کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
حاجی فتح الله زاده زنگ زد به مدیر برنامه دژاگه ....مدیره سوال می کنه کاری دارید حاجی میگه هیچی زنگ زدم بگم دژاگه

مبارک ولفسبورگی ها باشه =))))))))))))))http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

آخرین ویرایش:

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
جذب مربي خارجي تصميم نهايي من است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: بايد به هواداران بگويم من مقابل همه چيز مقاومت مي*کنم و تا پاي جان مي*ايستم و کوتاه نمي*آيم ولي از برخي اتفاقات دلم گرفته است.

به نقل از ايرنا؛ ''''محمد رويانيان'''' پس از جلسه با بازيکنان اين تيم اظهار داشت: با توجه به شايعات زياد روزهاي اخير، جلسه*اي را امروز پنجشنبه با بازيکنان در فضايي بسيار آرام و دوست داشتني برگزار کرديم.

وي گفت: حرف*هاي پراکنده در چند روز اخير در پرسپوليس درباره کادر فني زياد بود و به همين دليل من مجبور بودم تا بازيکنانم را توجيه کنم که بدانند در پرسپوليس چه خبر است.

وي در خصوص انتخاب سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس افزود: *اولين گزينه ما که خارجي بود به دليل پيشنهاد مالي بسيار بالا که اگر من قبول مي*کردم، ظلم به فوتبال ايران و پرسپوليس بود، کنار گذاشته شد.

رويانيان گفت: اگر من اين کار را مي*کردم در حق تمام مربيان ايراني ظلم مي*شد و به همين دليل مجبور شدم با اين مربي چانه زني کنم که همين موضوع سه روز وقتم را گرفت.

وي در پاسخ به سؤالي که آيا پيشنهاد اين مربي از دنيزلي بيشتر بود يا خير، افزود: باور کنيد پيشنهاد دنيزلي و راه و رسم او خيلي خوب بود. دنيزلي برخوردي خوب و انساني با ما داشت و به هر شکل تمام شد و رفت.

وي گفت: در حال حاضر ما با دو مربي خارجي بسيار خوب پاي ميز مذاکره هستيم و آنها آماده هستند تا ما تماس بگيريم، اين مربيان جزو همان چهار گزينه*اي هستند که قبلا اعلام کرده بوديم.

مدير عامل پرسپوليس در خصوص گزينه*هاي ايراني براي مربيگري تيم پرسپوليس گفت: دايي و مايلي کهن و همچنين حميد درخشان از بزرگان فوتبال پرسپوليس و ايران هستند، من همه اين عزيزان را دوست دارم و مخلص تک تک آنها هستم، اما نمي*توانم همينطور تصميم بگيرم. بايد وسواس به خرج بدهم. شايد گفتن اين موضوع در فوتبال درست نيست چون هميشه حرفي را مي*زني و بعد از دو روز طور ديگر برداشت مي*شود.

وي افزود: ما بايد بپذيريم انتخاب مربي و کادر فني بسيار مهم و حساس است. بايد ببينيم که چه مربي براي فردا و کدام مربي براي دو سال ديگر به درد ما مي*خورد، اما تصميم من گزينه خارجي است.

رويانيان در خصوص مذاکره شب گذشته با علي دايي نيز گفت: من اين موضوع را تائيد نمي*کنم. خودم عاشق علي دايي هستم، اما آماري که از طريق سايت*ها دريافت کردم، اول همه به خوزه مانوئل راي دادند، چون در 10 سال، 11 قهرماني داشت.

وي با اشاره به اين که، او در قاره آفريقا چهار جام گرفت و به همين دليل گزينه اول من خوزه مانوئل بود، افزود: اين گزينه بسيار خوب بود، اما با اين پول کلان نتوانستم او را به ايران بياورم، به همين دليل به دنبال دومين گزينه پرسپوليس يعني کالدرون رفتم و سپس با متسو گفت *و گويي انجام دادم.

مدير عامل پرسپوليس يادآور شد: در حال حاضر باز هم به دنبال کالدرون و متسو هستيم چرا که من از متسو تشکر مي*کنم چون او عاشق پرسپوليس بود.

وي در پاسخ به سؤالي که گفته شد، متسو براي حضور در ايران انصراف داده و شما چه طور مي*خواهيد با او حرف بزنيد، گفت:* درست است متسو اعلام کرده که نمي*تواند بيايد، اما من کارم را باز ادامه مي*دهم، انشاءالله تا امشب سعي مي*کنم گزينه پرسپوليس را اعلام *کنم.

مدير عامل سرخپوشان در مورد شرايطي که براي جذب متسو و منشور اخلاقي براي اين مربي بوجود آمد، گفت: شما از کدام منشور اخلاقي حرف مي*زنيد. مردي اهل کشور فرانسه مسلمان شده، به نظر شما اين کار منشور اخلاقي است.

وي تصريح کرد: آقايان اين حرف*ها خوب نيست، آنهايي که اين حرف را مي*زنند بيشتر دقت کنند. اصلا آقايان اگر راست مي**گوييد و به منشور اخلاقي پايبند هستيد* در ماه مبارک رمضان فوتبال را تعطيل کنند. شما که به خاطر يک اخم کي*روش جام حذفي را تعطيل مي*کنيد، چه طور براي رضاي خدا و براي دين اسلام و خداي بزرگ ليگ را تعطيل نمي*کنيد، در حالي که در ماه رمضان ماه عبادت و خدا را داريم، بعد مي*گوييد بايد اخلاق درست شود.

رويانيان يادآور شد؛ در ماه رمضان همه بخاطر دين مبين اسلام روزه مي*گيرند، اما آقايان با اين کارشان همه را گرفتار خودشان مي*کنند. کاري مي*کنند که به جاي اين که افراد به دنبال خودسازي و راز و نياز باشند، به دنبال فوتبال و حواشي آن بروند. آقايان اگر راست مي*گوييد ماه رمضان ماه ضيافت الهي را تعطيل کنند و به فکر اخم آقاي کي*روش نباشند.

وي با حمايت از متسو در ادامه صحبت*هايش تاکيد کرد: متسو مربي است که مسلمان است ما بايد برويم همه چيز را در فوتبال خودمان درست کنيم، نه اين که يک خارجي مسلمان به فوتبال ما آمده و بگوييم مشکل او منشور اخلاقي است.

وي در خصوص حضور کالدرون گفت: گزينه اول من براي مربيگري پرسپوليس فعلا کالدرون است به او گفتم قيمتت را کمي پايين*تر بياور تا ما بتوانيم با او قرارداد ببنديم. ايميلي براي او فرستادم که منتظرم او به من جواب بدهد.

رويانيان در خصوص استعفايش گفت: من استعفايي اعلام نکردم، اما خيلي دوست دارم از فوتبال بروم. چون بازي*هاي عجيبي را در اين فوتبال مي*خوانم و تا الان نديده بودم من نامه*اي نوشتم و به پروين گفتم چون مي*خواهم بروم شما بيا امورات را بر عهده بگير و به پروين گفتم تو بيا تا من خيالم راحت بشود. ايشان وقتي اين کلمه را شنيد و يک نامه را دست من ديد، متعجب شد البته به هواداران بگويم من مقابل همه چيز مقاومت مي*کنم و تا پاي جان مي*ايستم و کوتاه نمي*آيم ولي از برخي اتفاقات دلم گرفته است.

وي ادامه داد: متاسفانه برخي به دنبال توطئه با برخي تيم ها هستند و مي خواهند ما را نابود کنند. دليلش اين است که چون بازيکن خوب آوردم و براي تيمم هزينه کردم، چون نگفتم مثل همه مشکل مالي دارم. همه چيز را در دلم نگاه داشتم و آقايان کسي که مشکل مالي دارد، اما درباره*اش حرفي نمي*زند، آدم کوچکي نيست.

وي تاکيد کرد: وقتي چهار بازيکن گرفتم انواع تهمت*ها را به من زدند و گفتند رويانيان ماشين وارد کرده و صد حرف ديگر.

رويانيان در پاسخ به سؤالي که استقلالي*ها *گفتند وقتي پرسپوليسي*ها بر سر هر بازيکن جلسه شبانه برگزار مي*کردند ما مربي خود را انتخاب کرديم، گفت:* مبارک استقلالي*ها باشد و انشاءالله موفق باشند. من ديگر راجع هيچ باشگاهي نمي*خواهم حرف بزنم و درباره هيچ شخصي اعلام نظر نمي*کنم. از امروز نمي*خواستم هيچ مصاحبه*اي انجام دهم. از اين به بعد تصميم به سکوت دارم چون بايد اين کار را انجام دهم. تا الان هم اشتباه کردم.

مديرعامل قرمز*پوشان در پاسخ به سوالي که استقلالي*ها اعلام کردند بازيکنان ما با عشق قرارداد بستند اما پرسپوليسي*ها به خاطر پول و ماشين نيز گفت: ببخشيد عشق يک و نيم ميلياردي نيز عشق خيلي قشنگي است من تبريک مي*گويم.

رويانيان در پايان حرفهايش درباره ماليات قرارداد بازيکنان نيز گفت: ما با اداره ماليات صحبت کرديم و قول داديم که به آنها کمک مي*کنيم، اما مطمئن باشيد ماليات قرارداد بازيکنان ما و خود باشگاه زياد نمي*شود. آنهايي که خيلي پول خرج کرده*اند مالياتشان زياد مي*شود نه ما. آنها بايد نگران باشند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسپانسر باشگاه 30 میلیون هوادار آن است/ بیاشاد: با خرید کارت هواداری در کنار پرسپولیس باشید

مرجع خبری پرسپولیس :
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز شرایطی فراهم آمده است تا هواداران بتوانند با آن چه انجام می دهند سرنوشت تیم محبوب خود را رقم بزنند و در مواجه با اشکال تراشی هایی که صورت می گیرد از آنها می خواهیم اجازه ندهند پرسپولیس و سردار رویانیان تنها بمانند.

دکتر فرهاد بیاشاد ضمن بیان مطلب فوق افزود:

پرسپولیس امروز آماج هجمه های گوناگون قرار گرفته است تا حرکتی که برای ساختن یک پرسپولیس نوین، با توسعه پایدار آغاز شده است، متوقف شود. در چنین شرایطی باشگاه پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه هواداران خود نیاز دارد.

وی ادامه داد: به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از هواداران می خواهم به طور جدی وارد صحنه حمایت از باشگاه شوند تا مدیر عامل پرسپولیس در این عرصه تنها نماند. سردار رویانیان تمام آبرو و اعتبار خود را برای شادی بیش از 30 میلیون هوادار پرسپولیس و ایجاد حرکتی نو در فوتبال ایران خالصانه به میدان آورد اما امروز مورد هجوم افراد مختلفی قرار گرفته است.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص جایگاه این تیم تصریح کرد: بی تردید جایگاه فعلی پرسپولیس اصلا در شأن آن نیست اما مدیریت باشگاه در سایه حمایت و مشارکت هواداران در تلاش برای رسیدن به نقطه مطلوب است و پرسپولیس برای ایجاد این موج جدید به طوفان هواداران نیاز دارد و باید گفت، با خرید کارت هواداری در کنار پرسپولیس باشید.

دکتر بیاشاد در پایان گفت: امروز اسپانسرهای باشگاه نه یک یا دو نفر بلکه بیش از 30 میلیون هوادار آن است. آنها چه در شهر یا روستا، چه بزرگ و کوچک، و چه زن و مرد همواره حامی تیم محبوب خود بوده اند. در همین راستا از هواداران عزیز می خواهیم با ثبت نام به عنوان هوادار رسمی پرسپولیس و تهیه کارت هواداری ضمن حمایت مادی از تیم محبوب خود و برخورداری از امکانات گوناگون نشان بدهند که پرسپولیس چه تیم بزرگ و پرطرفداری است و این موج چنان قدرتی دارد که اجازه نخواهد داد آن را به تمسخر بگیرند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحر ما هم اردو داریم

سحر ما هم اردو داریم

پرسپوليسي*ها دوشنبه عازم ترکيه مي*شوند

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس روز دوشنبه هفته آينده براي تشکيل اردويي 10 روزه عازم ترکيه مي*شود.

به نقل از فارس، با پيشنهاد محسن عاشوري و موافقت رويانيان کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي تشکيل اردوي 10 روزه روز دوشنبه عازم ترکيه خواهند شد.

پيش از اين قرار بود پرسپوليسي*ها روز شنبه به ترکيه سفر کنند. هدف از اين سفر آماده*سازي سرخ*پوشان و انجام دو بازي تدارکاتي است.

محسن عاشوري مربي تيم فوتبال پرسپوليس ضمن تأييد خبر فوق گفت: در اين مرحله از تمرينات يک اردوي فشرده به همراه بازي تدارکاتي نياز داريم، به همين دليل در ترکيه مي*توانيم به اهداف خود برسيم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس مشخص شدند
کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به ریاست علی پروین در شرف پیگیری بهترین گزینه برای هدایت تیم فوتبال پرسپولیس می باشد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته فنی این باشگاه به ریاست علی پروین و با حضور دکتر محمد رضا زادمهر، محمود خوردبین و مشورت پیشکسوتان پرسپولیس در حال حاضر پیگیر انتخاب بهترین گزینه برای هدایت سرخپوشان می باشد و به زودی سرمربی جدید پرسپولیس توسط این کمیته معرفی می شود.
اعضای کمیته فنی پرسپولیس در حالی مشغول این کار هستند که در برخی رسانه ها عنوان شده بود؛ این باشگاه کمیته فنی ندارد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال ایران را بشناسید+جدول و تصاویر

سایت ترانسفر مارکت ارزش قرار داد گران قیمت ترین بازیکنان ایران را معرفی کرد.

* جواد نکونام - 5.720.000.000-6.600.000.000

سایت ترانسفر مارکت ارزش قرار داد کاپیتان تیم ملی ایران با اوساسونا را مبلغی بین 5 میلیارد و 720 میلیون تومان تا 6 میلیارد و 600 میلیون تومان تعین کرده است.
نکونام که یک سال دیگر با اوساسونا قرار دارد با این ارزش قرارداد، گران قیمت ترین بازیکن فوتبال ایران به حساب می آید. البته سایت ترانسفر مارکت ارزش قرارداد اشکان دژاگه با ولفسبورگ را دقیقان یکسان با نکونام تعین کرده تا کاپیتان حال حاضر تیم ملی به تنهایی این عنوان را در اختیار نداشته باشد.
جالب اینکه با این رقم قرارداد برخی از رسانه ها خبر از بازگشت نکونام به فوتبال ایران داده اند و این در حالی است که جواد برای جدایی از اوساسونا باید مبلغی حدود 2 میلیارد و 860 میلیون تنها برای دریافت رضایت نامه اش به باشگاه پرداخت کند و به نظر نمی رسد هیچ باشگاه ایرانی بتواند این رقم را متحمل شود.

* مسعود شجاعی3.960.000.000-4.400.000.000

بعد از نکونام و دژاگه، مسعود شجاعی گران قیمت ترین فوتبالیست ایران به حساب می آید. ارزش قرار داد فعلی شجاعی با اوساسونا مبلغی بین 3 میلیارد و 960 میلیون تومان تا 4 میلیارد و 400 میلیون تومان تعیین شده است. شجاعی مدت ها است به دلیل مصدومیت دور از میادین به سر می برد و قرار است در فصل جدید لالیگا به فوتبال برگردد.

* آندرانیک تیموریان 3.000.000.000

آندرانیک تیموریان از معدود بازیکنانی است که رقم قراردادش را به طور رسمی اعلام کرده است. تیموریان هافبک فصل گذشته استقلال به تازگی با باشگاه قطری الخریطیات قراردی به ارزش 3 میلیارد تومان به امضا رسانده تا یک سال با پیراهن این تیم فوتبال بازی کند. با این ارزش قرار داد آندو سومین بازیکن گران قیمت فوتبال ایران به حساب می آید.

* محمد رضا خلعتبری 1.936.000.000

خلعتبری که این روزها بحث پرسپولیسی شدنش مطرح شده، فصل گذشته با قراردادی تقریباً بالا به الوصل پیوست. سایت ترانسفر مارکت ارزش فعلی قرارداد خلعتبری را مبلغی حدود یک میلیارد و 936 میلیون تومان تعیین کرده که در نوع خود مبلغ بالایی است.
شنیده می شود قرار است خلعتبری برای لیگ دوازدهم با قراردادی حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان پرسپولیسی شود.

* هادی عقیلی 1.430.000.000

هادی عقیلی یکی دیگر از بازیکنان گران قیمت فوتبال ایران به حساب می آید. ارزش قرار داد جدید مدافع تیم ملی ایران با باشگاه القطر قطر مبلغی حدود یک میلیارد و 430 میلیون بوده است. عقیلی فصل گذشته در العربی توپ می زد اما قرار است امسال پیراهن القطر را بر تن کند.

* کریم انصاری فرد 1.400.00.000

آقای گل فصل قبل فوتبال ایران تا به حال عنوان گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر را به خود اختصاص داده است. او برای لیگ دوازدهم با پرسپولیس قراردادی حدود یک میلیارد و 400 میلیون تومان امضا کرده و رکودردهای جدیدی را در فوتبال ایران به ثبت رسانده است.

* سید جلال حسینی 1.300.000.000

سید جلال حسینی ، یکی دیگر از بازیکنانی بوده که با قراردادی نجومی برای لیگ دوازدهم پرسپولیسی شده است. بر اساس شنیده ها او قرار دادی به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون تومان با رویانیان امضا کرده است. سید جلال فصل گذشته در ****ان توپ می زد.

* علی کریمی 1.150.000.000

سایت ترانسفر مارکت بر اساس آخرین قرار داد علی کریمی با شالکه، ارزش فعلی این بازیکن را مبلغی حدود یک میلیارد و 150 تومان تعیین کرده است. بر اساس شنیده ها کریمی برای تمدید قراردادش از پرسپولیس هم مبلغ بالایی درخواست کرده تا کماکان یکی از گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال ایران باشد.
* پژمان منتظری 1.100.000.000

بر اساس شنیده ها باشگاه استقلال قرار است قرارداد منتظری را با مبلغی حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان تمدید کند تا او به قطر نرود. این طور که گفته می شود، منتظری از قطر پیشنهادی یک میلیارد و 500 تومانی دارد، اما به خاطر استقلال به آن پاسخ منفی داده است.

* سید مهدی رحتمی 1.000.000.000

رحتمی فصل گذشته گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر بود و با قراردادی 888 میلیونی به استقلال پیوست. او برای لیگ دوازدهم تصمیم گرفته قراردادش را تمدید کند و طبیعتاً کمتر از یک میلیارد نخواهد گرفت. این در حالی است که شنیده می شود باشگاه مس به دروازبان اول فوتبال ایران پیشنهادی حدود یک میلیارد و 900 میلیون تومانی ارائه کرده که فعلاً جوابی نگرفته است.
رحمتی اگر به پیشنهاد مسی ها جواب مثبت بدهد، همانند فصل گذشته گران قیمت ترین بازیکن لیگ برتر ایران خواهد بود.

گردآوری : گروه اینترنتی ایران پلاس

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمرین پرسپولیس تا شنبه تعطیل شد؛ كالدرون گزینه اول مربیگری پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس كه در روزهای اخیر تمرینات فشرده بدنسازی را پشت سر می گذارد، امروز (پنجشنبه) آخرین تمرین هفته را انجام داد.
به نقل از تارنمای رسمی باشگاه پرسپولیس ، سرخپوشان روز گذشته در حضور هواداران تمرینات پربار و با نشاطی را انجام دادند و امروز صبح از ساعت با حضور خبرنگاران، عكاسان و فیلمبرداران تمرینات خود را پیگیری كردند.

مهدی مهدوی كیا و محمد نوری با هماهنگی كادر فنی در این جلسه تمرینی حضور نیافتند و اسماعیل زاده نیز به علت آسیب دیدگی جزیی مچ پا كه روز گذشته برایش پیش آمد به تشخیص كادر پزشكی به استراحت پرداخت.

فرهاد چیذری با هماهنگی محسن عاشوری تمرینات فشرده بدنسازی را با تلاش مضاعف بازیكنان دنبال می كنند و جالب اینكه علی كریمی و مهدی مهدوی كیا پیشاپیش بازیكنان با دقت و تمركز خاصی این تمرینات را انجام می دهند.

تمرین بعدی سرخپوشان از صبح روز شنبه دنبال می شود.

در این تمرین رویانیان خبر از انجام مذاكرات نهایی با كالدرون را به هواداران داد.

وی در حاشیه این تمرین نیز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با این مربی مذاكرات خوبی انجام شده و منتظر پاسخ نهایی او هستیم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
شعر پرسپولیسی جدید( مربوط به همین فصل) حتمااااااااا ببینید؟؟؟؟؟!؟!!!!!!!

هفته ی اول که بشه نفت رو به آتیش میکشیم
تا که همون اول کار کابوس آبیا بشیم
هفته بعدش واسه فجر گلای قرمز میگیریم
برای قهرمانیمون یه فال حافظ میگیریم
گرچه ضعیف کشی توی مرام ما نبود و نیس
گهر میشه قربونی سوم تیم پرسپولیس
صبای قم رو می بره طوفان سرخ آسیا
تا لرزه بندازه تن طرفدارای آبیا
داماش گیلان که دیگه حسابش از همه جداس
چقد قشنگه بردمون به زیر بارون خداس
و هفته ی شیشم لیگ منو به رویا میبره!
10 دقیقه، 10 نفره ، ایمون زاید یادت نره
آخ چی میشه خاطره ی 6تایی ها زنده بشه
ارتش سردار یه نفس، قلعه رو آتیش بکشه
هفته هفت چه آتیشی توی جنوب به پا کنیم
خاکستر فولاد با سه امتیاز هوا کنیم
انبار نفت تهرانم هفته ی هشتم رو هواس
انگاری فصل پیش رو آتیش بازی عادت ماس

ارتش سرخ! لشکر کشی، هفته 9 به اصفهون
دقیقه ی نود و شیش! یادش بخیر سپهرمون!

حریف هفته ی دهم آلومینیوم بندره
قراره یه دسته ی گل به یادگاری ببره

هفته یازدهم شده میزبان رو کاغذ سایپاس!
حس میکنم اون روز فقط روز خوب کریم ماس!

به ایستگاه دوازدهم وقتی قطار لیگ رسید
با برد راه آهن سریم، آقای عزت!!!!!!! ناپدید

تو هفته ی سیزده لیگ میریم تا شهر کرمان
از مس طلا می سازیم تو دیار کریمان

هفته ی چهاردهم که شد راه برامون بازه و باز
میرم واسه سه امتیاز سوار پیکان تخته گاز

هفته پانزدهم که شد آبیا رفتن تو کما
تو کوره ی آتش سرخ ذوب می کنیم آهنو ما

یه هفته به آخر کار با ملوان بازی داریم
یه حرفایی رو دل ماس، منتظر مازیاریم!!!!

و هفته ی آخر لیگ... وقت تلافی سر رسید!
چارچرخت اینبار پنچره تراکتور ندید بدید!!!!!!

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمون زاید:شماره پیراهن در زمین بازی نمی کند.

مهاجم لیبیایی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «من قبل از اینکه از ایران خارج شوم. از باشگاه پیراهن شماره 9 را در خواست کردم و باشگاه هم اعلام کرد با دادن آن به من مشکلی ندارد.»

به گزارش روز پنجشنبه سرویس ورزشی جام نیوز، ایمون زاید به ایران می آید یا نه؟ این سؤالی است که این روزها طرفداران پرسپولیس از هم می پرسند. او علی رغم قرارداد داخلی که با پرسپولیس بسته، به دلیل خریدهای فراوان تیمش در خط حمله چند شدنش از پرسپولیس وجود دارد. با این حال خود زاید که در حال تدارک جشن ازدواج خواهرش است، این مسئله را تکذیب می کند:

* بالاخره به ایران می آیی یا نه؟
- خیلی عجله دارید برای دیدنم؟ من طبق قولی که به مسئولان پرسپولیس دادم، بعد از جشن ازدواج خواهرم به ایران می آیم و مذاکرات نهایی ام را با پرسپولیس انجام می دهم.

* اما شایعه مذاکره و حضو تو در تیم ذوب آهن شنیده می شود.
- من از این موضوع اطلاعی ندارم.

* احتمالاً با مدیر برنامه هایت صحبت کرده اند.
- شاید این یک پیشنهاد عادی باشد. من با پرسپولیسی ها قرار داد داخلی امضا کرده ام و مذاکره نهایی را هم به زودی انجام می دهم. تصور اینکه در ایران برای تیمی جز پرسپولیس بازی کنم برایم سخت است.

* اما خرید های پرسپولیس نشان می دهد که شاید تو جایی در این تیم نداشته باشی.
- این نظر شماست. اگر آنها مرا نمی خواستند، قبل از مرخصی با من مذاکره نمی کردند. من به پرسپولیسی ها قول داده ام و بین ما حرف هایی رد و بدل شد. شما چرا به ماجرا حرفه ای و مثبت نگاه نمی کنید؟ باشگاه برای موفقیت دنبال کسانی رفته که فکر می کنند می توانند برنامه ها را جلو ببرند. قرار نیست همه در ترکیب باشند و کسانی هستند که حکم کلید تیم در لحظات مورد نیاز را دارند. هر کلید برای اتاقی جدید، این می تواند تیم را در هر زمان آماده نبردی نو کند.

* پیراهنی که برای پوشیدن آن با باشگاه به توافق رسیده بودی، به کریم انصاری فرد رسید، خبر داری؟
- نمی دانم و در این باره هم چیزی نشنیده ام من قبل از اینکه از ایران خارج شوم. از باشگاه پیراهن شماره 9 را در خواست کردم و باشگاه هم اعلام کرد با دادن آن به من مشکلی ندارد. این مسئله برای من ناراحت کننده نیست، چون شماره پیراهن در زمین بازی نمی کند.

* توان مبارزه با رقیبانت در پرسپولیس را داری؟
- هر چقدر حریفت بهتر باشد، توانایی های شما بیشتر نمایان می شود این می تواند به ما در فصل آینده کمک کند. بگذارید روز یکشنبه که به ایران آمدم. با باشگاه مذاکره کنم و بعد صحبت کنیم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه الوصل امارات از تمدید قرارداد خلعتبری منصرف شد
مرجع خبری پرسپولیس : باشگاه الوصل امارات متحده عربی اعلام كرد: این باشگاه به سه بازیكن تیم فوتبال خود از جمله محمدرضا خلعتبری بازیكن ایرانی این تیم نیازی ندارد و قرارداد آنها با تیم فوتبال الوصل تمدید نمی شود.
سایت ورزشی 'كووره' روز پنجشنبه نوشت: براساس تصمیم باشگاه الوصل امارات متحده عربی ، قرارداد اولیویرا بازیكن اهل اروگوئه ، مارسی یر بازیكن آرژانتینی و 'محمدرضا خلعتبری بازیكن ایرانی فصل گذشته این تیم تمدید نمی شود.

براین اساس ، از بازیكنان خارجی فصل گذشته الوصل امارات تنها قرارداد ماریانو دوندا به مدت دو فصل با تیم الوصل امارات متحده عربی تمدید شده است.در همین حال یك منبع آگاه از تلاش باشگاه الوصل امارات برای به خدمت گرفتن مارتن رونی بازیكن 27 ساله آرژانتینی بنا به توصیه 'مارادونا' سرمربی آرژانتینی این تیم خبرداد.به گفته وی ، انصراف باشگاه الوصل امارات متحده عربی از تمدید قرارداد سه بازیكن یاد شده بالا بنابه توصیه مارادونا انجام شده است.سایت كووره اضافه كرد: رقابت تیم های اماراتی برای به خدمت گرفتن سه بازیكن یاد شده پس از انتشار این خبر در روزهای آینده جدی می شود.پیش از این روزنامه الاتحاد امارات متحده عربی از توصیه مارادونا به رییس هیات مدیره باشگاه الوصل برای تمدید قرارداد قرارداد سه بازیكن یاد شده از جمله خلعتبری ، خبرداده بود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کالدرون به ایمیل رویانیان جواب مثبت داد

کانون هواداران پرسپولیس:کالدورن آرژانتینی به نظر تخفیف لازم را به پرسپولیسی ها داده است.

در حالی که ساعاتی قبل محمد رویانیان اعلام کرده بود که از طریق ایمیل با کالدرون مذاکره کرده است و تا 24 ساعت آینده تکلیف سرمربی پرسپولیس مشخص می شود این مربی آرژانتینی به ایمیل رویانیان جواب مثبت داده است.رویانیان گفته بود که اگر این مربی به آنها تخفیف بدهد برای فصل آینده هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده می گیرد.

با این شرایط به نظر این مربی آرژانتینی تخفیف لازم را به پرسپولیسی ها داده است و این اتفاق یعنی اینکه کالدرون حاضر است تا سرمربیگری پرسپولیس را قبول کند.

کالدرون مربیگری را از سال 1997 با تیم کائن آغاز کرد و سال 2003 هم در سوئیس مربی تیم لوزان بود. اما دوران کاری او در خاورمیانه از سال 2004 آغاز شد که به عنوان سرمربی تیم ملی عربستان برگزیده شد. او از سال 2004 تا 2005 سرمربی عربستان و از 2007 تا 2008 سرمربی تیم ملی عمان بود. پس از این 4 سال، سرمربی آرژانتینی کار خود را به عنوان مربی باشگاهی در عربستان و امارات دنبال کرد.

کالدرون با حضور در الاتحاد از سال 2008 تا 2010 یک مقام قهرمانی در لیگ برتر عربستان (2009) برای این باشگاه کسب کرد. او فصل 11-2010 را هم در الهلال سپری کرد که با قهرمانی در لیگ عربستان و جام پادشاهی این کشور بهترین دوران مربیگری خود در آسیا را سپری کرد. او به همراه الهلال در سال 2011 بدون حتی یک شکست به قهرمانی عربستان رسید.

سرمربی آرژانتینی بعد از جدایی از الهلال به تیم بنی*یاس امارات پیوست و با این تیم به قهرمانی جام حذفی و عنوان سومی در لیگ امارات دست یافت. بنی*یاس آخرین تیمی است که کالدرون در آن مربیگری کرده است.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی دایی سرمربی راه آهن شد / کالدرون در آستانه مربی گری پرسپولیس

مرجع خبری پرسپولیس :
در حالی که شب گذشته از علی دایی به عنوان مهم ترین گزینه داخلی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس یاد می شد ، گابریل کالدرون آرژانتینی در آستانه هدایت این تیم قرار گرفت.

به گزارش اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس ، جلسه مالکان باشگاه راه آهن عصر پنجشنبه برگزار شد و طی آن علی دایی یک سال دیگر به عنوان سرمربی این تیم برگزیده شد.

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه راه آهن در گفتگوی زنده رادیویی با اشاره به این مطلب افزود: فردا ساعت 4 بعدازظهر با آقای دایی قرار ملاقات داریم و علی دایی قطعا فصل بعد در راه آهن می ماند.

وی تاکید کرد: از فردا وارد بازار نقل و انتقالات می شویم و روز شنبه نیز تمرینات راه آهن با حضور آقای دایی آغاز می شود.

به این ترتیب علی دایی که صحبت هایی در خصوص بازگشت به پرسپولیس انجام داده بود مربی گری فصل آینده اش در این تیم منتفی شد و روز پنجشنبه این باشگاه بار دیگر به سراغ گزینه های خارجی رفت.

رویانیان با تاکید بر ادامه مذاکره با کالدرون و متسو افزود از طریق ایمیل با کالدرون در ارتباط هستیم. در حالی که ساعاتی قبل محمد رویانیان اعلام کرده بود که از طریق ایمیل با کالدرون مذاکره کرده است و تا 24 ساعت آینده تکلیف سرمربی پرسپولیس مشخص می شود این مربی آرژانتینی به ایمیل رویانیان جواب مثبت داده است.

رویانیان گفته بود که اگر این مربی به آنها تخفیف بدهد برای فصل آینده هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده می گیرد. با این شرایط به نظر می رسد این مربی آرژانتینی تخفیف لازم را به پرسپولیسی ها داده است و این اتفاق یعنی اینکه کالدرون حاضر است تا سرمربیگری پرسپولیس را قبول کند.

کالدورن آرژانتینی به نظر تخفیف لازم را به پرسپولیسی ها داده است.

گابریل کالدرون که در آستانه سرمربی گری پرسپولیس قرار دارد ، فصل گذشته هدایت تیم فوتبال بنیاس امارات را به عهده داشت و سابقه قهرمانی با تیم های الاتحاد و الهلال عربستان را دارا می باشد.

وی که جوان ترین گزینه خارجی هدایت تیم فوتبال پرسپولیس می باشد مربی به شدت اصولگرا است و با کوچکترین بی نظمی چه از سوی بازیکنان بزرگ یا کوچک برخورد می کند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال سال 1391 تا کنون 

تيمبازيکنان ورودي به تيمبازيکنان خروجي از تيم
استقلال تهراناکبرپور-ميثم بائو - امين منوچهري - هاشم بيک زاده -اميرحسين صادقي - مبعلي - محمد محمدي
شريفات - جباري (#) - تيموريان - اميرآبادي - جواد شيرزاد- زرين ساعد- عزيززاده- ساموئل- يرکوويچ- الونگ الونگ- حسين علوي - محسن يوسفي

سايپا جونيور تورتا - کريميان(#) - کاوه رضايي - ارزاني - شاه وراقي - سليمان نژاد - لطف الله نژاد - رياحي - رحمان احمدي - شکوري - منصور تنهايي - دقيقي-محسن يوسفي(#) - سعيد نوروزي - وحيد براتي - خوزه نارسيو

امين منوچهري - انصاريفرد - قرباني (#) - مهدي خيري - لطيفي - محمدرضايي- انصاري- آشتياني - بابايي- بيرانوند- روانخواه
سپـاهان باقر صادقي- محمد غلامي- ايران نژاد - محمدعلي احمدي - فرشيد طالبي - زنيدپور - کلاه کج
بنگر - سيدجلال حسيني - مهدي کريميان(#) - بيک زاده - رحمان احمدي - سيدصالحي
راه آهن شهرريکاظمي - محمدرضا خانزاده - مجيد باجلان
تراکتور سازيآنسلمو گنزالس - ژائو ويلا - ايران پوريان -نصرتي - حسين پور(#) - سيدصالحي - عبادزاده - قريشي - مهدي کريميان - قاسم دهنوي - جباري (#)حدادي فر- اکبرپور- اميرحسين صادقي- دباغ- عليزاده (#) - دلواري (#)- مهرداد نوري(#)

فولاد خوزستانپورخسرواني - لئوناردو بادلواني - لوسيانو پريرا - عباسفرد (#) - مهدي نوري- اميرآبادي - شريفات - ارشاد يوسفي
جابا موجيري- آندره- سامان صفا(#)
کاملي - کاوه رضايي - نادر احمدي - شاهوردي-مهدي مومن-اميد خالدي - اميد خورج - خليل طالقاني - عبدالله ممبيني
مس کرمان پتروويچ(#) - رضا عنايتي -نظر زاده -حسين کاظمي - حميد کاظمي - گودرزي - مهدي کريميان(#) - سيف پناهي - روشني -مهدي محمدي-عليرضامحمد (#) - قرباني (#) - عامر شفيع (#) - مجتبي شيري (#) - ميلادجهاني (#) - فرهاد مجيدي (#) سپهر حيدري- دهنوي - محسن خليلي- کلاه کج - ارشاد يوسفي - مصطفي سيفي - فرشاد قديري - جورج مورات
شاهين بوشهرپتروويچ(#) - طالب لو (#) - عباس پورخسرواني - نظر زاده - محسن ايران نژاد - لطيفي - هادي شکوري - مهدي نوري - محسن بيات (#) - منصور تنهايي - جاسم کرار
صباي قمخداشناس- سعيد لطفي- محسن خليلي - فرشاد قديري - مهرداد طهماسبي - ابوالفضل ابراهيمي - بهمن طهماسبي - مسعود حق جو رضا عنايتي - وحيد حمدي*نژاد - احمد خرمالي - مسعود غلامعلي*زاد -بختياري*زاده - مسعود کشوري - مرتضي هاشم*زاده - حميد فرزانه - حجازي*پور - حسين ***ري - ميثم مهاجر - علي مولايي -احمد داوودي
داماش گيلانمحمد غلامي - ابوذر رحيمي (#) - زنيدپور - امين ترکاشوند - محمد محمدي
فجر سپاسيبابک لطيفي - جابر انصاري - ترشيز - فيروزآبادي - محمدرضايي - علي مولايي - محمد خزايي - جلال علي محمدي -رضا جلالي - حسين خسرويمهدي رجب زاده - مهرداد کريميان
پرسپوليس گردان - بنگر - محمد قاضي - سيدجلال حسيني - محمدرضا خانزاده - علي اسماعيل زاده - حسين ماهيني -انصاريفرد - خلعتبري (#)- هوگو گومس (#) - لي چون سو(#) -سوسا(#)معمارزاده(#) - هوشيار(#) - آودوکيچ - محمد الهايي - نصرتي - عليرضا محمد - بادامکي - شکوري - اولادي(#) - مازيار زارع - مجتبي شيري (#) - شيث رضايي - هاشميان - ممدوتال
ذوب آهنرجب زاده - حدادي فر - محسن مسلمان -ابراهيم محمدي-سپهر حيدري- عيسي اندوي(#) - همامي - احمد محمدپور - سعيد عبدالله پور - آرش باراني - فرشاد بهادرانيمحمد علي احمدي- ماهيني - فرشيد طالبي - کاسترو - قاضي - گردان - باقر صادقي - دسوزا - داوود حقي - محمد منصوري - ماچادو
گهر زاگرسابراهيم ميرزاپور - حميدرضا فتحي - عليرضا محمد - مجيد باجلان - امين ترکاشوند -هادي رکابي
شهرداري تبريزمهدي واعظي - کريميوريا غفوري - ميثم بائو - شهرام گودرزي - ايران پوريان - همامي - ابراهيم ميرزاپور - سعيد دقيقي
نفت آبادانمهدي دغاغله - ابوذر رحيمي - محمد الهايي - مارکو شيميچ - ديگو مِلو - محمد مختاري فونيکه سي - اميد شريفي نسب- لئون پاچاچيان- عباس محمدي- هدايت شهرياري- حسين سلامي- نبي ساکي- ميثم اميري- هادي رمضاني- مهرداد مير- عماد زعتره
آلومينيوم هرمزگانرضا ناصحي - امجد شکوه مقام - محسن حميدي - بهنام داداشوند - مهدي محمدزاده

بهمن طهماسبي- ابوالفضل ابراهيمي - کريمي
پيكانرضا طاهري - عيسي آل کثير - نادر احمدي - علي ميرشفيعيان - جلال کاملي مفرد- رضا طاهري- بهرام دباغ- مسعود ميکائيلي- صادق گشني- حسين شهبازي- مصطفي عامري- رضا يادگاري- ريکاردو کارواليو - ماچادو
عليرضا واحدي نيکبخت- محمد پروين- داود سيدعباسي- بهشاد ياورزاده-ايمان حيدري -جونيور- محسن ارزاني- حسن اسلامي- محمدرضا خرسند
نفت تهرانوريا غفوري - ابوالفضل قرباني - وحيد حمدي*نژاد - مهدي خيري - هادي شکوري - مگنا باتيسيتا - سامان نريمان جهان - بهمن کاملي - حسين بابايي

مارسيو خوزه - علي بيرانوند(#) - حميد فتحي - سيامک کوروشي - فريرا - مارکو لوپز - مجتبي زارع، شاهين خيري - مهدي رفيعي - امير خان محمدي
مس سرچشمهترشيز - فيروزآبادي - خزايي
ملوان بندرانزليمازيار زارع - پژمان نوري - جواد شيرزاد - بادامکي - محسن بيات (#) - حسين آشنا - سيامک کوروشي - سرگئي فاشنکو(#)محمد همرنگ - محمد رستمي - سهيل رحماني- آرش سوسريان - زوران زلاتکوفسکي - رامين خسروي - مجتبي انصافي - مهدي دغاغله - محسن مسلمان

# احتمالي

*بازيکنان سه تيم شاهين بوشهر ، شهرداري تبريز و مس سرچشمه جزو بازيکنان سهميه ليگ برتري محسوب مي*شوند و هر باشگاه نيز مجاز به استفاده از 7 بازيکن ليگ برتري خواهد بود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان پس از جلسه شبانه با پروین : سه گزینه خارجی همچنان شانس اصلی هدایت پرسپولیس

سلطان دست بردار نیست

مرجع خبری پرسپولیس :
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نتایج جلسه مشترکش با علی پروین را تشریح کرد.

محمد رویانیان که تا ساعت یک بامداد روز جمعه برای مشخص شدن تکلیف سرمربی پرسپولیس در دفترش حضور داشت، پس از این جلسه درباره گفت و گویش با علی پروین گفت: ما بر اساس تعهدی که به هواداران داریم، در حال بررسی شرایط هستیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم، بر همین اساس شب گذشته جلسه*ای با علی پروین داشتیم.

نظر ایشان بر این است که باید با تمرکز، بررسی کامل وضعیت و مشورت با پیشکسوتان پرسپولیس بهترین انتخاب را انجام دهیم.

وي گفت: او از من خواست که به تنهایی تصمیم نگیرم و حالا که زمان تا حدودی از دست رفته، بهترین تصمیم گرفته شود. ما تا هفته پیش منتظر مصطفی دنیزلی بودیم؛ انتظاری که به نظرم یک ریسک با ارزش بود اما به هر حال مشکلاتی که برای او به وجود آمد، زمین*گیرش کرد و سرانجام نتوانست به ایران بیاید.

وی درباره گزینه*های موجود هم گفت: در حال حاضر هر سه گزینه خارجی ما که پیش از این نامشان اعلام شده بود، همچنان مطرح هستند و ما می*خواهیم با استفاده از نظر کمیته فنی سرمربی فصل بعد تیم را مشخص کنیم.

رویانیان با اشاره به جلسه روز گذشته*اش با بازیکنان تیم گفت: تمرینات به بهترین شکل ممکن در حال انجام است و بازیکنان بسیار شاداب و با نشاط در حال تمرین هستند. شکر خدا همه چیز به خوبی پیش می*رود و در حال برنامه*ریزی برای برپایی اردوی تیم در ترکیه هستیم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز

پرسپولیس اف سی :
در حالی که محمد رویانیان اعلام کرده بود که از طریق ایمیل با کالدرون مذاکره کرده است و تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف سرمربیپرسپولیس مشخص می شود این مربی آرژانتینی به ایمیل رویانیان جواب مثبت داده است.رویانیان گفته بود که اگر این مربی به آنها تخفیف بدهد برای فصل آینده هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده می گیرد.با این شرایط به نظر این مربی آرژانتینی تخفیف لازم را به پرسپولیسی ها داده است و این اتفاق یعنی اینکه کالدرون حاضر است تا سرمربیگری پرسپولیس را قبول کند.
کالدرون مربیگری را از سال ۱۹۹۷ با تیم کائن آغاز کرد و سال ۲۰۰۳ هم در سوئیس مربی تیم لوزان بود. اما دوران کاری او در خاورمیانه از سال ۲۰۰۴ آغاز شد که به عنوان سرمربی تیم ملی عربستان برگزیده شد.
او از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۵ سرمربی عربستان و از ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ سرمربی تیم ملی عمان بود. پس از این ۴ سال، سرمربی آرژانتینی کار خود را به عنوان مربی باشگاهی در عربستان و امارات دنبال کرد.کالدرون با حضور در الاتحاد از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ یک مقام قهرمانی در لیگ برتر عربستان (۲۰۰۹) برای این باشگاه کسب کرد. او فصل ۱۱-۲۰۱۰ را هم در الهلال سپری کرد که با قهرمانی در لیگ عربستان و جامپادشاهی این کشور بهترین دوران مربیگری خود در آسیا را سپری کرد. او به همراه الهلال در سال ۲۰۱۱ بدون حتی یک شکست به قهرمانی عربستان رسید.سرمربی آرژانتینی بعد از جدایی از الهلال به تیم بنی*یاس امارات پیوست و با این تیم به قهرمانی جام حذفی و عنوان سومی در لیگ امارات دست یافت. بنی*یاس آخرین تیمی است که کالدرون در آن مربیگری کرده است.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
در گفت*وگو با فارس

پروین: دنیزلی 15 روز پرسپولیس را اسیر کرد/ هواداران تا یکشنبه صبر کنند

خبرگزاری فارس: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از طرف باشگاه از تمام هوداران عذرخواهی و اعلام می*کنم تا یکشنبه تکلیف سرمربیگری تیم مشخص می*شود.

علی پروین در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس عنوان کرد: از تمام هواداران و عاشقان پرسپولیس خواهش می*کنم به هیچ عنوان نگران نباشند. همانطور که در جذب بازیکنان بردیم در انتخاب بازیکن هم می*خواهیم برنده باشیم. دنبال این نیستیم که با یک مربی خارجی قرارداد ببندیم و بعد بگوییم ببخشید، اشتباه کردیم.وی افزود: با این حال از تمام هواداران پرسپولیس عذرخواهی می*کنم. به دلیل اینکه دنیزلی 15 روز ما را اسیر کرد کمی انتخاب سرمربی به تعویق افتاد اما انشاء*الله تا 2 روز دیگر همه چیز را جمع می*کنیم. با بازیکنان تاکتیک*پذیر و حرفه*ای که داریم قطعا یک مربی خوب خارجی می*تواند همه چیز را جفت و جور کند.پروین یادآور شد: قرار است دست 10 پیشکسوت پرسپولیس را بگیریم و جلسه*ای را فردا برگزار کنیم تا از 3 گزینه*ای که رویانیان از آنها نام برده بهترین را انتخاب کنیم. دنبال مربی هستیم که در سطح پرسپولیس باشد در غیر این صورت 50 مربی تشنه حضور در پرسپولیس هستند.وی در پاسخ به این سؤال که از بین متسو، خوزه و کالدرون کدام مربی شانس بیشتری دارد گفت: هر سه گزینه شانس دارند اما نظر نهایی را کمیته فنی که بازوی پرسپولیس در فصل جاری است می*دهد. هواداران تاکنون دندان روی جگر گذاشتند و امیدواریم تا روز یکشنبه هم صبر کنند. ما زیاد عقب نیستیم.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: من حرف*های متسو را شنیده*ام، برنامه خوبی دارد و همچنین می*دانم که کالدرون و خوزه نیز دارای کارنامه و سبک خاص خودشان هستند. همین که ما این گزینه*ها را داریم خودش مسئله کمی نیست و انشاء*الله روز شنبه یا یکشنبه دست یکی از این مربیان را در دست پرسپولیس می*گذاریم و پرونده را برای قهرمانی در دو جام می*بندیم

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
گابریل کالدرون : حاضرم سرمربی پرسپولیس شوم
کالدرون با حضور در الاتحاد از سال 2008 تا 2010 یک مقام قهرمانی در لیگ برتر عربستان (2009) برای این باشگاه کسب کرد. او فصل 11-2010 را هم در الهلال سپری کرد که با قهرمانی در لیگ عربستان و جام پادشاهی این کشور بهترین دوران مربیگری خود در آسیا را سپری کرد. او به همراه الهلال در سال 2011 بدون حتی یک شکست به قهرمانی عربستان رسید.
سرمربی آرژانتینی بعد از جدایی از الهلال به تیم بنی*یاس امارات پیوست و با این تیم به قهرمانی جام حذفی و عنوان سومی در لیگ امارات دست یافت. بنی*یاس آخرین تیمی است که کالدرون در آن مربیگری کرده است

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
عابدزاده: در آمريكا به نهايت پيشرفت خود رسيده*ام/ مي خواهم به جاي ديگري بروم

مرجع خبری پرسپولیس :
امير عابدزاده معتقد است در آمريكا پيشرفت لازم را داشته و اكنون بايد در جاي ديگري به فوتبال خود ادامه دهد.

امير عابدزاده گفت: در باشگاه لس*آنجلس بلوز و كشور آمريكا تجربه زيادي كسب كردم و احساس مي كنم كه به پيشرفت خود رسيده ام و اكنون زمان آن رسيده تا از اين باشگاه جدا شده و به جاي ديگري بروم.

وي ادامه داد: در حال حاضر از اسپانيا و ايران پيشنهاد دارم و درحال بررسي آنها هستم ولي ترجيح مي دهم تا زماني كه همه چيز قطعي نشود اسمي از باشگاه آِينده*ام نبرم. فصل آينده به باشگاهي خواهم رفت كه بتوانم در آنجا تجربه بيشتري كسب كنم و بيش از پيش پيشرفت كنم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهيني: براي بازي در پرسپوليس هيجان دارم/ سقف قرارداد را رعايت كردم

مرجع خبری پرسپولیس :
مدافع پرسپوليس با بيان اينكه هيچ استرسي از بازي كردن در چنين تيم بزرگي ندارد، گفت: بيشتر از آنچه كه استرس داشته باشم، براي بازي در پرسپوليس هيجان دارم.

حسين ماهيني درباره تمرينات آماده*سازي تيم فوتبال پرسپوليس پيش از شروع رقابت*هاي ليگ برتر اظهار كرد: دومين روزي است كه به تمرينات آمده*ام و انجام برنامه*هاي بدنسازي مختلف را در دستور كار داريم.

الان فشار بدني روي بازيكنان بالاست و اين طبيعي است. اميدوارم در دو هفته آينده بتوانيم همين روند را ادامه دهيم تا تمرين*هاي بدنسازي پيش از فصل را به خوبي پشت سر گذاشته باشيم. براي هر فوتباليستي لازم است كه پيش از ليگ چنين تمريناتي را انجام دهد. من همه تلاشم را مي*كنم كه به بيشترين آمادگي برسم.

وي درباره حضورش در كنار بازيكنان بزرگي چون مهدي مهدوي كيا، علي كريمي و... در پرسپوليس گفت: باعث افتخار هر بازيكني است كه كنار چنين بازيكنان بزرگي از فوتبال ايران كار كند. اين بازيكنان رابطه خوبي با ساير نفرات دارند و براي بازيكناني چون من انگيزه زيادي مي*شود كه رقابت كنم و تلاش كنم همواره جزو نفرات اصلي تيم باشم.

وي در پاسخ به اين سوال كه پرسپوليس با اين همه ستاره بايد چه مسيري را در پيش گيرد كه دچار حاشيه نشود، گفت: فكر مي*كنم در تيم*هاي ديگر هم بازيكنان ستاره كم نيستند. از اين نظر تيم*هاي متعددي در ليگ حضور دارند كه از نظر تركيب بازيكنان و داشتن بازيكنان بزرگ شبيه پرسپوليس هستند و نفرات مشابه تيم ما دارند. بنابراين تركيب فعلي پرسپوليس را غير طبيعي نمي*دانم و ما مي*توانيم با حضور بازيكنان باتجربه بزرگي كه در تيم هستند، گام*هاي بزرگي برداريم.

ماهيني در ارزيابي*اش از حضور سرمربي جديد در پرسپوليس گفت: قبول دارم آمدن سرمربي جديد كمي دير شده است اما به طور طبيعي پيش از هر فصل بيشتر مربي بدنساز با بازيكنان كار مي*كند. دوره بدنسازي بايد تمام شود تا سرمربي برنامه*هاي تاكتيكي را روي تيم پياده كند. بنابراين پرسپوليس فعلا مشكل چنداني را از اين بابت حس نكرده است و اميدوارم به زودي هم سرمربي جديد انتخاب شود.

اين مدافع در پاسخ به اين سوال كه از بازي كردن در تيم پرمخاطبي چون پرسپوليس استرس نداري گفت: بيشتر از آنچه كه بخواهم استرس داشته باشم، هيجان دارم. همه تلاشم را مي*كنم تا بازيكن خوبي در پرسپوليس باشم. اميدوارم اين اتفاق بيفتد. هرچند مي*دانم براي هر بازيكني قرار گرفتن در تركيب اصلي پرسپوليس و موفق بودن در اين تركيب سخت است.

وي با بيان اينكه قانون سقف قراردادها را در توافقاتش با مسئولان پرسپوليس رعايت كرده درباره اولين بازي اين تيم در ليگ مقابل نفت آبادان گفت: تيم صنعت نفت هواداران پرشوري در آبادان دارد و با تجربه*اي كه دارم مي*دانم بازي كردن در آبادان براي هر تيمي سخت است. فقط اميدوارم بتوانيم در هفته اول با دست پر از آبادان خارج شويم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تصمیم فدراسیون فوتبال؛ حذف جام حذفی قطعی شد

مرجع خبری پرسپولیس :

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از عدم برگزاری جام حذفی به طور قطعی در فصل جدید خبر داد.

در حالی که پیش از این فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود برای حذف جام حذفی در فصل جدید باید برررسی*های لازم انجام شود و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در این خصوص تصمیم گیری نهایی را می*کند، هادی آیت اللهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اظهار داشت:

جام حذفی در سال جاری صددرصد برگزار نمی*شود. برای ما شرایط تیم ملی و برگزار شدن اردوهای تیم ملی مهم است و به همین دلیل فدراسیون و سازمان لیگ تصمیم گرفت جام حذفی برگزار نشود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلال حسيني: نگران انتخاب سرمربي نيستيم

جلال حسيني مدافع مياني و ملي*پوش پرسپوليس شرايط اين تيم را مناسب توصيف مي*کند و معتقد است که وضعيت پرسپوليس نگران*کننده نيست .

جلال حسيني مدافع مياني و ملي*پوش پرسپوليس شرايط اين تيم را مناسب توصيف مي*کند و معتقد است که وضعيت پرسپوليس نگران*کننده نيست و سرمربي به زودي معرفي خواهد شد.

حسيني در گفت*وگو با گل حرف*هايش را اينگونه آغاز مي*کند:« خوشبختانه شرايط خوبي داريم و بازيکنان با تمرکز بالايي تمرينات بدنسازي را پشت سر مي*گذارند. يک مربي بدنساز بسيار خوب هم در کنار تيم قرار دارد و بايد بگويم که کار آقاي چيذري فوق*العاده است. بعضي از بازيکنان پرسپوليس قبلا هم با او کار کرده*اند و چيذري تمرينات بدنسازي بسيار خوبي را براي بازيکنان در نظر گرفته است.»

حسيني در پاسخ به اين سوال که آيا انتخاب نشدن سرمربي پرسپوليس نگران*کننده نيست خاطرنشان مي*کند:« مطمئنا اگر سرمربي بيايد همه چيز تکميل خواهد شد ولي ما الان تمرينات بدنسازي را انجام مي*دهيم و آقاي عاشوري هم به تيم کمک مي*کند. چون در فصل بدنسازي هستيم مشکل خاصي وجود ندارد و نگران انتخاب سرمربي نيستيم. مطمئنا آقاي رويانيان تلاش خواهد کرد تا خيلي زود سرمربي را در اين هفته معرفي کند.»

حسيني در پاسخ به اين سوال که از بين 3 گزينه خارجي پرسپوليس کداميک را ترجيح مي*دهي خاطرنشان مي*کند:« من بيشتر از متسو شناخت دارم ولي معتقدم باشگاه با دقت شرايط هر 3 مربي را بررسي خواهد کرد و بهترين تصميم را خواهد گرفت. اميدوارم هر کس مربي پرسپوليس شود بتواند به اين تيم کمک کند.»

بعضي از بازيکنان پرسپوليس از جمله حسين ماهيني در مصاحبه*هاي خود گفته*اند که هر جا مي*روند از آنها در مورد مبلغ قراردادشان سوال مي*شود. حسيني اما در اين مورد مي*گويد:«* هيچ کس از من نمي*پرسد چقدر پول گرفتي در ضمن دليلي ندارد که اين مورد به کسي جواب بدهم.»

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذف جام حذفي قطعي شد

نايب رئيس فدراسيون فوتبال از عدم برگزاري جام حذفي به طور قطعي در فصل جديد خبر داد.

به گزارش فارس، در حالي که پيش از اين فدراسيون فوتبال اعلام کرده بود براي حذف جام حذفي در فصل جديد بايد برررسي*هاي لازم انجام شود و هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال در اين خصوص تصميم گيري نهايي را مي*کند، هادي آيت اللهي نايب رئيس اول فدراسيون فوتبال ، اظهار داشت: جام حذفي در سال جاري صددرصد برگزار نمي*شود. براي ما شرايط تيم ملي و برگزار شدن اردوهاي تيم ملي مهم است و به همين دليل فدراسيون و سازمان ليگ تصميم گرفت جام حذفي برگزار نشود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
پولادی: در فوتبال ما حتی قرعه کشی لیگ هم عجیب است

مرجع خبری پرسپولیس :
مهرداد پولادی مدافع چپ پای پرسپولیس شرایط این تیم را مناسب توصیف کرد و امیدوار است سرمربی هر چه زودتر مشخص شود.

پولادي در خصوص پرسپوليس مي*گويد: «همه چيز خوب پيش مي*رود و تمرينات بدنسازي ما زير نظر آقايان عاشوري و چيذري انجام مي*شود. فقط همه ما منتظر انتخاب سرمربي هستيم و فكر مي*كنم در يكي دو روز آينده سرمربي جديد پرسپوليس مشخص شود.»

پولادي در پاسخ به اين سوال كه آيا انتخاب نشدن سرمربي نگران*كننده نيست خاطرنشان مي*كند: «ما فعلا تمرينات بدنسازي را انجام مي*دهيم و تمرينات تاكتيكي و بازي*هاي دوستانه هنوز شروع نشده است. البته اين دليل نمي*شود كه به فكر انتخاب سرمربي نباشيم و مطمئنا آقاي رويانيان تلاش مي*كند تا هر چه زودتر بهترين گزينه را انتخاب كند.»

از پولادي در مورد قرعه*كشي ليگ و اينكه استقلال در 9 هفته اول فقط يك بار ميهمان است ولي پرسپوليس 4 بار ميهمان است سوال مي*كنيم كه او اينگونه جواب مي*دهد: «در فوتبال ما همه چيز عجيب است و قرعه*كشي هم در نوع خودش تعجب*آور است. به هر حال اين شرايط پيش آمده ولي ما بايد بيشترين امتيازها را بگيريم. فقط از بعضي بازيكنان خواهش مي*كنم در مورد برخي مسائل پرسپوليس را مثال نزنند و به تيم خودشان فكر كنند.»

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرنوشت نيمکت پرسپوليس همچنان مبهم است
متسو در آستانه عقد قرارداد با باشگاه تونسي

برونو متسو در آستانه عقد قرارداد با يک باشگاه تونسي قرار دارد.

در حالي که باشگاه پرسپوليس اين روزها سخت به دنبال انتخاب سرمربي جديد خود است و به گفته رويانيان، برونو متسو نيز در ميان گزينه*هاي نهايي هدايت اين تيم قرار دارد،* اين مربي فرانسوي پيشنهادي جدي از قهرمان سابق ليگ تونس دارد.

متسو که در آخرين تجربه مربيگري*اش در الغرافه قطر ناکام بود و از سمت خود برکنار شد، از باشگاه تونسي "کلاب آفريکين" پيشنهادي جدي دريافت کرده است.

پايگاه خبري پرس آفريک در گزارشي با اشاره به اين موضوع نوشته است، باشگاه کلاب آفريکين تونس سعي دارد به روزهاي پرافتخار خود درليگ اين کشور بازگردد و در اين راه قصد دارد از وجود برونو متسو استفاده کند که در سال 2002 توانست تيم ملي سنگال را تا يک چهارم نهايي جام جهاني پيش ببرد.

اين گزارش در ادامه آورده است، مذاکرات باشگاه تونسي با متسو همچنان ادامه دارد و احتمال دارد که طي روزهاي آينده دو طرف براي همکاري در فصل جديد به توافق برسند.

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در حالي که روز گذشته از کالدرون آرژانتيني به عنوان گزينه نخست اين باشگاه ياد کرده بود امروز(جمعه) متسو را شانس اول نشستن روي نيمکت تيمش دانست. اين در حالي است که چند روز پيش متسو اعلام کرده بود در اين شرايط زماني نمي*تواند هدايت پرسپوليس را در دست گيرد و براي آماده*سازي تيم تا آغاز فصل جديد به زمان بيشتري احتياج دارد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از اوج نیوز، باشگاه پرسپولیس همزمان با مذاکره با سه مربی خارجی، مدتی است مذاکراتی را با تونینیو سروز 57 ساله آغاز کرده است.
سروز که سابقه مربیگری در تیم های الهلال عربستان، العین و الشباب امارات، اسپورت رسیفه و آتلتیکو مینه رو را دارد، فصل گذشته در تیم ویتوریا برزیل حضور داشت.
گفته می شود در صورتی که مذاکرات باشگاه پرسپولیس با متسو، کالدرون و مانول خوزه به نتیجه نرسد، سروز شانس حضور در تیم پرسپولیس را خواهد داشت.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
با شکایت ۱۸۰ خانواده در پرونده شهرک پروین در هشتگرد، شریک پروین به زندان افتاده است و تا یک هفته دیگر هم حکم جلب علی پروین هم صادر می شود.

روزنامه گل : علی پروین در عالم خارج از فوتبال گرفتار مشکلی قضایی شده که می تواند دردسرهای زیادی برای او ایجاد نماید. به نوشته روزنامه گل او ده سال پیش به همراه فردی به نام فرشاد تاج الدینی به طور شراکتی از سازمان عمران هشتگرد زمینی را جهت انبوه سازی در اختیار گرفت و چهار دانگ به نام پروین و دو دانگ آن به نام همین شریکش گردید.
آنها ۹۰۰ میلیون تومان از بانک صادرات هشتگرد وام گرفتند و وثیقه تضمین پرداخت اقساط وام هم همین زمین بوده. در این زمین ۲۰ بلوک ساخته شده و بابت هر واحد که جمعا ۱۸۰ واحد است مبالغی بین ۲۵ تا ۳۵ میلیون دریافت گردیده است. از آنجایی که پروین و شریکش اقساط وام را پرداخت نکرده اند موفق به اخذ سند رسمی هم نگردیده اند و خریداران تنها یک مبایعه نامه و قولنامه در اختیار دارند. بانک برای وصول طلب خود ناچار به حراج زمین گردیده و خریداران حالا باید آنجا را تخلیه کنند. خریدارانی که همه افراد کم بضاعتی هستند و دچار مشکلات زیادی شده اند. آن شهرک را همه به نام شهرک علی پروین می شناسند.
عباسی وکیل افراد خریدار گفته است: «شریک پروین در زندان است و ما توقیف اموال خود او-پروین- به مبلغ ۳ میلیارد و۱۰۰ میلیون را گرفته ایم اما وی هیچ مالی به نام خود ندارد. منزل لواسان او به نام بانک پاسارگاد است، باشگاه سرخپوشان آریا و مغازه هفت تیر هم به نام افراد دیگری است.»
وی ادامه داد: «پروین و شریکش قرار بود تا آخر فروردین ۱۳۹۰ مشکل را حل کنند که نکرده اند. قاضی هم چند روز پیش اعلام کرد هر کس در هر مقامی باشد حکم جلبش را صادر می کنم و احتمالا جلب پروین یکشنبه صادر خواهد شد. من نمی خواستم موضوع رسانه ای شود اما حالا از پروین می خواهم برای اینکه حق افراد خریدار که همه کارگر و زحمتکش هستند پایمال نشود تدبیری بیاندیشد تا کار بدتر نشود.»

گردآوری : گروه اینترنتی ایران پلاس

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز

• رویانیان: باید به هواداران بگویم از برخی اتفاقات دلم گرفته اما تا پای جان می*ایستم

• سردار محمد رویانیان گفت: باید به هواداران بگویم من مقابل همه چیز مقاومت می*کنم و تا پای جان می*ایستم و کوتاه نمی*آیم ولی از برخی اتفاقات دلم گرفته است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از جلسه با بازیکنان این تیم اظهار داشت: با توجه به شایعات زیاد روزهای اخیر، جلسه*ای را امروز (پنجشنبه) با بازیکنان در فضایی بسیار آرام و دوست داشتنی برگزار کردیم. حرف*های پراکنده در چند روز اخیر در پرسپولیس درباره کادر فنی زیاد بود و به همین دلیل من مجبور بودم تا بازیکنانم را توجیه کنم که بدانند در پرسپولیس چه خبر است.
    وی در خصوص انتخاب سرمربی افزود: *اولین گزینه ما که خارجی بود به دلیل پیشنهاد مالی بسیار بالا که اگر من قبول می*کردم، ظلم به فوتبال ایران و پرسپولیس بود، کنار گذاشته شد. اگر من این کار را می*کردم در حق تمام مربیان ایرانی ظلم می*شد. به همین دلیل مجبور شدم با این مربی چانه زنی کنم. همین موضوع سه روز وقتم را گرفت.
    محمد رویانیان در پاسخ به سؤالی که آیا یشنهاد این مربی از دنیزلی بیشتر بود یا خیر، گفت: باور کنید پیشنهاد دنیزلی و راه و رسم او خیلی خوب بود. دنیزلی برخوردی خوب و انسانی با ما داشت. به هر شکل تمام شد و رفت. در حال حاضر ما با دو مربی خارجی بسیار خوب پای میز مذاکره هستیم. آنها آماده هستند تا ما تماس بگیریم. این مربیان جزو همان چهار گزینه*ای هستند که قبلا اعلام کرده بودیم.
    مدیر عامل پرسپولیس در خصوص گزینه*های ایرانی گفت: دایی و مایلی کهن و همچنین حمید درخشان از بزرگان فوتبال پرسپولیس و ایران هستند. من همه این عزیزان را دوست دارم و مخلص تک تک آنها هستم اما نمی*توانم همینطور تصمیم بگیرم. باید وسواس به خرج بدهم. شاید گفتن این موضوع در فوتبال درست نیست چون همیشه حرفی را می*زنی و بعد از دو روز طور دیگر برداشت می*شود.
    وی افزود: ما باید بپذیریم انتخاب مربی و کادر فنی بسیار مهم و حساس است. باید ببینیم که چه مربی برای فردا و کدام مربی برای دو سال دیگر به درد ما می*خورد. تصمیم من در آخرین فکر کردن، گزینه خارجی است.
    رویانیان در خصوص مذاکره شب گذشته با علی دایی نیز گفت: من این موضوع را تائید نمی*کنم. خودم عاشق علی دایی هستم اما آماری که از طریق سایت*ها دریافت کردم اول همه به خوزه مانوئل رای دادند چون در 10 سال، 11 قهرمانی داشت. در قاره آفریقا 4 جام گرفت. گزینه اول من خوزه مانوئل بود. این گزینه بسیار خوب بود اما با این پول کلان نتوانستم او را به ایران بیاورم. به همین دلیل به دنبال دومین گزینه پرسپولیس یعنی کالدرون رفتم و سپس با متسو گفت*وگویی داشتم.
    مدیر عامل پرسپولیس یادآور شد: در حال حاضر باز هم به دنبال کالدرون و متسو هستیم. من از متسو تشکر می*کنم چون او عاشق پرسپولیس بود.
    رویانیان در پاسخ به سؤالی که شب گذشته متسو برای حضور در ایران انصراف داده و شما چه طور می*خواهید با او حرف بزنید، گفت:* درست است متسو اعلام کرده که نمی*تواند بیاید اما من کارم را باز ادامه می*دهم انشاءالله تا امشب سعی می*کنم گزینه پرسپولیس را اعلام *کنم.
    مدیر عامل سرخپوشان در مورد شرایطی که برای جذب متسو و منشور اخلاقی برای این مربی بوجود آمد، گفت: شما از کدام منشور اخلاقی حرف می*زنید. مردی اهل کشور فرانسه مسلمان شده به نظر شما این کار منشور اخلاقی است. یک خارجی به ایران می*آوریم و هزار کار جورواجور انجام می*دهیم اما بعد چه کاری می*کنیم.
    وی در ادامه تصریح کرد: آقایان این حرف*ها خوب نیست آنها که این حرف را می*زنند بیشتر دقت کنند. اصلا آقایان اگر راست می**گویید و به منشور اخلاقی پایبند هستید* در ماه مبارک رمضان فوتبال را تعطیل کنید. شما که به خاطر یک اخم کی*روش جام حذفی را تعطیل می*کنید، چه طور برای رضای خدا و برای دین اسلام و خدای بزرگ لیگ را تعطیل نمی*کنید در حالی که در ماه رمضان ماه عبادت و خدا را داریم بعد می*گویید باید اخلاق درست شود.
    رویانیان یادآور شد؛ در ماه رمضان همه بخاطر دین مبین اسلام روزه می*گیرند اما آقایان با این کارشان همه را گرفتار خودشان می*کنند. کاری می*کنند که به جای اینکه افراد به دنبال خودسازی و راز و نیاز باشند، به دنبال فوتبال و حواشی آن بروند. آقایان اگر راست می*گویید ماه رمضان ماه ضیافت الهی را تعطیل کنید و به فکر اخم آقای کی*روش نباشید.
    وی با حمایت از متسو در ادامه صحبت*هایش تاکید کرد؛ متسو مربی است که مسلمان است ما باید برویم همه چیز را در فوتبال خودمان درست کنیم نه اینکه یک خارجی مسلمان به فوتبال ما آمده و بگوییم مشکل او منشور اخلاقی است.
    وی در خصوص حضور کالدرون گفت: گزینه اول من برای سرمربیگری پرسپولیس فعلا کالدرون است به او گفتم قیمتت را کمی پایین*تر بیاور تا ما بتوانیم با او قرارداد ببندیم. ایمیلی برای او فرستادم که منتظرم او به من جواب بدهد.
    سردار رویانیان در خصوص استعفایش گفت: من استعفایی اعلام نکردم اما خیلی دوست دارم از فوتبال بروم. چون بازی*های عجیبی را در این فوتبال می*خوانم و تا الان ندیده بودم من نامه*ای نوشتم و به پروین گفتم چون می*خواهم بروم شما بیا امورات را بر عهده بگیر. به پروین گفتم توبیا تا من خیالم راحت بشود. ایشان وقتی این کلمه را شنید و یک نامه را دست من دید، متعجب شد. البته به هواداران بگویم من مقابل همه چیز مقاومت می*کنم و تا پای جان می*ایستم و کوتاه نمی*آیم ولی از برخی اتفاقات دلم گرفته است.
    متاسفانه برخی به دنبال توطئه با برخی تیم ها هستند. آن هم به خاطر من رویانیان. من این احساس را کردم که به خاطر من می*خواهند پرسپولیس را نابود کنند. چون بازیکن خوب آوردم و برای تیمم هزینه کردم. چون نگفتم مثل همه مشکل مالی دارم. همه چیز را در دلم نگاه داشتم. آقایان کسی که مشکل مالی دارد اما درباره*اش حرفی نمی*زند، آدم کوچکی نیست. وقتی چهار بازیکن گرفتم انواع تهمت*ها را به من زدند. گفتند رویانیان ماشین وارد کرده و صد حرف دیگر.
    رویانیان در پاسخ به سؤالی که استقلالی*ها *گفتند وقتی پرسپولیسی*ها بر سر هر بازیکن جلسه شبانه برگزار می*کردند ما مربی خود را انتخاب کردیم، گفت:* مبارک استقلالی*ها باشد و انشاءالله موفق باشند. من دیگر راجع هیچ باشگاهی نمی*خواهم حرف بزنم و درباره هیچ شخصی اعلام نظر نمی*کنم. از امروز نمی*خواستم هیچ مصاحبه*ای انجام دهم. از این به بعد تصمیم به سکوت دارم چون باید این کار را انجام دهم. تا الان هم اشتباه کردم.
    مدیرعامل قرمز*پوشان در پاسخ به سوالی که استقلالی*ها اعلام کردند بازیکنان ما با عشق قرارداد بستند اما پرسپولیسی*ها به خاطر پول و ماشین نیز گفت: ببخشید عشق یک و نیم میلیاردی نیز عشق خیلی قشنگی است من تبریک می*گویم.
    رویانیان در پایان حرفهایش درباره مالیات بازیکنان نیز گفت: ما با اداره مالیات صحبت کردیم و قول دادیم که به آنها کمک می*کنیم اما مطمئن باشید مالیات بازیکنان ما و خود باشگاه زیاد نمی*شود. آنهایی که خیلی پول خرج کرده*اند مالیاتشان زیاد می*شود نه ما. آنها باید نگران باشند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • اسپانسر باشگاه 30 میلیون هوادار آن است/ بیاشاد: با خرید کارت هواداری در کنار پرسپولیس باشید

• معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: امروز شرایطی فراهم آمده است تا هواداران و پرسپولیس بتوانند با آن چه انجام می دهند سرنوشت تیم محبوب خود را رقم بزنند و در مواجه با اشکال تراشی هایی که صورت می گیرد از آنها می خواهیم اجازه ندهند پرسپولیس و سردار رویانیان تنها بمانند.

دکتر فرهاد بیاشاد در گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق افزود: پرسپولیس امروز آماج هجمه های گوناگون قرار گرفته است تا حرکتی که برای ساختن یک پرسپولیس نوین، با توسعه پایدار آغاز شده است، متوقف شود. در چنین شرایطی باشگاه پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه هواداران خود نیاز دارد.
    وی ادامه داد: به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از هواداران می خواهم به طور جدی وارد صحنه حمایت از باشگاه شوند تا مدیر عامل پرسپولیس در این عرصه تنها نماند. سردار رویانیان تمام آبرو و اعتبار خود را برای شادی بیش از 30 میلیون هوادار پرسپولیس و ایجاد حرکتی نو در فوتبال ایران خالصانه به میدان آورد اما امروز مورد هجوم افراد مختلفی قرار گرفته است.
    معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص جایگاه این تیم تصریح کرد: بی تردید جایگاه فعلی پرسپولیس اصلا در شأن آن نیست اما مدیریت باشگاه در سایه حمایت و مشارکت هواداران در تلاش برای رسیدن به نقطه مطلوب است و پرسپولیس برای ایجاد این موج جدید به طوفان هواداران نیاز دارد و باید گفت، با خرید کارت هواداری در کنار پرسپولیس باشید.
    دکتر بیاشاد در پایان گفت: امروز اسپانسرهای باشگاه نه یک یا دو نفر بلکه بیش از 30 میلیون هوادار آن است. آنها چه در شهر یا روستا، چه بزرگ و کوچک، و چه زن و مرد همواره حامی تیم محبوب خود بوده اند. در همین راستا از هواداران عزیز می خواهیم با ثبت نام به عنوان هوادار رسمی پرسپولیس و تهیه کارت هواداری ضمن حمایت مادی از تیم محبوب خود و برخورداری از امکانات گوناگون نشان بدهند که پرسپولیس چه تیم بزرگ و پرطرفداری است و این موج چنان قدرتی دارد که اجازه نخواهد داد آن را به تمسخر بگیرند.