همیشه اونطور که ما فکر میکنیم نیست

mohsend

عضو جدید
یک روز توی پیاده رو به طرف میدان تجریش می رفتم...
از دور دیدم یك كارت پخش كن خیلی با كلاس ، كاغذهای رنگی قشنگی دستشه ولی به هر كسی نمیده!
خانم ها رو که کلا تحویل نمی گرفت و در مورد آقایون هم خیلی گزینشی رفتار می كرد و معلوم بود فقط به كسانی كاغذ رو می داد
كه مشخصات خاصی از نظر خودش داشته باشند ، اهل حروم كردن تبلیغات نبود...
احساس كردم فكر می كنه هر كسی لیاقت داشتن این تبلیغات تمام رنگی گرون قیمت رو نداره ،لابد فقط به آدمهای باكلاس و شیك پوش و
با شخصیت میده! از كنجكاوی قلبم داشت می اومد توی دهنم...!!!
خدایا ، نظر این تبلیغاتچی خوش تیپ و با كلاس راجع به من چی خواهد بود؟! آیا منو تائید می كنه ؟!!
كفشهامو با پشت شلوارم پاك كردم تا مختصر گرد و خاكی كه روش نشسته بود پاك بشه و كفشم برق بزنه!
شكم مبارك رو دادم تو و در عین حال سعی كردم خودم رو بی تفاوت نشون بدم!
دل تو دلم نبود. یعنی منو می پسنده ؟ یعنی به من هم از این كاغذهای خوشگل میده...؟!
همین طور كه سعی می كردم با بی تفاوتی از كنارش رد بشم با لبخند نگاهی بهم كرد و یک كاغذ رنگی به طرفم گرفت و گفت :
" آقای محترم! بفرمایید ! "
قند تو دلم آب شد! با لبخندی ظاهری و بدون دستپاچگی یا حالتی كه بهش نشون بده گفتم : ا ِ ، آهان ، خب چرا من ؟
من كه حواسم جای دیگه بود و به شما توجهی نداشتم! خیلی خوب ، باشه ، می گیرمش ولی الآن وقت خوندنش رو ندارم!" كاغذ
روگرفتم ...
چند قدم اونورتر پیچیدم توی قنادی و اونقدر هول بودم كه داشتم با سر می رفتم توی كیك تولدی كه دست یک آقای میانسال بود! وایسادم
وبا ولع تمام به كاغذ نگاه كردم ، نوشته بود :
به پایین صفحه مراجعه کنید!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

دیگر نگران طاسی سر خود نباشید، پیوند مو با جدیدترین متد روز اروپا و امریكا !!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره
خیلی وقتا واقعا آدم یه جور دیگه فکر میکنه و بعد میبینه که اصلا اون چیزی که فکر میکرده نبوده
تا حالا چندبار واسه خودم پیش اومده
عجیب آدم پیش خودش کوچیک میشه وقتی که میفهمه چه اشتباهی کرده

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:خیلی جالب بود
من و دوستمم یه بار با این تبلیغاتیا مشکل پیدا کردیم که کلی باعث خندمون شد آخه تاحالا نشده که از دستشون تبلیغی بگیریم چون رو دستمون میمونه ولی همیشه همونطور که واسه اکثرمون اتفاق افتاده بدجوری گیر میدن که این کاغذارو بگیریم یه دفعه تبلیغی که یه مرد میداد به درد دوستم میخورد ولی آقاهه سمت ماهم نمیومد یا ما نزدیک میرفتیم که ازش کاغذ تبلیغو بگیریم جهتشو عوض میکرد به جایی رسیده بود که اون میرفت ما پشتش تو شلوغی جمعیت میدویدیم بهش برسیم:)Dاما آخرشم نرسیدیم)

mohsend

عضو جدید
:biggrin:خیلی جالب بود
من و دوستمم یه بار با این تبلیغاتیا مشکل پیدا کردیم که کلی باعث خندمون شد آخه تاحالا نشده که از دستشون تبلیغی بگیریم چون رو دستمون میمونه ولی همیشه همونطور که واسه اکثرمون اتفاق افتاده بدجوری گیر میدن که این کاغذارو بگیریم یه دفعه تبلیغی که یه مرد میداد به درد دوستم میخورد ولی آقاهه سمت ماهم نمیومد یا ما نزدیک میرفتیم که ازش کاغذ تبلیغو بگیریم جهتشو عوض میکرد به جایی رسیده بود که اون میرفت ما پشتش تو شلوغی جمعیت میدویدیم بهش برسیم:)Dاما آخرشم نرسیدیم)
مگه آگهیه چی بود که به درد دوستت میخورد؟
ولی خاطره خوبی بود

amir5481

عضو جدید
زندگی صحنه یکتای هنرمندی هاست
هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد

امیر Amir

عضو جدید
یک روز توی پیاده رو به طرف میدان تجریش می رفتم...
از دور دیدم یك كارت پخش كن خیلی با كلاس ، كاغذهای رنگی قشنگی دستشه ولی به هر كسی نمیده!
خانم ها رو که کلا تحویل نمی گرفت و در مورد آقایون هم خیلی گزینشی رفتار می كرد و معلوم بود فقط به كسانی كاغذ رو می داد
كه مشخصات خاصی از نظر خودش داشته باشند ، اهل حروم كردن تبلیغات نبود...
احساس كردم فكر می كنه هر كسی لیاقت داشتن این تبلیغات تمام رنگی گرون قیمت رو نداره ،لابد فقط به آدمهای باكلاس و شیك پوش و
با شخصیت میده! از كنجكاوی قلبم داشت می اومد توی دهنم...!!!
خدایا ، نظر این تبلیغاتچی خوش تیپ و با كلاس راجع به من چی خواهد بود؟! آیا منو تائید می كنه ؟!!
كفشهامو با پشت شلوارم پاك كردم تا مختصر گرد و خاكی كه روش نشسته بود پاك بشه و كفشم برق بزنه!
شكم مبارك رو دادم تو و در عین حال سعی كردم خودم رو بی تفاوت نشون بدم!
دل تو دلم نبود. یعنی منو می پسنده ؟ یعنی به من هم از این كاغذهای خوشگل میده...؟!
همین طور كه سعی می كردم با بی تفاوتی از كنارش رد بشم با لبخند نگاهی بهم كرد و یک كاغذ رنگی به طرفم گرفت و گفت :
" آقای محترم! بفرمایید ! "
قند تو دلم آب شد! با لبخندی ظاهری و بدون دستپاچگی یا حالتی كه بهش نشون بده گفتم : ا ِ ، آهان ، خب چرا من ؟
من كه حواسم جای دیگه بود و به شما توجهی نداشتم! خیلی خوب ، باشه ، می گیرمش ولی الآن وقت خوندنش رو ندارم!" كاغذ
روگرفتم ...
چند قدم اونورتر پیچیدم توی قنادی و اونقدر هول بودم كه داشتم با سر می رفتم توی كیك تولدی كه دست یک آقای میانسال بود! وایسادم
وبا ولع تمام به كاغذ نگاه كردم ، نوشته بود :
به پایین صفحه مراجعه کنید!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

دیگر نگران طاسی سر خود نباشید، پیوند مو با جدیدترین متد روز اروپا و امریكا !!!

نتیجه اخلاقی اول

شما با کلاسی

شما خوش تیپ هستی

نتیجه اخلاقی دوم

شما :redface:

شما:redface:

شما :redface:

طاسی:whistle::w26:

nargil

عضو جدید
دقیقا از همین موضوع(همیشه اونطور که ما فکر میکنیم نیست ) دلم خیلی گرفته
واسم دعا کنین