسی چی پیشنهاد میکنین?که حجمش زیاد نباشه و خوبو جامع توضیح داده باشه تستای ارشدم داشته باشه
باتشکر

سلام
به نظرم کتاب ریاضی مهندسی نصیر خیلی خوبه، خیلی خوب توضیح داده و تست های ارشد رو هم داره ولی حجمش یه مقدار زیاده...... اما به خوندنش می ارزه...

nevada traveler

عضو جدید
من الان ترم 4ام تموم شده
به نظرتون من کی باید کنکور ارشد شرکت کنم؟
کی شرو کنم به خوندن جدی واسه کنکور؟
تا حدود زیادی بستگی به دانشگاه محل تحصیلتون،امکاناتی که در اختیار دارید و هزینه ای که توان پرداختش را دارید داره.مثلا دوستی دارم که در رشته مهندسی عمران در دانشگاه خودم(آزاد بوشهر) هست و با هم قبول شدیم و در ترم های اول و دوم که دروس مشترک داشتیم در دروس ریاضی و فیزیک خیلی پایین تر از من بود ولی با شرکت در کلاس های پارسه در تهران رتبه 800 مهندسی عمران رو آوورد و امروز هم مهندسی عمران-آب دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی قبول شد.پس شرکت در کلاس ها تاثیر دارد ولی به ازای پرداخت هزینه ای سنگین!البته شما رشته تون رو جزء رشته های غیر مهندسی نوشتید.به رشته هم خیلی ربط داره.برای رشته ی مهندسی برق معمولا اساتید کنکور ارشد و آن هایی که ایده آل فکر می کنند می گویند که از ترم 5 باید شروع کرد ولی اکثرا از تابستان قبل از کنکور ارشد و پس از اتمام امتحانات ترم 6 شروع به مطالعه می کنند.کنکور ارشد را در اواخر ترم 7 دانشگاهی می دهند.یعنی اواخر بهمن ماه.معمولا واحدهای ترم 7 را سبک تر و مینیمم تعداد واحد بر میدارند تا در طول ترم وقت کافی برای دروس ارشد باشد.اگر علاقه دارید می توانید از اینترنت و سایت های موسسات آموزش عالی مثل پارسه و مدرسان شریف و ... لیست دروسی که از آن ها برای ارشدتان سوال طرح می شود را پیدا کنید و دروسی را که تا به الان در دانشگاه پاس کرده اید از روی جزوه ی کلاسی که داشته اید بخوانید و بعد از آن جهت تهیه ی منابع کنکوری و تستی که معمولا در بین دانشجو های هر رشته برای هر درس چند کتاب شناخته شده وجود دارد اقدام کنید تا نیاز به تست و تمرین کنکوری هم این طوری حل شود

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدود زیادی بستگی به دانشگاه محل تحصیلتون،امکاناتی که در اختیار دارید و هزینه ای که توان پرداختش را دارید داره.مثلا دوستی دارم که در رشته مهندسی عمران در دانشگاه خودم(آزاد بوشهر) هست و با هم قبول شدیم و در ترم های اول و دوم که دروس مشترک داشتیم در دروس ریاضی و فیزیک خیلی پایین تر از من بود ولی با شرکت در کلاس های پارسه در تهران رتبه 800 مهندسی عمران رو آوورد و امروز هم مهندسی عمران-آب دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی قبول شد.البته شما رشته تون رو جزء رشته های غیر مهندسی نوشتید.به رشته هم خیلی ربط داره.برای رشته ی مهندسی برق معمولا اساتید کنکور ارشد و آن هایی که ایده آل فکر می کنند می گویند که از ترم 5 باید شروع کرد ولی اکثرا از تابستان قبل از کنکور ارشد و پس از اتمام امتحانات ترم 6 شروع به مطالعه می کنند.کنکور ارشد را در اواخر ترم 7 دانشگاهی می دهند. یعنی اواخر بهمن ماه.اگر علاقه دارید می توانید از اینترنت و سایت های موسسات آموزش عالی مثل پارسه و مدرسان شریف و ... لیست دروسی که از آن ها برای ارشدتان سوال طرح می شود را پیدا کنید و دروسی را که تا به الان در دانشگاه پاس کرده اید از روی جزوه ی کلاسی که داشته اید بخوانید و بعد از آن جهت تهیه ی منابع کنکوری و تستی که معمولا در بین دانشجو های هر رشته برای هر درس چند کتاب شناخته شده وجود دارد اقدام کنید تا نیاز به تست و تمرین کنکوری هم این طوری حل شود

من اقتصاد میخونم...
میدونین الان که دارم ازاد میخونم خیلی دلم میخواد ارشدمو سراسری بخونم تو یه دانشگاه خوب و باتوجه به اینکه میگن قبول شدن تو کنکور ارشد خیلی سخته دلم نمیخواد یه وقت شرو کردن و برنامه ریزی دیر بشه،حالا که میگین اخر ترم 6 شرو میکنن واسه خوندن پس فعلا وقت هست...

یک دنیا ممنون خیلی لطف کردین...

nevada traveler

عضو جدید

من اقتصاد میخونم...
میدونین الان که دارم ازاد میخونم خیلی دلم میخواد ارشدمو سراسری بخونم تو یه دانشگاه خوب و باتوجه به اینکه میگن قبول شدن تو کنکور ارشد خیلی سخته دلم نمیخواد یه وقت شرو کردن و برنامه ریزی دیر بشه،حالا که میگین اخر ترم 6 شرو میکنن واسه خوندن پس فعلا وقت هست...

یک دنیا ممنون خیلی لطف کردین...

خواهش می کنم.آیا بهتر نبود سوالتون رو در تاپیک های مربوط به رشته ی خودتون مطرح کنید؟!

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم قبلا کمیت مطالعه برام مهم بود و اینکه همه مطالب رو کامل بخونم حتی اگه یه روز از برنامم عقب میموندم سعی میکردم طی دو یا سه روز جبرانش کنم حتی به قیمت پایین اومدن کیفیت مطالعه ولی به این نتیجه رسیدم اگه یه مبحثو حتی نخونم میتونم تو کنکور تشخیص بدم که اینو نخوندم و وقت نزارم ولی اگه همه مطالبو خونده باشم ولی نفهمیده باشم هم وقت میزارم و هم بی نتیجه خواهد بود برا همین کیفیت مطالعه رو از منبع یا مباحث مورد مطالعه مهم تر میدونم شما هم سعی کن دلیل منطقی پیدا کنی هیچ منبعی کامل نیست اگر بر همون منبعی که داری مسلط باشی بهتر از اینه که همه کتابا رو بی کیفیت خونده باشی به این فکر کن قرار نیست همه سوالا رو بتونی جواب بدی ولی باید بتونی سوالایی رو که میخوای جواب بدی درست انتخاب کنی:gol:

337405

عضو جدید
سلام دوستان
باتشکر

سلام مهنسین گل
امیدوارم همتون 50به بلا همه درسا رو بزنین واین ازمونو هم بخوبی پشت سر بزارین
داداش اگه پایه خوبی نداری مدرسان بخون اگر هم پایت عالی هست کتاب نصیر رو بخون

337405

عضو جدید
سلام
به نظرم کتاب ریاضی مهندسی نصیر خیلی خوبه، خیلی خوب توضیح داده و تست های ارشد رو هم داره ولی حجمش یه مقدار زیاده...... اما به خوندنش می ارزه...
سلام کتاب مدرسان فکر کنم بهتر از نصیر باشه ریاضیات مهندسی نصیر تستهای اخر فصل رو حل نکرده واسه همین من فکر کنم مدرسان بهتره

hosein_kontorol

عضو جدید
سلام مهنسین گل
امیدوارم همتون 50به بلا همه درسا رو بزنین واین ازمونو هم بخوبی پشت سر بزارین
داداش اگه پایه خوبی نداری مدرسان بخون اگر هم پایت عالی هست کتاب نصیر رو بخون
سلام
ینی مدرسان کامل توضیح داده نسبت به نصیر؟حجم کدوماشون کمتره و مفیدتره مطالبشون؟
اخه بعضی کتابا بعضی جزئیاتو انقد روش مکث کرده که شاید یه تستم ازش نیاد!

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان ...
نتایج ارشد هم که اومد ...
اونایی که جای خوب قبول شدند بیان بگن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.