گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

redflight

عضو جدید
دوستانی که جزوات پارسه رو دارن و مطالعه کردن
لطف کنن بگن کدوم جزواتش خوبه که ما هم یه جوری تهیه کنیم!

سلام
از پکیج پارسه برای این رشته گسسته و معماری و.. به صورت جزوه هست و دروسی مثل ریاضی 1 و ریاضی 2 و امار و احتمال و آمار مهندسی و معادلات دیفرانسیل و نظریه زبان ها و ماشین ها و سیستم عامل به صورت کتاب هایی هست که به صورت آزاد نیز می تونین تهیه کنید
به نظر من کتاب های خوبی هستن چون دسته بندی شده و جامع هستن ، البته کتاب های مدرسان شریف هم جامع هست اما تا دلت بخواااااد فرمولیه!! کتاب های ماهان هم در برابر این دو تا اصلا دیده نمی شن فکر کنم!

redflight

عضو جدید
راستی جزوه های معماری و زبان تخصصی مدرسان شریف هم خیلی خلاصه هست که جزوه پارسه از اون بهتره به نظرم!
البته همه ی اینها را باید خوب قورت داد :دی
;)

تارا2581

عضو جدید
سلام
دوستان کسی هست که الان برا ارشد شروع کرده باشه به درس خوندن؟
می خواستم اگه دوستان موافق باشن یه برنامه ریزی کلی و تبادل اطلاعات باهم داشته باشم

maryam.raz

عضو جدید
سلام
می خواستم اگه دوستان موافق باشن یه برنامه ریزی کلی و تبادل اطلاعات باهم داشته باشم
خیلی ها شروع کردن ولی راجع به برنامه نمیدونم شدنی باشه یا نه
بچه ها زیاد نمیان اینجا

nekooh

عضو جدید
دوستان من یه مجموعه کاملی از جزوات همه دورس رشته کامپیوتر و به همراه آزمون های پارسه و مهستان کامپیوتر و آی تی رو که در چند سال اخیر دریافت کزدم همه رو کردم توی ۱ دی وی دی تقریبا حجمش ۱ گیگ میشه تقریبا همه جزوات رو داره اگه کسی بخواد میتونم با پست واسش بفرستم هر کس میخواد پیغام خصوصی بده

computersoft

عضو جدید
سلام

من شروع کردم دوست عزیز اما ،خوب زیاد سریع
یپش نمیرم! خیلی دوست دارم سریع پیش برم

adele_69

عضو جدید
سلام بچه ها منم فارغ التحصیل شدم و میخوام واسه ارشد هوش بخونم
خیلی خوشحال شدم با این گروه اشنا شدم
میخواستم ببینم کسی pdfپارسه سیستم عامل حقیقت نداره؟

maryam.raz

عضو جدید
سلام بچه ها منم فارغ التحصیل شدم و میخوام واسه ارشد هوش بخونم
خیلی خوشحال شدم با این گروه اشنا شدم
میخواستم ببینم کسی pdfپارسه سیستم عامل حقیقت نداره؟
یه سرچ کوچولو بزنی هست یا میتونی از سایت مانشت دانلودش کنی آمار هم فکر کنم باشه

active.er3131

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام منم هستم
الان دارم منابع رو جمع آوری می کنم. فقط یه سوال دارم من ساختمان داده هوریتز به زبان سی دارم ولی تو منابع سی ++رو زدن . میتونم این کتابو بخونم؟
و اینکه کتاب پایگاه داده مقسمی کاردانی فرق داره با کارشناسی ؟
ممنون:cool:

hoseng

کاربر بیش فعال
دوستان ارشد 92 کوشین؟؟
انگار امسال کسی ارشد نمیده!:redface:
سلام به همه دوستای عزیز منم میخوام از اولای مرداد دیگه ایشالا شروع کنم از الانم دنبال برنامه ریزیم. البته برنامم اینجوریه که صبحا از ساعت 8 تا 4 سر کارم و قراره که شبا بکوب بخونم. امیدوارم بتونم. من الان اینترنت پر سرعت ندارم اما 5 ، 6 روز دیگه که به اینترنت دسترسی داشتم میام و یه عضو فعال میشم

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام منم هستم
الان دارم منابع رو جمع آوری می کنم. فقط یه سوال دارم من ساختمان داده هوریتز به زبان سی دارم ولی تو منابع سی ++رو زدن . میتونم این کتابو بخونم؟
سلام من فقط میتونم تو سوال اول راهنمایی کنم:
والا از لحاظ کدنویسی تو بحث ساختمان داده تفاوت C و C++ خیلی کم نیست ولی محتوا و مفهوم یکیه و از اونجایی که کنکور مفهومیه با همون کتاب هم میشه جلو رفت اما اگر C++ رو تهیه کنی به نظرم مطمئن تره

آمیتیسا

عضو جدید
سلام منم هستم

سلام،منم تازه میخوام شروع کنم.دارم دنبال منابع میگردم.میخوام واسه هوش بخونم.
لطفاً اگه کسی منابع اصلی همه دروس به جز تخصصی معماری رو داره، بهم بگه.من ترجیح میدم با خود منابع اصلی شروع کنم تا جزوه های آموزشگاهی.راستش امسال تقریباً آزمایشی شرکت میکنم.هدف اصلیم کنکور 93 هست ولی تا جایی که میتونم میخوام واسه کنکور امسالم بخونم.
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره،منابع رو معرفی کنه.;)

• Like
واکنش ها: s_aa

a.fateme69

عضو جدید
سلام
سرچ کردم ولی پیدا نکردم اگه امکانش هست واسم ایمیل کنید
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adele_69

عضو جدید
یه سرچ کوچولو بزنی هست یا میتونی از سایت مانشت دانلودش کنی آمار هم فکر کنم باشه

سلام مرسی دوست عزیز زده بودم گرفتمم ولی مال رشته کامپیوتر نیست فکر کنم مال مدیریت بود فرقی نداره؟
از سیستم عاملم جزوه بود میترسم از pdfکتاب کمتر باشه کتابشو پیدا نمیکنم

liger

عضو جدید
درود

درود

سلام منم هستم

سلام
1-ساختمان داده رو باید مفهومش رو یاد بگیری و از نظر زبان ها c, c++,pascal رو باید بلد باشی چون زبان های مختلفی توی سوالات ارشد از زبان های نام برده مطرح میشه(پس کتابت خوبه به شرطی که اگه به زبان ها مسلط نیستی بخونیشون) ولی اگه تونستی کتاب ساختمان داده مقسمی رو یه نگاه بنداز چون من خودم خوشم اومده از این کتاب و فکر میکنم کتاب خوبیه
2- بله کاردانی وکارشناسی ارشدش متفاوته
موفق باشید

hoseng

کاربر بیش فعال
با سلام اول اینکه از دوستان میخوام که برای کنکور 92 در این تاپیک بحث کنن
و دوم اینکه من اکثر جزوات پارسه و جزوات لازم دیگه رو دارم هر کی خواست بگه کذوم جزوه رو می خواد تا در اختیارش بزارم

maryam.raz

عضو جدید
این تاپیک هم شده محل تبلیغ وگرنه خبری از دائطلبین ارشد نیست!

hoseng

کاربر بیش فعال
گزارش تخلف بده خب آره بابا نیست من اومدم گفتم جزوه های پارسه رو دارم که بزارم اگه کسی میخواد بازم کسی نیومد

maryam.raz

عضو جدید
گزارش تخلف بده خب آره بابا نیست من اومدم گفتم جزوه های پارسه رو دارم که بزارم اگه کسی میخواد بازم کسی نیومد
یعنی چه جوری بذارین؟
pdf هستن؟
من جزوه زبان تخصصی رو میخواستم که البته شنیدم خود پارسه این جزوه رو تک فروشی میده.

hoseng

کاربر بیش فعال
یعنی چه جوری بذارین؟
pdf هستن؟
من جزوه زبان تخصصی رو میخواستم که البته شنیدم خود پارسه این جزوه رو تک فروشی میده.
فایلی که شما میخواین حجمش نزدیک 120mb هستش و آپلود کردنش مشکله ولی بازم سعی میکنم بزارم

maryam.raz

عضو جدید
فایلی که شما میخواین حجمش نزدیک 120mb هستش و آپلود کردنش مشکله ولی بازم سعی میکنم بزارم
ممنون نیازی نیست این حجم زیاد رو آپلود کنید
میرم میگیرمش چون پی دی اف رو باز باید پرینت گرفت

salma_samin

عضو جدید
دوستان ارشد 92 کوشین؟؟
انگار امسال کسی ارشد نمیده!:redface:

سلام دوست عزیز
من شروع کردم به خوندن گرایش نرم افزار. ولی تو نوت برداری و خلاصه نویسی خیلی مشکل دارم نمی دونم چیکار کنم ؟ مثلا سیستم عامل که اکثرا نکته هست اگه بخام همه رو بنویسم خیلی وقت گیره !!!!!
بچه ها شما چیکار کرید برا نکته برداری ؟؟؟؟؟؟؟؟
منو راهنمایی منید
با تشکر

ali_ehterami

عضو جدید
سلام دوستای عزیز من رشته نرم افزار دانشگاه پیام نور میخونم و امسال می خواستم در کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنم
می خواستم بپرسم واسه خوندن، من کتابهای درسی دانشگاه پیام نور رو بخونم یا نه برم سراغ کتابهای دیگه .
اگه میشه منو راهنمایی کنید:w20:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا