نمايش نتايج 1 تا 5 از 5

تاپیک: عسل بدیعی ، بازیگر سینمای ایران درگذشت

عضو فعال آواتار SH.Aghighi
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2012/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض عسل بدیعی ، بازیگر سینمای ایران درگذشت

ایلنا: عسل بدیعی که به دلیل مسمویت دارویی در بیمارستان لقمان بستری شده بود؛ ساعاتی پیش درگذشت.

رضا داودنژاد در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این مطلب افزود: قرار است اعضائ بدن وی براساس خواسته این هنرمند، اهدا شود. رمان تشییع بدیعی همجنان مشخص نیست.

بدیعی از روز گذشته پس از مسمومیت دارویی در بخش i.c.u بیمارستان لقمان بستری و تحت نظارت تیم پزشكی قرار داشت.
    بدیعی نخستین بار با فیلم سینمایی "بودن یا نبودن" به كارگردانی کیانوش عیاری سینما ایران معرفی شد. دست‌های آلوده به كارگردانی سیروس الوند، شمعی در باد ساخته پوران درخشنده، پروانه‌ای در مه و... ازجمله فیلم‌های سینمایی هستند که وی در آن‌ها ایفای نقش كرده بود.

اخبار مرتبط :
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    گردآوری : [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

از پنجره روزگار به درخت عمر که مینگرم:خوشتر از یاد عزیزان ثمری نیست.

فکر خوب معمار و آفریننده است...

عضو فعال آواتار sahar29
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2012/1
    محل سكونت
    کویر

پيش فرض

خواهر عسل بدیعی اعلام کرد: مرگ مغزی عسل بدیعی شایعه است؛ جواب آزمایشات امروز مشخص می‌شود

سینما و تلویزیون > چهره‌ها- همشهری آنلاین:
    خواهر عسل بدیعی گفت: هنوز جواب آزمایشات خواهرم اعلام نشده و ایشان در کما است. نتیجه آزمایشات امروز اعلام می‌شود اما هنوز دکتر از مرگ مغزی عسل حرفی نزده است.
    غزل بدیعی در گفت و گو با سینماپرس گفت: شایعات بسیاری در رسانه ها منتشر شده که من همه را تکذیب می کنم. خواهرم بر اثر مسمومیت دارویی به کما رفته و امیدوارم به سطح هوشیاری بازگردد.
    وی با ابراز تاسف از احتمال بروز مرگ مغزی در خواهرش ادامه داد: اگر نتیجه آزمایشات نشان دهد عسل مرگ مغزی شده یکی از آرزوهای وی همواره این بود که اعضایش را اهدا کند اما دوست ندارم به هیچ وجه در این شرایط به این موضوع فکر کنم.
    در خبرهای مختلف صبح امروز اعلام شد که عسل بدیعی؛ بازیگر سینما مرگ مغزی شده است و خواهر این بازیگر قصد دارد متنی را در تکذیب این خبرها منتشر کند.
    همچنین مسئوول بخش آی سی یو بیمارستان لقمان مرگ عسل بدیعی را تکذیب کرد و گفت تنها مرگ مغزی وی تایید شده است.
    سینماپرس در این رابطه نوشت: طی تماس تلفنی خبرنگار ما با بخش آی سی یو بیمارستان لقمان مسوول این بخش مرگ عسل بدیعی را تکذیب کرد و گفت: پزشکان مرگ مغزی وی را تایید کرده اند.
    عسل بدیعی یازدهم فروردین ماه دچار مسمومیت دارویی شد و هم اکنون در کما به سر می برد.
    خواهر وی در گفت و گو با سینماپرس گفت: یکی از آرزوهای عسل همواره این بود که اعضایش را اهدا کند.
    گفتنی است تله فیلم «به سلامت بانو» به کارگردانی عباس رافعی امروز از شبکه نمایش پخش شد. در این فیلم عسل بدیعی نقش زنی را ایفا می کند که مدت زیادی از عمرش باقی نمانده است.

اخراجی موقت
    رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2011/3

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله sahar29 نمايش پست
    خواهر عسل بدیعی اعلام کرد: مرگ مغزی عسل بدیعی شایعه است؛ جواب آزمایشات امروز مشخص می‌شود

سینما و تلویزیون > چهره‌ها- همشهری آنلاین:
    خواهر عسل بدیعی گفت: هنوز جواب آزمایشات خواهرم اعلام نشده و ایشان در کما است. نتیجه آزمایشات امروز اعلام می‌شود اما هنوز دکتر از مرگ مغزی عسل حرفی نزده است.
    غزل بدیعی در گفت و گو با سینماپرس گفت: شایعات بسیاری در رسانه ها منتشر شده که من همه را تکذیب می کنم. خواهرم بر اثر مسمومیت دارویی به کما رفته و امیدوارم به سطح هوشیاری بازگردد.
    وی با ابراز تاسف از احتمال بروز مرگ مغزی در خواهرش ادامه داد: اگر نتیجه آزمایشات نشان دهد عسل مرگ مغزی شده یکی از آرزوهای وی همواره این بود که اعضایش را اهدا کند اما دوست ندارم به هیچ وجه در این شرایط به این موضوع فکر کنم.
    در خبرهای مختلف صبح امروز اعلام شد که عسل بدیعی؛ بازیگر سینما مرگ مغزی شده است و خواهر این بازیگر قصد دارد متنی را در تکذیب این خبرها منتشر کند.
    همچنین مسئوول بخش آی سی یو بیمارستان لقمان مرگ عسل بدیعی را تکذیب کرد و گفت تنها مرگ مغزی وی تایید شده است.
    سینماپرس در این رابطه نوشت: طی تماس تلفنی خبرنگار ما با بخش آی سی یو بیمارستان لقمان مسوول این بخش مرگ عسل بدیعی را تکذیب کرد و گفت: پزشکان مرگ مغزی وی را تایید کرده اند.
    عسل بدیعی یازدهم فروردین ماه دچار مسمومیت دارویی شد و هم اکنون در کما به سر می برد.
    خواهر وی در گفت و گو با سینماپرس گفت: یکی از آرزوهای عسل همواره این بود که اعضایش را اهدا کند.
    گفتنی است تله فیلم «به سلامت بانو» به کارگردانی عباس رافعی امروز از شبکه نمایش پخش شد. در این فیلم عسل بدیعی نقش زنی را ایفا می کند که مدت زیادی از عمرش باقی نمانده است.
    بابا شبکه یک برنامه سین مثل سریال تسلیت اعلام کرد به جامعه هنری ،از این ور خواهرش میگه امیدوارم به هوشیاری برگرده

عضو فعال آواتار sahar29
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2012/1
    محل سكونت
    کویر

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حامدیا نمايش پست
    بابا شبکه یک برنامه سین مثل سریال تسلیت اعلام کرد به جامعه هنری ،از این ور خواهرش میگه امیدوارم به هوشیاری برگرده
    خو اول تکذیب کرده بعدش فوت شده:|

عضو فعال آواتار SH.Aghighi
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2012/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خواهرش به خاطر وضعیت روحی که داشته نخواسته اول بگه....
    به هرحال خیلی سخته....
    خدا رحمتش کنه....
    من که خیلی تعجب کردم وبراش ناراحت شدم...
    خدا به خانوادش صبر بده......
    از پنجره روزگار به درخت عمر که مینگرم:خوشتر از یاد عزیزان ثمری نیست.

فکر خوب معمار و آفریننده است...

عبارت‌های مرتبط

دانلود مقاله کتاب آموزش

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيد پاسخ ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال كنيد
  • شما نمی‌توانيدنوشته‌های خود را ويرايش كنيد
  •