[ رتبه ی کنکور ارشد ۹۲ ] + [ درصد درس ها ]

kamyab.chem

عضو جدید
کسی میدونه با معدل14 میشه زیر 100 مهندسی شیمی آورد؟رتبم 475شده اصن دپرس شدم بدجور:(

petroshimiuut

عضو جدید
:cry:سلام دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی نیاز دارم. دانشگاه مجازی وپیام نور وغیر انتفاعی وپردیس خودگردان به ترتیب کدوم بهتره دلیلشم بگید خواهش میکنم زود جواب بدید:cry:
manke khodam rotbam 1700 shode aval payam nooro mizanam bad majazi gheyre entefaei arzesh nadare pardisam age hazinash moshkeli nadarin behtar az gheyre entefaei vali hazineye har termesh balaye 5 tomane man az doostam parsal ghabul shodan va daran mikhunan

kamyab.chem

عضو جدید
درسته اتفاقن میشناسمشون آقای م.امیدوار وتوی یک دانشگاه درس خوندیم ولی مربوط به سال 87 بوده اما الان اوضاع فرق نکرده؟!!!!

v.rahmanpanah

عضو جدید
سلام دوستان من رتبم 626شده روزانه شبانه واسم فرقی نداره .گیج شدم نمیدونم چیکار کنم :cry: خودم اولش به شیراز و فردوسی مشهد فکر میکردم چون اسم دانشگاه واسم مهمه که در سطح خوبی باشه ! ازطرفی اطرافیانم میگن سمنان بزنم که هم به تهران نزدیک باشم هم اینکه دانشگاه شیراز اذیت میکنه در حد همون صنعتی اصفهان مزخرفه که لیسانسمو توش زجر کشیدم:( شما چیزی از دانشگاه شیراز و سمنان میدونین؟

شنیدم سمنان دکترا داره به همین خاطر از لحاظ استادی در سطح خوبیه!

H-Engineer

عضو جدید
ب : اطلاعات رشته امتحاني اول​
خير 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 5558086 2-شماره داوطلب:
مهندسي شيمي نام رشته امتحاني اول: 1257 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميه نمره کل گرايش
مجاز 5467 62 مجاز 5091 62 62 7724 1

۱۷/۰۸7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۳۵/۹۰انتقال حرارت 1و2
۶۸/۳۳ترموديناميك
۴۰/۴۸مكانيك سيالات
۹۳/۳۳كنترل فرايند
۴۸/۳۳انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۸۴/۴۴طرح راكتورهاي شيميايي
۶۸/۳۳رياضيات /كاربردي -عددي

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
آقا واقعا دمت گرم
کارت خیلی درسته ایشالا موفق باشی!!!

atefe24

عضو جدید
بچه ها رتبه من 364 شده.به نظرتون دانشگاه تبریز رو اول برنم یا صنعتی سهند تبریز؟:confused:

626

عضو جدید
شنیدم سمنان دکترا داره به همین خاطر از لحاظ استادی در سطح خوبیه!
مرسی از راهنماییتون، پس یعنی اگه سمنان قبل شیراز بزنم خنده دار نیست؟!! حالا که شما ساکن شیراز هستین، واقعا دانشگاه شیراز سخت گیرن نمیشه معدل بالا آورد؟! چون خودم شهر شیراز دوست دارم ولی دیگه چشمم از صنعتی اصفهان ترسیده نمیخوام باز اذیت شم........

نگارجون

عضو جدید
...والا من اینو از چند نفر دیگم شنیدم ولی دلم راضی نمیشه بزنم مدرسو بالاتر از شریف و تهران و امیر کبیر!

سلام .در اینکه تربیت مدرس قطب بیوتکنولوژی کشوره شکی نیست. اما اگر با دید مهندسی دارید میای تو این رشته سخت در اشتباهید .

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .در اینکه تربیت مدرس قطب بیوتکنولوژی کشوره شکی نیست. اما اگر با دید مهندسی دارید میای تو این رشته سخت در اشتباهید .
...هر چقدر هم که خوب باشه مدرس اشتباهه یکی شریف رو بعد از مدرس بزنه!

icegirl

عضو
سلام
وستان سال های قبل با چه رتبه ای امیر کبیر ماهشهر رو آوردن؟ روزانه و شبانه.

mohandese majazi

عضو جدید
سلام بچه ها می دونم کنکور تمام شده و این قضیه را شاید اصلا مطرح نکنم بهتر باشه ولی خواهشن اگه کسی مشکل منو داشته بگه:
به نظرم درصد راکتورم را اشتباه زدن.بقیه درصدهام کاملا درسته .ولی راکتور را زده 26 درصد.درصورتی که هر جور حساب می کنم کمتر 50 نمیشه.:(

HAMED A

عضو جدید
سلام بچه ها می دونم کنکور تمام شده و این قضیه را شاید اصلا مطرح نکنم بهتر باشه ولی خواهشن اگه کسی مشکل منو داشته بگه:
به نظرم درصد راکتورم را اشتباه زدن.بقیه درصدهام کاملا درسته .ولی راکتور را زده 26 درصد.درصورتی که هر جور حساب می کنم کمتر 50 نمیشه.:(

پس اگه مطمئني بيشتر زدي حتما يه اشتباهي تو زدن پاسخنامه كردي.مثل اينكه يه سئوالو جابجا زده باشي

kamyab.chem

عضو جدید
سلام
وستان سال های قبل با چه رتبه ای امیر کبیر ماهشهر رو آوردن؟ روزانه و شبانه.
سلام
روزانه پارسال نگرفت ولی شبانه تا 900 میگیرفت.روازنه رو تا 500 احتمالن بگیره.
من خودم اونجا کارشناسی خوندم
سوالی داشتین بپرسین!!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر ظرفیت ها زیاد شده
!!!!
خدا خیرشون بده!
نوبت ما که بود همش 1100 با کل روزادنه و شبانه و بین الملل و ... میگرفت ولی حالا خوش به سعادتتون 1303تا .بهر حال 200 تا خیلی تاثیر گذاره!
کاش 1 سال دیگه خونده بودم

saeed .t

عضو جدید
چقدر ظرفیت ها زیاد شده
!!!!
خدا خیرشون بده!
نوبت ما که بود همش 1100 با کل روزادنه و شبانه و بین الملل و ... میگرفت ولی حالا خوش به سعادتتون 1303تا .بهر حال 200 تا خیلی تاثیر گذاره!

سلام ای کاش موفع درسا بهتر وباتوجه بیشتری درس خونده بودیم

masoodgg

عضو جدید
چقدر ظرفیت ها زیاد شده
!!!!
خدا خیرشون بده!

درسته در کل ظرفیت ها زیاد شده اما نه همه جا! تو دانشگاهای تهران زیاد نشده که هیچ برعکس کم شده، جاهای دیگه هم دانشگاهای خوب به ندرت ظرفیت رو زیاد کردن، حتی بعضی از دانشگاها گرایش های خوب مثل جداسازی یا فرآیند رو کم کردن به جاش گرایش های دیگه ای گذاشتن که چندان خوشایند نیست. من یه سال پشت کنکور موندم، سال قبل خراب کرده بودم، اصلا تجربه ی خوبی نیست. :w09:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته در کل ظرفیت ها زیاد شده اما نه همه جا! تو دانشگاهای تهران زیاد نشده که هیچ برعکس کم شده، جاهای دیگه هم دانشگاهای خوب به ندرت ظرفیت رو زیاد کردن، حتی بعضی از دانشگاها گرایش های خوب مثل جداسازی یا فرآیند رو کم کردن به جاش گرایش های دیگه ای گذاشتن که چندان خوشایند نیست. من یه سال پشت کنکور موندم، سال قبل خراب کرده بودم، اصلا تجربه ی خوبی نیست. :w09:

منم چون حالشو نداشتم رفتم دانشگاه آزاد
همین جوری تو این مملکت عقب هستیم نسبت به جوونای مملکت دیگه!
اگه بخوایم 1 سال وقت بهترین روزای زندگیمون واسه کنکور بذاریم که واویلاست!

P O U R I A

مدیر تالار
ب : اطلاعات رشته امتحاني اول​
خير3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 55580862-شماره داوطلب:
مهندسي شيمينام رشته امتحاني اول: 1257 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 5467 62 مجاز 5091 62 62 7724 1

۱۷/۰۸7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۳۵/۹۰انتقال حرارت 1و2
۶۸/۳۳ترموديناميك
۴۰/۴۸مكانيك سيالات
۹۳/۳۳كنترل فرايند
۴۸/۳۳انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۸۴/۴۴طرح راكتورهاي شيميايي
۶۸/۳۳رياضيات /كاربردي -عددي

دوست عزیز یه سوال کوچولو ...

با توجه به تحقیقی که کردی .. به نظر خودت کجا قبول میشی ؟؟

AYSAN.SH

عضو جدید
ارشد معمارى بخوام قبول بشم ، يه دانشگاه روزانه، تو تهران تا چه رتبه اى بايد باشم..؟

P O U R I A

مدیر تالار

P O U R I A

مدیر تالار
نمونه كارنامه های كارشناسي ارشد مهندسي شیمی 92

نمونه كارنامه های كارشناسي ارشد مهندسي شیمی 92

بالا