کلوپ طرفداران پرسپولیس

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس پستهاي قبليشو من ديدم سنگ كيسه رو به سينه ميزنه
حضور كيسه جماعت تو اين كلوپ يعني نجس شدن كلوپ
كيسه بياد اينجا واسه چی؟ خودشون تاپيك دارن همون كه همش پرچمشون رو ميكشن بالا ميكشن پائين
:D و از همه چي صحبت ميكنن غير از فوتبال. بهتره اسم تاپيكشون رو بذارن اسپمدوني كل باشگاه :biggrin:

ایول
آره باید همین کارم کنن.

:biggrin:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
<font face="tahoma" size="+2"><marquee>به احترام<font color="red"> سردار</font><font color="blue"> کیسه کشا</font>خبر دار<marquee></font>
بچه ها شمام پستای سیامک رو مث من میبینین ؟ من تگای html که تو متن هست رو میبینم .. تو همه پستاش ..
اینطوری:
<font face="tahoma" size="+2"><marquee>به احترام<font color="red"> سردار</font><font color="blue"> کیسه کشا</font>خبر دار<marquee></font>

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شمام پستای سیامک رو مث من میبینین ؟ من تگای html که تو متن هست رو میبینم .. تو همه پستاش ..
اینطوری:

آره
مشخص نیست

mehrdad50

عضو جدید
اگه استقلال واسه خريد خلعتبری لب تر ميكرد اين عباسي كيسه كش از زير زمين هم شده پول براشون جور ميكرد.
نكونام يه پيشنهاد دروغين از شارجه مطرح كرد... افتاده بودن به دست و پاش! بعدشم اگه واقعا تعصب ملي بود (نه مالي) مثل همين الان بدون جنجال تو استقلال بازي ميكرد! اگه هم بحث مالي بود كه همينم بود ميتونست بره تراكتوري كه پيشنهاد خيلي خوبي بهش داده بود!!!
من نميدونم اينا چه دشمني با پرسپوليس داشتن كه اين چند ساله كمر به ويرانيش بستن! متاسفم واسه همشون!
ما هم بي صبرانه منتظر دولت جديديم بلكه كل باشگاه پرسپوليس يه نفس تازه اي بكشه.

سلام به ارتش سرخ آسيا
بچه ها فردا مراسم تحليف برگزار ميشه؟
اين دولت كيسه پرست هم گورشو گم كنه زودتری كل دنيا يه نفسی به راحتی ميكشن
خدا رو شكر كه پرسپوليسی ام و تو اين زمينه هم با احمدی نژاد مخالف!
اينم از بزرگترين سرشكستگی های كيسه كشاست كه با اين اعجوبه هم كاسه اند

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیســـے ام ♥

ڪار ما شاید این است
ڪہ میان گل سرخ و لالہ قرمز
فریاد زنیم
من هوادارم
عشقم سرخ است...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینطوری:
این تگ ها رو عمدا میذارم:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اه اه چقد بد بودیم چه بازی کند و کسلی ..
انگار بازیکنا جون دویدن نداشتن ..
بله دیگه وقتی برای یه برد مقابل تراکتور از چند جا پاداش میگیرن دور ورمیدارن فکر میکنن خیلی دیگه عالی بودن نمیدونم چرا باشگاه اینقد به بازیکن رو میده ..
نمیدونم واقعا چرا غلامرضا رضایی هر بازی باید فیکس باشه؟؟؟؟؟؟ و با این بازی افتضاح 87 دقیقه بازی کنه؟؟؟؟؟؟ اونوقت عباس زاده که فقط برای 3 دقیقه به زمین اومده تو همین زمان دو تا موقعیت خطرناک ایجاد میکنه .. واقعا این سوال رو باید از دایی پرسید که رضایی چه مهره ماری داره که هر بازی یه بازیکن خوب باید نیمکت نشینش بشه و از رو نیمکت بازی افتضاح جناب رضایی رو ببینه ..
ذوب اهن اون حریفی نبود که ما باهاش مساوی کنیم از شروع نیمه دوم وقتی لوکا رجب زاده رو بیرون برد مشخص بود که یه مساوی میخواد نباید نیمه دوم اینقد بد بازی میکردیم ..قبل بازی میگفتن ذوب بدنسازی نکرده و نیمه دوم کم میاره ولی بازیکنای پرسپولیس از اول بازی کم اورده بودن ..
با این حال دو تا توپ به تیر خورد واقعا بدشانس هم بودیم ... یه صحنه مشکوک به پنالتی هم داشت که بنظر من پنالتی بود ..نباید این 3 امتیاز رو اینقد مفت از دست میدادیم به نظر من پرسپولیس امشب شکست خورد ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من قبلا هم گفتم ولی دوستان خیلی قبول نداشتن
نوروزی،رضایی و نوری به خدا اینا به درد ما نمیخورن
صادقیان اومد تو زمین چقد تیم بهتر شد و همینطور عباس زاده به جای کیا اومدن؟نوروزی و رضایی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
الان واقعا با وجود یه سوپراعجوبه ای مثل رضایی صد در صد باید خلعتبری جذب بشه ..هرچند بعید نیست خلعتبری هم بشینه رو نیمکت و رضایی فیکس باشه ..
دایی خودش همیشه میگه کجای دنیا منم میگم کجای دنیا تیمی که برد میخواد دقیقه 87 تعویض میکنه :D
خب مرد حسابی اون عباس زاده طفلک بازی اولش تو لیگه تو 3 دقیقه میخوای چیکار کنه ؟ جادو کنه ؟ حداقل 10 دقیقه زودتر پسرت رو از بازی میکشیدی بیرون تا عباس زاده هم وقت داشته باشه
این گزارشگر هم 90 دقیقه رو اعصابمون بود ..داور یه پنالتی پرسپولیس رو نگرفته بعد این میگه داوریای مظفری زاده برای پرسپولیس خوب بوده بنظرم باشگاه باید ازش شکایت کنه تا دفعه دیگه اینقد تعصبی گزارش نکنه حالمونو بهم زد 90 دقیقه از ذوب اهن تعریف کرد ..
بنگر امشب خیلی خوب بازی کرد..بنظرم از همه بهتر بود..دفاع مثل بازی تراکتور خوب بود ولی امشب از اونجا ضربه خوردیم که حقیقی و دهنوی نتونستن مثل بازی تراکتور بازیسازی کنن .. تیم ما هنوز یه بازیساز خوب کم داره .. نوری هم باز نوسانش شروع شد بعد بازی خوب مقابل تراکتور این بازی رو خوب نبود .. 7 بازی بعدیمون تو تهرانه که باید نهایت استفاده رو ببریم بازی امروز که واقعا ضعیف بودیم ..
یه چیزی هم که شاید اشتباه باشه ولی من فکر میکنم اگه بازیامون قبل استقلال باشه بهتره شاید بازیکنا دیدن استقلال باخته فکر کردن یه مساوی هم بد نیست !! البته شایدم من اشتباه میکنم ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
الان واقعا با وجود یه سوپراعجوبه ای مثل رضایی صد در صد باید خلعتبری جذب بشه ..هرچند بعید نیست خلعتبری هم بشینه رو نیمکت و رضایی فیکس باشه ..
دایی خودش همیشه میگه کجای دنیا منم میگم کجای دنیا تیمی که برد میخواد دقیقه 87 تعویض میکنه :D
خب مرد حسابی اون عباس زاده طفلک بازی اولش تو لیگه تو 3 دقیقه میخوای چیکار کنه ؟ جادو کنه ؟ حداقل 10 دقیقه زودتر پسرت رو از بازی میکشیدی بیرون تا عباس زاده هم وقت داشته باشه
این گزارشگر هم 90 دقیقه رو اعصابمون بود ..داور یه پنالتی پرسپولیس رو نگرفته بعد این میگه داوریای مظفری زاده برای پرسپولیس خوب بوده بنظرم باشگاه باید ازش شکایت کنه تا دفعه دیگه اینقد تعصبی گزارش نکنه حالمونو بهم زد 90 دقیقه از ذوب اهن تعریف کرد ..
بنگر امشب خیلی خوب بازی کرد..بنظرم از همه بهتر بود..دفاع مثل بازی تراکتور خوب بود ولی امشب از اونجا ضربه خوردیم که حقیقی و دهنوی نتونستن مثل بازی تراکتور بازیسازی کنن .. تیم ما هنوز یه بازیساز خوب کم داره .. نوری هم باز نوسانش شروع شد بعد بازی خوب مقابل تراکتور این بازی رو خوب نبود .. 7 بازی بعدیمون تو تهرانه که باید نهایت استفاده رو ببریم بازی امروز که واقعا ضعیف بودیم ..
یه چیزی هم که شاید اشتباه باشه ولی من فکر میکنم اگه بازیامون قبل استقلال باشه بهتره شاید بازیکنا دیدن استقلال باخته فکر کردن یه مساوی هم بد نیست !! البته شایدم من اشتباه میکنم ..
ولی نوری جلو تراکتور هم خوب نبودد.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ولی نوری جلو تراکتور هم خوب نبودد.
اتفاقا خوب بود اونجا ..
چند پاس تو عمق خیلی خوب داشت که موقعیتای خوبی درست کرد..
پاسی که به صادقیان داده شد و اونم به سیدصالحی داد و توپ گل شد پاس نوری بود ..
توپی که به رضایی داده شد و میلیمتری از کنار دروازه بیرون رفت پاس عمقی نوری بود ..
گل دوم هم نوری توپ رو تو جریمه به عسکر داد و اونم اگه خودش میزد گل میشد ..
اتفاقا بازی تراکتور نوری خیلی خوب بود و البته در کنارش حقیقی و دهنوی هم خیلی خوب بازیسازی میکردن ولی امروز هر سه تاشون خاموش شدن ..
شما توقع داری نوری مثل اینیستا بازی کنه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اتفاقا خوب بود اونجا ..
چند پاس تو عمق خیلی خوب داشت که موقعیتای خوبی درست کرد..
پاسی که به صادقیان داده شد و اونم به سیدصالحی داد و توپ گل شد پاس نوری بود ..
توپی که به رضایی داده شد و میلیمتری از کنار دروازه بیرون رفت پاس عمقی نوری بود ..
گل دوم هم نوری توپ رو تو جریمه به عسکر داد و اونم اگه خودش میزد گل میشد ..
اتفاقا بازی تراکتور نوری خیلی خوب بود و البته در کنارش حقیقی و دهنوی هم خیلی خوب بازیسازی میکردن ولی امروز هر سه تاشون خاموش شدن ..
شما توقع داری نوری مثل اینیستا بازی کنه
اینجوری که شما میگید بله نوری مفید بوده.
یه پاس 10متری کسی هم جلوش نبود به صادقیان داد.
بحث من و شما راجع به نوری همونطور که قبلا نتیجه نداشت الآن هم نمیتونه نتیجه داشته باشه
من از نوری هیچ توقعی ندارم...
این جمله شماست:
تیم ما هنوز یه بازیساز خوب کم داره
بگذریم...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
عجب . پاسش به صادقیان که باعث شد صادقیان تک به تک شه که 10 متری نبود احیانا؟
درسته ما قبلا درباره نوری خیلی بحث کردیم و علاقه ای ندارم ادامه بدم .. بله تیم هنوز یه بازیساز خوب کم داره چون نوری تنهاست .. وقتی که کریمی و نوری با هم بودن نوری خیلی عملکرد بهتری داشت ..
تیم داره با دو تا هافبک دفاعی بازی میکنه کناره ها عملا فلجه چون دو تا بازیکن درجه 3 رو گذاشته کناره ها بازی کنن بعد شما توقع دارید توری جادو کنه .. هروقت همه بازیکنا خوب بودن به همون اندازه میتونید از نوری توقع داشته باشید نه وقتی که رضایی و نوروزی کناره های تیم رو فلج کردن ..
نوری خیلی نوسان داره و این اصلا خوب نیست ولی توقعا هم باید به اندازه بقیه بازیکنا باشه ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عجب . پاسش به صادقیان که باعث شد صادقیان تک به تک شه که 10 متری نبود احیانا؟
درسته ما قبلا درباره نوری خیلی بحث کردیم و علاقه ای ندارم ادامه بدم .. بله تیم هنوز یه بازیساز خوب کم داره چون نوری تنهاست .. وقتی که کریمی و نوری با هم بودن نوری خیلی عملکرد بهتری داشت ..
تیم داره با دو تا هافبک دفاعی بازی میکنه کناره ها عملا فلجه چون دو تا بازیکن درجه 3 رو گذاشته کناره ها بازی کنن بعد شما توقع دارید توری جادو کنه .. هروقت همه بازیکنا خوب بودن به همون اندازه میتونید از نوری توقع داشته باشید نه وقتی که رضایی و نوروزی کناره های تیم رو فلج کردن ..
نوری خیلی نوسان داره و این اصلا خوب نیست ولی توقعا هم باید به اندازه بقیه بازیکنا باشه ..
یه پاس نوری اینقد رو شما تاثیر گذاشته؟نوری هر بازی یه پاس خوب( به قول جلالی پاس 5امتیازی )باید بده؟
اون موقع هم کریمی خوب بوده و بازی افتضاح نوری به چشم نمیومد.
بعد بازی تراکتور همه اینجا گفتن خوبه دهنوی رو خریدیم همه میدونن نوری خیلی مفید نیست.
دوتا هافبک دفاعی بهونه اس استقلال هم فصل قبل با دو هافبک دفاعی بازی می کرد ولی جباری به تنهایی بازیسازی می کرد و از پسش هم برمیومد.
درسته رضایی و نوروزی اصلا خوب نیستن ولی توپی هم از وسط بهشون نمیرسه اصلا تغذیه نمیشن هرچند ژاوی هم باشه به این دوتا خرفت پاس بده بازم هیچ کاری نمیکنن
اگه شما الآن داری به نوروزی و رضایی اعتراض میکنی من 2ساله دارم میگم اینا به درد پرسپولیس نمیخورن.
امیدوارم یه بازی ساز خوب پرسپولیس بگیره تا بعد متوجه بشید نقطه ضعف اصلی پرسپولیس کی بوده
نوری 7تا 8تا بازی رو افتضاحه بعد یه بازی میاد گل میزنه پاس گل میده این به درد عمه اش میخوره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من اون بالا چند نمونه از پاسای خوب نوری رو نوشتم بعد شما میگی همین یه پاسش اینقد شما رو تحت تاثیر قرار داد ؟
شما فقط میخوای با واژه ها بازی کنی .. اکی تیم هیچ مشکلی نداره و همه عالی و خوبن ترکیب و تعویض های دایی هم محشره فقط یه مشکل به اسم نوری هست ..
خوش باشید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اون بالا چند نمونه از پاسای خوب نوری رو نوشتم بعد شما میگی همین یه پاسش اینقد شما رو تحت تاثیر قرار داد ؟
شما فقط میخوای با واژه ها بازی کنی .. اکی تیم هیچ مشکلی نداره و همه عالی و خوبن ترکیب و تعویض های دایی هم محشره فقط یه مشکل به اسم نوری هست ..
خوش باشید
من دارم با واژه ها بازی میکنم؟
من که اولش گفتم این سه تا بازیکن خوب نیستن حالا شما دوتاشو قبول داری ولی نوری رو نه
نمیدونم شاید چون نوری هم استانیته اینقد ازش حمایت میکنی.صد در صد روش تعصب داری کاملا مشخصه من با خیلی از دوستام صحبت میکنم از نوری اصلا راضی نیستن ولی شما...
خودتون گفتین ما مشکل بازی ساز داریم بازی ساز ماهم نوریه نیلسون که نیست
موفق باشید.