نه ما فقط چادری میخوایم ....................نه ما فقط امروزی میخوایم!!!!!!!!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی کن تفکرتو واسه خودت نگه داری...چون هرچی که بروز میدی فقط توهینه و مثلا تحقیر!!
قابل توجه شما که اتفاقا اتفاقا مریدان چادر روز به روز افزایش می یابند!
شمام سعی کن افق دیدتو از حد اطرافیانت فراتر ببری....
خانومای چادری و محجبه همیشه خواهان دارن چون سخت بدست میان و هر کسی لیاقتشونو نداره!!

من کی به کسی توهین کردم یا تحقیر کردم؟ اینکه حجاب خانمها داره توی جامعه تغییر میکنه درست نیست؟:redface:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من کی به کسی توهین کردم یا تحقیر کردم؟ اینکه حجاب خانمها داره توی جامعه تغییر میکنه درست نیست؟:redface:
داره تغییر میکنه!!بله...ولی نه اینکه گرایش به اون سمتی که شما میخواین باشه...من تا حالا ندیدم خانومی رو که حجاب(نمیگم چادر)بذاره کنار و بی حجاب بشه!!
ولی برعکسشو خیلی دیدم!
نمونه ش خودم!خدارو شکر روز به روز پیشرفت کردم!البته همیشه هستن گرگهایی در لباس میش...که الکی چادر سرشون میکنن(اصلا این مسئله رو کتمان نمیکنم)
ولی کاملا از ظاهرشون مشخص میشه...به قول جناب پایدار ادم وقتی میبینه حالش بد میشه!!
پ.ن:خودت میدونی که توهین کردی!!توهین فقط ناسزا گفتن نیست.

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر خانمهای چادری از ازدواج باز میمونند. چون بیشتر پسرها به هیکل و اندام خیلی اهمیت میدن و در همون مراحل اولیه آشنایی وقتی نتونند ور انداز کنند از خیر طرف میگذرن.یکی دیگه از دلایلش اینه که پسرها قدم زدن با خانمهای خوش تیپ رو به چادری ترجیح میدن:)

mokhalefam bahat...................................

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
داره تغییر میکنه!!بله...ولی نه اینکه گرایش به اون سمتی که شما میخواین باشه...من تا حالا ندیدم خانومی رو که حجاب(نمیگم چادر)بذاره کنار و بی حجاب بشه!!
ولی برعکسشو خیلی دیدم!
نمونه ش خودم!خدارو شکر روز به روز پیشرفت کردم!البته همیشه هستن گرگهایی در لباس میش...که الکی چادر سرشون میکنن(اصلا این مسئله رو کتمان نمیکنم)
ولی کاملا از ظاهرشون مشخص میشه...به قول جناب پایدار ادم وقتی میبینه حالش بد میشه!!
پ.ن:خودت میدونی که توهین کردی!!توهین فقط ناسزا گفتن نیست.
kamelan doroste harfeton mercc

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جناب سهیل!
شما پست قبلیتو ویرایش کردی...ولی خوشبختانه مدرکش در نقل قولی که ازت گرفتم موجوده!خودت به اون قسمت فکر کن...تنها قسمت درست حرفت همون بود که پاکیدی!!وچون میدونستی قرار ازش استفاده کنم پاکش کردی!

علت بی حجابی طبق سخن خودتون:

علتش اینه که میخوان توی جامعه بیشتر تحویلشون بگیرن و به جایی برسن یا همسر بهتری پیدا کنند.

این تحویل گرفتنه یعنی چی؟؟!!!
یعنی خانومها فقط به واسطه ی اندام و ظاهرشون باید بهشون توجه بشه؟!!
آیا خانومهای چادری رو تحویل نمیگیرن؟!
خانومهای چادری همسر بدی گیرشون میاد؟!!

البته چون ویرایش کردی...دیگه بیخیال!!

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر خانمهای چادری از ازدواج باز میمونند. چون بیشتر پسرها به هیکل و اندام خیلی اهمیت میدن و در همون مراحل اولیه آشنایی وقتی نتونند ور انداز کنند از خیر طرف میگذرن.یکی دیگه از دلایلش اینه که پسرها قدم زدن با خانمهای خوش تیپ رو به چادری ترجیح میدن:)

اینکه گفتی پسر ها به هیکل اهمیت میدن کاملا درسته

اما اینکه چادری ها از ازدواج باز میمونن کمی عجیب بود...اینقدر ازدواج های سنتی هست...

همه هم گیر دادن به نظرِ شما/// یذره تند گفتی آخه

.........................

یه مورد دیگه اینکه پسرا عادت کردن که وقتی زن بگیرن و بابِ میلشون باشه..بعد خودشون کم کم چادر سرش کنن!!

جلل خالق:D

من خودم حدِ وسطه حجابم...با مانتو هم میشه حجاب داشت.;)

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب سهیل!
شما پست قبلیتو ویرایش کردی...ولی خوشبختانه مدرکش در نقل قولی که ازت گرفتم موجوده!خودت به اون قسمت فکر کن...تنها قسمت درست حرفت همون بود که پاکیدی!!وچون میدونستی قرار ازش استفاده کنم پاکش کردی!

علتش اینه که میخوان توی جامعه بیشتر تحویلشون بگیرن و به جایی برسن یا همسر بهتری پیدا کنند.

به جان خودم قبل از اینکه جوابتو بخونم ویرایشش کرده بودم ولی زود قبل از اینکه ویرایش کنم ازش نقل قول گرفتی:redface: ولی توهین نکردم.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اینکه گفتی پسر ها به هیکل اهمیت میدن کاملا درسته

نه
خیلی ها هستند که اون قدر ها که شما دخترا فکر میکنید این مساله واسه پسرا مهم نیست
بستگی به طرف داره
اگه طرف بخواد واقعا زنش زن زندگی باشه زیاد تناسب اندام طرف واسش مهم نیست...مخصوصا این که اگه پسره بالای 25 سنش باشه...اخلاقیات و شعور و درک طرف از هر چیز مهمتره واسه ی پسرا مخصوصا توی سنای بالاتر...

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
حجاب کامل : چادر و مانتو ( شرایط خاص )

الان هر کسی اینطوری هست ب نظر من پاکه :smile:

behzadk2019

کاربر ممتاز
نه
خیلی ها هستند که اون قدر ها که شما دخترا فکر میکنید این مساله واسه پسرا مهم نیست
بستگی به طرف داره
اگه طرف بخواد واقعا زنش زن زندگی باشه زیاد تناسب اندام طرف واسش مهم نیست...مخصوصا این که اگه پسره بالای 25 سنش باشه...اخلاقیات و شعور و درک طرف از هر چیز مهمتره واسه ی پسرا مخصوصا توی سنای بالاتر...

کاملا درسته

behzadk2019

کاربر ممتاز
یعنی دوتاش با هم بپوشه؟!!

ن . من گفتم یا چادر یا مانتو . مانتو میتونه حجاب کامل باشه . چادر هم میتونه حجاب کامل باشه . ولی مانتو شرایط خاص داره . خود شما بهتر میدونید .

مریم2009

عضو جدید
علف باید دهن بزی خوش بیاد اینکه چند تا خانم حرفای منو تکذیب کنند که مهم نیست :D

مهم اینه که دیگه نسل چادر داره ور میوفته حداقل توی شهرهای بزرگ چون اکثر دخترایی که مادرشون چادریه هم خودشون مانتوی تنگ و کوتاه میپوشن جدیدن هم پیرهن داره جای مانتو رو میگیره :D
بیشتر پسرا هم مثل من دنبال همسر خوشگل و خوش تیپ و خوش اندام میگردن تا باهاش مهمونی و گردش و خرید برن برای همینم کمتر کسی از خانمهای چادری خواستگاری میکنه :)
البته اخلاق و فرهنگ و خانواده و ... هم مهمه ولی اونا هم مهمه:w16:

شما نظر ندی بهتره حق نداری توهین کنی :mad:

behzadk2019

کاربر ممتاز
علف باید دهن بزی خوش بیاد اینکه چند تا خانم حرفای منو تکذیب کنند که مهم نیست :D

مهم اینه که دیگه نسل چادر داره ور میوفته حداقل توی شهرهای بزرگ چون اکثر دخترایی که مادرشون چادریه هم خودشون مانتوی تنگ و کوتاه میپوشن جدیدن هم پیرهن داره جای مانتو رو میگیره :D
بیشتر پسرا هم مثل من دنبال همسر خوشگل و خوش تیپ و خوش اندام میگردن تا باهاش مهمونی و گردش و خرید برن برای همینم کمتر کسی از خانمهای چادری خواستگاری میکنه :)
البته اخلاق و فرهنگ و خانواده و ... هم مهمه ولی اونا هم مهمه:w16:

همسر چیست؟؟؟؟

شما دنبال همسر نیستید .

بعد از چند سال همین همسر شما پیر میشه اونوقت دیگه از دست شما واویلا

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه
بستگی به طرف داره

حرفِ شمارو کاملا قبول دارم

اما من خودم دیدم که این حرف رو زدم..

دیدم که پسر توجه کرده باشه!....

وگرنه اخلاق و شعور حرفِ اولو میزنه

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من هرکی خودش باید باشه
+
امضام
یه عده از دخترای چادری وخیلی محجبه خوششون میاد یه عده هم باحجاب اما نه چادری یه عده هم بی حجاب
مهم اینه که ما خودمون باشیم با هر عقیده ای که داریم مهم اینه خودمون درک کنیم مهم اینه که خودمون بپذیریم هیچی اجباری نمیشه
مهم اینه که فرهنگ سازی بشه تااین مشکلاتی که الان به وجوداومده ازبین بره که فکرنمیکنم ازاین به بعدازبین بره بدتر نشه خوبه
حیف که درست نیست بحث بعضی چیزارواینجا مطرح کرد
من فکرمیکنم آمار ازدواج اومده پایین آمار طلاق زیاد شده شکستای عشقی زیاد شده چون ..................
.........فقط نقطه نیست اینا ایناکلی حرف نگفته که نمیشه گفت

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب سهیل!

من مخالفم...ربطی به چادری بودن نداره

اینروزا همه ی پسرا دنبالِ دخترای چادری ان
البته همه ی چادری ها که دخترای پاک و معصومی نیستن...(با این جمله نمیشه مخالفت کرد)

ولی انگار که معیارِ بعضی پسرا تو ازدواج ظاهرِ ادم هست!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفِ شمارو کاملا قبول دارم

اما من خودم دیدم که این حرف رو زدم..

دیدم که پسر توجه کرده باشه!....

وگرنه اخلاق و شعور حرفِ اولو میزنه

شما درست دیدید همینطوره این توی ذات مرده . ولی مثل اینکه اینجا بچه ها خیلی خیلی مثبت هستند.:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن حجاب چن نوعه میگن به حجاب نیس دل بایدپاک باشه ولی این یه خورده درست نیس
من خودم مانتویی ام به جزمواردی که میرم حرم چادرمیپوشم
خیلیاهستن تووفامیل که وضع حجابشون افتضاحه ولی میگن به حجاب نیس به دله که پاک باشه نظرشخصیه من اینه که مانتویی یاچادری بودن مهم نیس مهم اون رعایت اصول اخلاقی ودینیه مثلاخودم موهای جلوموبیرون میکردم منم میگفتم به دله اماتوواین چن ساله متوجه شدم دیگرون که ازدلم خبرندارن ازظاهرم قضاوت میکنن وباهام رفتارمیکنن یکی روسری وشال نازک میکردسرش ومانتوشم بی نهایت تنگ وکوتاه بوددرعین حال نمازم میخوند همیشه میگفت چراپسرابهم چشمک میزنن و...نمیدونست که خودش دلیل این طرزفکردیگرون شده
لباسامون شخصیتمونم به همه ارائه میدن مثلابدحجابی نشونه ی سبکیمونه وخوشحجابی نشانه اون سنگینیمونه طرف دیگه قضیه اینه که همه ی چادریاآدمای باوقاروسنگین وخوبی نیستن این درست ولی حجاب درکل واسه کسی بدنبوده منم به خودم قول دادم یه خورده بیشتررعایت کنم وسعی میکنم موهاموبیرون شال وروسری نیارم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ما ایرانیها یه متر دست خودمون گرفتیم و با این معیارها اخلاق و رفتار و شخصیت دیگران را اندازه میگیریم؟؟

البته قبول دارم از روی حجابه یک خانوم میشه تا حدی فهمید که چه شخصیتی داره اما نه کامل

بابا خواهشا کوتاه بیاین

البته اینو بگم که من کاملا با حجاب موافقم اما نه با چادر

این تاپیک منم مثل بقیه ی تاپیکام در مورد خواستگاریه

پسره مومنه میخواد زن بگیره میگه نه حتما چادری میخوام (چون زن پاک و خوب حتما چادریه:surprised:)

پسره قرتیه میخواد زن بگیره میگه نه حتما امروزی میخوام (البته من با توجه به استدلاله بعضی از این آقایون اینطور متوجه شدم که از نظر اونا خانومهای محجبه امروزی نیستند و از مد افتاده اند:surprised:)

من میخوام اینو بدونم یعنی حد وسط وجود نداره؟

مثلا منی که حجابم کامله اما چادری نیستم نمیتونم یک زن امروزی و پاک باشم؟؟؟ نه؟؟ آخه چرا ؟؟

چرا اینقدر خط کشی میکنیم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خواهر من یکی از همین افرادی که می گه من فقط زن چادری می خواهم خود من هستم
کسی نمیگه که فقط چادر حجاب کامله و اونایی که میگن افراد غیر چادری پاک نیستن خیلی غلط کردن این حرفا رو می زنن ،اون جور افراد آدمای عقده ای هستند که یا می خوان آدم ها ی مذهبی رو خراب کنن یا می خوان اسلام و اهدافش رو در نظر جوانان امروزی از بین ببرن....
ولی خانم های غیر چادری که حجاب شون رو در محدوده عرف اسلام رعایت میکنن خیلی هم محترم و قابل احترامند....چه بسا خیلی از ما وقتی قم می ریم بعضی زن های چادری در اون جا شغل های خیلی کثیفی دارند و کارهایی می کنند که من از گفتن آنها معذورم.......
البته من برای خودم دلایلی دارم که می گم زن چادری میخوام

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن که باشی درباره‌ات قضاوت می‌کنند؛

درباره‌ی لبخندی که بی‌ریا نثارهراحمقی کردی!

درباره‌ی زیبایی‌ات ... که دست خودت نبوده و نیست!

درباره‌ی تارهای مویت که بی‌خیال از نگاه شک‌آلوده‌ی احمق‌ها از روسری بیرون

ریخته‌اند!

درباره‌ی روحت، جسمت، درباره‌ی تو و زن بودنت قضاوت می‌کنند!

تو نترس و زن بمان

احمق‌ها همیشه زیادن!!!!

نترس از تهمت دیوانه‌های شهر

که اگر بترسی رفته رفته زنِ مردنما می‌شوی
!

s.zahra1371

عضو جدید
راستش دور و بر ما رسم شده دختری که چادری نیستو انتخاب میکنن بعد میخوان چادریش کنن
یکی نیست بگه آقا مگه چش نداشتی این خانم چادری نیست
چادر یه چیزیه که اگه بدون درک رو سر بزاریش حرمتش حفظ نمیشه و زود هم از سر میافته
من خوودم چادریم ولی اگه قراره بگیم همه چادریا عالی این که نشد حرف هر کسی با توجه به فرهنگ خانوادگی و درک خودش حجابشو انتخاب میکنه .....
من خودم با همه جور قشری سلام علیک دارم به نظر من اصل بر اخلاقه البته صد در صد انسان های با اخلاق به سمت حجاب میرن و نه اینکه هرکس حجاب داره با اخلاقه...

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
نه خب ببینید من مثلا دوست دارم که برای انتخاب همسر برم از بین چادریا (حالا اگر گاهی هم چادر بپوشن هم جزوشون میشه) انتخاب کنم!
آخه به نظرم معیاری رو که من دارم برای ازدواج ، بین دخترای محجبه پیدامیشه! حالا چون همه دخترای محجبه خوب نیستن، میرم از بین محجبه ها خوبشونو پیدا میکنم!ولی خب اینم بگم که درسته مانتویی ها هم خوب پیدا میشن ولی معیار من برای زن ایندم ، توی چادریا پیدا میشه!

taranome ehsas

عضو جدید
ای کاش میشد باطن ودل آدما روهم دید...خدایا من حاضرم چشمامو پس بدم آخه شنیدم اونایی که چشمای مثه مارو ندارن به جاش بهشون چشم بصیرت دادی:cry:

reil way

عضو جدید

فک نمیکنم ها من که به شخصه دیدم دخترهای چادری همچین فرت و فرت ازدواج میکنن:smile:مانتویی ها هم همشون موندن :D

reil way

عضو جدید
من که خودم مانتوییم به نظرم چیزی به اسم چادر یا چیزی به اسم فشن بودن نمیتونه ملاک خوبی برا ازدواج باشه باید سعی کنی اخلاق طرفو بشناسی این چیزا زندگی نمیشه چون چه با چادر چه بی چادر زندگی میگذره مهم اینه که چجور بگذره:smile:

arghavantree

عضو جدید
از نظرهای همه ممنونم
:gol:ببخشید نمیتونم تک تک جواب بدم آخه ممکنه نتم قطع بشه
چند تا از آقایون گفتند ما حتما خانوم چادری میخوایم
لطف کنید بگید چرا؟ چون توضیح ندادید چرا.

آخرین ویرایش: