دانشگاه فردوسی مشهد

fardin65

عضو جدید
سلام . من ارشد مواد امسال 657 شدم . به نظر شما فردوسی میارم / شبانه یا روزانه ؟ ارزش داره شبانه بیام مشهد ؟​

polestar

عضو جدید
سایت دانشجو نیوز: در اتفاقی کم سابقه، جمعه شب گذشته یکی از دختران دانشجوی ساکن خوابگاه دانشگاه فردوسی در حالیکه در داخل دانشگاه به سمت پردیس در حال حرکت بود توسط افرادی ناشناس مورد ضرب و شتم و تجاوز به عنف قرار گرفت. دانشجوی مذکور که در محوطه ی دانشگاه رها شده بود به بیمارستان انتقال یافته و حال وی نامساعد گزارش شده است.
دانشجویان بلافاصله پس از خبردار شدن در نخستین ساعات بامداد جمعه اقدام به تجمع اعترضی کردند. در این تجمع که بالغ بر ۴۰۰ تن ا ز دانشجویان شرکت کردند، دانشجویان اعتراض و انزجار شدید خود را به انتظامات ،حراست و رییس دانشگاه(عاشوری) ، از این عمل اعلام کردند و در پایان، ادامه اعتراض و تحصن گسترده در روزهای آتی در اعتراض به عملکرد مسئولین دانشگاه را خاطر نشان کردند.
همچنین دانشجویان با فرستادن نمایندگانی به بیمارستان جهت اطلاع لحظه به لحظه از وضع سلامتی دانشجوی مذکور وبا طرح شعارهای عاشوری استعفا استعفا...خواهر غریبم حقتو پس میگیرم...دانشجو میمیرد ذلت نمی پذیرد، خواستار پاسخگویی رییس دانشگاه در برابر این عمل شدند که با عدم حضور وی دانشجویان به سمت پردیس حرکت کردند.

sepiiid88

عضو جدید
سلام به همگی،خسته امتحانا نباشید

بالاخره بعد از مدت ها منم اومدم....!

vblongtodc

عضو جدید
سلام کسی ميدونه آخرين رتبه ی قبولی پارسال کارشناسی ارشد برق قدرت کنترل چند بوده؟
ممنون

rego

عضو جدید
سلام...دوستان کسی میدونه هوا فضا فردوسی پارسال تا چند روزانه گرفته؟

asemuni75

عضو جدید
سلامممممم

بچه ها یه سوال ؟؟؟؟

شما که دانشجوهای دانشگاه های خوب کشورین ، همتون تو دبیرستان های خاص ( مثل تیز هوشان ) بودید ؟؟؟

یعنی من از دبیرستان عادی نمیتونم به آرزوم برسم ؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین !! :gol:

میتا

کاربر بیش فعال
سلامممممم

بچه ها یه سوال ؟؟؟؟

شما که دانشجوهای دانشگاه های خوب کشورین ، همتون تو دبیرستان های خاص ( مثل تیز هوشان ) بودید ؟؟؟

یعنی من از دبیرستان عادی نمیتونم به آرزوم برسم ؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین !! :gol:

نصف بچه های ما از دبیرستان های عادی اومدن البته هرچی شهر کوچیکتر باشه بیشتر نیازه که از مدارس بهتری اومده باشی !

newuser

عضو جدید
بچه های کنکوری رتبه و رشته ای که قبول شدن بگن ما دستمون بیاد چی به چیه امسال کنکور داریم :confused:

mehrzad1

عضو جدید
سلام .
لطفا به اين سوالم جواب بدين لطفا . من ارشد فردوسي شبانه قبول شدم . مبخواستم بدونم آيا به شبانه ارشد خوبگاه ميدن ؟ وام چطور ؟ اگه تلاش كنيم ميتونيم بگيريم ؟

civilica2008

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
من کارشناسی ارشد عمران-زلزله دانشگاه شریف میخونم.
کسی اینجا تز یا پروژش در مورد ارتعاشات تصادفی، کنترل ارتعاشات محیطی، کنترل ارتعاشات با دامنه بسیار کم(microvibration active control) و یا کنترل فعال هست؟؟؟
اگه بشه باهم همکاری کنیم به نظرم خیلی خوب میشه.
اگه کسی جوابما بده ممنون میشم.

ad_kh66

عضو جدید
سلام. حضور غيابه؟ من ارشد منابع طبيعي 90 م. حضور و شروع فعاليتمو اعلام ميكنم

pegah@

عضو جدید
سلام

من پگاه هستم دانش آموز سال دوم دبیرستان دبیرستان نمونه دولتی شهرستان

درسامم خوبهههههههههههه . . . میخواستم اگه میشه شماها که دانشجوهاس طرنگی هستیم بهمنم کمک کنین

آدرس وبم : aroosakiii.blogfa.com

ایمیل :

arghavan-mec

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااام بر همه...
منم هستم
من یه شایعه شنیدم که می خوان یه ساختمون واسه مکانیکا درست کنن!!!
حقیقت داره؟؟؟؟

newuser

عضو جدید
از این حرفا زیاد میزنن کی عمل میکنه :biggrin:
به جای این کارا بیان چهار تا کتاب درست درمون بریزن تو کتابخونه دانشکده!

princesss

عضو جدید
سلام به بچه های گل دانشگاه فردوسی2psq6tj.gif

منم ورودی 90 مهندسی کشاورزی ام(علوم باغبانی)

may92

عضو جدید
:smile::smile:
سلام دوستان
من هم همکلاس princess هستم
ورودی90 مهندسی کشاورزی:)

دغدغه مند

عضو جدید
سلام به دوستان جدیدالورود و البته ارادت نسبت به قدیمی ها
خدمت شما عرض کنم دانشگاه فردوسی دانشگاه خوبیه هااااا:confused:
اما واقعا خیلی سطح علمیش رفته بالا:surprised:
یعنی همه دنبال علم و اختراع و ... هستند.:eek:
وقت نمی کنن سر بزنن اینجا:(
درضمن برای اینکه یک حرف درستی هم زده باشم خدمتون عرض کنم دانشگاه فردوسی و البته دانشکده مهندسی صنعتی نیست.یعنی افتخار نمیده :biggrin:

مهسا60

عضو جدید
اخی یادش بخیر دانشگاه -دانشکده ادبیات -محوطه پردیس - خوابگاه -سلف
ناگهان چقدر زود دیر میشود:(