استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

abdol1987

عضو جدید
با این خصوصیات و روحیه که شما دارین ، عمرا تو نفت استخدامتون کنن....هه هه هه

آخه الان استخدام نفت هستم، نفت و گاز پارس(از شهریور 90 مشغول به کارم) ولی چون گروه دو دانشگاه نفت بودم الان رسمی نیستم (بورسیه بودم). حالا خیلی هم مهم نیست عزیزم قبولم کنند یا نه (که میکنند حتما). هه هه هه :).
ما خیلی وقته سرمون رو کردیم تو آخور نفت :))
بابا بیخیال، از آزمون بگین ممنونم. بحث رو به حاشیه نبرین.

hadishs

عضو جدید
همه ار همه چی گفتند، الا آزمون.
من خودم از 100 تا سوال 88 تا زدم(سه 4 تا جرم و عمل و یه دونه سیالات و ترمو و سه تا هم عمومی- دقیقش یادم نیست). آزمون نفت 90 هم قبول شدم و مصاحبه هم قبول شدم. ولی چون شرکتش بی کلاس بود نرفتم (مناطق نفتخیز).امسال 5 تای فقط فلات قاره رو زدم. آزمون گاز رو هم اصلا شرکت نکردم و خوشم ازش نمی آد(جای داغونیه). سه تا از دوستام گاز امتحان دادند و قبول شدند.(من رتبه 40 ارشد بودم و دانشگاه تهران مدرک گرفتم). واسه آزمون 90 دو هفته و واسه امسال سه روز خوندم.البته امتیاز دانشگاه نفتی بودن رو دارم که امتیازم رو 1.15 میکنه.
سوالات خیلی خیلی آبکی بودند. سیالات اون سوال پمپ جواب نداشت. گفته بود توان پمپ چند kj هست. آخه مرتیکه توان واحدش انرژی بر ثانیه است نه انرژی.
گروه شغلی (مهندسی بهره برداری و عملیات)
پ.ن: الان بیکار نیستم ولی واسه یه سری اهداف بلند مدت باید شرکت نفت قبول شم. الان هم مشغولم تو عسلویه.
از خیل عظیم بیکاران هم متعجب نشدم. وقتی n تا دانشگاه همینجوری مدرک بدن بیرون همین میشه دیگه.
امید به قبولی: نمی تونم بگم چیزی. بهرحال وامیسیم نتایج بیاد. چون فقط 5 تای فلات رو زدم یه کم رو مرزه.

منم خیلی به نفت خیز علاقه ندارم اما چون تعداد بیشتری میخواست همون رو زدم.
اون سوال پمپ اشتباه بود اما اگه منظورش انرژی بوده باشه اشتباه نکنم من جواب رو 372 درآوردم! یادمه چون کلی اعصابم رو خورد کرد!
من فقط یه عمومی نزدم با یه تخصصی. عمومی فکر کنم همش درست باشه. اما تخصصی احتمالا غلط کم ندارم :)

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که برخلا ف گاز تو نفت به سیالات نرسیدم و فقط 3 تا زدم 100٪امید داشتم به گاز نشد الان امید به نفت ندارم پارتی هم ندارم فقط امتیاز بومی میتونه کمک کنه..زبان 100 زدم ..ادبیات 1 غلط و کامپیوتر 1 نزده و 1 غلط..دفترچه استعداد شغلی و ... رو هم که مربوط به محاسبات بود 5 تا نزدم...تازه 2 تاشون جواب نداشت....حرارت بد نبود +جرم و عملیات + ترمو ولی حیف به سیالات نرسیدم

مناطق نفت خیز =بهره برداری بودم..............توکل بر خدا.......به امید اینکه همه به حقشون برسن.....

ولی به قول yas

من میجنگم:smile:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 82 تا تست زدم///یه اشتباه بزرگ کردم الکی وخت گذاشتم رو عمومی نشد سیالات رو بزنم...(4-5 تا زدم)..
شانس ماشین حسابم نبردم..
سوالات هوشم!!!!!که فک کنم 11 تا زدم ولی بی ماشین حساب..بچه ها اکثرن با ماشین حساب زدن..خیلی تقلبی شد..
کلن بیکار زیاد داریم ولی تعداد افرادی هم که سرکارن ولی میخان یه جای خوب باشن خیلی زیادن..
در کل خدا ب خیر کنه..

hadishs

عضو جدید
من که وقت اضافی هم آوردم. یه تعداد سوالا رو که شک داشتم دوباره نگاه کردم و کامل حلشون کردم!
احتمالا چون عمومی ها رو سریع زدم وقت اضافه آوردم. همه ی عمومی ها رو تو 12 دقیقه جواب دادم!
راستی ا.ن س.ال عمومی که میپرسید موازی هست یا سری و چندتا سوراخ داره چی بود؟! اینو نزدم.

abdol1987

عضو جدید
من که وقت اضافی هم آوردم. یه تعداد سوالا رو که شک داشتم دوباره نگاه کردم و کامل حلشون کردم!
احتمالا چون عمومی ها رو سریع زدم وقت اضافه آوردم. همه ی عمومی ها رو تو 12 دقیقه جواب دادم!
راستی ا.ن س.ال عمومی که میپرسید موازی هست یا سری و چندتا سوراخ داره چی بود؟! اینو نزدم.
پورت LTP رو میگی؟ منم نزدم. بابا بیخیال. من سوال رابطه بین بی و ب پریم توی معادله ویریال رو نزدم :p. خیلی اهمیتی نداره.کلا هم مهم نیست.

hadishs

عضو جدید
پورت LTP رو میگی؟ منم نزدم. بابا بیخیال. من سوال رابطه بین بی و ب پریم توی معادله ویریال رو نزدم :p. خیلی اهمیتی نداره.کلا هم مهم نیست.

اره همین بود. هرچی فکر کردم اسمش یادم نمیومد :D
الان سرچ کردم. میشه موازی و 25 سوراخ!
در مورد سوال ترمو هم گاهی ازاین سوتی ها پیش میاد. هر چی فکر میکنی یادت نمیاد. به قول خودت بیخیالش :)
راستی تو سایت آزمون نفت نوشته جواب آزمون خرداد ماه میاد. (تو بعضی خبرا اومده بود تا دو هفته بعد آزمون جوابا میاد که انگار دروغ بوده)

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیدونم اولین آزمونی بود وخت کم اوردم..
نمیدونم شاید واس این بود که ماشین حساب نبردم!
همه رو زدی واقعن؟؟..ترمو چن سوالش مشکل ذاتی داشت چطور زدیشون؟:دی

abdol1987

عضو جدید
نمیدونم اولین آزمونی بود وخت کم اوردم..
نمیدونم شاید واس این بود که ماشین حساب نبردم!
همه رو زدی واقعن؟؟..ترمو چن سوالش مشکل ذاتی داشت چطور زدیشون؟:دی
ترمو اون سوالی که گفته بود H1 رو حساب کنین خراب بود. جواب تو گزینه ها نبود. گزینه 3 یکیش شبیهش بود ولی علامت یکی از عبارات باید منفی می شد. منم ماشین حساب نبردم. شبش هم 6ساعت تو راه بودم و ساعت یک شب خوابیدم. شامم که نخوردم. صبحونه هم که نخوردم. این دوستمون (که علی الظاهر دانشگاه شریفی تسریف دارن :) ) همه رو زده الا دو تا. تا جوابها نیاد حساب کتاب الکی هست. زیاد هم بهش فکر نکن. دو حال داره: یا میشه یا نمیشه. :). پس در بدترین حالت 50 درصد شانس قبولی داری.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترمو اون سوالی که گفته بود H1 رو حساب کنین خراب بود. جواب تو گزینه ها نبود. گزینه 3 یکیش شبیهش بود ولی علامت یکی از عبارات باید منفی می شد. منم ماشین حساب نبردم. شبش هم 6ساعت تو راه بودم و ساعت یک شب خوابیدم. شامم که نخوردم. صبحونه هم که نخوردم. این دوستمون (که علی الظاهر دانشگاه شریفی تسریف دارن :) ) همه رو زده الا دو تا. تا جوابها نیاد حساب کتاب الکی هست. زیاد هم بهش فکر نکن. دو حال داره: یا میشه یا نمیشه. :). پس در بدترین حالت 50 درصد شانس قبولی داری.

اره منم میخاستم همین سوال ترمو رو بگم:دی
غلط بود ولی من 3 رو زدم نزدیکترین گزینه بود ب جواب:دی..(یه منفی مشکل داشت)..
سوال کار انجام شده ایزوترم که لگاریتم 5 رو داده بود هم مشکل داشت به نظرم..
یه سوالم بود که گفته بود مایع و بخار اشباع اونم این سبک سوال و جواب غلطه..نباید اونطوری بگه معنی نمیده اصلن..به نظر من..
سوالیم بود گفته بود سیالی با 143 R وارد میشه!!(تو این مایه:دی) اونم مسخره نوشته بود..
سوال اول حرارتم که بایست مشخص میکرد سیال از دو طرف عبور میکنه یا یه طرف:دی..
خلاصه من طراح بودم سوالو درست مطرح میکردم جای ابهام نباشه:دی

Yadavaran

عضو جدید
10:39
1392/2/7

گزارش تفصيلي nioc از برگزاري بزرگترين آزمون استخدامي كشور،
[h=5]نتايج آزمون استخدامي نفت تا دو هفته ديگر اعلام مي شود/ ملي حفاري، بيشترين تعداد جذب نيرو را خواهد داشت[/h]
آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران روز پنج شنبه و جمعه با حضور بيش از 128 هزار داوطلب در چندين حوزه امتحاني در سراسر كشور برگزار شد و فرصتي بود تا دانش آموختگان دانشگاه هاي كشور، در رقابتي تنگاتنگ و نفسگير بخت خود را براي ورود به صنعت نفت بيازمايند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران پنج شنبه و جمعه گذشته (پنجم و ششم ارديبهشت ماه) برگزار شد و طي آن بيش از 128 هزار داوطلب به رقابت با يكديگر پرداختند.

اين آزمون در دو نوبت صبح و بعداز ظهر برگزار شد و در نخستين روز از برگزاري آن، كريم سلحشور؛ معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت و عباس خنيفر؛ مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران براي نظارت بر اجراي صحيح آزمون در محل دانشگاه اميركبير تهران حضور يافتند.

بنابراين گزارش، دكتر سلحشور و مهندس خنيفر پس از بازديد از نحوه برگزاري آزمون، گزارش كميته برگزاري آزمون را به دقت مورد بررسي قرار دادند و جزئيات مراحل تهيه، تكثير و توزيع سوالات و همچنين حفظ امنيت آنها را طي مراحل مختلف برگزاري آزمون، مورد ارزيابي قرار دادند.

با برگزاري آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران و طي مراحل گزينشي در نهايت 2676 نيروي متخصص براي فعاليت در شركت هاي زير مجموعه شركت ملي نفت انتخاب مي شوند كه از اين تعداد 667 نفر سهميه فرزندان معظم شهدا (25درصد از كل سهميه) و 134 نفر فارغ التحصيلان بورسيه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهايتا 1841 نفر از برگزيدگان آزمون اخير انتخاب مي شوند.

گفتني است از ميان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع كارداني، 87 هزار و 464 نفر در مقطع كارشناسي، 9832 نفر داوطلب كارشناسي ارشد، 439 نفر دكتراي درماني و 82 نفر داراي دكتراي تخصصي هستند. همچنين از ميان شركت كنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا هستند. گزارش خبرنگار nioc حاكي است: براي نوبت بعد از ظهر پنجشنبه، حوزه هاي امتحاني تهران پذيراي بالاترين تعداد شركت كننده يعني 15 هزار و 886 داوطلب بودند و در آزمون صبح جمعه نيز 8564 داوطلب و در آزمون بعد از ظهر 5226 داوطلب حضور داشتند.

كمترين تعداد داوطلبان حاضر در آزمون مربوط به حوزه بندرعباس با 1037 داوطلب براي نوبت عصر پنجشنبه و 1075داوطلب براي صبح جمعه و همچنين715 داوطب در نوبت عصر روز پاياني آزمون بوده است.
اين تعداد داوطلب در 5 رسته شغلي به رقابت مي پردازند: رسته اداري، مالي و بازرگاني با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعميرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته توليد 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عمليات حفاظتي 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسي علوم كه بالاترين تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند. در مورد حوزه امتحاني اهواز نكته جالب توجه حضور بيشتر بانوان نسبت به داوطلبان آقا است كه بر اين اساس 2552 تن داوطلب خانم در اين حوزه حضور داشته اند. به گفته كميته برگزاري، اين آزمون بزرگترين آزمون استخدامي در كشور محسوب مي شود و براي اين آزمون 340 هزار دفترچه آزمون به چاپ رسيده است. از ميان شركت هاي متقاضي نيروي كار، شركت ملي حفاري با جذب 835 تن بيشترين سهم استخدامي را به خود اختصاص داده و شركت نفت مناطق مركزي ايران نيز با جذب 751 داوطلب برگزيده در رتبه دوم جذب نيرو قرار گرفته است. بنا به گفته كميته برگزاري آزمون، تصحيح اوراق آزمون از بعد از برگزاري آخرين آزمون در روز جمعه آغاز شده و طي حداقل 10 روز كاري و در نهايت تا دو هفته آينده به اطلاع شركت كنندگان خواهد رسيد. معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت در مورد نحوه برگزاري اين آزمون به خبرنگار nioc گفت: همكاران ما در شركت ملي نفت ايران همه تلاش خود را براي برگزاري آزمون به بهترين نحو ممكن انجام دادند.

سلحشور ادامه داد: اگرچه از ابتدا بخش هاي اساسي برگزاري اين آزمون از طرح سوالات گرفته تا تصحيح آنها توسط تعاوني دانشگاه اميركبير انجام مي شود، اما همكاران ما به وظايف خود به خوبي عمل مي كنند و تلاش همه ما برگزاري صحيح و سلامت آزمون ها است تا كساني كه شايستگي خدمت به نفت را دارند در اين شركت جذب و استخدام شوند و رفتار ما عادلانه و شايسته سالارانه باشد.

وي درباره اينكه بعد از آزمون چقدر زمان براي جذب اين افراد نياز هست، توضيح داد: البته جزئيات كار را همكاران ما در شركت ملي نفت ايران به زودي از طريق رسانه ها به اطلاع داوطلبان خواهند رساند اما تلاش همه ما تسريع مراحل جذب و استخدام افراد است. عباس خنيفر؛ مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران نيز با ابراز خرسندي از نحوه برگزاري آزمون گفت با توجه به وسعتي كه اين آزمون داشته و بزرگترين آزمون استخدامي كشور محسوب مي شود، طبيعتا حجم كار بسيار بالايي را به خود اختصاص داده است كه از آن جمله مي توان به هماهنگي اساتيدي كه سوالات را طراحي كرده اند و حفظ امنيت اين سوالات حين برگزاري و نيروي كاري كه براي انجام اين آزمون به كار گرفته شده اند، اشاره كرد. خنيفر افزود با توجه به تمامي مسائل و دشواري ها و حجم اين پروژه به نظر من برگزاري اين آزمون به بهترين نحو ممكن صورت گرفته است و بعد از اين هم تمامي مراحل به سرعت انجام مي شود و نتايج به زودي به اطلاع شركت كنندگان خواهد رسيد. مدير توسعه منابع انساني و مديريت شركت ملي نفت ايران در رابطه با مراحل بعد از آزمون كتبي گفت: بعد از انجام آزمون كتبي و اعلام نتايج، تعداد دوبرابر نياز به عنوان قبولي مرحله اول اعلام مي شود و پس از آن برنامه ريزي براي آزمون شفاهي اين افراد انجام مي شود كه به صورت مصاحبه شايستگي و نيز مصاحبه شركت هاي گيرنده نيرو انجام مي شود.

وي خاطرنشان كرد: پس از انجام اين مراحل پذيرفته شدگان براي طب صنعتي و ساير مراحل به گزينش اعزام مي شوند و پس از قبولي در مراحل فوق، استخدام اين افراد مسجل شده و براي دوره هاي آموزشي اعزام مي شوند.
گفتني است آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران به عنوان بزرگترين آزمون استخدامي كل كشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم ارديبهشت ماه) در 3 نوبت برگزار شد.

M P 3

اخراجی موقت
منم غیر از عملیات بقیه رو خیلی خوب زدم!!!
ولی طبق آزمون گاز هیچ امیدی نیست!!
چون ملاک آزمون نیست دوستان!

M P 3

اخراجی موقت
بچها من زده بودم بهره برداری نفت و گاز- حفاری...اون قسمتی که 19 نفر میخواستن!!!
سر جلسه آزمون خیلیا رو دیدم که گروه شغلیشون مثه من بود!!!
اینجا کسی هست مثه من باشه؟
به نظرتون هرکسی رو با انتخاب خودش در نظر میگیرن یا گروه بهره برداری نفت و گا رو کلا باهم در نظر میگیرن!؟یعنی هم مناطقیا و هم حفاری رو باهم در نظر میگیرن واسه نمره ی کتبی؟

hadishs

عضو جدید
اره منم میخاستم همین سوال ترمو رو بگم:دی
غلط بود ولی من 3 رو زدم نزدیکترین گزینه بود ب جواب:دی..(یه منفی مشکل داشت)..
سوال کار انجام شده ایزوترم که لگاریتم 5 رو داده بود هم مشکل داشت به نظرم..
یه سوالم بود که گفته بود مایع و بخار اشباع اونم این سبک سوال و جواب غلطه..نباید اونطوری بگه معنی نمیده اصلن..به نظر من..
سوالیم بود گفته بود سیالی با 143 R وارد میشه!!(تو این مایه:دی) اونم مسخره نوشته بود..
سوال اول حرارتم که بایست مشخص میکرد سیال از دو طرف عبور میکنه یا یه طرف:دی..
خلاصه من طراح بودم سوالو درست مطرح میکردم جای ابهام نباشه:دی

مشکل که زیاد داشت ولی همیشه باید نزدیک ترین گزینه رو انتخاب کرد یا همون گزینه ای که فکر میکنی مد نظر طراح سوال بوده. چون طبق تجربه ی من هیچ وقت سوالای اشتباه رو حذف نمیکنن.
اگه گزینه 3 همونی بود که +1 داشت منم همون رو نوشتم! فقط همین عدد رو حساب کردم بیخیال x1 ها شدم!
سوال کار ایزوترم خیلی یادم نمیاد چی بود ولی من مطمئنم قشنگ به جواب رسیدم. شایدم نکته ای، چیزی بوده که من ندیدم.
بقیه سوالا رو اصلا یادم نمیاد چی بودن :D

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان . کسی سیالات حفاری امتحان داد؟ میخوام بدونم من فقط وقت کم آوردم یا همه؟ من تو امتحان شرکت گاز 10 دقیقه وقت اضاف آوردم. سوالات سیالات حفاری نسبت به بهره برداری نفت و گاز فکر کنم سخت تر و وقت گیرتر بوده باشه ، اکثر دوستام که کم هم خونده بودن و بهره برداری نفت و گاز امتحان دادن میگفتن حداقل 90 تاش رو صحیح جواب دادن.

M P 3

اخراجی موقت
سلام دوستان . کسی سیالات حفاری امتحان داد؟ میخوام بدونم من فقط وقت کم آوردم یا همه؟ من تو امتحان شرکت گاز 10 دقیقه وقت اضاف آوردم. سوالات سیالات حفاری نسبت به بهره برداری نفت و گاز فکر کنم سخت تر و وقت گیرتر بوده باشه ، اکثر دوستام که کم هم خونده بودن و بهره برداری نفت و گاز امتحان دادن میگفتن حداقل 90 تاش رو صحیح جواب دادن.

من بهره برداری بودم.واسه حفاریش شرکت کردم نه مناطق نفتخیز...
امتحان بهره برداری آسون بود خیلی...
کاش سخت میگرفتن!

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل که زیاد داشت ولی همیشه باید نزدیک ترین گزینه رو انتخاب کرد یا همون گزینه ای که فکر میکنی مد نظر طراح سوال بوده. چون طبق تجربه ی من هیچ وقت سوالای اشتباه رو حذف نمیکنن.
اگه گزینه 3 همونی بود که +1 داشت منم همون رو نوشتم! فقط همین عدد رو حساب کردم بیخیال x1 ها شدم!
سوال کار ایزوترم خیلی یادم نمیاد چی بود ولی من مطمئنم قشنگ به جواب رسیدم. شایدم نکته ای، چیزی بوده که من ندیدم.
بقیه سوالا رو اصلا یادم نمیاد چی بودن :D

اره ولی خب ادم میمونه واسه اینجور زدن..
کار ایزوترم که ln5 رو هم داده بود..هر طوری حل کردم نمیشد!!..بالاخره هر چی بود باید جواب مضربی از از 8 میشد..:دی
والا من هنو تعجب میکنم چطور من وقت کم اوردم!!!..اولین آزمونی بود کم وقت اوردم..چ میدونم شاید واسه همین زبانو ادبیات بوده..
دیگه شانس منه!!!:D

M P 3

اخراجی موقت
اره ولی خب ادم میمونه واسه اینجور زدن..
کار ایزوترم که ln5 رو هم داده بود..هر طوری حل کردم نمیشد!!..بالاخره هر چی بود باید جواب مضربی از از 8 میشد..:دی
والا من هنو تعجب میکنم چطور من وقت کم اوردم!!!..اولین آزمونی بود کم وقت اوردم..چ میدونم شاید واسه همین زبانو ادبیات بوده..
دیگه شانس منه!!!:D

نگران چی هستی؟؟؟
مگه قبول شدن به آزمون دادنه!!!؟؟؟
منکه شرکت گاز بهم ثابت کرد قبول شدن هیییییییچ ربطی به این نداره که چطور آزمون دادی!!!
دو حالت داره:
1-یا اینکه کارمند قراردادی گاز باید باشی یا یجوری به گاز وصل باشی!!مثلا امریه گاز بوده باشی!یا مثلا آشنای کلفتی داشته باشی!
2-اگه آشنا نداشته باشی و بدون هیییییچ سهمیه ای قبول بشی یعنی خیلی خوش شانس بودی و اسمت از توی قرعه درومده!!!!
معمولا از بین افرادی که هیچ سهمیه ای ندارم واسه اینکه عذاب وجدان نداشته باشن چنتایی رو بصورت رندم و قرعه کشی اسمشونو میزنن جز قبولیا که برن تبلیغ کنن که بخدا ما آشنا نداشتیم و قبول شدیم!!که آزمونای بعدی بازم ملت برن پول بریزن به حسابشونو ثبت نام کنن!!

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقتش نگران هیچی:D
محض اینکه مام امتحان دادیم میحرفم و گرنه ک هیچی..:دی
حالا مونده به مرحله من برسی چرا اینجوری شدم:D:D

حرفاتو به شدت تایید میکنم..

M P 3

اخراجی موقت
حقیقتش نگران هیچی:D
محض اینکه مام امتحان دادیم میحرفم و گرنه ک هیچی..:دی
حالا مونده به مرحله من برسی چرا اینجوری شدم:D:D

حرفاتو به شدت تایید میکنم..

بله دقیقا همینه!
من همین الان میدونم نفت هم مثه گاز میشه!!
سالهای بعد هم مثه امسال میشه!!!
خب پس ما باید چیکار کنیم؟؟؟
چطور بریم سر کار؟؟؟کجا بریم سر کار؟؟؟
معلومه وقتی کل ایران 80تا مهندس شیمی بخواد بچه های رئیس روسا و وزیر وزرا و نهایتا هم کسایی که در سپاه نفوذ دارن و تکو توکی هم انسانهای بدون سهمیه و خوش شانس قبول میشن!!!
بخدا هرچی فکر میکنم میبینم هییییییچ راهی نداره ما بریم سر کار!!!!غیر ازینکه خود خدا پا درمیونی کنه!

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دقیقا همینه!
من همین الان میدونم نفت هم مثه گاز میشه!!
سالهای بعد هم مثه امسال میشه!!!
خب پس ما باید چیکار کنیم؟؟؟
چطور بریم سر کار؟؟؟کجا بریم سر کار؟؟؟
معلومه وقتی کل ایران 80تا مهندس شیمی بخواد بچه های رئیس روسا و وزیر وزرا و نهایتا هم کسایی که در سپاه نفوذ دارن و تکو توکی هم انسانهای بدون سهمیه و خوش شانس قبول میشن!!!
بخدا هرچی فکر میکنم میبینم هییییییچ راهی نداره ما بریم سر کار!!!!غیر ازینکه خود خدا پا درمیونی کنه!

تنها راهش اینه حکومت عوض شه یه حکومت لائیک بیاد سرکار و با امریکا دست همکاری بده و...تا یه ابر قدرت بشیم:دی
واقعن چی میشد یه شب از خاب پاشم بینم این جور شده..فک کن اونوقت هر ایرانی به خاطر ثروتش یه n تا نوکر از کشورهای مختلف داشته باشه:D

ایشالا کارم درست میشه..فقط امیدوارم واسه هر کی کارش درست شه یه کار خوب باشه که دردسر تعویض و...نداشته باشه..
کار یه طرفه کار خوبم طرف دیگه..
الان هستن دوستانی که شرکت نفتنو 14 روز سرکارن یا 9 روز..و مینالن..

MANO TO

عضو جدید
[ آزمون استخدامی نفت 92 ]

[ آزمون استخدامی نفت 92 ]

هر چی در مورد آزمون استخدامی نفت میخوای بگی بگو....

hadishs

عضو جدید
دیگه باید تا آخر ماه نتایج رو بزنن. واقعا خیلی سخته باورش که نخوان اینکار رو بکنن!
تا همینجا هم که منتظر بودن به نظرم به خاطر نتایج آزمون گاز بوده. کسایی که تو گزینش و طب صنعتی گاز بخوان مردود بشن، تو نفت هم مردود میشن. پس باید دیگه نتایج رو بزنن !
احتمالا کسایی که جزو قبول شدگان نهایی گاز هستن دیگه تو این یکی قبول نمیشن.

بالا