خرید پودر آلومینا

سلام
من برای پروژم نیاز به پودر آلومینا با اندازه دانه زیر 4 میکرون باخلوص 99 درصد به بالا دارم. شرکتهای خارجی زیادی وجود دارند که این نوع پودرها را می فروشند. اما در ایران چیزی پیدا نمی کنم.

ممنون می شوم کسی از دوستان اگر در این زمینه اطلاعاتی دارد به من کمک کند. حتما شرکتهایی در ایران وجود دارد که بتونیم از آنها بخریم یا آنها نمایندگی یکی از آن شرکتهای خارجی باشند. اگر جایی را می شناسید به من اعلام کنید

با تشکر
یاعلی

m_mahdi_tbt

عضو جدید
سلام
من برای پروژم نیاز به پودر آلومینا با اندازه دانه زیر 4 میکرون باخلوص 99 درصد به بالا دارم. شرکتهای خارجی زیادی وجود دارند که این نوع پودرها را می فروشند. اما در ایران چیزی پیدا نمی کنم.

ممنون می شوم کسی از دوستان اگر در این زمینه اطلاعاتی دارد به من کمک کند. حتما شرکتهایی در ایران وجود دارد که بتونیم از آنها بخریم یا آنها نمایندگی یکی از آن شرکتهای خارجی باشند. اگر جایی را می شناسید به من اعلام کنید

با تشکر
یاعلی

با سلام خدمت دوست عزیز این پودری که شما میخواید خیلی گرونه یعنی فکر میکنم قیمتی حدود گرمی 40 تا 50 هزار تومان داشته باشه، بهترین نوع این پودر رو دایکون آلمان داره من شماره چند شرکت رو که قبلا ازشون قیمت گرفته بودم براتون در پیام خصوصی میفرستم

met@llica

عضو جدید
الومینا مرک merck المان هم عالیه.قیمتش خیلی بالاست.
میتونید از شرکت های فراوری مواد اولیه کمک بگیرین.همچنین مرکز تحقیقات و مواد اولیه شرکتهای نسوز.

m_mahdi_tbt

عضو جدید
یکی به من توضیح بده چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
سلام خانم مهندس ، آلومینا کاربرد های زیادی داره ، من نمیدونم این دوستمون برای چه کاربردی نیاز داره، اما به جرات میتونم بگم آلومینا در حال حاضر آلومینا یکی از پر کاربرد ترین مواد اولیه سرامیک در سرامیک های مهندسی هستش، از جمله خواص مطلوبش میشه به سختی بالا ، دانسیته بالک بالا ، مقامت به سایش بالا ، زیست سازگاری مناسب و دیرگدازی بسیار بالا ....
اما از کاربرد ها ، دیرگداز - پوشش های دما بالا - بیو ایمپلنت- جلیقه های ضد گلوله ، تولید جواهرات مصنوعی ، تولید تیوب های لیزر ، تیوب لامپ های هیدروژنی و هزار یک کاربرد دیگه

سلام
همون طوری که مهدی گفت کاربردهای زیادی دارد.. کاربردی که من مدنظرم است برای پزشکی است . در اصل یک پیچ سرامیکی آلومینایی است که در اتصال بین کفل و ران پا استفاده می شود. و باید حتی المکان بسیار خالص باشد.

rezaminer

عضو جدید
سلام

با تشکر
یاعلی

با سلام و احترام
در صورت تمايل به داشتن اطلاعات تكميلي راجع به پودر آلومينا با شماره 09121372474 تماس حاصل فرماييد.

saeedeh_a

عضو جدید
سلام
من هم برای پایان نامه نیاز به آلومینا دارم اگه به نتیجه رسیدین منم در جریان بزارین لطفا

memole_23

عضو جدید
سلام خسته نباشید . ما مصرف کننده اکسید آلومینا آلفا با خلوص 99 مصرف می کنیم البته واسه شرکت ریوتنتو از فرانسه منبع فوق العاده خوبیه/ اگه بخواید البته در مفادیر کم زیر 10 کیلو به دانشجوها میفروشیم. قیمتش مثل مرک نیست فوقش 5 تا 6 هزار تومن.

Helianthus

عضو جدید
نیاز به یک ساینده

نیاز به یک ساینده

سلام
میخواستم بدونم میشه از این پودر آلومینا به عنوان ساینده استفاده کرد؟
البته با این قیمت گرمی 50000 تومن فایده نداره.
چیز ارزونتری هم پیدا میشه؟

kotal

عضو جدید
سلام خسته نباشید . ما مصرف کننده اکسید آلومینا آلفا با خلوص 99 مصرف می کنیم البته واسه شرکت ریوتنتو از فرانسه منبع فوق العاده خوبیه/ اگه بخواید البته در مفادیر کم زیر 10 کیلو به دانشجوها میفروشیم. قیمتش مثل مرک نیست فوقش 5 تا 6 هزار تومن.

شرکت الومینای ایران درجاجرم تولید کننده پودر الومینا الفا هستش .