راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

تو این باشگاه مکانی واسه اپلود عکس هست ؟:cool:

سلام :gol:

علاوه بر لینکی که دوستمون mostafa ghodrat عزیز زحمتشو کشید از تاپیک زیر هم میتونید کمک بگیرید :

[h=3]راهنمای درج عکس در پست ها[/h]

سلام.. ممنون میشم راهنماییم کنین.. اگه بخوام تایپیک جدید ایجاد کنیم آیا بایستی با مدیر تالار حتما مشورت کنیم؟ کلا برای نوشتن مطلب جدید یا تایپیک جدید باید چیکا کرد؟

سلام :gol:

این موضوع بیشتر بستگی به تالاری داره که میخواید اونجا تاپیک بزنید ؛ به عنوان مثال در تالارهای مهندسی ، برای بیشتر موضوعات تاپیک موجوده و نیازی به ارسال تاپیک جدید نیست !

در هر صورت میتونید قبل از فعالیت در هر تالار ، قوانین اون تالار رو مطالعه کنید و در صورت ابهام ، سوالاتتون رو با مدیر تالار مربوطه در میون بذارید :gol:

من کلی ازفایل ها ی مختلف روامتحان کردم بازم فایده نداشت .ممنون که جواب دادید دوست عزیز....

سقف آپلود در باشگاه برای هر کاربر 250 مگابایت هستش ؛ ببینید ظرفیت آپلودتون تکمیل نشده ؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
با یه مرورگر دیگه و اگر شد با یه سیستم دیگه تست کنید !

بامرورگر دیگر هم ارور داد فعلا دسترسی به سیستم دیگه ای ندارم فرض کنید با یه سیستمه دیگه هم نشد اونوقت مشکل از کجاست ویا اگه با سیستم دیگه شد در این صورت مشکل چیه....

آخرین ویرایش:

استیاگ

عضو جدید
درخواست تغییر ایمیل

درخواست تغییر ایمیل

با عرض سلام و خسته نباشی میخواهم ایمیلم رو تغییر بدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
من وقتی میخوام فایل آپلود کنم همش ارور میده دلیلش چیه؟ حجم فایل هم زیر10MB هستش ....
سلام/مشکلت با فایل ورده( word) یا همه ی پسوندها؟
تو تالار ما ورد محدویت داره زیاد قبول نمیکنه باید زیپش کنی/اگر نه با همشونه که مهندس افشین باید راهنمایی کنن.

• Like
واکنش ها: mpb

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام/مشکلت با فایل ورده( word) یا همه ی پسوندها؟
تو تالار ما ورد محدویت داره زیاد قبول نمیکنه باید زیپش کنی/اگر نه با همشونه که مهندس افشین باید راهنمایی کنن.
من کلا همه چی تبدیل به زیپ میکنم بعدا میفرستم....
ممنون که جواب دادین دوست عزیز...

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بامرورگر دیگر هم ارور داد فعلا دسترسی به سیستم دیگه ای ندارم فرض کنید با یه سیستمه دیگه هم نشد اونوقت مشکل از کجاست ویا اگه با سیستم دیگه شد در این صورت مشکل چیه....

شما مثل راهنمای این پست عمل می کنید و هیچ نوع فایلی رو نمی تونید آپ کنید ؟

• Like
واکنش ها: mpb

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین

من امروز 3 بار با 3 مرورگر، کروم، فایر فاکس و اینترنت اکسپلورر فایل هایی با پسوند پی دی اف و هم فشرده شده موفق نشدم آپلود کنم و هر 3 تا مرحله 99% پیش رفتند و حجم فایل 15 مگابایت بود .

با تشکر

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام خسته نباشین

من امروز 3 بار با 3 مرورگر، کروم، فایر فاکس و اینترنت اکسپلورر فایل هایی با پسوند پی دی اف و هم فشرده شده موفق نشدم آپلود کنم و هر 3 تا مرحله 99% پیش رفتند و حجم فایل 15 مگابایت بود .

با تشکر
دوست عزیز شما میتونید فایل تاسقف 10مگابایت روفقط آپلود کنید...

سلام

سلام

راستش تازه واردم بخاطر سوالای کنکورم اومدم.امسال زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شدم.چیزی ازین رشته نمیدونم.کسی میدونه؟بهم بگین....برای رشته پرستاری در دانشگاه ازاد چه رتبه ای باید اورد

hosseinassar

مدیر ارشد
لطفا تمام پیام های ارسالی وتاپیک های منوپاک کنین لططططططططططططفا.
:cry:

سلام من ازشمامیخوام تمام تاپیک ها وپیام هام پاک شه شماره همراه اونجاست ممنون میشم سریعترپاک کنین

سلام
پستی که شماره تون داخلش بود حذف شد

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستش تازه واردم بخاطر سوالای کنکورم اومدم.امسال زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شدم.چیزی ازین رشته نمیدونم.کسی میدونه؟بهم بگین....برای رشته پرستاری در دانشگاه ازاد چه رتبه ای باید اورد

سلام ؛ به باشگاه خوش اومدید :gol:

سوالاتتون رو میتونید در بخش های مربوطه مطرح کنید :

[h=2]تالار زیست شناسی[/h]

[h=2]تالار راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه[/h]

shamim43

عضو جدید
سلام

سلام

سلام من اصلا بلد نیستم از این سایت چطوری استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جان داداش ما تو پروفتم پیام دادیم هیچ اتفاقی نیفتاد من قبلا صفحه ام خصوصی بوده الان پیام هام رو عمومی کردم ولی همچنان خصوصیه این قضیه اش چیه؟ بابا مسئولین رسیدگی کنن.......:دی

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
افشین جان داداش ما تو پروفتم پیام دادیم هیچ اتفاقی نیفتاد من قبلا صفحه ام خصوصی بوده الان پیام هام رو عمومی کردم ولی همچنان خصوصیه این قضیه اش چیه؟ بابا مسئولین رسیدگی کنن.......:دی

وقتی میدونی پروفت بسته ست ، چرا اونجا می پرسی که نشه جوابتو داد ؟ :D

الان در کنترل پنلت از هر دو قسمت خصوصی سازی مشخصات و تنظیمات شخصی ، پیام هاتو عمومی کردی ؟

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
سلام
من در فولدر پیام های خصوصی ارسال شده ام چیزی ذخیره نمیشود. اصلا میشود که بشود؟! من تو تنظیمات چیزی پیدا نکردم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من در فولدر پیام های خصوصی ارسال شده ام چیزی ذخیره نمیشود. اصلا میشود که بشود؟! من تو تنظیمات چیزی پیدا نکردم.

سلام

بله میشه از قسمت کنترل پنل اعضا به تنظیمات شخصی برید بعد از اونجا تو قسمت پیام خصوصی Sent Private Messages رو پیدا کنید روبروش Save a copy of sent messages in my
Sent Items folder by default رو تیک بزنید

از این به بعد هر پیام خصوصی که بفرستید یه نسخش برای شما سیو میشه

f_azar1365

عضو جدید
میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم از باشگاه به طور کلی خارج بشم؟ میخوام کل PAGE من بسته بشه ..ممنون میشم دوست عزیز..

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم از باشگاه به طور کلی خارج بشم؟ میخوام کل PAGE من بسته بشه ..ممنون میشم دوست عزیز..

سلام

اگه منظورتون پاک شدن آیدی تون هست که این فقط در اختیار آدمین سایت هست و اگه صلاح بدونن پاک میکنن

موفق باشید

بالا