دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

Ali Samadi

اخراجی موقت
سلام برو بچ دانشگاه امام خمینی قزوین
چاکر همتون هستیما !!!! قربونتون !!!!! :w40:
انشالله موفق باشین
باز این مهمون ناخونده مزاحمتون می شه !
بای:):heart:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم گول همینو خوردم
خودمونیما دانشگاه غیر انتفاعی واحد کابل از این خراب شده بیشتر امکانات داره
سلام
درسته امكانات دانشگاه بين المللي امام زياد نيست. ولي نبايد اونو با دانشگاه كابل مقايسه كرد.
دانشگاه بين المللي امام خميني به نظر من از لحاظ علمي دانشگاه بسيار خوبيه و روز به روز هم امكاناتش داره بيشتر مي شه.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کسی خبر داره دانشگاه بین الملل امسال شبانه میگیره یا نه؟پارسال که نگرفت

من رشتم ریاضیه ساکن قزوین . رتبم شد 12796 تو سهمیه

به نظرتون امکان داره روزانه یا شبانه چیزی قبول شم؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کسی خبر داره دانشگاه بین الملل امسال شبانه میگیره یا نه؟پارسال که نگرفت

من رشتم ریاضیه ساکن قزوین . رتبم شد 12796 تو سهمیه

به نظرتون امکان داره روزانه یا شبانه چیزی قبول شم؟
شبانه آره اما بین الملل قزوین شبانه نداره:cry:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب رشته

انتخاب رشته

مرسی
رشته هایی مثل مدیریت چه رتبه ای میخواید؟

با رتبه ی من میشه شبانه زنجان یا همدان قبول شد؟البته مهندسی!!!

سلام علی جوون من رشته هام مکانیک سیالات دانشگاه ارومیه روزانه می خونم خودم بچه قزوینم. بچه های زیادی بودن اونجا با رتبه های 14000 و 13000 اونجا شبانه یه روزانه رشته های مهندسی می خونن. ببین می خوای انتخاب رشته کنی حواست باشه بهترین رشته رو انتخاب کنی نه اینکه شهر مناسب و نزدیک رو انتخاب کنی چرا که دیگه لیسانس ارزش نداره و الان باید دنبال فوق در رشته خوب باشی. آقا بهم پیام بده کمکت کنم....;)

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهمان

مهمان

سلام خوبین ؟
من می خوام با چند تا از برو بکس مکانیک قزوین آشنا شم چون می خوام واسه یکی دو ترم تو قزوین مهمان بیام. اولش می خوام بدونم که امکانتش چطوره؟
یا استاداش چطورن؟
یا اینکه از دانشگاه خودمون (ارومیه) بهتره یا نه؟:surprised:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میدونید مدیریت صنعتی روزانه ی قزوین چه رتبه ای میخواد؟

با رتبه ی 12796 قبول میشم؟

وضعیت کاریش چه طوره؟

sadeghi_elmira

عضو جدید
سلام خوبین ؟
من می خوام با چند تا از برو بکس مکانیک قزوین آشنا شم چون می خوام واسه یکی دو ترم تو قزوین مهمان بیام. اولش می خوام بدونم که امکانتش چطوره؟
یا استاداش چطورن؟
یا اینکه از دانشگاه خودمون (ارومیه) بهتره یا نه؟:surprised:
سلام
منم دانشجوی دانشگاه ارومیه بودم و دو ترم مهمان در دانشگاه بین الملل،خوب دانشگاه خوبیه البته من که رشتم مکانیک نیست ولی اساتید رشته ی من خوب بودن بماند که من بیشتر درس های عمومی پاس کردم

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبکس سلام من مهمونم جور شد ولی مثل اینکه دیر رفتم واسه انتخاب واحد تا حذف اضافه باید صبر کنم
ممنونم خانومه صادقی

m.razavi

عضو جدید
سلام عزیزان میخاستم از شما دوستان که تو دانشگاه بین المللی امام خمینی درس میخونید بپرسم وضعیت دانشگاهتون چی جوریه یعنی از بابت امکانات و استاداتون در چه سطحیه؟داداش من تو زاهدان مکانیک میخونه خالا گیر داده که میخام بیان قزوین مهمان بشم چون به تهران نزدیکتره من نمیدونم سطح علمی استاداتون چی جوریه اما چون خودم زاهدان بودم میدونم اونجا مکانیک دکترا هم داره تو گروه مکانیک 5تا استادیار هست اما از قزوین خبر ندارم میشه یه راهنمایی بکنید ممنون

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزان میخاستم از شما دوستان که تو دانشگاه بین المللی امام خمینی درس میخونید بپرسم وضعیت دانشگاهتون چی جوریه یعنی از بابت امکانات و استاداتون در چه سطحیه؟داداش من تو زاهدان مکانیک میخونه خالا گیر داده که میخام بیان قزوین مهمان بشم چون به تهران نزدیکتره من نمیدونم سطح علمی استاداتون چی جوریه اما چون خودم زاهدان بودم میدونم اونجا مکانیک دکترا هم داره تو گروه مکانیک 5تا استادیار هست اما از قزوین خبر ندارم میشه یه راهنمایی بکنید ممنون

سطح مکانیک دانشگاه خوبه . امسال دوستم بارتبه ی 2500 نتونست مکانیک قزوین قبول شه .

ولی خب دانشگاش کوچیک هستو قدیمی .....

ولی از لحاظ علمی خوبه

sina.m

عضو جدید
سلاام

سلاام

سلام و صد سلام به بروبچ گل :gol: دانشگاه نه چندان آباد امام
خوبین همگییی ؟؟؟!؟
همتونو دوس دارم از ته ته دلم:heart::gol:
قربونه همتون برم شخصا
مخصوصا هم رشته های گلم بچه های مهندسی متالورژی:heart::gol:

sina.m

عضو جدید
دوباره سلام

دوباره سلام

می خواستم بگم دوروسته که دانشگاه قدیمی هست ولی تو چند سال اخیر در حال جدید شدن هستش و این کار رو داره با سرعت خوبی ادامه میده;):)

fahime7

عضو جدید
سطح مکانیک دانشگاه خوبه . امسال دوستم بارتبه ی 2500 نتونست مکانیک قزوین قبول شه .

ولی خب دانشگاش کوچیک هستو قدیمی .....

ولی از لحاظ علمی خوبه
دانشگاهش کوچیکه؟؟؟؟؟:Ph34r:
مطمئنید دانشگاه بین المللی رو دیدید؟شاید رجا رو به جای امام قالبتون کردن!!!:w01:
دانشکده فنی کوچیک نیست ولی تا دلت بخواد فسیل و قدیمیه.راهروهای بزرگش که خیلی معروفه!!!:whistle::w29:

sina.m

عضو جدید
مطمئنید دانشگاه بین المللی رو دیدید؟شاید رجا رو به جای امام قالبتون کردن!!!:w01:
دانشکده فنی کوچیک نیست ولی تا دلت بخواد فسیل و قدیمیه.راهروهای بزرگش که خیلی معروفه!!!:whistle::w29:
مگه قراره تو راهرو ها کورس بزارین آره قدیمیه آره کهنس مثله اکثر دانشگاه های کشور
اگه قراره سطح علمی رو ول کنیدو به بزرگیه راهرو گیر بدید اشکال نداره کسی توقع بیشتر از این نداره

fahime7

عضو جدید
اهان!!!!بله!!!:smoke:
قرار نیست کورس بزاریم.ولی اگه یکم در جریان گیرای حراست باشین می فهمین چی میگم.
تازه منکه چیزی نگفتم که اینطور عصبانی میشین.این طوری خوب نیست می خواین چوب بردارین!:w43:من که از بزرگیش تعریف کردم!:w05:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم گول همینو خوردم
خودمونیما دانشگاه غیر انتفاعی واحد کابل از این خراب شده بیشتر امکانات داره

معلومه که نه از امکانات بقیه دانشگاههای ایران خبر داری نه از همون کابل.بهتره برای اینکه بفهمی تو کابل چه خبره با یکی از دانشجوهای افغان دانشگاه صحبت کنی.
اگه هم میبینی تو تلویزیون از کمبود امکاناتو این جور چیزا صحبت میکنن به خاطر بین المللی بودن دانشگاهه وگرنه در سطح ایران امکاناتش خیلی هم خوبه.

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا قدمت و سابقه دانشگاهه که باعث افتخاره.ساختمون دانشکده فنی رو چیکارش کنن؟بکوبن دوباره بسازن؟
اگه بخوای برای ساختمون دانشگاهو قدیمی یا جدید بودنش ارزش قایل بشی قطعا دانشگاه شریف بی ارزش ترین دانشگاهه ایرانه.

fahime7

عضو جدید
اتفاقا قدمت و سابقه دانشگاهه که باعث افتخاره.ساختمون دانشکده فنی رو چیکارش کنن؟بکوبن دوباره بسازن؟
اگه بخوای برای ساختمون دانشگاهو قدیمی یا جدید بودنش ارزش قایل بشی قطعا دانشگاه شریف بی ارزش ترین دانشگاهه ایرانه.
چرا بکوبن دوباره بسازن ؟چیزی که تو دانشگاه زیاده زمین خالیه.می تونن یه دانشکده ی جدید بسازن.در مورد امکاناتش هیچی نمی گم.چون بعدا نگید پیش بقیه زدید تو سر دانشگاه!:)شریف و بقیه ی دانشگاه های ایران هم اگه یه کم امکانات و ساختموناشونو درست می کردن تو رده بندی دانشگاه ها زیر هزار نمی شدن.خیلی از دانشگاه هامون به خاطر همین مسائل به ظاهر کوچیک تو رتبه بندی دنیا از عمان و بحرین عقب می مونن.:warn:

arezoo.b

عضو جدید
چرا بکوبن دوباره بسازن ؟چیزی که تو دانشگاه زیاده زمین خالیه.می تونن یه دانشکده ی جدید بسازن.در مورد امکاناتش هیچی نمی گم.چون بعدا نگید پیش بقیه زدید تو سر دانشگاه!:)شریف و بقیه ی دانشگاه های ایران هم اگه یه کم امکانات و ساختموناشونو درست می کردن تو رده بندی دانشگاه ها زیر هزار نمی شدن.خیلی از دانشگاه هامون به خاطر همین مسائل به ظاهر کوچیک تو رتبه بندی دنیا از عمان و بحرین عقب می مونن.:warn:
:w17::w17::w17:اهای بچه های بین ال سلام. . . . . .نکنید این کارارو . . . . . .. .زشته .شما دیگه بزرگ شدین .کم بودن فضای فنی و قدیمی بودنش مهمه ولی نه در این حد. . . . . ... میخواین اینطوری با هم نجنگین . . . . . . . . . .بالا بردن سطح علمیش که دست من و تو یعنی مهم ترین بخشش پس بهتره واسه این تلاش کنیم .امیدوارم دانشگاه ما هم بتونه جزء برترین دانشگاها بشه از همه لحاظ . . . . . . . . . . . . . . روزتونم مبارک البته با تاخیر:w14::w14::w33::w33:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w17::w17::w17:اهای بچه های بین ال سلام. . . . . .نکنید این کارارو . . . . . .. .زشته .شما دیگه بزرگ شدین .کم بودن فضای فنی و قدیمی بودنش مهمه ولی نه در این حد. . . . . ... میخواین اینطوری با هم نجنگین . . . . . . . . . .بالا بردن سطح علمیش که دست من و تو یعنی مهم ترین بخشش پس بهتره واسه این تلاش کنیم .امیدوارم دانشگاه ما هم بتونه جزء برترین دانشگاها بشه از همه لحاظ . . . . . . . . . . . . . . روزتونم مبارک البته با تاخیر:w14::w14::w33::w33:

چرا از بچه های بین الملل هیچ خبری نیست؟؟؟:(
بچه ها تورو خدا بیاین اینجا.داریم کم می اریما؟!:w05::w22::w09:
چقدر آشنا به نظر می رسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا از بچه های بین الملل هیچ خبری نیست؟؟؟:(
بچه ها تورو خدا بیاین اینجا.داریم کم می اریما؟!:w05::w22::w09:

به به بچه های قزوینم دارن با همدیگه بیشتر آشنا میشن .... :D

fahime7

عضو جدید
جنگی در کار نیست!!!!...:smile:فقط یه بحث ساده است اینکه من می گم الکی نگید دانشگاهمون امکاناتش خوبه.می ترسم همین راضی بودن و مطالبه نکردن باعث بشه مسئولا هم بی توجهیشون بیشتر بشه.چون اصولا تا کسی چیزی نخواد براش هم چیزی نمی زارن. همین!:smile::)
بالا بردن سطح علمی معلومه که مهمتره اما بدون یه سری از امکانات مثل یک سایت خوب مثل دادن بودجه و... نمی شه بالا بردش.;)
منم امیدوارم سطح علمی مون بره بالا.:cap::lol:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي بين الملليا!!!:D
خوبين؟:redface:
خيلي وقت بود اينجا سر نزده بودم!:cool:
ولي الان خوشحالم كه اينجام، خواستم به پست هاتون جواب بدم، ولي خب يه ذره سرم خلوت شد دوباره ميام!
فعلا يا حق:)

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي بين الملليا!!!:D
خوبين؟:redface:
خيلي وقت بود اينجا سر نزده بودم!:cool:
ولي الان خوشحالم كه اينجام، خواستم به پست هاتون جواب بدم، ولي خب يه ذره سرم خلوت شد دوباره ميام!
فعلا يا حق:)

ممنون آقای مهندس...
من اینجا رو ندیده بودم !

موفق باشید