دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

رها رجایی

عضو جدید
ما 81 یکی ها هم بالاخره فارغ شدیم
سلام
لطفا شما به من کمک کنید من نفر دوم المپیاد بودم که به من بورسیه آلمان دادن
بچه شیرازم
ولی چون نرفتم بهم گفتم تا اخره هفته می تونم برا دانشگاهه خواجه نصیر برم ثبت نام کنم اما نمی دونم کجایه تهرانه؟ لطفا جواب بدید

رها رجایی

عضو جدید
سلام
کسی به من کمک نمی کنه
من آدرس دانشگاه خواجه نصیر رو میخوام لطفا
سلام
بچه شیرازم
ولی چون نرفتم بهم گفتم تا اخره هفته می تونم برا دانشگاهه خواجه نصیر برم ثبت نام کنم اما نمی دونم کجایه تهرانه؟ لطفا جواب بدید

miniscad

عضو جدید
سلام
بچه شیرازم
دوست عزیز، ساختمان مرکزی دانشگاه خواجه نصیر در ابتدای تقاطع میرداماد و ولیعصره. البته یه کم پیاده روی هم داره.
یاد همه ورودی های عمران (آب و عمران) 79 به خیر. امیدوارم هر جا هستن سلامت باشن.

Morteza_Civil

عضو جدید
سلام
کسی به من کمک نمی کنه
من آدرس دانشگاه خواجه نصیر رو میخوام لطفا
دانشکده عمران و نقشه برداری در میرداماد

دانشکده برق و کامپیوتر در کنار پل سید خندان

دانشکده علوم پابه حوالی پل سید خندان

دانشکده صنایع و مکانیک در میدان ونک

دانشکده هوا فضا در تهرانپارس

tigerman_h

عضو جدید
سلام
بچه شیرازم
سلام:gol:
برق و کامپیوتر و علوم پایه: سیدخندان
مکانیک و صنایع: ونک
عمران و نقشه‏برداری: ولیعصر، بالاتر از میرداماد
هوافضا: فلکه 4 تهرانپارس، دوراهی رهبر

دفتر مرکزی: میرداماد

mollahossein

عضو جدید
سلام به همه ی خواجه نصیری های گل مخصوصا بچه های برقی
من از ورودی های 88 برقم
تا اینجای کار که از دانشگاه واقعا راضی بودم دانشگاه خوبیه فقط حیف که دانشگده هاش یک جا منسجم نیست.
یه سایتم جدیدا با بچه ها راه انداختیم که هرکی مقاله ای یا مطلب جالبی گیرش اومد آپ میکنه
اسمشم اینه www.iseee.yolasite.com

mollahossein

عضو جدید
تهران ، همچنان میزبان دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
در پی انتشار خبر پیشنهاد انتقال دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به مراغه از سوی استاندار آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد:طبق مصوبات هیأت محترم دولت تجمیع دانشکده های این دانشگاه در تهران در حال پیگیری است ، لذا هرگونه شایعه انتقال این دانشگاه به خارج از پایتخت غیر مسئولانه و دارای بار قضایی و حقوقی می باشد و سبب نگرانی و تشویش فکری اساتید و دانشجویان این دانشگاه می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دکتر سید محمد تقی بطحایی با اشاره به حمایت دانشگاه از پژوهشکده مراغه (رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی) برای پذیرش دانشجوی دکترا گفت: این دانشگاه در قالب تفاهم نامه هایی حمایت های خود را از مراکز آموزش عالی در شهرستانها برای بر پایی دوره های دکترا و تحصیلات تکمیلی به عمل آورده که پژوهشکده مراغه نیز از همین حمایت ها برخوردار بوده است .
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به زمان انتشار چنین شایعه هایی تصریح کرد: بدیهی است در شرایطی که ایام امتحانات دانشجویان سپری می گردد و انتخاب رشته و ثبت نام دانشجویان جدید در پیش است طرح چنین موضوعات غیر کارشناسی و بی پشتوانه ای به هیچ عنوان صحیح نبوده و تبعات نامناسبی به بار خواهد آورد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

zouyousefain

عضو جدید
سلام دوستان به من درمانده کمک کنید !! من امسال کامپیور خواجه نصیر میارم هرچ زودتر هم باید انتخاب رشته کنم.شما اطلاع ندارین به ورودی های جدید(کارشناسی)که جدید میان خوابگاه میدن یا نه؟
سلام دوست عزیز
بله، هرسال به ورودی های جدید خوابگاه میدن ( پسرونش تو خاک سفیده ) و بچه های قدیمی به یه خوابگاه دیگه منتقل میشن

alexBoin

عضو جدید
سلام

سلام

داداشی های خواجه نصیر:
آخرین رتبه منطقه3هوافضا تون چند بوده؟یا حداقل آخرین رتبه کشوری؟:)
ضروریه;)

hossein1320

عضو جدید
سلام من تازه انتخاب رشته کردم و اگه خدابخواد مکانیک خواجه نصیر قبول می خواستم بدونم به ما خوابگاه میرسه ؟ کسی نمی دونه خوابگاش کجاست ؟ راستی دانشکده مکانیک ونکه دیگه ؟

علی1369

عضو جدید
رنکینگ دانشگاههای صنعتی ایران

1.صنعتی شریف تهران
2.صنعتی امیر کبیر تهران
3.صنعتی اصفهان
4.صنعتی خواجه نصیر تهران
5.صنعتی سهند تبریز
6.صنعتی نوشیروانی بابل
7.صنعت نفت آبادان
8.صنعتی شاهرود
9.صنعتی شیراز
10.صنعتی ارومیه
11.صنعتی مالک اشتر

در ضمن بقیه دانشگاههای صنعتی ایران در رنکینگ جهانی حضور نداشتند.
مانند صنعتی همدان
صنعتی کرمانشاه
صنعتی سیرجان
و...
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.webometrics.info/index.html

shaparak4u

عضو جدید
منم اینجا درس می خونم کامپیوتر اما اصلا از دانشکده مون خوشم نمی یاد اصلا دوستانه نیست کاش همه دانشکده هاش یک جا بود!

erfan_com

اخراجی موقت
منم اینجا درس می خونم کامپیوتر اما اصلا از دانشکده مون خوشم نمی یاد اصلا دوستانه نیست کاش همه دانشکده هاش یک جا بود!

ما که فقط مهمون 2 سالشیم. شما چه طور؟ ارشدی یا لیسانس؟ ترم چند؟ ....

erfan_com

اخراجی موقت
رنکینگ دانشگاههای صنعتی ایران

1.صنعتی شریف تهران
2.صنعتی امیر کبیر تهران
3.صنعتی اصفهان
4.صنعتی خواجه نصیر تهران
5.صنعتی سهند تبریز
6.صنعتی نوشیروانی بابل
7.صنعت نفت آبادان
8.صنعتی شاهرود
9.صنعتی شیراز
10.صنعتی ارومیه
11.صنعتی مالک اشتر

در ضمن بقیه دانشگاههای صنعتی ایران در رنکینگ جهانی حضور نداشتند.
مانند صنعتی همدان
صنعتی کرمانشاه
صنعتی سیرجان
و...
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.webometrics.info/index.html

فکر کنم که ما باید از صنعتی اصفهان بالاتر باشیماااااا

kianyict

عضو جدید
سلام بر دوستان، مخصوصا کسانی که دانشجوی خواجه نصیر هستند.
میشه بفرمایید آیا همه ی دانشکده های دانشگاه در یک محل قرار دارند یا در جاهای مختلفی پخش شده اند و این که از نظر رفاهی و امور خوابگاهی برای مقطع ارشد در چه سطحیه؟ ممنون از همکاریهای آینده تان

phh1

عضو جدید
سلام به همه دوستان

می خواستم ببینم مکانیک خواجه نصیر با رتبه 1350 منطقه 1 (تهران) می شه قبول شد یا نه . حدودا تا چه رتبه ای قبول شدند .

arash_arn

عضو جدید
این سایتی که برای منبع گذاشتی اصلا و اصلا رنکینگش معیار نیستا!!! راستی‌ من خودمم خواجه نصیری بودم یه وقت فکر بد نکنی‌;)

sinashan

عضو جدید
سلام بچه ها منم به جمع خواجه نصیریا پیوستم،مهندسی کامپیوتر،اوضاع خواجه نصیر چطوره؟دانشکده برق و کامپیوترش تو چه سطحیه؟ممنون می شم یه توضیحی بدین

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام بچه ها منم به جمع خواجه نصیریا پیوستم،مهندسی کامپیوتر،اوضاع خواجه نصیر چطوره؟دانشکده برق و کامپیوترش تو چه سطحیه؟ممنون می شم یه توضیحی بدین

سلام
سطحش خوبه بد نیست،
استاد خوبم داره هم بد