حل المسائل تحقیق در عملیات حمدی طه و مهرگان

behnamcp

کاربر فعال
سلام
1.آیا کتاب تحقیق در عملیات حمدی طه حل المسائل داره(غیر از کتاب طاهر لطفی) ؟چطور میشه تهیه اش کرد؟
2.آیا کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان حل المسائل داره(چون یه کتاب (که مولفش هم مهرگانه)وجود داره اما در این کتاب بجای حل تمرین ها به ارائه نکات کنکوری و حل تست پرداخته شده . ممنون

nedashiva

کاربر بیش فعال
سلام
1.آیا کتاب تحقیق در عملیات حمدی طه حل المسائل داره(غیر از کتاب طاهر لطفی) ؟چطور میشه تهیه اش کرد؟
2.آیا کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان حل المسائل داره(چون یه کتاب (که مولفش هم مهرگانه)وجود داره اما در این کتاب بجای حل تمرین ها به ارائه نکات کنکوری و حل تست پرداخته شده . ممنون

کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان حل المسایل داره

zohreh91

عضو جدید
سلام.من پاسخ بعضی از تمرینات این کتاب رو دارم.هر کسی دوس داره ادرس ایمیلشو بده واسش بفرستم

zohreh91

عضو جدید
پاسخ تمرینات کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان

پاسخ تمرینات کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان

سلام لطفا حل تمرينهاي پژوهش عمليات رو واسم ايميل كنيد ممنون
naji.1028@yahoo.com

میشه به ایمیل من بفرستین ؟ ممنون میشم :gol:
naeemvadkar@yahoo.com

سلام دوستان.اینم پاسخ فصل دوم کتاب پژوهش عملیاتی مهرگان:smile:مشاهده پیوست OR1Unit2Mehregan.pdf

li@66

عضو جدید
تمرینات پروهش عملیاتی پیشرفته مومنی هم هست ؟؟؟؟؟؟؟

امیر مزیکی

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
بنده مزیکی ، نویسنده حل المسائل کتاب پژوهش علملیاتی دکتر مهرگان هستم

بنده می خواستم بدانم شما با کدام مجوز حل المسائل بنده رو تو سایت خودتون قرار دادید؟؟؟
این حل المسائل فقط به صورت انحصاری متعلق به سایت انجمن علمی مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد و شما قانونا و اخلاقا نمی بایست تو سایت خودتون قرار می دادیدش.

با تشکر و امید پیروزی های فراوان

zohreh91

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
بنده مزیکی ، نویسنده حل المسائل کتاب پژوهش علملیاتی دکتر مهرگان هستم

بنده می خواستم بدانم شما با کدام مجوز حل المسائل بنده رو تو سایت خودتون قرار دادید؟؟؟
این حل المسائل فقط به صورت انحصاری متعلق به سایت انجمن علمی مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد و شما قانونا و اخلاقا نمی بایست تو سایت خودتون قرار می دادیدش.

با تشکر و امید پیروزی های فراوان

با سلام
جناب مزیکی خاطرم نیست که تو سایت نوشته باشید این مطلب انحصاری باشه.فکر نمیکنم استفاده از اون با قید منبع و مرجع مشکلی داشته باشه.در استفاده از اون مطلب به اسم شما و ادرس سایتتون اشاره شده .در صورتیکه که من تصورات اشتباهی دارم از مدیر محترم سایت و این تالار خواهش میکنم بنده رو توجیه کنند:smile::) سپاسگزارم

امیر مزیکی

عضو جدید
یکی از دلایل اصلی بنده که بقیه فصول حل المسائل رو تو اینترنت قرار نمی دم سایت هایی مثل سایت شما هستش
یادم نمیاد برای فصل چهارم که واترمارک نداره شما منبع ذکر کرده باشید
در کل شما فایل ها رو تو سرور سایت خودنون قرار دادید و به عنوتن رقیب سایت رصد دارید به دانشجویان سرویس می دید و از این حل المسائل برای بالا رفتن رتبه سایتتون استفاده می کنید.
شما برای هیچ کدوم از فایلها منبع ذکر نکردید و حتی اجازه هم از مدیر سایت رصد نگرفته اید.
در مجموع از سرقت علمی سایتتون تشکر می کنم آرزوی توفیقات روز افزاون تو سرقت علمی براتون دارم.

خخخخخخخ

saeed niki

عضو جدید
سلام.من پاسخ بعضی از تمرینات این کتاب رو دارم.هر کسی دوس داره ادرس ایمیلشو بده واسش بفرستم
سلام.تورو خدا اگه پیام منو زود دیدین یه زحمتی بکشین و واسم میل کنین جوابای فصل 10 مهرگان رو ممنون میشم
الان ساعت 9 صبحه و بنده ساعت 14 همین امروز امتحان دارم :smile:
ایمیل بنده: saeed.iesn72@yahoo.com

sarasanaz

عضو جدید
سلام
وقت بخیر
برای حل المسائل مهرگان به سایت دانشگاه علامه طباطبایی مراجعه کنید،حل سه فصل هست.

atefeh702

عضو جدید
دوستان من سوالی برام پیش اومده.

این چی دی اف حل تمرین کتاب حمدی طه چرا با تمرینات کتاب مغایرت داره؟!!!!!!!!!

من کتابشو جلد اول دارم. صورت سوال ها هیچ ربطی به تمرینات حل شده نداره!!!!!!!!!
کسی این مشکلو نداره ؟!!!!

من چی کار کنم الان؟!!! آیا کسی حل تمرینات واقعی حمدی طه رو داره ؟!!!!!

sanaz1382

عضو جدید
یه سوپر منی پیدا میشه حل المسائل فصل 10 درس تحقیق در عملیات نوشته دکتر مهرگان رو برام ایمیل کنه؟؟؟؟ یا حداقل حل المسائل فصل تحلیل شبکه حالا مال هر نویسنده ای که هس؟ keleopatrarad@yahoo.com

ئدز

عضو جدید
سلام کسی میتونه بگه تابع هدف و قید این مسئله چیه؟
شرکتی سه محصول a,b,c تولید می کند. انها می توانند تا 30 پوند از هر محصول را به قیمت های ذیل در هر پوند بفروشند.محصول a:10$ ,b:12$, c:20$ . شرکت ماده خام را به قیمت هر پوند 5 دلار خریداری میکند. هر پوند ماده خام را می توان برای تولید 1 پوند a یا 1 پوندb استفاده کرد.با صرف هزینه فرآیند 3 دلار برای هر پوند، محصول aرا می توان به 0.6 پوند محصول b و 0.4 پوند محصول c تبدیل کرد. با صرف هزینه فرآیند 2 دلار برای هر هر پوند، محصول b را می توان به 0.8پوند محصول c تبدیل کرد.مساله را بنحوی فرمول که کنید که که سود شرکت ماکزیمم شود.
و کسی میدونه این از چه کتابیه؟؟

ساناز 25

عضو جدید
سلام عزيزم..ممنون ميشم پاسخ فصل 4 تحقيق در عمليات مهرگان رو برام ايميل کنيد..فصل هاى 2،3،5 رو دارم..اگر 6،7،8،9 رو داشتى,ممنون ميشم بهم بدى..!!
Sanaz.hamedi@yahoo.com

بالا