[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mostafa6x

عضو جدید
خیلی از افرادی که به عنوان ممتاز وارد سیستم نفت میشن، چون اکثر از دانشگاه های خوبین، توقع بالایی دارن، دیدگاهشون آرمان گرایانه است، خیلی وقت ها هم کودکانه فکر میکنن، واسه همین بعد از جذب تو شرکت نفت، خصوصا اگه برن مکان های عملیاتی و سخت، سریعاً افسرده میشن و راندمان یک کارشناس معمولی رو هم از خودشون نشون نمیدن، خود نفت هم تقریباً به این رسیده، واسه همین میخواد جمعش کنه، واسه همین قبلاً هرکی تو این سامانه ثبت نام میکرد قبول بود، در حالی که الان اینجور نیست و خیلی ها رو تو آخرین مصاحبه که اردیبهشت ماه بود رو رد کردن، البته بگم من هم الان خیر سرم ممتاز حساب میشم

سلام مهندس شما از کدوم دانشگاهی؟؟
نمیشه کلی گفت ولی خوب یک کم هم باید فرق بکنه ولی ممتازی دانشگاه آزاد که امسال اضافه شده رو اصلا قبول ندارم 

rezatm

عضو جدید
سلام مهندس شما از کدوم دانشگاهی؟؟
نمیشه کلی گفت ولی خوب یک کم هم باید فرق بکنه ولی ممتازی دانشگاه آزاد که امسال اضافه شده رو اصلا قبول ندارم

سلام
دانشگاه تهران

به نظر من مصاحبه علمی شرکت نفت بیشتر از اینکه درسی باشه، فنیه؛ یا شاید هم روانشناسی. الان تو این تاپیک از همه دانشگاها قبول شدن، با انواع معدل ها، همین الان من بعضی ها رو میبینم تو این تاپیک که از دانشگاه آزاد قبول شدن، ولی دوستای من از شریف و تهران تو همون شرکت و رشته قبول نشدن، همون دوستای من الان اگه سامانه ممتازی باشه میتونن بیان و به راحتی وارد بشن، چون به نظرم سخت گیری واسه جذب ممتازین نسبتا کمه، در حالی که همون ممتازها تو یه روال استخدامی از بچه های این تاپیک شکست خورده بودن، کلاً خوب شد که بساطشو جمع کردن

saleh-sinava

عضو جدید
سلام به همه

ای بابا چه خبره ! همه دارن به حقوق تهران فکر میکنن بذارین حداقل شش ماه از دوران کاراموزی تون تو مناطق عملیاتی بگذره بعد این فکرها رو بکنین!!! مگه مناطق عملیلتی چه بدی داره? بعضی از دوستان هنوز نرفته بفکر انتقال به تهران و حقوق تهران هستن!!! خیلی عجیبه!!!!!

حمید غضنفری

عضو جدید
POGC

POGC

سلام دوستان

با توجه به اینکه دیگه همه دارن دعوت میشن سرکار و احتمالا این تاپیک دیگه بیکار بشه من با اجازه دوستان یک گروه در یاهو ایجاد کردم البته برای بچه های نفت و گاز پارس
اینجوری اونجا هم میشه بحث هایی که به نظر بچه ها تو یه تاپیک عمومی نمیشه انجام داد رو زد و هم چون به ایمیل متصله دیگه بچه ها همو فراموش نمیکنن
این آدرس گروه - اگه دوست داشتید عضو بشید

اسم گروه POGC2012

http://finance.groups.yahoo.com/group/POGC-2012

POGC-2012@yahoogroups.com

دوستان اگر خواستند به من ایمیل بزنند تا من اونها رو به گروه invite کنم.;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

یادآوری می کنم قرار دادن پست الکترونیکی و شماره در ارسال ها ممنوع است.

پست شما ویرایش شد دوست عزیز.

پیروز باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafa6x

عضو جدید
سلام به همه

ای بابا چه خبره ! همه دارن به حقوق تهران فکر میکنن بذارین حداقل شش ماه از دوران کاراموزی تون تو مناطق عملیاتی بگذره بعد این فکرها رو بکنین!!! مگه مناطق عملیلتی چه بدی داره? بعضی از دوستان هنوز نرفته بفکر انتقال به تهران و حقوق تهران هستن!!! خیلی عجیبه!!!!!

اگه منظورت منم که من از اول برای شرکت نفت (تهران ) پذیرفته شدم و اصلا قرار نیست که انتقالی بگیرم. ضمنن مناطق هیچ بدی نداره خیلی هم خوبه نه خرجی داری و نه اینکه صبح زود بخواهی بری سر کار حقوقشم 2 برابر تهران یک جا 14 روز مرخصی میری هزینه پرواز هم میگیری فقط امثال ما که گرفتاریم و شرایط متاهلی نمیذاره 15 روز خونه نباشیم واللاه خیلی هم خوبه

MRZAREA

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من برای دوره شهریور ماه به ماهشهر دعوت شدم ولی هنوز جواب استعفای محل کار فعلی ام رو نتونستم بگیرم به نظرتون با اقای اعتمادی صحبت کنم میتونه من رو با دوره بعدی بفرسته ممنون میشم راهنمایی کنید

saleh-sinava

عضو جدید
اگه منظورت منم که من از اول برای شرکت نفت (تهران ) پذیرفته شدم و اصلا قرار نیست که انتقالی بگیرم. ضمنن مناطق هیچ بدی نداره خیلی هم خوبه نه خرجی داری و نه اینکه صبح زود بخواهی بری سر کار حقوقشم 2 برابر تهران یک جا 14 روز مرخصی میری هزینه پرواز هم میگیری فقط امثال ما که گرفتاریم و شرایط متاهلی نمیذاره 15 روز خونه نباشیم واللاه خیلی هم خوب

راستش قصد جسارت نداشتم , راستش استخدام سال نود فقط برای جذب در مناطق عملیاتی بود و به هیچ وجه برای تهران نبود?! شاید شما از ممتازین باشین ? درسته? بماند که اینکه من موقع طب صنعتی با یکی اشنا شدم ( اردیبهشت ماه) تا اینکه دو روز قبل ماه رمضون رفتم شرکد pogc دیدم اون فرد اونجا مشغول به کاره!!!!!!!

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی ممنون.
فقط ممکنه بگید این فیش واسه یک ماه یا دوماه؟
یعنی حقوق دو ماه اموزشی سرجمع اینقدر شده؟

قطعا مربوط به دو ماه هست. ولی اینکه آیا به صورت علی الحساب هست یا قطعی بنده بی خبرم. احتمال اینکه علی الحساب باشه بسیار زیاده!
فیش حقوقی که من ارسال کردم برای همه نیست. برای برخی از دوستان دو تا از فوق العاده ها هنوز فعال نشده(بدی آب و هوا و فوق العاده کارگاهی) که همین امر باعث شده مبلغی(که نمی تونم اینجا بگم) از حقوقشون کم بشه. پس الان می تونم دلیل اختلاف حقوقی که گروه قبلی ازش صحبت می کردن رو بفهمم.

اگه بتونیم از گروه یک یه اطلاعاتی در مورد فیش حقوقیشون کسب کنیم، مشخص میشه که آیا مابه تفاوتی چیزی مربوط به این دوره آموزشی پرداخت شده یا نه؟

farkhaniii

عضو جدید
قطعا مربوط به دو ماه هست. ولی اینکه آیا به صورت علی الحساب هست یا قطعی بنده بی خبرم. احتمال اینکه علی الحساب باشه بسیار زیاده!
فیش حقوقی که من ارسال کردم برای همه نیست. برای برخی از دوستان دو تا از فوق العاده ها هنوز فعال نشده(بدی آب و هوا و فوق العاده کارگاهی) که همین امر باعث شده مبلغی(که نمی تونم اینجا بگم) از حقوقشون کم بشه. پس الان می تونم دلیل اختلاف حقوقی که گروه قبلی ازش صحبت می کردن رو بفهمم.

اگه بتونیم از گروه یک یه اطلاعاتی در مورد فیش حقوقیشون کسب کنیم، مشخص میشه که آیا مابه تفاوتی چیزی مربوط به این دوره آموزشی پرداخت شده یا نه؟

ممنون مهندس ممنون :gol:

sadeghi

عضو جدید
توقف ثبت نام ممتازین از طریق سایت که موجب شادی جمعی از دوستان شده و اظهار نظرات مختلفی رو هم در بر داشته، این علامت رو برای همه فرستاد که قوانین صنعت نفت دستخوش تغییراته و این مسئله ممکنه روزی در جایی دیگر دامان دوستان شاد رو بگیره. بهتره پیش از هر قضاوتی به مسائل کمی عمیق تر و دقیق تر نگاه کنیم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت منم که من از اول برای شرکت نفت (تهران ) پذیرفته شدم و اصلا قرار نیست که انتقالی بگیرم. ضمنن مناطق هیچ بدی نداره خیلی هم خوبه نه خرجی داری و نه اینکه صبح زود بخواهی بری سر کار حقوقشم 2 برابر تهران یک جا 14 روز مرخصی میری هزینه پرواز هم میگیری فقط امثال ما که گرفتاریم و شرایط متاهلی نمیذاره 15 روز خونه نباشیم واللاه خیلی هم خوبه

والا ما که اینجا (خرمشهر) از 7 تا 18:30 بايد بريم سر کار و اینش خيلی اذيت کننده اس!

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسینی که مصاحبه دادن یه سوال دارم ازشون...مهندسی شیمی هستم و قراره دوره 7 ماهه پاپینگ رو از طریق فنی حرفه ای بگذرونم...کامل عملیه و نرم افزاری نیست بلکه آشنایی با انواع لوله ها و فلنج و جوش لوله است به نظرتون برم؟ و از طرفی واسه مصاحبه و استخدامی به درد میخوره؟

لطفا راهنمایی کنین

با تشکر

saleh-sinava

عضو جدید
با سلام به همه عزیزان این تایپیک

سوالم اینه که اکه یه نفر همزمان با شروع دوره اموزشی , ارشد رو تو یکی از دانشگاههای تاپ قبول بشه , چجوری میتونه به هر دوتاش برسه ( اموزشی مرخصی نمیدن , نیمسال اولم که دانشگاهها مرخصی نمیدن)
راستش تمام صفحات این تایپیک رو خوندم بعضیا سوال مشابه من داشتن ولی جوابای قانع کننده و راهگشایی بهشون داده نشد. کسی هست که بتونه راهنمایی دقیق و جامعی ارایه بده , ممتون میشم

dashhadi

عضو جدید
با سلام به همه عزیزان این تایپیک

سوالم اینه که اکه یه نفر همزمان با شروع دوره اموزشی , ارشد رو تو یکی از دانشگاههای تاپ قبول بشه , چجوری میتونه به هر دوتاش برسه ( اموزشی مرخصی نمیدن , نیمسال اولم که دانشگاهها مرخصی نمیدن)
راستش تمام صفحات این تایپیک رو خوندم بعضیا سوال مشابه من داشتن ولی جوابای قانع کننده و راهگشایی بهشون داده نشد. کسی هست که بتونه راهنمایی دقیق و جامعی ارایه بده , ممتون میشم

سلام؛
راه مشخص و تعریف شده ای نداره ( البته اگه بند پ ) نداشته باشی!!! :redface:فرقی هم نداره چه دانشگاهی قبول شده باشی:)
باید یه جوری یا دانشگاهو بپیچونی یا سر کارو! ;)دو ماه اول آموزشی که قید مرخصی ( غیر اون یه هفته پایان هر دوره ) رو بزن بعد ازون دیگه باید یه جوری با مرخصی یا جابه جایی با بک تو بکت خودتو برسونی دیگه مخصوصا واسه امتحانا، البته اگه دانشگاه تاپی قبول شدی کارت سخت تره چون باید فعالیت بیشتری داشته باشی و بیشتر تو چشم استاد باشی و در نتیجه باید زمان بیشتری رو هم صرف حضور در دانشگاه بکنی و هم صرف کار روی پروژه و مقاله هایی که واسه شبیه سازی بهت میدن.

saleh-sinava

عضو جدید
سلام؛
راه مشخص و تعریف شده ای نداره ( البته اگه بند پ ) نداشته باشی!!! :redface:فرقی هم نداره چه دانشگاهی قبول شده باشی:)
باید یه جوری یا دانشگاهو بپیچونی یا سر کارو! ;)دو ماه اول آموزشی که قید مرخصی ( غیر اون یه هفته پایان هر دوره ) رو بزن بعد ازون دیگه باید یه جوری با مرخصی یا جابه جایی با بک تو بکت خودتو برسونی دیگه مخصوصا واسه امتحانا، البته اگه دانشگاه تاپی قبول شدی کارت سخت تره چون باید فعالیت بیشتری داشته باشی و بیشتر تو چشم استاد باشی و در نتیجه باید زمان بیشتری رو هم صرف حضور در دانشگاه بکنی و هم صرف کار روی پروژه و مقاله هایی که واسه شبیه سازی بهت میدن.

خیلی ممنون از جوابت , پس کلا باید رفت تو کار پیچش!!! میشه لطف کنی و بگی منظور از بند پ دقیقا چه کسایی هستن?
واین بند پ ها قوانین مربوطه مگه در موردشون اجرا نمیشه یعنی برا خودشون قانون جداگانه.ای دارن?

diapason

عضو جدید
امروز با کلی تلاش و پشتکار مستمر زنگ زدم به 2121 (آقای اعتمادی)...
گفتم: می‌خواستم ببینم لیست مهرتون آماده شده؟
گفت: هنوز نهایی نشده، بزارین نهایی بشه، خبرتون میکنیم.
و کمی صحبت دیگه که مهم نبود......
ولی گفت اکثریت مهر اعزام میشن.
بعدش با کلی تلاش بی وقفه زنگ زدم به 2124 (نمیدونم فامیلش چی بود)
گفتم: می‌خواستم ببینم لیست مهرتون نهایی شده یا نه؟
گفت: اسمتون؟
گفتم: فلانی..
[کمی صدای کیبورد]
گفت: هستید.
من: خوشحال :) :biggrin::thumbsup2:
انشاا... خوشحالی بقیه دوستان و همکاران و هم ببینیم.

آخرین ویرایش:

mostafa6x

عضو جدید
توقف ثبت نام ممتازین از طریق سایت که موجب شادی جمعی از دوستان شده و اظهار نظرات مختلفی رو هم در بر داشته، این علامت رو برای همه فرستاد که قوانین صنعت نفت دستخوش تغییراته و این مسئله ممکنه روزی در جایی دیگر دامان دوستان شاد رو بگیره. بهتره پیش از هر قضاوتی به مسائل کمی عمیق تر و دقیق تر نگاه کنیم.

بله موافقم. این قوانین هر لحظه در حال تغییره دوستان خوشحال نباشند. هر چند چه جای خوشحالی داره بنده که گفتم غیر از دانشگاه آزاد و اکثر دانشگاه ها تاپ بودند. یعنی اینکه اگر در آینده آزمونی هم باشه و ممتازین هم شرکت کنند. قطعا ممتازین  دانشگاه تهران و شریف  کم نمیارند و...  به این ترتیب تا اونا قبول نشن اگر واقعا ممتاز باشند نوبت به بقیه نمیرسه.
خدا به دادمون برسه تازه اولشه یهو دیدین همه چی عوض شد و یه حقوق برابر با کارمندای دیگه دادند بهتون اون وقت می فهمید...

mohandes851

عضو جدید
سلام به همه دوستان وهمکاران عزیز نماز و روزه هاتون قبول باشه
انگاری تقریبا همه تعیین تکلیف شدن برا رفتن به اموزشی خداروشکر برا همگی ارزوی کامیابی وموفقیت روزافزون دارم
ازبچه های فلات کسی دیگه سر نمیزنه اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟

tak2750

عضو جدید
بله موافقم. این قوانین هر لحظه در حال تغییره دوستان خوشحال نباشند. هر چند چه جای خوشحالی داره بنده که گفتم غیر از دانشگاه آزاد و اکثر دانشگاه ها تاپ بودند. یعنی اینکه اگر در آینده آزمونی هم باشه و ممتازین هم شرکت کنند. قطعا ممتازین دانشگاه تهران و شریف کم نمیارند و... به این ترتیب تا اونا قبول نشن اگر واقعا ممتاز باشند نوبت به بقیه نمیرسه.
خدا به دادمون برسه تازه اولشه یهو دیدین همه چی عوض شد و یه حقوق برابر با کارمندای دیگه دادند بهتون اون وقت می فهمید...
مطمینباشید هیچ وقت شرایط اونقدر بد نمیشه که حقوق با بقیه برابر بشه.
چون دیگه هیچ کس حاضر نیست پاشه بره جنوب اونم بعداز 15 سال درس خوندن دو هفته زن و بچه شو تنها بزاره و تازه حقوقش از یه دستفروش سر چهار راه هم کمتر باشه.(توجه کنید که اگه الان یه مغازه کوچیک هم تو یه شهر کوچیک داشته باشی بیشتر از حقوق نفت درامد داری.تازه حقوق خیلی از ادارت هم الان تقریبا داره با ما برابری میکنه حالا شاید مثلا 100 یا 200 تومن کمتر که با توجه به راحتی بیش از حد شغل بقیه ادارات نسبت به نفت خیلی خوبه)
اگه ما خودمون این حرفا رو تو دهن مسولین نذاریم اونا هم همچین کاری نمیکنند.

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام به همه.... به به میبینم که این تاپیک هنوز داره نفس میکشه و حکایت همچنان باقیست.... در ضمن عرض تبریک به همه اونایی که چند روز اخیر دعوت به کار شدن خصوصا احسان آبودان و دوستمون reaztm که از آخرین بازماندهای نسل ملی حفاری های این تاپیک بود:biggrin: چون از موقعی که من یادمه این دوتا دارن تو این تاپیک حرص میخورن...
من دارم از سرکار پست میذارم.... رییس واحد هم روبروم نشسته
:cry: گردنمون گلفت در حد بوندسلیگا:biggrin:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. امروز دوره تخصصی ما به طور رسمی پایان یافت و فردا صبح برنامه حرکت رو تنظیم کردن. به زودی(شاید تا امشب) گزارش هفته آخر دوره تخصصی و نتیجه گیری از دوره رو تو سایت قرار میدم.

در ضمن تا به این لحظه برای همه دوستان فیش ارسال شده. چون تعداد پی ام ها بالا بود ممکنه سهوا برای کسی ارسال نکرده باشم، اگر کسی هست لطفا دوباره پی ام بده.
در ضمن ببخشید که به دلیل تعداد زیاد پی ام ها نمی تونم بطور جداگانه جواب اظهار لطف و محبت های شما رو بدم. ایشالا عسلویه هم که رفتم همین روال رو ادامه میدم بلکه بتونم گوشه ای از محبت های شما رو جبران کنم. اگر کسی سوالی تو پیام خصوصی پرسیده بود دوباره تو تاپیک اعلام کنه تا در صورت توان پاسخگو باشم. به امید اینکه یه روزی ایران از لحاظ شفافیت در رده نخست جهانی قرار بگیره.

بالا