وقتی خفت شدم،خفه شدم !!! شما خفت بشی،چه میکنی؟

hadise70

عضو جدید
یه بار از بانک اومدم بیرون دیدم یه موتوری پا به پای من میان ،تند راه میرفتم تند میومدن اروم میرفتم اروم میومدن (هر موقع پول بر میدارم از بانک میذارم جیب شلوارم کیفم خالیه)
ولی ترسیده بودم چون خیلی غول بودن چادرمو جمع کردم شروعیدم به دوییدن رسیدم به در خونه شروع کردم در زدن دادمیزدم بابا داداش بیان پسره دنبالمه اونام ترسیدن در رفتن یه چند دقه بعد تغییر مسیر دادم رفتم اخه اونجا خونمون نبود:biggrin:

sajjad_mke

عضو جدید
جون می دم ولی باج به بابام نمی دم
من بودم فوری دست بیقه می شدم مادر فلان فلان شده برای کی قمه می کشی

sadaf2012

عضو جدید
اامیدوارم برای هیچکس پیش نیاد، خیلی موقعیت بدیه، اما من اگر پیش اومد کیفمو دو دستی تقدیمش میکنم، بعد درحالی که دستمو دراز کردم کیفو بهش بدم ،میگم فقط لطفا مدارکمو بدین، بعدهمه رو ببرین ،اگر مسلح باشن مقاومتم نمکنم جونم که اضافی نیومده، پولو موبایل بازم پیدا میشه اگه ادمای فهمیده ای باشن مدارکو میدن بدردشون نمیخوره،گرفتن دوباره مدارک مصیبته،البته بیایم اصلا به این موقعیتها فکر نکنیم چون میگن به هرچی فکر کنی جذبش میکنی :D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا این تاپیک رو خوندم , هم ترسیدم هم آگاه شدم و از این به بعد سعی میکنم اقدامات پیشگیرانه ی زیر رو انجام بدم:

1- در صورت امکان از همراه داشتن وجه نقد خودداری کنم
2- وقتی قراره پیاده روی کنم یا جایی برم که معمولا نمیرم گوشی ارزون قیمتم رو با خودم ببرم
3- سریعا یک اسپری فلفل تهیه کنم

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بودم پنجه بوكس رو از جيب بيرون آورده و كي روي دست مباركش ميزدم تا قمه از دستش بيفته / اون وقت يك كشيده بهش ميزدم ، شلوراش رو از پاش در مياوردم ولش ميكردم لخت وسط خيابون

عجب حكايتي نوشتم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر با همچین چیزی روبه رو نشدم
اگه بشم احتمالا هر چی داشته باشمو میدم که دست از سرم برداره چون اکثره اینا چاقو دارن اگه بزنن درد داره اما اگه اسلحه داشته باشن و یه جایی مثه مغز نشونه بگیرن خب شاید مقاومت کنم:surprised:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا به حال همچین حادثه ای برام اتفاق نیفتاده . خدا رو شکر

ولی همیشه محض احتیاط یک چیزایی برای دفاع شخصی همراهم هست . اگر همچین اتفاقی برام بیفته بسته به موقعیت و شرایط یک کاری میکنم .

asghar rahmati

عضو جدید
گویند هرچه سنگ آید پیش پای لنگ آید.

یکی از شب های بهاری ساعت 22 ،اسی دست هایش را در جیب های شلوارش کرده بود و در تهران مشغول قدم زدن بود و کلا تو فاز قشنگی بود.........

من معمولا وقتی تنها قدم میزنم خیلی تو فاز معنویات میرم و این ماجرایی که تعریف میکنم اصلا شوخی نیست:
(باور کنین عین واقعیته )

برای خودم خوش بودم و آواز میخوندم، که یهویی یه موتوری از پشت بهم نزیک شد، گفت آقا خیابان شکوفه کجاست،گفتم نمیدونم، گفت هان،گفتم نمیدونم.

دوباره کله ام را مثل بُز انداختم پایین و با خودم ادامه دادم.

ناگهان یه موتوری دیگه از جلو پیچید و راهمو بست و سریع یک قمه گذاشت جلوی قفسه سینه ام.
منم کوپ کرده بودم و کامل خفه شدم. :cry:

گفت هرچی داری بده،موبایل،فلش،پول و......

منم تو کیف روی دوشم کلی چیز بود،مقاومت هم میکردم مثل خر کتک میخوردم، مجبور شدم خودم کیف پولم را پیشنهاد بدم،یارو استقبال کرد،کلا 15000 تومان بیشتر توش نبود،اما خوب گواهینامه و کارت دانشجویی و.... توش بود،طرف کیف رو گرفت پرید روی موتور و رفتند.........

شانس آوردم طرف توی کیف رو همون لحظه نگاه نکرد وگرنه وسط خیابون لختم میکردند.

خلاصه رفت و از نظرها دور شد و من ماندم تنها .........
.
.
.
.
.
اما سئوالات این تاپیک :

1- تا حالا دچار خفت گیری،زورگیری یا سرقت شدین؟

2- اگر جدای از بحث این نا امنی گسترده در کشور و مخصوصا شهر تهران بگذریم، شما اگر تو چنین موقعیتی قرار بگیرین که خفتتون کنن چه اقدامی میکنید؟

آقا ما مقاومت کردیم ولی به جاش یه چاقو خوردیم ... روی کتفمون ... نه زیر بار زور نمیریم ... راستش به خاطر همین ماجراها همیشه یه چاقو تو جیبم هست ...

چه دانشگاه چه هر جای دیگه ای ...حتی چند روز پیش رفته بودیم یکی از سازمانهای نظامی بازرسی که کردن چاقو رو که دیدن نزدیک بود چند ماه زندونی بخوریم ...

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم حرفم هیچ ربطی به موضوعه تاپیک نداره , من بیشتر از پلیس ها میترسم تا از دزد و زورگیر هروقت یه پلیس میبینم راهم رو کج میکنم !!!!
کسی هست که همچین حسی داشته باشه؟؟؟؟

*Essi*

اخراجی موقت
ولی همیشه محض احتیاط یک چیزایی برای دفاع شخصی همراهم هست . اگر همچین اتفاقی برام بیفته بسته به موقعیت و شرایط یک کاری میکنم .

چه چیزایی مثل، نانچیکو و پنجه بوکس و....؟
بهت نمیاد نینجا یا کماندو باشی. :cry:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم حرفم هیچ ربطی به موضوعه تاپیک نداره , من بیشتر از پلیس ها میترسم تا از دزد و زورگیر هروقت یه پلیس میبینم راهم رو کج میکنم !!!!

منم دقیقا حس شما رو دارم.

بین مار و افعی ترجیح میدم نیش مارو تجربه کنم تا چنگال های افعی رو

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزایی مثل، نانچیکو و پنجه بوکس و....؟
بهت نمیاد نینجا یا کماندو باشی. :cry:

نه به اون شدت و غلظت ولی خب یه چیزایی هست . مخصوصا تو ماشین
دقیقا چون نینجا و کماندو نیستم مجبورم برای اطمینان خاطر هم شده دست خالی نرم خیابون

asghar rahmati

عضو جدید
من بودم پنجه بوكس رو از جيب بيرون آورده و كي روي دست مباركش ميزدم تا قمه از دستش بيفته / اون وقت يك كشيده بهش ميزدم ، شلوراش رو از پاش در مياوردم ولش ميكردم لخت وسط خيابون

عجب حكايتي نوشتم

معلومه تا حالا پنجه بوکس نداشنی ...

*Essi*

اخراجی موقت
دوستان عزیز، لطفا سوار ماشین های مسافربر شخصی نشین هرچقدر هم دیرتون شده باشه.

متاسفانه رفیق منو همین چند وقت پیش، توی ماشین توی میدان انقلاب ساعت 13 ظهر، با گذاشتن چاقو زیر گردنش خفت کردن.

لپ تاپ و عینک و پول و هرچی داشته بردن و بنده خدا حتی چشمش هم ضعیف بوده و تو خیابان گیر افتاده !!!

فقط کافیه سمت چپ و راستتون بیان بشینند هیچ کاری نمیتنونین بکنین.......

Ramin-GT

عضو جدید
در مورد من و تقریبا اکثر دوستام پیش اومده

لیستش اینه:

1.لپ تاپ خودم
2.گوشی دوستم
3.هارددیسک یکی از دوستان
4.کیف پول یکی دیگه از دوستان

--------------

یعنی یارانه میدن دیگه الان :D

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

منم از این پلیسایی که موتور میگیرند یه زمان میترسیدم در حد بنز...اصلا دست و پامو گم میکردم...مخصوصا این سربازای عقده ای که چوب باتوم دستشون میگیرند و موتور میگیرند...

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

عجب حكايتي نوشتم
چی میگی داداش....
دعا کن که گیر اینا نیفتی چون واقعا هیچ کار خاصی نمیکنی جز تقدیم همه اموالت ....تازه اگه ادمای خوبی باشند فقط اموالت...

m_dabiri

عضو جدید
خدا بهت رحم کرده انشاالله برا هیچ کسی از این اتفاقا نیفته

m_dabiri

عضو جدید
خدا بهت رحم کرده انشاالله برا هیچ کسی از این اتفاقا نیفته

يه شب رفته بودم پارك داشتم بر ميگشتم خونه..حدود ساعت 9 شب بود .از شانس بد هم اون شب با موتور بودم.همين اينكه داشتم رانندگي ميكردم ديدم يه موتور آومد كنارم سمت چپ گفت (چيزي گفتي؟) گفتم (نه مگه بايد چيزي بگم؟) بعد از 3 ثانيه ديدم يه موتور ديگه سمت راستم آومد ديدم مشكوك ميزنن هم اينكه يه نگاه به جلوم انداختم ديدم يه موتور ديگه جلوم داره حركت ميكنه كه هي ترمز ميكنه يه خورده كه ترمز كردم موتور سمت چپم سرنشين عقبي كه قمه در آورد و زد روي دست چپم كه رگ دستم رو قطع كرد(هر موتور 2 سرنيشين داشت..كه جمعا 6 نفر بودن).اصلا متوجه نشده بودم.هيچ دردي نميكرد.بعدش موتور رو از دنده 4 انداختم تو 2 ميخواستم در برم اما فايده نداشت بعد ا فاصله 100 متر يكي از موتور ها پيراهنم رو از پشت گرفت انداختم رو زمين كه همين اينكه بلند شدم از روي زمين ديدم يكي از دزد ها سوار موتور شد .3 تا ديگه افتادن به جونم..كيف پول و گوشي موباليم رو بردن..اگر مقاومت ميكردم باور كنيد ميكشتنم...همين اينكه وسط خيابون بودم يه دفعه نگاه دستم كردم ديدم روي دستم كاملا باز شده..بد جوري خون ميومد..خيلي ترسيده بودم جلوي يه موتور رو گرفتم گفتمش ببرم بيمارستان ترسيد گذاشت رفت اما يه موتور ديگه آومد ديدم..گفت سوار شو رفتم بيمارستان زود بردنم اتاق عمل و بيهوشي..................

از شانس بد اون لحظه هيچ كسي داخل خيابون نبود

خدا بهت رحم کرده خدا نکنه برا کسی ازین اتفاقا بیافته

m_dabiri

عضو جدید
واسه خودم نه ولی تو دوران دبیرستان جلو مدرسه سر ظهر با 4 تا از بچه ها وایساده بودیم یکیشون عینک افتابی زده بود منتظر ماشین بودیم یه هو یه موتوری با دونفر سوارش اومد وایساد جلومون یکیشون پیاده شد اومد طرف اونی که عینک داشت من تا دیدم میخواستم از خیابون رد شم برم داخل مدرسه که نمیدونم یا یادم نمیاد چرا پشیون شدم و برگشتم پیش بچه ها خلاصه اومد طرف اونی که عینک داشت و گفت بچه کدوم محله ای و .... بعد گفت عینکتو بده اونم داد و به خوبی و خوشی سوار شد و رفت اما بازم میگم خدا نکنه برا کسی پیش بیاد ولی من اگه باشم اول فرار میکنم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نشدم خدا رو شکر
2تا فن تکواندو روش میرم و در میرم فوقش زخمی میشم
اماتن به خفت وخواری نمیدم که بخواد زور گیری کنه!

COLONI

عضو جدید
دوبار خفت شدم عين دوبارم انقدر كتك خوردم كه نگو يه بار ش با چاقو زدنم يه بار با چوب رو سرو صورتم عين دوبارم منم زدمشون البته اشتباه كردم بايد فرار ميكردم ;) اينجا حق هميشه با اونيه كه زورش بيشتره قانون مانون كشكه

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زمان کاردانیم بم دانشگاه میرفتم. اونجا از این اتفاقات زیاد میفته. یه روز من تازه رسیده بودم بم ساعت 2 عصر بود. خیالمم راحت بود روزه هیچ اتفاقی نمیفته تنها برم. امدم بپیچم تو کوچه خوابگاه یکی با چاقو امد جلوم. من این قد ترسیده بودم ساکم از دستم افتاد. این قد بهم نزدیک شده بود پیش خودم گفتم الان منو میکشه. از ترس جیغم نمیتونستم بزنم. باور کنین کیفمم گذاشته بودم رو ساکم ببره. ولی کاری بهم نداشته باشه. ولی اون همش میومد نزدیک تو این وضع بودم تا این که دوستم وارد خیابون شده بود از اونجا دیده بود منو آخه رنگ مانتو تابلو بود. آخه فاصله خیابون تا کوچه زیاد نبود. مثلا دویده بود بیاد با هم بریم خوابگاه نزدیک شد صدام کرد اون موقع متوجه شد شروع کرد به جیغ زدن. چند نفر از خونشون امدن بیرون. اونم ترسید رفت. ولی من این قد ترسیده بودم افتاده بودم رو زمین تا چند روز جرات نمیکردم برم بیرون. از اون روزم تا پایان درسم دیگه تنها جایی نرفتم.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا مقاومت بی فایدس مگه اینکه از جونش سیر شده باشه آدم !
البته شاید بتونه از خفت شدن جلوگیری کنه + زخم های زیاد روی بدن و احتمال ناقص شدن و شاید هم افقی شدن !
خفتگیرها دو دسته هستند اونایی که چاقو واسون خیلی سلاحه ! و اونایی که قمه واسشون خلال دندونه !
از دسته دوم خیلی بترسید چون چیزی ندارند که از دست بدن و کلا دیوونه تشریف دارن یهو دیدید زدن کله مبارک نقش بر زمین شد و شما هنوز سرپا هستید ! بعضی از این افراد به پلیس هم حمله میکنن ( کلا مغز تعطیل هست )
دسته اول تازه کار ها هستند که با اولین داد و فریاد فرار میکنن و ممکنه موقع فرار هم زمین بخوردن ! چون ناشی هستن و خیلی میترسن
ولی یک گروهی هستند که خدا کنه گیرشون نیوفتید ... خفتگیر هایی که حالت عادی ندارن ... یا مست یا ... اصلا هنگام خفت شدن فکر هیچ مقاومتی رو نکنید و کیف و ... رو از دور بهشون بدید و سعی کنید تا جای ممکن نزدیکشون هم نشید ...
چاقو گذاشتن تو جیب کار درستی نیست چون کسی که قمه دست میگیره رو نمیشه به چاقو . . . بزنی ! تازه بزنی هم میاد میگه تو خفتش کردی و هزار مکافات دیگه و . . . (اگر سابقه دار نباشه ! )
پنجه بوکس هم که توهمی بیش نیست ... تا بخوای پنجه بوکس رو در بیاری معلوم نیست چه بلایی سرت میاد ...

در کل بهترین راه پیشگیریه دختر ها بی پروا سوار تاکسی های شخصی نشن وسط به هیچ عنوان نشینن تو مسیر هایی که خیلی مشکوکه مثلا من یک بار داشتم میرفتم بازدید یک کارخونه تو شهریار تهران سعی کردم تو تاکسی های مشکوک نشینم وسط هم نشستم برای همین به سلامت رسیدم ... خفت شدن مثل بیماری پیشگیریش خیلی بهتر از درمانه ... شما کارهای پرخطر انجام ندید تو کوچه های خلوت نرید و تو تاکسی ها خلوت نشینید و همیشه حواستون به پشت سر و اطراف باشه (سخته ولی مجبوریم ) وقتی هم که خفت شدید بهتره نه داد بزنید نه مقاومت کنید ( اگر پسرید ) اگر دخترید جیغ رو تا ته زیاد کنید در موارد مشکوک چون در هر صورت آسیب جانی ممکنه برسه پس بهتره died fighting باشه :razz:
البته اگر به ضربات دست خودتون خیلی اطمینان دارید میتونید از اونها هم استفاده کنید مثلا نینجاتسو کار ها خیلی خوب نقاط حساس بدن رو میدونن با یک ضربه طرف می افته ( البته اگر جرات زدن داشته باشه و کپ نکنه !)
ولی بوکسور ها خوبه هم دیونه هستن هم زورشون زیاده یک مشت به هر جای طرف بزنن افتاده طرف ! :eek:
یکی از دوستای خودم که هم بوکسور و هم دیونه هست رو یکی اومده بود خفت کنه یه مشت زده بود تو سر مبارک طرف اینقدر محکم و سریع زده بود طرف رفته بود تو کما برای یک ماه !!! اگر سارق محترم سابقه نداشت چند ماهی باید آب گوارا نوش جان میکرد !
راستی کسانی که جسه کوچکتری دارن خیلی حواسشون جمع تر باشه چون کیس خوبی برای اکثر خفت گیر های محترم! هستند ...
یکی از بچه های دانشگاهمون که جسه کوچیکی داره رو خفت کردن پول نقد لپتاپ همه مدارک گوشی و ... رو ازش گرفتن ...! نکته جالب اینکه رفته بودن جلوی عابر بانک رمز عابر رو گرفته بودن 200 هزار تومن هم اونجوری خفتش کرده بودن :razz:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دم در دادسرا جلوي چشم مامورين نيرويي انتظامي يك ميليون تومن پول نقدم رو به زور ازم زدن ورفتن. جاتون خالي يه شوكر به دستم ويه گاز اشك آور تو چشم سه سوت كيمو ازم گرفتن وده برو .ما مورين هيچ عكس العملي نشان ندادن. دموشون گرم.