ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gigili206

عضو جدید
خواجه نصیرو ول کرد رفت صنعتی شیراز!!!:surprised:
بله راستی رشتش مکانیک نبود صنایع بود
به چند دلیل این کارو کرد اول اینکه دانشگاه صنعتی شیراز سر کوچشون بود!!!
دوم اینکه دو هفته رفت خواجه نصیر میگفت هفتاد نفر دانشجوی فوقیم استاد وقت نمیکنه جواب سلاممونم بده
سوم اینکه خوابگاه تا دانشگاه یک ساعت و نیم فاصله داشت که در روز باید سه ساعت وقت صرف رفت و برگشت میکرد
چهارم پنج روز در هفته کلاس براشون گذاشته بودن روزی یه کلاس!!!
شما بودی ول نمیکردی بری شهر خودت؟

ehsan-p30

عضو جدید
solarisal
AM mechanic
eiman mousavi
meran shirsavar
....
چکار کردین...
مثل اینکه ساختی ها غافلگیر شدن و جاهای خوبی قبول شدن!!
آخه برادر خودم با رتبه 1020 روزانه شاهرود رو آورده.
امیدوارم امروز جبران بد بیاری ساختی های عزیز باشه...
سلام
از همتون خواهش میکنم اگه اطلاعی راجع به دانشگاه شاهرود دارین مطرح کنین.خواهش میکنم خیلی مهمه تو رفتن یا نرفتنم تاثیر داره.به نظرتون ارزش داره از کرمانشاه برم شاهرود؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام
از همتون خواهش میکنم اگه اطلاعی راجع به دانشگاه شاهرود دارین مطرح کنین.خواهش میکنم خیلی مهمه تو رفتن یا نرفتنم تاثیر داره.به نظرتون ارزش داره از کرمانشاه برم شاهرود؟
دوست عزیز پیشنهاد می کنم برید تو سایت دانشگاه شاهرود اونجا اطلاعات واضح و کاملی رو نشون میده، ولی در مجموع دانشگاه خوبیه

mehran_shirsavar

عضو جدید
کسی تربیت مدرس نیاورد:( خبر ندارید داستان کلاساش چجوریه صبحه، بعد ازظهره، داستان چجوریه کلاسارو تیکه میکنن! موندم میتونم برم یا نه:que::(

ehsan-p30

عضو جدید
سلام
درضمن به نظرتون من که جامداتیم و تقریبا هیچ پیش زمینه ای از ساخت ندارم به مشکل بر نمیخورم؟(با 1 ماه خوندن کتاب سوم راهیان ارشد(فقط در همین حد) رتبم شد 1115)

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها بوعلی چجوریاس؟
کسی اطلاع داره؟

صمن عرض تبریک مجدد به همه دوستان و آرزوی موفقیت و سربلندی برای همتون باید بگم که دانشگاه بوعلی دانشگاه خوب و با کیفیتیه هم از نظر اساتید و هم از جهات مختلف...

p458

عضو جدید
سلام
درضمن به نظرتون من که جامداتیم و تقریبا هیچ پیش زمینه ای از ساخت ندارم به مشکل بر نمیخورم؟(با 1 ماه خوندن کتاب سوم راهیان ارشد(فقط در همین حد) رتبم شد 1115)
مشکلی پیش نمیاد چون بیشتر درس های ساخت و تولید پیش زمینه و پیش نیاز آنچنانی نمی خواد... در ضمن حتما برو چون ممکنه سال دیگه حسرت این فرصت رو میخوری.

asgar33

عضو جدید
خب بجه ها ااز اين به بعد راجب دأنشكا حرف بزنيم كسي دانشكا سهندو ديده قيمت خوابكاهش جقده؟ارشد با كارشناسي خوابكاهش جداست

ehsan-p30

عضو جدید
باز هم سلام به همه
قبلا یه پیشنهاد داده بودم که دوباره میخوام مطرح کنم.
تو این چند روزه همه بچه ها به جای امضا اطلاعات مربوط به رتبه و رشته و گرایش قبولی و روزانه یا شبانه رو قرار بدن که یه بانک اطلاعاتی خوب برای سالهای بعد به دست بیاد.

mehran_shirsavar

عضو جدید
کسی تربیت مدرس نیاورد:( خبر ندارید داستان کلاساش چجوریه صبحه، بعد ازظهره، داستان چجوریه کلاسارو تیکه میکنن! موندم میتونم برم یا نه:que::(

Negarestan

عضو جدید
بچه‌ها کسی خودرو یا بیومکانیک سهند قبول شده؟ می‌شه رتبه‌تان رو بگین لطفن؟
یا کسی رو می‌شناسید که قبول شده باشه و رتبه‌ش رو به من بگید (رتبه تو همون گرایش خودر و بیومکانیک منظورمه)

solarisal

عضو جدید
سلام

دوست عزیز من راجع به شاهرود اطلاع ندارم ولی چون روزانه قبول شدی اگه نری از کنکور سال دیگه محروم میشی

mojtaba-motarez

عضو جدید
دوستان من یه سوال داشتم من رتبه خودم 512 تبدیل شده روزانه شیراز آوردم سهمیه رتبه اولی هم دارم که امروز رفتم سازمان سنجش گفتن اعمال میکنیم آخر هفته میگیم با سهمیه کجا قبول میشین کسی میدونه سهمیه رتبه اولی چقدر تاثیر داره؟ آیا ممکنه علم و صنعت یا دانشگاه تهران بیارم؟

شما با سهمیه ی شاگرد اول به احتمال قریب به یقین شریف قبول میشی...دوست من امسال با رتبه ی 400 و سهمیه ی شاگرد اول شریف قبول شده

انیشتن

عضو جدید
سلام ناناهامن زنجان طراحی کاربردی قبول شدم.روزانه بچه هاچه نرم افزاری لازم داره ای گرایش من سیالات بودم تبدیل بهتره یاطراحی؟مبارک همتون باشه

mohammadt

عضو جدید
سلام دوستان.تبریک به همه قبولیها و آرزوی موفقیت برای دوستانی که برای سال بعد میمونن.هوافضای امیرکبیر بهتره یا سیستم انرژی خواجه نصیر؟

ehsan20e20

عضو جدید
تبریک به همه اونایی که مزد زحماتشونو گرفتن .
رتبه 365 . هوافضا خواجه نصیر گرایش سازه های هوایی .
کسی میدونه به کسایی که کارشناسی مکانیک بودن و میرن هوافضا چند واحد پیش نیاز میدن ؟

shan boy

عضو جدید
دوستان یعنی کسی طراحی سمنان نیست از اینجا ؟ باید تنها بمونیم
آقا لطفا هرکی سمنان اورده خبر بده

mohammadt

عضو جدید
کسی طراحی سمنان نبود
راستی من 100 درصد ازاد تهران جنوب قبولم
بنطرتون به جای روزانه سمنان برم تهران جنوب بهتر نیست؟
من لیسانس اونجا بودم.به نظر من مقایسه اون با آزاد تهران جنوب بی انصافیه.دانشگاه خوبیه.چون به تهران نزدیکه مزیت زیادی نسبت به بقیه دانشگاهای شهرستان داره بچه های قوی و استادای قوی از تهران میان اونجا و نکته آخر:واحد پاس کردن اونجا بسیار سخته

shan boy

عضو جدید
یرادران و خواهران کسی میدونه ریز نمرات برای دانشگاه لازمه یا نه ؟
من اصل مدرکم رو گرفتم با این وجود بازم ریز نمرات لازمه ؟
آخه دانشگاه دوره لیسانس میگه حداقل 25 روز طول میکشه
اگه میتونید راهنمایی کنید

Negarestan

عضو جدید
یرادران و خواهران کسی میدونه ریز نمرات برای دانشگاه لازمه یا نه ؟
من اصل مدرکم رو گرفتم با این وجود بازم ریز نمرات لازمه ؟
آخه دانشگاه دوره لیسانس میگه حداقل 25 روز طول میکشه
اگه میتونید راهنمایی کنید

نه لازم نیست. سایت سنجش مدارک لازم رو نوشته. http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=504

rostamani

عضو جدید
سلام من زاهدان آوردم و ثبت نامش 18 به بعده و دانشگاه خودمون پردیس کاسپین یونی تهرانم تو تکمیل ظرفیت اعلام میکنه که میگیره یا نه .البته گفتن به احتمال زیاد میگیره ولی تو مهر با بهمنش هنوز بحثه.اگه من یونی زاهدان ثبت نام کنم بعد میتونم با شرایط 10% ورودی تو یونی خودمون بمونم ؟؟؟ یعنی نمیگن چون زاهدان ثبت نام کردی دیگه نمیشه ؟؟ اگه ترم بهمن باشه باید از مهر انصزاف بدم یونی زاهدانوووووو ؟؟ کمک

mohammadt

عضو جدید
ای وای خدای من چرا زودتر اطلاع ندادی که اونجا رو نرنم
پس گردش و تفریح و سیاست تعطیله . چقدر بد
راستی گیر بازار هست یا نه ؟ نمیدومی مکانیکش دختر داره یا نه ؟ اگه نداشته باشه بعید میدونم برا پسرا گیر بازار باشه . درسته ؟
دوست عزیز بدیش اینه که سیاست توش تقریبا تعطیله-برای ما 20درصد دختر داشت و شبانه هاش 40درصد.مگه گشت ارشاده که گیر بازار باشه نترس کاری باهات ندارن.بدی مهمش اینه که دانشگاش خارج شهره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا