استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان تعداد نفرات قبول 681 نفر بوده یعنی طبق حساب 44 درصد کل قبول شدند از 1552 نفر واز 1756 نفر 39 درصد.
تعدادنفرات غیر واجد شرایط54 نفرخوو
نتیجه میگیریم که با حساب مفقودین گرامی 681/1756=1/3 یعنی سه برابر ظرفیت خووووو
;)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی بیاد با من بریم تایلنننننننند :wallbash:
من نذر کرده بودم اگه قبول بشم یه سفر برم تایلند :redface:
هادی که میگه فعلا نمیام ! یکی از همکارهای محترم تشریف بیارن بریم ..

وحیدوحید

عضو جدید
منم همینطور وحید ! تلاش 4 سال دانشگاه + 1 سال پشت کنکور + 1.5 سال تو خونه موندن بعد از سربازی الان اومده چطور آدم میتونه بخوابه نمیشه :biggrin:

دقیقا من هم شبیه تو بودم!
85 تا اردیبهشت 90 درسم طول کشید. شهریور 90 تا دی 90 رفتم خدمت بعدش تا تابستون 91 الاف چرخیدم و از بعد ماه رمضون شروع کردم به درس خوندن تا بهمن البته نمیشه گفت مدام درس خوندم اما خونه نشین شدم. بعد کنکور هم که همچنان خونه نشین بودم تا الان. از ترسم بیرون نمیرفتم که پول اضافی خرج نکنم. حالا الان قراره همه ی اینا تموم بشه! خب چه جوری بخوابم :D

وحیدوحید

عضو جدید
بابا یکی بیاد با من بره تایلنننننننند :wallbash:

داداش الان برای شکر گزاری باید یه جای شبیه مشهد بری. تایلند رو وقتی برو که اولین حقوقت رو گرفتی و خیالت راحت شد که کارت رو از چنگت در نمیارن :biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا من هم شبیه تو بودم!
85 تا اردیبهشت 90 درسم طول کشید. شهریور 90 تا دی 90 رفتم خدمت بعدش تا تابستون 91 الاف چرخیدم و از بعد ماه رمضون شروع کردم به درس خوندن تا بهمن البته نمیشه گفت مدام درس خوندم اما خونه نشین شدم. بعد کنکور هم که همچنان خونه نشین بودم تا الان. از ترسم بیرون نمیرفتم که پول اضافی خرج نکنم. حالا الان قراره همه ی اینا تموم بشه! خب چه جوری بخوابم :D
والا درست میگی من فکر کنم بعد از نماز هم باز بیدار بمونم . کسی رو هم این موقع شب نداریم باش صحبت و ابراز خوشحالی کنیم :( باید تو خودمون بریزیم تا فردا :D

وحیدوحید

عضو جدید
والا درست میگی من فکر کنم بعد از نماز هم باز بیدار بمونم . کسی رو هم این موقع شب نداریم باش صحبت و ابراز خوشحالی کنیم :( باید تو خودمون بریزیم تا فردا :D

اینجا اذان دادن، من به هر زوری هست باید بخوابم چون فردا عروسی دعوتم
آقا التماس دعا! شبت هم بخیر ;)

Yadavaran

عضو جدید
بابا یکی بیاد با من بریم تایلنننننننند :wallbash:
برادر گزینش میدونه شما میخایی بری تایلند خوووو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر گزینش میدونه شما میخایی بری تایلند خوووو
خب بدونه !! اولا از کجا بدونه ! بعدشم چه عیبی داره مگه میخوام برم اسراعیل؟!!!!! تایلند میریم روحیه تقویت بشه برای شروع کار تو گرمای عسلویه شارژ باشیم خووو

hanif68

عضو جدید
سلام دوستان

تبریکات فراوان:w33:

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:

2-افرادی که اعلام نتایج آنها منوط به رفع تعهد می باشد می باید به منظور رفع تعهدخود در روزهای سه شنبه،چهارشنبه و شنبه مورخ 4 ، 5 و 8 تیر ماه 92 به همراه اصل مدارک و مستندات مورد نیاز (طبق تعهد ارائه شده از سوی ایشان در روز مصاحبه فنی و تخصصی) به آدرس تهران-بلوار کریمخان زند- خیابان شهید عضدی(آبان جنوبی)-ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز- طبقه 9 اداره تامین نیروی انسانی مراجعه نمایند. ضمناً عدم مراجعه به منزله انصراف می باشد.

من مدرک کارشناسیم موقت بود(کد نقص 5 داشتم)
زمان تکمیل پرونده تعهد دادم که اگه قبول شدم مدرک اصلی رو براشون بیارم
یعنی بازم باید برم تهراااااااااااااااااااااااااااااان:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
کسی شماره ای داره ازشون بهم بده؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همگی کسایی که قبول شدن تبریک میگم..
ایشالا موفقیتای بعدیتون..
;)
___
فقط یه درخواست دارم ازتون خواهش میکنم اگه جاتون خوبه واسه تفریح و اینکه برم شرکت کنم تا بعدن فکرامو کنم برم سر اون کار یا نه و..
ازین کارا نکنین!!!!!
کلی آدم بیکار هستن که اگه شما بزرگواری کنین و اینکار مسخره رو نکنین میرن سرکار..
شما سرکاری مشکلی نداری ولی کسی که سرکار نیست کلی مشکل داره..
امیدوارم دوستان بفهمن چی بگم ولی تو خیلی از استخدامیا که رفتم خیلی بودن که مصاحبه هم قبول شدنو نرفتن..
چی بگیم به این افراد.

آخرین ویرایش:

delpier0

کاربر بیش فعال
دوستان ما که دیگه کاری اینجا نداریم ...
هر از گاهی سر میزنم ببینم چی به چی هست .
بفعلا یه کوه بریم به تفکر بزنم ببینم باید چیکار کنم . به امید موفقیت روز افزون واسه همگی . قربون همتون . باییییییییییییی:cry::cool::cool:

ha_mi

عضو جدید
وااااو نیگا کنید تورو قرعان! 30 صفه تاپیک اومده جلو! خب چه خبرتون بوده این چن روز :(
کیا قبول شدن؟ انقد شلوغ کردین که نفمیدم :biggrin: وحید :king: و رامین و علی کنکوریو دیدم ...
من و اون دوستم قبول شدیم، یکی از بچه ها دانشگامون قبول نشده مصاحبه ارو ...
امیدوارم زودتر بقیشم تموم شه، خدا کنه فقط طب منو رد نکنن انصافا خیلی زور داره :(
گزینشم فک کنم فقط همین تحقیقات باشه، پارس جنوبی گویا مصاحبه عقیدتی نداره، امیدوارم همینجوری باشه چون اصن دوس ندارم دوباره موهامو کوتا کنم ته ریش بزارم و لباس مضخرف گشاد بپوشم :biggrin:

آخرین ویرایش:

ha_mi

عضو جدید
دوستان ما که دیگه کاری اینجا نداریم ...
هر از گاهی سر میزنم ببینم چی به چی هست .
بفعلا یه کوه بریم به تفکر بزنم ببینم باید چیکار کنم . به امید موفقیت روز افزون واسه همگی . قربون همتون . باییییییییییییی:cry::cool::cool:

هممم :( حیف شد :(
میدونم هرچی بخام بگم کلیشه ای و مضخرفی بیش نیس و از ناراحتیت کم نمیکنه، فقط امیدوارم تو ازمونای بعدی بتونی موفق باشی یا تو این مدت یه کار خوبی پیدا کنی :)
این لینکو داشته باش گهگاه کارای خوبی میذارن که من تو هیچ سایت دیگه ای ندیدم، بعضیاشون سابقه نمیخاد رزومه اتو کامل و قشنگ بفرست براشون ...

http://www.karbank.ir/?panel=pJobSe...=0&prm=0&ft=1&pt=0&kw=&loc=&lcTp=AND&kwTp=AND

delpier0

کاربر بیش فعال
هممم :( حیف شد :(
میدونم هرچی بخام بگم کلیشه ای و مضخرفی بیش نیس و از ناراحتیت کم نمیکنه، فقط امیدوارم تو ازمونای بعدی بتونی موفق باشی یا تو این مدت یه کار خوبی پیدا کنی :)
این لینکو داشته باش گهگاه کارای خوبی میذارن که من تو هیچ سایت دیگه ای ندیدم، بعضیاشون سابقه نمیخاد رزومه اتو کامل و قشنگ بفرست براشون ...

http://www.karbank.ir/?panel=pJobSe...=0&prm=0&ft=1&pt=0&kw=&loc=&lcTp=AND&kwTp=AND

مرسی داداش لطف داری . مبارکت باشه قبولیت و همیشه موفق باشی .

mahdismh69

عضو جدید
آقا یکی از حقوق بگه توروخدااااااااااااا
اون موقع که گفتیم جو حقوق ندیم..هرکسی اطلاعات موثق داره بگه...
کسی میدونه آموزشی کی هست؟ احتمال داره بعد از ماه رمضون شروع بشه؟
جواب بدییییییییییییددددددددد دیگه

وحیدوحید

عضو جدید
وااااو نیگا کنید تورو قرعان! 30 صفه تاپیک اومده جلو! خب چه خبرتون بوده این چن روز :(
کیا قبول شدن؟ انقد شلوغ کردین که نفمیدم :biggrin: وحید :king: و رامین و علی کنکوریو دیدم ...
من و اون دوستم قبول شدیم، یکی از بچه ها دانشگامون قبول نشده مصاحبه ارو ...
امیدوارم زودتر بقیشم تموم شه، خدا کنه فقط طب منو رد نکنن انصافا خیلی زور داره :(
گزینشم فک کنم فقط همین تحقیقات باشه، پارس جنوبی گویا مصاحبه عقیدتی نداره، امیدوارم همینجوری باشه چون اصن دوس ندارم دوباره موهامو کوتا کنم ته ریش بزارم و لباس مضخرف گشاد بپوشم :biggrin:

حامد جون تبریک میگم! این چند روز غیبت داشتیا! :)

وحیدوحید

عضو جدید

آقا اگه پارس جنوبی باشی حقوقت به 2 تومن میرسه. آموزشی هم اگه خیلی زود شروع بشه باید از مهر شروع بشه

Yadavaran

عضو جدید
آقا جون خدا کنه که زودتر انجام شه من اینو میدونم قبولی های 90 مناطق انتقال گاز هنوز کاراشون انجام نشده ماهم فکر کنم پاییز شروع دوره های آزمایشی باشه خووووووو
:smile:

karbar2007

عضو جدید
شماره های تماس پارس جنوبی

شماره های تماس پارس جنوبی

ارتباط با ما
آدرس دفتر مركزي پالايشگاه :
استان بوشهر - بندرعسلويه - شركت مجتمع گاز پارس جنوبي -صندوق پستي 311/75391
تلفن : 22191 (077273)
نمابر : 23003 (077273)
تداركات و امور كالا:
تلفن:07727324827 - 07727324845 - 07727324793
نمابر: 07727323022
امور پيمانها:
تلفن: 07727323016
نمابر: 07727324838
روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي همواره آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و پيغامهاي شما سروران گرامي مي باشد
آدرس پست الكترونيك :info@spgc.ir
تلفن:24823-077273
تلفكس: 24846-077273

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جاتون خالی دیشب خواب دیدم نتایج رو زدن اکثره بچه ها قبول شدن ! ظاهرا تا دمه صبح خواب بودم !! شما هم مشابه این خوابو دیدین یا نه؟!! :surprised:

Saeed_kh

عضو جدید
ولی اصلا ۶۰٪ بومی رو رعایت نکردند
من به شخصه حدود ۵۰ نفر از دوستام که مصاحبه داده بودند فقط ۲ نفر قبول شدند و این یعنی چی؟
اصلا چرا باید مصاحبه بچه های بوشهر توی تهران برگزار بشه؟
ما تصمیم گرفتیم پیگیری کنیم
لعنت به همشون؛ لعنت!!!

وحیدوحید

عضو جدید
ولی اصلا ۶۰٪ بومی رو رعایت نکردند
من به شخصه حدود ۵۰ نفر از دوستام که مصاحبه داده بودند فقط ۲ نفر قبول شدند و این یعنی چی؟
اصلا چرا باید مصاحبه بچه های بوشهر توی تهران برگزار بشه؟
ما تصمیم گرفتیم پیگیری کنیم
لعنت به همشون؛ لعنت!!!

مثل اینکه سهمیه ها فقط توی آزمون کتبی اعمال میشده و توی مصاحبه اولویت با کسانی بوده که بهتر جواب دادن ;)

Saeed_kh

عضو جدید
مثل اینکه سهمیه ها فقط توی آزمون کتبی اعمال میشده و توی مصاحبه اولویت با کسانی بوده که بهتر جواب دادن ;)

یعنی شما بهتر از کسی بودید که کارشناسی رو توی دانشگاه تهران خونده و ارشد هم شده ۲۷ و بچه بومی بوده و باباش رزمنده بوده و قبول نشده؟

بالا