❶❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم از بس کنکور دادم به‌خدا...
این اعتراضا که همه میدونن تأثیری نداشته،،،، مطمئنم فقط واسه این میذارن که بگن ما حق اعتراضم میدیم.... ولی‌ به همه یک جواب بیشتر نمیفرستند: بر رسی شد مشکلی‌ نبود ....( چند تا فحش بد بهشون....)

گناه کردم کارشناسیم آزاد بودم؟ این چه وضعیه... شنیدم اصلا اسکیسارو نگاه هم نکردن از بس زیاد بوده... یه عده رو که بکل نگاه نکردن اصلا.... مجبورین انقد آدم مجاز کنین،،،، دیونیید؟ خودیاشونو.. و بسیجیا و اونایی که سراسری بودن چه می‌دونم برداشتن رفته...به‌خدا حلالشون نمیکنم و از این دنیا میرم.... شوکم... دیگه هیچی‌ نمیتونم بگم....

бабочка

عضو جدید
عزیزم شما هم دیدی ملت اعتراض میکنن وقت گیر آوردی .شما به رایانه سنجش حق انتخاب ندادی که.یکم منصف باشیم .
منم با رتبه 144 روزانه اردبیل قبول شدم با اینکه بعد تهران اردبیل و زدم ولی فکر میکنم این حقم نبود:(

soodabe

عضو جدید
من فقط نشستم خودم تمرین کردم . فقط پارسال یه دوره کوتاه رفته بودم کلاس
اسکیس فقط به تمرینه
خب به نظر من مولف سوال دنبال یه طرح بومی و اقلیمی و یه کم سنتی بود . طرح منم همین بود اما از سازه های مدرن هم استفاده کردم. جزیات کارم هم زیاد بود

dash-memar

کاربر فعال
سلام دوستان
اول از همه تبریک به همه قبول  شدگان
بعدش خسته نباشید ودعا برای تحمل این همه سختی و نا ملایمتی ها به کسانی که به هدفشون نرسیدن
میدونم داغونید و حوصله ندارید( منم تجربه کردم – خیلی سخته)
ولی دوستان بیاین یکم واقع بین باشیم!!!!!!!!!!
طبق دفتر چه انتخاب رشته ظرفیت دانشگاه ها به شرح زیر بود:
روزانه:
205
شبانه:
38
 یعنی حدود 243 نفر اول سراسری قبول میشن(ما روندش میکنیم میگیم280 نفر)
که از این تعداد حدود 61 نفر اول در تهران روزانه قبول میشن و 24 نفر شبانه
حالا باید درصدای اسکیسم مد نظر بگیریم
بازم میگم میدونم خیلی زحمت کشیدین و سخته
خیلی دارین عذاب میکشید
ولی خواهشا با واقعیت کنار بیایم
بازم خسته نباشید ودعا برای تحمل این همه سختی نا ملایمتی ها رو دارم
با تشکر

soodabe

عضو جدید
بچه ها خودتونو اذیت نکنین واسه اینکه چیزی ک دقیقا نخاستین نشد . دنیا خیلی پوچه خیلی بی ارزشه ک واسش غصه بخوری . من نتیجه ی زحمتامو گرفتم اما فردا مراسم هفتم پدرمه
ناراحتی کردنو بزارین واسه دردای این چنینی . حاضر بودم تا آخر عمرم همینجوری کارشناسی میموندم اما پدرم نمیرفت

10915

عضو جدید
عزیزم شما هم دیدی ملت اعتراض میکنن وقت گیر آوردی .شما به رایانه سنجش حق انتخاب ندادی که.یکم منصف باشیم .

من منصفم اعتراضیم ندارم فقط گفتم حسم میگه حقم نبود این همه دانشگاه تو تهران هست وگرنه رشت و اردبیلش فرقی نداره،همونطوری که خیلا با رتبه های خیلی بالاتر خوده دانشگاه تهران و اوردن ولی رتبه 33 اصفهان قبول می شه

nafis arch

عضو جدید
سلام من امسال کنکور دارم اما دوستم با رتبه 90 طراحی شهری روزانه بهشتی قبول شده
حقش بود من خیلی واسش خوشحالم

dash-memar

کاربر فعال
بچه ها خودتونو اذیت نکنین واسه اینکه چیزی ک دقیقا نخاستین نشد . دنیا خیلی پوچه خیلی بی ارزشه ک واسش غصه بخوری . من نتیجه ی زحمتامو گرفتم اما فردا مراسم هفتم پدرمه
ناراحتی کردنو بزارین واسه دردای این چنینی . حاضر بودم تا آخر عمرم همینجوری کارشناسی میموندم اما پدرم نمیرفت
از صمیم قلبم تسلیت میگم
خداییش خیلی ناراحت شدم
ان شالله موفق باشی

memars

عضو جدید
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم دوستانی هم که قبول نشدن ناامید نشین امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته

در جواب دوستی که منابع من رو پرسیده بود
1.فضا زما معماری 2.معماری منظر راهیان ارشد 3.درک عمومی راهیان ارشد 4.مصالح ساختمانی 5.زیبا شناسی در معماری 6.طراحی اقلیمی ابنیه سنتی 7.زبان تخصصی رستگار 8. 504 واژه 9.لغات ضروری تافل 10.اقلیم و معماری 11.درک رفتار سازه 12.سازه در معماری 13.مبانی و مفاهیم معاصر غرب 14.سبک شناسی(پیرنیا) 15.تاریخ معماری ایران در دوره اسلامی(کیانی) 16.آشنایی با معماری جهان 17. درآمدی بر شناخت معماری روستایی ایران 18.طراحی اقلیمی 19.مبادی سواد بصری برای ایستایی هم از جزوه های اساتید استفاده کردم

میشه اسکیست هم توضیح بدی

memars

عضو جدید
من فقط نشستم خودم تمرین کردم . فقط پارسال یه دوره کوتاه رفته بودم کلاس
اسکیس فقط به تمرینه
خب به نظر من مولف سوال دنبال یه طرح بومی و اقلیمی و یه کم سنتی بود . طرح منم همین بود اما از سازه های مدرن هم استفاده کردم. جزیات کارم هم زیاد بود

خیلی متاسف شدم وتسلیت میگم

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من ......واقعا بهت تسلیت میگم خدایهت صبر بده.روحشون شاد

abdolahi1

عضو جدید
رتبم 24 نبود ولی زیر 50 بود........................

تهران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه دیگه من فقط همونجا رو میخاستم ولی اون دانشگاه ظاهرا قسمت من نبود...!!

بازم زیاد ناراضی نیستم بهرحال قسمتم همین بود
چی قبول شدی؟ کدوم دانشگاه؟

abdolahi1

عضو جدید
خوب حالا شما از همه ی این منابعی که استفاده کردین راضی بودین یا الان فک میکنید که مثلا به جای فلان کتاب بهتر بود یه کتاب دیگه میخوندم

من ازهمون اول که شروع کردم به خوندن اینجوری با خودم فکر کردم که درسته برای ارشد میخونم ولی طوری نباشه که تنها هدفم ارشد باشه که اگه وقتی گذاشتم و قبول نشدم بعدش ناراحت نشم که وقتم تلف شده به خاطر همین خود کتابارو خوندم نه فقط یه سری جزوه و تست و سوال که فقط به درد کنکور میخوره اینجوری حتی اگه قبول نمیشدم باز یه چیزی به اطلاعاتم اضافه میشد،بیشتر هم کتابهایی که علاقه داشتم و از خوندنش لذت میبردم خوندم ،حالا واقعا نمیتونم بگم چه کتابی بخونی یا چه کتابی نخونی اما اگه من خودم بخوام دوباره کنکور بدم همین کتابارو میخوندم (البته بجز مبادی سواد بصری ازش خوشم نیومد)و یه سری کتاب جدید دیگه هم در زمینه سازه(بخاطر علاقه ام میگم) و کلا فن ساختمان اضافه میکردم

abdolahi1

عضو جدید
مردم از بس کنکور دادم به‌خدا...
این اعتراضا که همه میدونن تأثیری نداشته،،،، مطمئنم فقط واسه این میذارن که بگن ما حق اعتراضم میدیم.... ولی‌ به همه یک جواب بیشتر نمیفرستند: بر رسی شد مشکلی‌ نبود ....( چند تا فحش بد بهشون....)

گناه کردم کارشناسیم آزاد بودم؟ این چه وضعیه... شنیدم اصلا اسکیسارو نگاه هم نکردن از بس زیاد بوده... یه عده رو که بکل نگاه نکردن اصلا.... مجبورین انقد آدم مجاز کنین،،،، دیونیید؟ خودیاشونو.. و بسیجیا و اونایی که سراسری بودن چه می‌دونم برداشتن رفته...به‌خدا حلالشون نمیکنم و از این دنیا میرم.... شوکم... دیگه هیچی‌ نمیتونم بگم....

سلام الهه جان چرا اینقد ناراحتی؟؟؟؟؟؟ خیلی حساسی، اونطوری که اسکیست رو توصیف کردی من که خوشم اومد انتظار داشتم درصد بالایی بیاری نمیدونم نتیجه چی شده که انقد ناراحتی..........من که پیام نورم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا