دخترا بیان تو!!!

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم باید از پسرا بپرسی.....اگه پسره بگه من نمیخوامت یا خیـــــــــــلی کم محلی کنه فک کنم به غرورش بر بخوره و بره.

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نباید به هیچ عنوان بهش مستقیم بگه که اصلا تورو دوست ندارم دختره خورد میشه و تا اخر عمر فراموش نمیکنه ،دخترا خیلی خیلی حساسن

kayvan90

عضو جدید
سلام
میخاستم بدونم که اگه یه دختر عاشق یه پسر بشه، اون پسره باید چکار کنه که پسره از دل دختره بره؟
ممنون میشم کمک کنید.
خدا خيرت بده الان ديگه كم پيدا ميشه دختري عاشق پسري بشه اگه از سلامت دختر اطميناني باشه بايد عشق دختر رو پذيرفت........
دختر كه پسر نيست اگه زدي تو برجكش بره ديگه پشت سرشم نگاه نكنه........دختر له ميشه غمگين ميشه افسرده ميشه.......اين ته نامرديه.....

zemestoon

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.

چیه ملکه قبلیه دلتو زده .........از پسر انگلیسیه بپرس چیکا میکنه.......

azera46

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.

لازم نیست کار خاصی بکنی ... اگه خودش بهت پیشنهاد داد بهش بگو من تو رو به چشم خواهرم می بینم .

الهه100

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.
حالا از خداتم باشه دختره بهت علاقه مند شده.:Dشوخی کردم........
مستقیم بهش نگو دوسش نداری یه جوری با کم محلی بهش بفهمون.یا خیلی منطقی دلایل نخواستنتو براش توضیح بده جوری حرف نزن که غرورش بشکنه وجای عشقی که نسبت به شما داشته رو نفرت بگیره با این کار از همه پسرا متنفر میشه وهمه پسرا رو به یه جشم میبینه................

حمید.س

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.

هویجوری که دخترا عاشق پسرا نمیشن سید جون. حتما یه کاری کرده که عاشقش شدن.از اون کارا دیگه نکنه تا دخترای مردمو بدبخت نکنه. دخترا مث پسرا نیستن که زود به زود عاشق بشن و زود به زود فراموشش کنن.خیلی فراموش کردن براشون سخته.به نظرم باید یه بار رُک و پوسکنده بهش بگه و دیگه حتی یکبار هم باهاش تماس نداشته باشه تا اونم بعد از چند رو ناراحتی و نگرانی، زندگیشو ادامه بده. اگه پسره بخواد ادا در بیاره و چند وقتی یه بار با دختره در تماس باشه، اونو زجرکش میکنه
بعضی موقعا هم بعضی پسرا فکر میکنن که دخترا عاشقشون شدن.حالا یه دختری یه جور دیگه بهشون نیگا کنه یا ... حتما که عاشق اون پسره نشده که. پس بهتره برا اینطور جاها پسره خودشو ضایع نکنه.

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی یه دختر عاشق میشه سخت دل میکنه........
شما چرا دوسش نداری؟!چرا میخوای از دلش بری؟!

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اتفاقا باید بیشتر ببینتش و باهاش در ارتباط باشه ! ولی در عین حال یه جوری نشون بده که هیچ حسی بهش نداره ...
مثلا اگه هم کلاسی هستن تو دانشگاه، بهش نشون بده که به عنوان یه هم کلاسی براش احترام قائل هستش ولی فقط در حد هم کلاسی، نه بیشتر. این طوری دختره کم کم خودش متوجه میشه که طرف علاقه‌ای بهش نداره و به تدریج اونم علاقه‌اش کمتر میشه ...

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسره بره... جلو دختره افتابی نشه ...به مرور زمان دختره فراموش میکنه...نه غروری خورد میشه نه دلی میسوزه...

**niloo

عضو جدید
به نظر من اتفاقا باید بیشتر ببینتش و باهاش در ارتباط باشه ! ولی در عین حال یه جوری نشون بده که هیچ حسی بهش نداره ...
مثلا اگه هم کلاسی هستن تو دانشگاه، بهش نشون بده که به عنوان یه هم کلاسی براش احترام قائل هستش ولی فقط در حد هم کلاسی، نه بیشتر. این طوری دختره کم کم خودش متوجه میشه که طرف علاقه‌ای بهش نداره و به تدریج اونم علاقه‌اش کمتر میشه ...

;)موافقم البته نباید پسره یه جوری رفتار کنه که دختره بیشتر دچار توهم شه که پسره دوسش داره در حد مثلا دوهم کلاسی باید باهاش رفتا کنه نه بیشتر

s.zahra1371

عضو جدید
سلام
ممنون میشم کمک کنید.
لابد یه کاری کردی دختره عاشقت شده خو؟؟؟؟؟!!!!
ولی مطمئنا نمیشه به خاطر علاقش تو از علاقت بگذری به نظر من با کم محلی بعد یه مدت خودش میفهمه خودشو میکشه کنار...........البته خیلی طول میکشه سعی کنید زیاد طرفش نری یا وقتایی تو جمعی هستید که اونم هست رفتاری از عادی هم عادیتر یه چیز تو مرز بیمحلی و عادی بودن البته نه ضایع از خودت نشون بدی .....

s.zahra1371

عضو جدید
این بدترین کاره!!!!خودت که دختری تصور کن خدایی نکرده کسی اینجور باهات کنه............ادم داغووون میشه!!!
ولی بهتره اینه که رو هوا بمونی
درسته دختره شاید تا چند سال هم نتونه فراموش نکنه(البته من عقیده دارم دخترا هیچ وقت عشقشونو فراموش نمیکنن) ولی بهتر از اینه که منتظر یه نگاه بسره باشه اینجوری لااقل دیگه به خودش الکی امیدواری نمیده....

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بهتره اینه که رو هوا بمونی
درسته دختره شاید تا چند سال هم نتونه فراموش نکنه(البته من عقیده دارم دخترا هیچ وقت عشقشونو فراموش نمیکنن) ولی بهتر از اینه که منتظر یه نگاه بسره باشه اینجوری لااقل دیگه به خودش الکی امیدواری نمیده....
میخواد بره بره هیچ اثری هم از خودش باقی نذاره........نه اینکه بمونه و کم محلی کنه!!!

**niloo

عضو جدید
عزیزان من هیچ وقت عشق و عاشقی یه دختر باور نکنید؟!!!!!!!
چون واقعا نمیفمن که عشق چیه با هوس اشتباهش میگیرن؟

اشتباه نکن داداش پسرا اینطورین نه دخترا........دختر اگه واقعا عاشق شه به سختی میتونه دل بکنه

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ممنون میشم کمک کنید.

به نظر من اگر حقیقتو بهش بگی بهتر میپذیره و باهاش کنار میاد تا بهانه های الکی و دروغ بهش بگی چون که اون نشکنه / دختر اگر حس کنه حرفات بهانه ی قبول نمیکنه و موفق نمیشی اما اگر واقعیتو بفهمه خودشه که میزاره و میره /

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزان من هیچ وقت عشق و عاشقی یه دختر باور نکنید؟!!!!!!!
چون واقعا نمیفمن که عشق چیه با هوس اشتباهش میگیرن؟

دختروقتی عاشق میشه عاشق یک نفر میشه فقط اما پسرا توانایی عاشقی با چند نفرو دارن / حالا کدوم واقعی تره و میشه روش حساب باز کرد ؟؟؟؟ هان !!!!! بعدم میشه بگید دختر واسه چه هوسی پسرو میخواد ؟؟؟؟؟ تنها چیزی که 90 درصد دخترا نمیخوان و قبولش واسشون سخته هوسه

faeal

عضو جدید
از اول باید باهاش طی میکردی،خیلی اذیت میشه،هرکاری کنی ناراحت میشه،تا میتونی فقط ازش دوری کتن تا فراموشت کنه

شهریاری 2

کاربر ممتاز
پسره بره... جلو دختره افتابی نشه ...به مرور زمان دختره فراموش میکنه...نه غروری خورد میشه نه دلی میسوزه...

خب اینجور دلبستنا توی دانشگاه و مخصوصا توی کلاس پیش میاد.
نمیشه که رفت یه جایی که همدیگرو نبینن.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
بی ادبی نباشه اما تو این وضعیت وخیم باید حتما از دلش بیای بیرون ؟ :redface:

نه خب من که نگفتم برام پیش اومده!
بعدم خدا کنه یکی از ما خوشش بیاد!
البته دختر پاک و مومن!
از خدامونه بریم خواستگاریش!:D