تیم ملی فوتبال ایران !!!بدون شرح

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر غیرت والیبال!!!!حالا هی میلیاردی خرج تیم فوتبال کنن

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ر.میرعماد

عضو جدید

کد خبر : 983824 زمان ارسال : سه شنبه 1391/06/21 22:52

شبکه الجزيره قطر:
اين پيروزي براي لبناني‌ها عيد ملي است

شکست تيم ملي فوتبال ايران مقابل لبنان با تحليل هاي مختلف شبکه هاي عربي همراه شد.

پيروزي بر تيم ملي فوتبال ايران براي کشوري با وسعت 10 هزار کيلومتر مربع که اندازه يک شهر 150 هزار نفري ايران نيز نيست، آنچنان فراموش نشدني بود که گوينده لبناني شبکه الجزيره ورزشي قطر گفت: "اين پيروزي براي لبناني‌ها عيد ملي است."

بازي تيم‌هاي ملي ايران و جمهوري عربي لبنان در حالي امروز در بيروت برگزار شد که تحت تاثير مناقشات طايفه‌اي داخلي ناشي از بحران سوريه بود و نيروهاي امنيتي و ارتش لبنان، به شدت درگير برخي از مسائل امنيتي از بامداد امروز بودند به طوري که بر وضعيت مخابراتي پخش مستقيم اين ديدار و تلفن‌هاي ثابت و سيار نيز تاثير گذاشته بود.

حتي نيامدن تماشاگران بويژه از جنوب لبنان خود نشان مي‌داد که مردم لبنان نه تنها اميد به پيروزي تيم ملي کشورشان ندارند بلکه نگران وضعيت امنيتي ناپايدار امروز بيروت بودند.

شبکه‌هاي تلويزيوني لبنان از جمله شبکه تلويزيوني حزب‌الله (المنار) خبر گلزني و پيروزي تيم ملي لبنان را به صورت خبر فوري زيرنويس کرده تا لبناني‌ها نيز به جمع کشورهاي عربي بپيوندند که مزه شکست دادن تيم ملي فوتبال ايران را چشيده‌اند. تيم ملي فوتبالي که تنها نامي از گذشته پرافتخار خود دارد. بازي سردرگم تيم ملي فوتبال ايران مفسرين شبکه‌هاي عربي را به شدت به تعجب واداشت و اذعان کردند که تيم ملي فوتبال ايران، با تکيه بر شانس بر تيم ملي ازبکستان در ديدار اول خود به پيروزي رسيده است و اين تيم حتي سايه‌اي از گذشته فوتبال پرقدرت ايران را نيز با خود ندارد.

بازيکناني که پاس‌هاي اشتباه متعدد مي‌دهند، به دلخواه تاکتيک حريفان بازي مي‌کنند، اثري از تکنيک ناب فوتبال ايران در آنان ديده نمي‌شود و تنها نام‌ها بر آن‌ها سنگيني مي‌کنند.

مفسر نيل‌اسپورت گفت: بازيکناني که در زمين بازي مي‌کردند، عمدتا از تيم‌هايي هستند که وضعيت مطلوبي در جدول ليگ برتر فوتبال ايران ندارند و خستگي و بي‌رمقي در بين آنان به خوبي ديده مي‌شد. اين بازيکنان به راحتي عصباني مي‌شوند و اسير تاکتيک تيم‌هاي ضعيفي حتي مثل لبنان مي‌شوند. اولين پيروزي لبنان در شرايطي مقابل ايران رخ داد که ازبکستان در يک بازي متهورانه نفس کره جنوبي را در استاديوم مرکزي پاختاکور گرفت.

فيصل الدخيل کاپيتان سابق تيم ملي کويت که سابقه گلزني به تيم ملي ايران در اوايل دهه 80 ميلادي را داشته، در تحليل خود از اين بازي در استوديوي الجزيره اسپورت با تعجب از باخت تيم ملي ايران در مقابل لبنان، گفت: با توجه به فراز و نشيب‌هاي بي‌شمار در فوتبال ايران، بايد منتظر موج ديگري از شگفتي‌ها براي اين تيم بود. تيمي که حتي از بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا نيز ضعيف‌تر بازي مي‌کند.

از سوي ديگر توجه تلويزيون قطر نيز به اين مسئله معطوف شده بود که با باخت ايران اکنون قطر مي‌تواند خود را به همراه کره جنوبي، از اميدهاي صعود به جام جهاني برزيل بداند. در جايي که تيم ملي ايران به لبنان مي‌بازد، با خوش‌شانسي از ازبکستان در ثانيه‌هاي پاياني مي‌برد و در تهران حريف دست و پا بسته تيم ملي قطر مي‌شود.

گرفته شده از سایت ورزش.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]مظلومي: بدترين شکست تاريخ فوتبال رقم خورد[/h]
[h=2]سرمربي فصل گذشته تيم استقلال تهران، شکست يک بر صفر تيم ملي فوتبال ايران مقابل لبنان را بدترين شکست تاريخ تيم ملي کشورمان توصيف کرد.[/h]

شکست دور از ذهن تيم ملي فوتبال ايران برابر لبنان در مرحله مقدماتي جام جهاني 2014، واکنش هاي مختلفي را از سوي مربيان و کارشناسان فوتبال کشورمان در پي داشت.

پرويز مظلومي سه شنبه شب در گفت و گويي با ضعيف دانستن نمايش تيم ملي فوتبال ايران مقابل لبنان اظهار داشت: نمي دانم بازيکنان تيم ملي در زمين چه کار مي کردند. اين بازي براي فوتبال ملي کشورمان واقعا تاسف بار بود.

وي عنوان کرد: بازيکنان تيم ملي هيچ تلاشي براي باز کردن دروازه لبنان به کار نمي بستند و برابر تيم درجه چندم آسيا، با شکستي تحقيرآميز روبرو شدند.

سرمربي پيشين استقلال عنوان کرد: واقعا ناراحت هستم و شکست تيم ملي برابر لبنان برايم غيرقابل تصور است.

مظلومي که بارها با کارلوس کي روش درگيري لفظي پيدا کرده است، گفت: فکر مي کنم حالا مسوولان فدراسيون فوتبال و آنهايي که طرفدار کي روش بوده اند به صحبت هايم پي برند. وقتي يک مربي، جام حذفي را تعطيل کرده و به دنبال کاهش تيم هاي ليگ باشد و براي تيم هاي ليگ برتري تعيين تکليف کند، نتيجه اي بهتر از اين نصيب فوتبال ايران نمي شود.

ر.میرعماد

عضو جدید
باخت به تیمهای عربی حاشیه خلیج فارس بس نبود، حالا دیگه باید باخت به تیم که تا حالا به ما گل نزده بود رو تجربه کنیم . آقای کفاشیان کلاهتو بزار بالاتر و نیشتو تا بنا گوش باز کن و هر هر و کر کر کن. خوب آبرویی از ایران بردی. حالا اگه یه بازی خوبی هم میکردن دلم نمی سوخت . من باشم فوتبال رو تعطیل می کنم و پولشو خرج کشتی ، وزنه برداری و والیبال می کنم.

azera46

عضو جدید
چیز خاصی ندارم که بگم . ترجیح میدم سکوت کنم . مثل همیشه ...

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باخت به تیمهای عربی حاشیه خلیج فارس بس نبود، حالا دیگه باید باخت به تیم که تا حالا به ما گل نزده بود رو تجربه کنیم . آقای کفاشیان کلاهتو بزار بالاتر و نیشتو تا بنا گوش باز کن و هر هر و کر کر کن. خوب آبرویی از ایران بردی. حالا اگه یه بازی خوبی هم میکردن دلم نمی سوخت . من باشم فوتبال رو تعطیل می کنم و پولشو خرج کشتی ، وزنه برداری و والیبال می کنم.
چند نکته خدمتتان عرض کنم
1. ایشان که باید جوش بزند نمی زند، پس شمام خودتو عذاب نده
2. اگه فوتبال رو قطع کنند این بابا چجوری نون بخوره. نگو بره شیرینی بخوره که تکراریه.
3. این حادثه یا کار استکبار جهانیه یا آمریکای یا از الطاف خفیه

بالا