امروز سومین روز درگذشت اوست

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
ان شاءالله که مورد رحمت پروردگار قرار بگیرن ؛ اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد(ص) و عجل فرجهم

گلابتون

مدیر بازنشسته
اميدوارم توي اون دنيا خوشبخت و آزاد و رها از هر غمي باشند...خدا رحمتشون كنه...
چه مرگ غريبانه اي....:cry:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی

کمیل کیماسی فرزند احمد کیماسی، در تاریخ پنجشنبه ۲۶مرداد مفقود و پس از سه روز جسد خونینش در جنگلهای رستم آباد کشف گردید.

وی کارمند پزشک قانونی گیلان بوده و طبق گزارش پلیس آگاهی شهرستان رودبار مرگ وی مشکوک اعلام شده است. خاطرنشان می شود تا کنون علت این حادثه مشخص نشده و موضوع در پزشکی قانونی در دست بررسی میباشد.

ایشون تنها پسر خانواده بودن

شهریور ماه هم عروسیشون بود...

از شما برای آمرزشش،طلب دعا دارم.
:gol:

کمیل کیماسی فرزند حجت الاسلام احمد کیماسی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه لاهیجان :surprised:

تازه اینجا هم نظر گذاشته :
پایینشو بخونین

http://ar.lmo.ir/index.aspx?siteid=84&pageid=309&newsview=4876

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز

کمیل کیماسی فرزند احمد کیماسی، در تاریخ پنجشنبه ۲۶مرداد مفقود و پس از سه روز جسد خونینش در جنگلهای رستم آباد کشف گردید.

وی کارمند پزشک قانونی گیلان بوده و طبق گزارش پلیس آگاهی شهرستان رودبار مرگ وی مشکوک اعلام شده است. خاطرنشان می شود تا کنون علت این حادثه مشخص نشده و موضوع در پزشکی قانونی در دست بررسی میباشد.

چقد وحشتنااااک
خدای من
خدا بیامرزدش
آآآآآآآمین

مهندکس

عضو جدید
روحش شاد و یادش گرامی..

ایشاللا اونی که این بلارو سرش آورده تاوانشو پس بده..

khanum gol

عضو جدید

خدا بیامرزه فقط یکم معرفی میکنید من نمیشناسمشون؟

بالا