بر اساس داستان (واقعی) آرم پپسی روی ماه(ترول)

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کی دیشب آرم پپسی رو ماه دید؟!!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
خیلیییییییییی باحال بود
ولی انصافا دیشب ماه خیلیییییییییییی خگشل بود

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم این خالی رو کی بسته بود یه ملت سرکار گذاشت باهاش:D
خداروشکر که من یادم رفت ببینم:whistle:
اتفاقا چه بد که ندیدید......ماه خیلی قشنگ بود....حیف ماه به این خگشلی نبود ارم پپسی بیوفته روش

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عوض اينكه شب بيدار بمونيد ماه ببنيد صبح زودتر بيدار مي شديد گذر زهره رو مي ديديد:d
چرا من اصلا اينو نشنيده بودم؟!:whistle:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
پپسی روی ماه ، یک دروغ بزرگ !

از مدتی پیش ، خبر روش جدید تبلیغ پپسی ، روی خروجی سایت های غیر رسمی خودنمایی می کرد . متاسفانه چندی پیش ، انعکاس این خبر از درگاه یکی از خبرگزاری های رسمی در ایران ، بسیاری از ایرانی ها را دیشب روانه پشت بام ها کرد ، اما چیزی جز چهره چهره همیشگی و لک پیس دار ماه دیده نشد .
پپسی روی ماه ، یک دروغ بزرگ !
خدا را شکر نشد . نه فقط به خاطر پپسی بودنش و نه فقط به خاطر ...

خدا را شکر نشد . نه فقط به خاطر پپسی بودنش و نه فقط به خاطر صهیونیستی بودنش و نه فقط به خاطر Pay Each Penny to Save Israel بودنش . البته اینها هم خودش یک عالمه بحث و تحلیل دارد ، اما حرف من چیز دیگریست . دیشب من هم مدتی ماه را رصد کردم و با خودم فکر کردم که " اگر خدای ناکرده این اتفاق بیفتد ... " آری ! اگر این اتفاق می افتاد ، یقیناً بودند غول های تجاری بسیاری که برای تبلیغ ، ماه را پرده نمایش می کردند و آنوقت ، همین ماه را که هرشب مجانی می شد تماشا کرد ، می بایست مدت ها منتظر می ماندی تا یک شب شرکت ها و برند های گوناگون دست از سرش بردارند و تو بتوانی همان " چهره لک دار سابق " را ببینی . و این می شد برایت یک آرزو ! شاید بهانه ای بشود تا قدر نعمت هایی را که داریم بیشتر بدانیم .
و از بین این همه شرکت ، چرا پپسی ؟ اینجا دیگر از عهده ام خارج است . چرا که اطلاعات محدود است و در این زمینه باید صاحب نظران ، نظر بدهند . اما آیا این دروغ بزرگ ، به نفع این شرکت صهیونیستی نشد ؟ و آیا باعث نشد نام ننگین " pepsi " سر زبان ها بیفتد ؟ اگر لوگوی پپسی روی ماه نیفتاد ، اما نامش سر زبان ها افتاد !
اما :
در عجبم ! میلیون ها ( و شاید میلیارد ها ) سال ، خورشید نور تاباند روی ماه و روشنش کرد تا خدا را تبلیغ(*) کند ! اما کور بود چشم بشر و ندید . حالا یک شرکت می خواهد نور بتاباند روی ماه ، بشر همه چشم و پا می شوند و به نظاره می ایستند !

* توضیح اینکه تبلیغ از ریشه بلغ و به معنای «رساندن پیام »می باشد و در اینجا منظور این بود که خورشید ، مامور به رساندن پیام الهی به بشر است و مردم باید از این پدیده های الهی ، عبرت بگیرند .

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عوض اينكه شب بيدار بمونيد ماه ببنيد صبح زودتر بيدار مي شديد گذر زهره رو مي ديديد:d
چرا من اصلا اينو نشنيده بودم؟!:whistle:
اتفاقا گفتم یادم باشه اینو دیگه ببینم ولی والیبالو دیدم خوابم برد ندیدم.....اشکال نداره صد سال دیگه دوباره میاد رد میشه میبینم:D

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک هفته همش به خودم یادآوری میکردم یادم نره دقیقا اون شب یادم رفت و یک ساعت بعدش یادم افتاد!!!!!!!:biggrin:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اتفاقا گفتم یادم باشه اینو دیگه ببینم ولی والیبالو دیدم خوابم برد ندیدم.....اشکال نداره صد سال دیگه دوباره میاد رد میشه میبینم:D
از ساعت 5 شروع شد تا 9و خورده اي!
كدوم بازي بود باختيم؟:d

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز

حداقل دیدنه اینو از دست ندید
زمانو همه چیزشم مشخصه:دی

من...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارم پپسی روی ماه دیده میشد البته برای اونایی که تلسکوپ داشتن:redface: