[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

aa313

عضو جدید
سلام به همه بروبچس با مرام و بی معرفت!
آقا خیلی ارادت داریم به ویژه نسبت به هم پایه خدمتیا؛ یاسر و داوود و محمد و آرش و پژمان و محمود و مسلم و محسن و قس علی هذا !!!
گفتیم هم یه عرض ادبی کرده باشیم، هم حدس زدم برا ترم بوقیا یه سوال پیش اومده باشه، گفتم جواب بدیم بچه ها از تحیر در بیان!
برا دوستانی که این سوال پیش اومده که 40-50 دقیقه معطلی صبح قبل از شروع کلاسا تو ره آوران را باید چیکار کرد، با این تصویر به صورت گویا مشکلشون حل میشه دیگه ( لوکیشنش هم ضلع کناری سالن همایش هست)!
موفق باشید
یا علی مدد
DSC01787.jpg

:biggrin:

(ویرایش: چه جالب امتیازم 313 شد، کاشکی امتیازم رو همین فیکس بمونه!)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا خیلی ارادت داریم به ویژه نسبت به هم پایه خدمتیا؛ یاسر و داوود و محمد و آرش و پژمان و محمود و مسلم و محسن و قس علی هذا !!!
گفتیم هم یه عرض ادبی کرده باشیم، هم حدس زدم برا ترم بوقیا یه سوال پیش اومده باشه، گفتم جواب بدیم بچه ها از تحیر در بیان!
برا دوستانی که این سوال پیش اومده که 40-50 دقیقه معطلی صبح قبل از شروع کلاسا تو ره آوران را باید چیکار کرد، با این تصویر به صورت گویا مشکلشون حل میشه دیگه ( لوکیشنش هم ضلع کناری سالن همایش هست)!
موفق باشید
یا علی مدد
مشاهده پیوست 103724

به به عباس آقای گل گلاب
خوبی؟
ای بابا چرا عکسمون رو آپلود کردی؟؟؟ حالا همه فک ميکنن ما اونجا خوابيم !! (تف تو ريا ):biggrin:

MiSs.

عضو جدید
موفق باشید
یا علی مدد
مشاهده پیوست 103724

ميتونيد پرده رو بزنيد كنار از نمازخونه خواهران چادر نماز برداريد بذاريد زير سرتون (حال و هوا معنوي تر ميشه):lol:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید
یا علی مدد
مشاهده پیوست 103724

سلام عباس جان، حال و احوال؟
آره، باغبان می گفت، این تاخیر در شروع کلاسا حساب شدس، تا بعدن بتونید با برنامه کاری عسلو هماهنگ بشید.(از بابت سحرخیزی و این صحبتا...) یعنی فقط کافیه اونجا هم یه سالن همایشی، چیزی باشه، تا عسلو رو با خودمون هماهنگ کنیم...!!! :biggrin:

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميتونيد پرده رو بزنيد كنار از نمازخونه خواهران چادر نماز برداريد بذاريد زير سرتون (حال و هوا معنوي تر ميشه):lol:

نه مهندس، اون محل مقدسی که توی عکس مشاهده می کنید(با اون حال و هوای معنویش! :دی)، ضلع جنوب غربیه سالن همایشه، که با ابتکار مسئولین زجرآوران، فرش شده.
نمازخونه اول صبحا بسته اس، دست ما هم از چادر نماز کوتاهه، ولی بچه ها مبتکرتر از این حرفان، یه عده با خودشون ملافه ای، لباس نرمی، چیزی میارن، پهن میکنن روی کیف دستی که جور بالشتُ بکشه!:biggrin:

MiSs.

عضو جدید
نه مهندس، اون محل مقدسی که توی عکس مشاهده می کنید(با اون حال و هوای معنویش! :دی)، ضلع جنوب غربیه سالن همایشه، که با ابتکار مسئولین زجرآوران، فرش شده.
نمازخونه اول صبحا بسته اس، دست ما هم از چادر نماز کوتاهه، ولی بچه ها مبتکرتر از این حرفان، یه عده با خودشون ملافه ای، لباس نرمی، چیزی میارن، پهن میکنن روی کیف دستی که جور بالشتُ بکشه!:biggrin:
الان متوجه صندلي ها شدم! عجب ساعت 9:30 -10:00 كه تايم استراحت هست و كارمنداي منطقه كه دوره دارن ميان اونجا چاي در فنجان كثيف و كيك سفت و مونده ميل ميكنند ..احتمالا اون ساعت كه اونجا غرق معنويات نميشيد!؟ :redface:

aa313

عضو جدید
به به عباس آقای گل گلاب
خوبی؟
ای بابا چرا عکسمون رو آپلود کردی؟؟؟ حالا همه فک ميکنن ما اونجا خوابيم !! (تف تو ريا ):biggrin:

سلام داود خان
داداش اینا که متوجه نمیشن که دلیل این خوابیدنا، نماز شب خوندن بچه هاست، نترس ریا نمیشه!:biggrin:

aa313

عضو جدید
سلام عباس جان، حال و احوال؟
آره، باغبان می گفت، این تاخیر در شروع کلاسا حساب شدس، تا بعدن بتونید با برنامه کاری عسلو هماهنگ بشید.(از بابت سحرخیزی و این صحبتا...) یعنی فقط کافیه اونجا هم یه سالن همایشی، چیزی باشه، تا عسلو رو با خودمون هماهنگ کنیم...!!! :biggrin:

سلام آرش خان
داداش هماهنگ کردن محیط با خود از اثرات EQ بالا ست، که الحمدلله ماها آخرشیم، سالن همایش و چیز میزم نباشه، خیالت راحت بالاخره یه جور عسلو را با خودمون هماهنگ می کنیم!
راستی رفتم تو فکر خرید کیسه خواب برا دور جدید، کسی نمیدونه از کجا میشه یدونه خوبش را خرید؟!:biggrin:

abbasvatankhah

عضو جدید
تازه به من اعلام کرد که برم بوشهر اما اصرار کردم چون خودم عسلویه هستم گفتند بیا عسلویه،توکل بر خدا تا اینجا خدا به همه کمک کرده از این به بعد هم کمک خواهد کرد انشاالله
قبول شده در تکمیل ظرفیت 10 خرداد هستم
در رابطه با طب صنعتی چیزی نگفتند
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(PSEEZ)

ان شاالله موفق باشی .

peykar

عضو جدید
باسلام به همه دوستان بخصوص فلاتياي گل
طبق اخرين اخبار رسيده ازمحموداباد ايشالا گروه بعدي اول مرداد اعزام ميشن،بچه ها بعد ازيه رست يك هفته اي شنبه سركلاس حاضر بودن،به همه بچه ها كدپرسنلي دادن وازهمه شماره حساب بانك تجارت خواستن،كلاسا از8صبح تا 4بعدازظهر هست ويه سرس كلاسا حضوري ويه سري غير حضوري هست 15تيرهم امتحان تعيين سطح زبان دارن

سلام مهندس جون
جریان حضوری و غیرحضوری چیه؟ یعنی جزوه میدن،خودمون میخونیم بعد میریم امتحانش میدیم؟؟؟:question::question:
جریان تعیین سطح چیه؟ما که هنوز نرفتیم نیازی هم هست که زبانمونو تقویت کنیم؟؟؟:question::question:
راستی نپرسیدی که کلن این 8 ساعتی که سر کلاسن چه درس میدن؟ میشه لطف کنی بپرسی قبلی که بریم دوره، رو چه کتابایی باید تمرکز کنیم؟؟؟:w10:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان متوجه صندلي ها شدم! عجب ساعت 9:30 -10:00 كه تايم استراحت هست و كارمنداي منطقه كه دوره دارن ميان اونجا چاي در فنجان كثيف و كيك سفت و مونده ميل ميكنند ..احتمالا اون ساعت كه اونجا غرق معنويات نميشيد!؟ :redface:

نه ، اون موقع (9:30 -10:00) سر کلاس خوابیم! :دی
بعد ساعت 10 پامیشیم میریم یه چایی می زنیم با کیک و سن ایچه اضافه، که خوابمون بپره!
استکاناش زیاد تمیز نیست. ولی از حق نگذریم ، به ما کیک تازه میدن.

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام بر بر و بچ پارس خدایی حال میده حتی اسمش پارس!!!!
یه سری اخبار نصفه و نیمه گیر آوردم که میگن اضافات حقوق امثال 18% شده !! که احتمالا درسته که بازم جای شکرش باقیه
جمعه همتون رو میبینم به امید خدا
اگه کسی از دوستان امانتی میخواد از اینجا بگه واسش شماره حساب بزارم !!!!!

راستی بچه ها شعار ما میتوانیم رو فراموش نکنید !!

داود ارش عباس یاثر محمد و .... جمعه میبینمتون

راستی من پیگیر شدم واسه جت اسکی های پارس گفتن که باید اونجا بریم نخل تقی با کارت پرسنلی و کارت ورژشی و وقت قبلی میزارن استفاده کنی خدایی حال میده آخر آدرنالینه !!!

amir.mahmoudi

عضو جدید
همش بهانست.

یعنی از پارسال تا حالا نمیدونستن؟حالا که وقت استخدام یادشون اومده که امکانات ندارن؟

اینجوری که معلومه اگه فردا زنگ بزنن بگن نظرشون عوض شده جای تعجبی نیست

با آقای دکتر زمانی که کلاس داشتیم (دکتر زمانی مشاور مدیر 28 فاز عسلویه هست)
ایشون گفتند تو نفت و گاز پارس 2500 باکس شغلی ایجاد شده
1200 نفر با آزمون استخدامی میان و 1300 نفر رو از سایر قسمتهای وزارت نفت انتقال دادن به عسلویه
ایشون می گفتند که نفت و گاز پارس تا حالا بیشتر از 150 نفر استخدامی یکجا نداشته به همین دلیل این مشکلات ایجاد شده

فریدف

عضو جدید
با آقای دکتر زمانی که کلاس داشتیم (دکتر زمانی مشاور مدیر 28 فاز عسلویه هست)
ایشون گفتند تو نفت و گاز پارس 2500 باکس شغلی ایجاد شده
1200 نفر با آزمون استخدامی میان و 1300 نفر رو از سایر قسمتهای وزارت نفت انتقال دادن به عسلویه
ایشون می گفتند که نفت و گاز پارس تا حالا بیشتر از 150 نفر استخدامی یکجا نداشته به همین دلیل این مشکلات ایجاد شده
سلام آقا امیر
شما مصاحبه علمیت 1 آبان نبود احیاناً؟؟ میخوام بدونم اشتباتون نگرفتم

mohandes851

عضو جدید
سلام مهندس جون
جریان حضوری و غیرحضوری چیه؟ یعنی جزوه میدن،خودمون میخونیم بعد میریم امتحانش میدیم؟؟؟:question::question:
جریان تعیین سطح چیه؟ما که هنوز نرفتیم نیازی هم هست که زبانمونو تقویت کنیم؟؟؟:question::question:
راستی نپرسیدی که کلن این 8 ساعتی که سر کلاسن چه درس میدن؟ میشه لطف کنی بپرسی قبلی که بریم دوره، رو چه کتابایی باید تمرکز کنیم؟؟؟:w10:

سلام همكارعزيز
همون طور كه خودت گفتي يه سري كتاب ميدن كه بايد بخوني وامتحان ميگيرن مثل زبان و icdl
والا اگه بتوني بخوني خوبه اخه به من گفتن كه اگه از يه حدي پايين تر باشي برات مشكل درست ميشه البته نگفت چه مشكلي:)
كلاسا كلادر مورد ايمني ،اطفاي حريق،مقررات اداري شركت فلات ،درمورد ضرايب حقوقا و....ظهرم 1ساعت استراحت برا ناهار ونماز
فكر نكنم لازم نباشه كتاب درسي چيزي بخوني، كلا دوستم ميگفت يه مدت كه شد مباحث برات تكراري ميشه وچيز خاصي هم نداره.
اگه دوست داري ميتوني زبان بخوني مهندس

mohandes851

عضو جدید
راستي دوستم ميگفت اونجا هيچ نماينده اي از فلات نيست و هيچ كس نيست جواب سوالا مونده بده وهرچي در مورد امكانات ميپرسيم ميگن انشالا وقتي رفتين جايگاه تون،
دوره بچه ها 24تير تموم ميشه وبا يه رست يك هفته اي راهيه مناطق ميشن

peykar

عضو جدید
سلام همكارعزيز
همون طور كه خودت گفتي يه سري كتاب ميدن كه بايد بخوني وامتحان ميگيرن مثل زبان و icdl
والا اگه بتوني بخوني خوبه اخه به من گفتن كه اگه از يه حدي پايين تر باشي برات مشكل درست ميشه البته نگفت چه مشكلي:)
كلاسا كلادر مورد ايمني ،اطفاي حريق،مقررات اداري شركت فلات ،درمورد ضرايب حقوقا و....ظهرم 1ساعت استراحت برا ناهار ونماز
فكر نكنم لازم نباشه كتاب درسي چيزي بخوني، كلا دوستم ميگفت يه مدت كه شد مباحث برات تكراري ميشه وچيز خاصي هم نداره.
اگه دوست داري ميتوني زبان بخوني مهندس
پس یه زحمت بکش بهش بگو که امتحان تعیین سطحو که گرفتن یه جورایی به دست ما هم برسونه!!!
حالا یا شفاهی یا عکس ازش بگیره یا .....
;););)

mohandes851

عضو جدید
پس یه زحمت بکش بهش بگو که امتحان تعیین سطحو که گرفتن یه جورایی به دست ما هم برسونه!!!
حالا یا شفاهی یا عکس ازش بگیره یا .....
;););)
چشم ميگم
راستي شما پيگير شدي ببيني كي باهامون تماس ميگيرن؟
شما مصاحبه عقيدتي كي رفتي؟

peykar

عضو جدید
چشم ميگم
راستي شما پيگير شدي ببيني كي باهامون تماس ميگيرن؟
شما مصاحبه عقيدتي كي رفتي؟
چشمت بی بلا !!!
واست تو امضام نوشتم که: 8/3/91 گزینش یا همون مصاحبه عقیدتی داشتم.
راستش نه،با شرکت تماس نگرفتم.
اگه دوست داشتی یکمی راجع به خودت به صورت خصوصی واسم بفرس:بچه کجایی؟رشتت؟مقطع؟و ...

peykar

عضو جدید
ایجاد دفتر شرکت نفت فلات قاره در پارک فناوری تهران
در راستای همکاریهای میان دانشگاه تهران و شرکت نفت فلات قاره، دفتر این شرکت در پارک فناوری دانشگاه تهران راه اندازی می شود
به گزارش خبرنگار مهر، روز شنبه 3 تیرماه با برگزاری جلسه ای میان رئیس دانشگاه تهران و شرکت نفت فلات قاره ایران زمینه های همکاری میان این دو نهاد بحث و بررسی می شود.
در این جلسه همچنین تفاهم نامه همکاری میان شرکت نفت فلات قاره ایران و دانشگاه تهران به امضا خواهد رسید.

علاوه بر این به منظور آغاز همکاریهای مشترک قرار است دفتر شرکت نفت فلات قاره ایران در پارک فناوری تهران راه اندازی شود.

nima_4321

عضو جدید
هوم ! کم کم داره حوصله همایونیمون سر میره ها ! تقریبا یه ماهه نتیجه تکمیل ظرفیت رو زدن ولی کسی با ما تماس نمی گیره که بفهمیم خرمون چند میرزه :confused:

mohandes851

عضو جدید
هوم ! کم کم داره حوصله همایونیمون سر میره ها ! تقریبا یه ماهه نتیجه تکمیل ظرفیت رو زدن ولی کسی با ما تماس نمی گیره که بفهمیم خرمون چند میرزه :confused:
مهندس جان شما بايد خيلي خيلي قوي تر ازين باشي من بعد ازاعلام قبولياكه اول بهمن بود دقيقا 14ارديبهشت تماس گرفتن برا طب 3ماه ونيم طول كشيد كه باهام تماس گرفتن ،كلا شركت نفت خيلي كنده اعصابه همه رو داغون ميكنه ايشالا به همين زوديا تماس ميگيرن:):smile:

majideng

عضو جدید
بی خبری

بی خبری

چقدر خلوته ! انگار کسی نیست . آقا کافه تعطیله . بی زحمت نفر آخر یه طی هم بکشه ، در رو هم پشت سرش قفل کنه :دی

خبری نیست آخه کسی حرفی بزنه

بچه ها همشون دپرس شدن البته اونا که هنوز منتظر جوابن :(

بالا