انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

3D.MAX

عضو جدید
سلام . من به انتقاد داشتم یه پیشنهاد . اول انتقادم رو میگم !
الان چند وقتی هست وقتی میخوام پست بفرستم میگه شما این نوشته رو چند دقیقه پیش ارسال کردین . ولی وقتی میرم نگاه میکم میبینم چیزی نیست . حتی بعد از ریفرش کردن صفحه ....
بعد که از اول ارسال میکنم یهو دوتا ارسال میکنه ! فکر کنم همه این مشکل من رو داشته باشن . چون بعضا توی تاپیک ها دیدم که اعضا پستشون رو چندبار ارسال کردن ...
لطفا این مشکل رو حل کنین !

و بعدی پیشنهاد هستش ...

اگه ممکنه سیستم tapatalk رو بر روی سایت نصب کنید تا به راحتی بشه با موبایل (GPRS) وارد سایت شد !
امروز نمی دونم چرا باشگاه اینجوری شده..منم این مشکل رو دارم.......

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام . من به انتقاد داشتم یه پیشنهاد . اول انتقادم رو میگم !
الان چند وقتی هست وقتی میخوام پست بفرستم میگه شما این نوشته رو چند دقیقه پیش ارسال کردین . ولی وقتی میرم نگاه میکم میبینم چیزی نیست . حتی بعد از ریفرش کردن صفحه ....
بعد که از اول ارسال میکنم یهو دوتا ارسال میکنه ! فکر کنم همه این مشکل من رو داشته باشن . چون بعضا توی تاپیک ها دیدم که اعضا پستشون رو چندبار ارسال کردن ...
لطفا این مشکل رو حل کنین !

و بعدی پیشنهاد هستش ...

اگه ممکنه سیستم tapatalk رو بر روی سایت نصب کنید تا به راحتی بشه با موبایل (GPRS) وارد سایت شد !

این مشکلو منم دارم
خیلی خسته کننده هستش که باید پستهای قبلی رو پاک کنی

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
اين روزا يه عده كاربر تازه وارد هر جور كه دلشون ميخاد تو باشگاه جولون ميدن....نظم و محيطه اينجا را به هم ريختن
و مديريت هم تنها كاري كه ميكنه در قباله اين ادما اخراجه....
كاربر مورد نظر هم(كه معلوم نيست چه عقده اي تو سرشه)...وقتي با اخراج مواجح ميشه فوري يه كاربري جديد ميسازه و مياد جلو...و بدتر از دفعه قبل برخورد ميكنه
مثلا
واقعا عذر ميخام از اين كه لينكه شخصه خاصي را اينجا ميذارم...اما به نظرم اين اقا شخصيتي ندارن كه من بخام اينجا با ابروشون بازي كنم
http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/543768-yasezeshte3
ايشون شماره گذاري كردن نامه كاربريشون را ....و وقتي اخراج ميشه يه عدد به اخر نام كابريش اضافه ميكنه و مياد دوباره

تو بيشتر تاپيكاي حساس...كه معمولا جهت گيريهاي سياسي هم دارن....به جز يه عده از دوستان فعال كه هميشه پست ميدن...دقت كرده باشين يه عده تازه وارد هم هستن كه تاپيك را به جهت هاي خاصي ميكشونن.....البته اينجور مواقع زيركانه عمل ميكنن تا از خطر اخراج در امان باشن

تو مدتي كه عضو باشگاه بودم جديدا كلمه مولتي يوزر تو باشگاه زياد ديده ميشه...و همه ما ميدونيم كه مولتي وجود داره....در حالي كه قبلنا اين جور برنامه ها نبود يا اگرم بود تا اين حد نبود

نظارت تنها كافي نيست...بايد راهكارها وسيستمهاي جديد هم از سوي مديريت اعمال بشه

به نظرتون بهتر نيست فكري به حاله كاربراي تازه وارد بشه؟؟؟؟؟

به نظره خوده من بايد تعداد پستايي كه ميدن محدودتر بشه...
كه اينم همه جوره و با سيستمهاي مختلف ميشه محدود كرد ...

lord mohsen

عضو جدید
سلام دوستان
چرا از نرم افزار های چت استفاده نمی کنید مثل ریدکال و اسکایپی ودر یک ساعت خاص اعضا وارد اون نرم افزار ها بشن و با هم رد باره مشکلات و سوالات خود گفتگو کنند و با هم تبادل لینک کنند
ببخشید من با این فعالیتم به اینجا اومدم.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوستان
چرا از نرم افزار های چت استفاده نمی کنید مثل ریدکال و اسکایپی ودر یک ساعت خاص اعضا وارد اون نرم افزار ها بشن و با هم رد باره مشکلات و سوالات خود گفتگو کنند و با هم تبادل لینک کنند
ببخشید من با این فعالیتم به اینجا اومدم.

سلام
امکان چت اینجا نیست و چنین چیزی راه اندازی نخواهد شد
دوستان عزیز هم در پست و تاپیک ها با هم در ارتباط هستند.

lord mohsen

عضو جدید
ببخشید می تونم دلیلش رو بدونم که چرا همچین چیزی راه اندازی نمیشه؟
من الان حدود 3 ماه هست یه درخواست دادم و فقط یه پاسخ داشته اونم یکی از دوستان بوده که با خودش صحبت کردم
و چیزی برام گذاشته
mohsensovize@yahoo.com

afsoon6282

مدیر تالار
ببخشید می تونم دلیلش رو بدونم که چرا همچین چیزی راه اندازی نمیشه؟
من الان حدود 3 ماه هست یه درخواست دادم و فقط یه پاسخ داشته اونم یکی از دوستان بوده که با خودش صحبت کردم
و چیزی برام گذاشته
mohsensovize@yahoo.com

تو این سایت امکان چنین چیزی نیست

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون بهتر که امکان چت نیست و گر نه مدیریت باید کارش میشد رسیدگی به شکایت های کاربران در مورد حرف های نامناسب رد و بدل شده در گفتگو ها.

puorya1368

اخراجی موقت
دوست عزیز سلام.
میتونی یه قابلیتی به سایت اضافه کنی که هر وقت خواستیم یه پیامو به همه دوستامون بدیم مجبور نباشیم دونه دونه بریم تو پروفایلشون.جوری باشه که یه بار بنویسیمش و ارسال به تمام دوستانو بزنیم.به نظرم اینکار 10 سالی هس که قدیمی شده:biggrin:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من یه پیشنهاد داشتم.
بنظر من یه قسمتی به آواتار هر کس با عنوان "الآن چجوری م" اضافه کنین تا هر کدوم از کاربرا بتونن حالت روحی شونو توو همون لحظه ثبت کنن.
اینجوری از خیلی از برخورد های بدی که تووی تاپیکا یا بحث های مختلف پیش میا هم جلوگیری میشه.
برای مثال اگه بقیه کاربرا بدونن فلان کاربر روی حالت"عصبانی" قرار داره رفتارشون باهاش فرق میکنه تا زمانی که"خونسرد" هست.
اکثر فروم ها این امکانو دارن.
حیفه که اینجا که بهتر از بقیه جاهاست از این نظر عقب تر از بقیه فروم ها باشه.;)
با تشکر.:gol:

ar.mohammad

عضو جدید
سلام.
من یه پیشنهاد داشتم.
بنظر من یه قسمتی به آواتار هر کس با عنوان "الآن چجوری م" اضافه کنین تا هر کدوم از کاربرا بتونن حالت روحی شونو توو همون لحظه ثبت کنن.
اینجوری از خیلی از برخورد های بدی که تووی تاپیکا یا بحث های مختلف پیش میا هم جلوگیری میشه.
برای مثال اگه بقیه کاربرا بدونن فلان کاربر روی حالت"عصبانی" قرار داره رفتارشون باهاش فرق میکنه تا زمانی که"خونسرد" هست.
;):gol:

• Like
واکنش ها: Mute

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز سلام.
میتونی یه قابلیتی به سایت اضافه کنی که هر وقت خواستیم یه پیامو به همه دوستامون بدیم مجبور نباشیم دونه دونه بریم تو پروفایلشون.جوری باشه که یه بار بنویسیمش و ارسال به تمام دوستانو بزنیم.به نظرم اینکار 10 سالی هس که قدیمی شده:biggrin:

اینطور که بساط اسپمرها هم محیا میشه

• Like
واکنش ها: Mute

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله puorya1368 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png دوست عزیز سلام.

اینطور که بساط اسپمرها هم محیا میشه

با سلام و تشکر بابت این پست عالی که تازه باهاش آشنا شدم ...
من با این امکان موافق هستم ... مدتی بود بهش فکر می کردم مثلا میشه طوری تنظیمش کرد که هر کس فقط واسه دوستای خودش ارسال کنه ....(مثلا با کسایی که خیلی وقته با هم دوست هستن) این طوری تازه واردها هم خراب کاری نمی کنن ...
نمی دونم یه جوری باشه که چنین چیزی هم بوجود بیاد خوبه ...
یا مثلا این رو واسه کاربرای فعال (مثلا مشخص کنید اونایی که بالای 500 تا پست دارند و فرضا امتیازشون بالای 1000 یا هرجور خودتون صلاح می دونید)
با تشکر

bahar jon jon

عضو جدید
با سلام و تشکر بابت این پست عالی که تازه باهاش آشنا شدم ...
من با این امکان موافق هستم ... مدتی بود بهش فکر می کردم مثلا میشه طوری تنظیمش کرد که هر کس فقط واسه دوستای خودش ارسال کنه ....(مثلا با کسایی که خیلی وقته با هم دوست هستن) این طوری تازه واردها هم خراب کاری نمی کنن ...
نمی دونم یه جوری باشه که چنین چیزی هم بوجود بیاد خوبه ...
یا مثلا این رو واسه کاربرای فعال (مثلا مشخص کنید اونایی که بالای 500 تا پست دارند و فرضا امتیازشون بالای 1000 یا هرجور خودتون صلاح می دونید)
با تشکر

سلام
منم موافقم اینطوری هم در وقت مدیریت بیشتری داریم هم میتونیم بهترین استفاده رو از زمانی که در محیط باشگاه هستیم ببریم
با تشکر

puorya1368

اخراجی موقت
لطفا نظر بدبد

لطفا نظر بدبد

من میگم بیان این فضلا که سایتو مدیریت میکنن یه قابلیتی بدن به سایتشون که یکی مثه منه زبون بسته که میخوام یه پیامو به همه رفیقام بدم
مجبور نباشم برم تو پروفایل دونه به دونشون.

جالب اینجاس حالا که از روی بدبختی این کار طاقت فرسارو(که 50 تا کارگر افغانیم نمیتونن انجام بدن)انجام میدیم,به 10 نفر که پیامه یه جور میدیم زرتی میگه اخطار!!!تبلیغاته غیر مجاز
بعضی از این جوونا رو دیدین تا یه لیسانس میگیرن میان تلپی سایت میزنن.تمبونشونو نمیتونن بکشن بالا میان سایت میزنن.
ولی پرسنل این سایت همشون دکترنااااااااا!!
دستشون درد نکنه
اگه موافقین امتیاز بدین

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم ولی فکر نکنم بشه.
چون دیده بودم توو فروم های دیگه هم همچین درخواستی شده بود ولی گفتن نمیشه.
فقط با پیام خصوصی میشه یه چیز رو همزمان به 5 نفر فرستاد در غیر اینصورت چاره ای نداریم.:)

naghmeh raha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم

هدف ما اطلاع رسانیه که تو تاپیکامون انجام میشه ولی به دلیل محدود بودن وقت نمی تونیم دونه دونه تو پروفایل ها بذاریم (در ضمن این کار اصلا با سرعت انجام نمیشه چون برای فرستادن پیام به نفر بعد باید چند ثانیه ای صبر کرد)

خیلی خوبه که به این نکته اشاره کردی:smile:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
واقعا ممنونم از اینکه اینقدر به این پیشنهاد اهمیت دادین . حداقل کوت میکردین میگفتین نمیشه که دلمون خوش باشه بدونیم این پیشنهاد رو به مدیر انتقال دادین .

یعنی واقعا ثبت نام کردن در سایت http://www.tapatalk.com/ و نصب و آپدیت یه پلاگین اینقدر سخته ؟!

الان دیگه مسخره ترین فروم ها هم سیستم tapatalk رو بر روی فرومشون نصب کردن !

بابت این همه احترام هم ممنونم !

lord mohsen

عضو جدید
همون بهتر که امکان چت نیست و گر نه مدیریت باید کارش میشد رسیدگی به شکایت های کاربران در مورد حرف های نامناسب رد و بدل شده در گفتگو ها.
وقتی اینجا واقعا یک باشگاه برای مهندسان باشه کسی بی احترامی نمیکنه
ماله مهندسان نیست که اینجوریه چت هم به هیچ عنوان بد نیست شما به چت به چشم بد نگاه میکنید
می شه خیلی راحت تو روم های مخصوص هر کس در رابطه ای که می خواد به اونجا بره که بچه ها هستند و با هم گفتگو کنند
البته همبن جوریش هم کسی نیست که به اینجا رسیدگی کنه و مدیریت کنه واویلا اگر چت باشه
پس نگین چت بده بگید مدیریت به درد نخوره

afsoon6282

مدیر تالار
دوستان عزیز اینجا یه سایت مهندسی و علمی هست
امکان حرف زدن و ارتباط تو پست ها و پروفایل ها موجود هست و دیگه هیچ نیازی به بودن سیستم چت نیست
برای چت کردن راه های دیگه هم هست میتونین از اونها استفاده کنین
به جای سیستم چت سعی میشه موارد دیگه و برنامه های دیگه گذاشته بشه تا کاربرد علمی برای دوستان عزیز داشته باشه
موفق باشین

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی اینجا واقعا یک باشگاه برای مهندسان باشه کسی بی احترامی نمیکنه
ماله مهندسان نیست که اینجوریه چت هم به هیچ عنوان بد نیست شما به چت به چشم بد نگاه میکنید
می شه خیلی راحت تو روم های مخصوص هر کس در رابطه ای که می خواد به اونجا بره که بچه ها هستند و با هم گفتگو کنند
البته همبن جوریش هم کسی نیست که به اینجا رسیدگی کنه و مدیریت کنه واویلا اگر چت باشه
پس نگین چت بده بگید مدیریت به درد نخوره

من به چت به چشم بد نگاه نمیکنم.ولی در این سایت به نسبت تعداد اعضا اونقدرا آدم پیگیر در مسائل علمی ندیدم.فراموش نکن این سایت 540 هزار عضو داره.مطمئن باش اگه امکان چت فراهم بشه همه چی از توش در میاد جز همون چیزای با ارزشی که شما به دنبالش هستید.شما اگه دنبال گفتگو های علمی هستید با توجه به رشتتون میتونید در سایت های خارجی مفیدی که وجود داره به نتایج خوبی برسید.پاینده باشی.:)

afsoon6282

مدیر تالار
سلام.
من یه پیشنهاد داشتم.

سلام
میدونم منظورتون چیه دیدم این امکانو
ولی بعید میدونم چون خیلی موارد واجب تر غیر فعال شده به دلیل مشکلاتی که برای سایت پیش میاد و سرعت کم میشه
حالا بازم عنوانش میکنم
ممنون

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشاهده کاربران در حال بازدید از یک تاپیک در زیر تاپیک، میتونه خیلی مفید باشه.

میشه فهمید سلیقه جمعی به کدام بخش هست و کنترلش کرد.

اسی جان اون حرفت در مورد داشتن هیات مدیره در تالار ها به نظرم طرح جالبیه و میتونه تا حد خیلی زیادی کار ساز باشه البته شما در مورد تالار مکانیک گفتین اما به نظر من در اکثر تالار های فنی مهندسی جواب میده برا همین لازم دونستم اینجا هم مطرحش کنم باشد که مورد استقبال قرار گیرد

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده کاربران در حال بازدید از یک تاپیک در زیر تاپیک، میتونه خیلی مفید باشه.

میشه فهمید سلیقه جمعی به کدام بخش هست و کنترلش کرد.

من چند سال پیش این موضوع را گفتم
ولی کسی توجهی نکرد

*Essi*

اخراجی موقت
آیا امکان راه اندازی آپلود سنتر برای آپلود عکس در باشگاه هست؟

من میخواستم یکسری تاپیک های آموزشی نرم افزار مکانیک شروع کنم که همه نیاز به عکس داره.

این ضمیمه کردن یا آپلودسنترهای دیگه بعد یه مدت خراب میشن، اگر اینکار بشه خیلی خوبه که لینک عکس رو توی تاپیک بذاریم.

*Essi*

اخراجی موقت
آقا این پیشنهادات من رو چرا جواب نمیدین پس، حداقل ردش کنین. :D

میخواستم بدونم در صورت برگزاری مسابقات علمی در سطح باشگاه، این باشگاه امکان اهدای جوایزی نظیر امتیاز رو میده؟

مثلا نفر اول 50 امتیاز، نفر دوم 30 و.....

بالا