ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

godman2010

عضو جدید
متشکرم . من پارسال جزوه شریعت پناهی رو از یکی از دوستان که کنکور داده بود ، کپی گرفتم ، جزوه واقعا خوبیه ، ولی یه ایرادی که داره ، ( شاید هم برای من اینجوری بود ) یه سری فرمول برای هر بخش داره که خیلی توضیحات کاملی براش ننوشته ، البته طبیعی هم هست ، چون جزوه کسی که سر کلاس شریعت پناهی بوده و قاعدتا همه مطالب رو توی جزوه نمی نویسه و فقط مطالب مهم و فرمول هایی که ممکنه فراموش بشه ، داخلش اومده و بعضی جاها برای من مجهول هستن . البته باز با همین وضعیت وقتی یک دور جزوه رو بخونی و سوالای کنکورای آخرش رو حل کنی ، تقریبا نصف تسلط رو پیدا می کنی ، من پارسال توی آزمون های پارسه ، فقط با همین جزوه و شرایطی که داشت ، اکثر اوقات 50- 60% سوالای طراحی رو جواب می دادم ولی حیف که سر کنکور وقت نشد ، حتی درست یه دور نگاشون کنم :(

درضمن من فعلا متاسفانه دسترسی به اسکنر ندارم اما اگر تونستم و شانسمون زد و اسکنر مفت و مجانی بهمون رسید :D ( چون تعداد صفحاتش بالا هست و بودجه دانشجویی ما هم نمیرسه 70-80 برگه رو اسکن کنیم ) ، حتما اسکن می کنم و برای دوستای گلم میزارم ، تا بتونیم همگی استفاده کنیم :)

آقا شما اسکن کن بعد بچه های اینجا که از جزوه استفاده میکنن نفری یه کارت شارژ واست میفرستن... نظر خووووبیه ها...........!!

dma

عضو جدید
خوب منم که از 91 کوچ کردم 92!!!!!!!!!!!! من از 15 تیراستارت میزنم.....در مورد طراحی اجزا من جزوه شریعت پناهی رو خوندم خوب بود!کتاب ماهان هم دیدیم عالی بود!برای دوستم ماهان رو گرفتم

force

عضو جدید
این تاپیک چرا هنوز مهم نشده!!:question:

از همین ابتدا هم دوستان گرایش خودشان را اطلاع بدند((مثلا کنکور سال پیش تازه بهمن ماه فهمیدم چه کسایی ساختی هستند و چه کسایی جامداتی))

این فایل هم فکر کنم اکثر دوستان دارند
بودجه بندی سوالات این چند سال هستش((منبع هم فکر کنم پارسه باشه:razz:))قبلا از همینجا گرفتم دست اون کسی هم که این جا گذاشته بود دردنکنه:gol:

پیوست ها

• arshad+بودجه.pdf
    292.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

godman2010

عضو جدید
این تاپیک چرا هنوز مهم نشده!!:question:

از همین ابتدا هم دوستان گرایش خودشان را اطلاع بدند((مثلا کنکور سال پیش تازه بهمن ماه فهمیدم چه کسایی ساختی هستند و چه کسایی جامداتی))

این فایل هم فکر کنم اکثر دوستان دارند
بودجه بندی سوالات این چند سال هستش((منبع هم فکر کنم پارسه باشه:razz:))قبلا از همینجا گرفتم دست اون کسی هم که این جا گذاشته بود دردنکنه:gol:

راس میگه چرا مهم نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

k1keyvan27

عضو جدید
ریاضی مهندسی معتقدی برا دو نفر از دوستان ارسال شد بازم خواستید بگین بفرستم.فقط یه سوال؟چطور میشه همینجا آپ لود کنم تا همه راحتتر دانلود کنن؟
سوال2-خوندن همین جزوه کفایت میکنه(منظورم اینه که این همی میگن معتقدی معتقدی ؛منظور همین جزوست؟:que:

k1keyvan27

عضو جدید
ریاضی 1و2 مسعد آقاسی رو گرفتم البته جلد اول هرکدوم جلد 2 فقط تسته .حجمشون بالاست.تو توضیحات کتاب نوشته اگه نصف کتاب که مربوط به درسنامه میشه و یه سری تست ؛ خونده شه کفایت میکنه کسایی که خوندن میتونن راهنمایی کنن؟درسته وقت هست اما میخوام بدونم همشو باید خوند؟ممنون میشم راهنماییم کنین

ferferfer

عضو جدید
ریاضی مهندسی معتقدی برا دو نفر از دوستان ارسال شد بازم خواستید بگین بفرستم.فقط یه سوال؟چطور میشه همینجا آپ لود کنم تا همه راحتتر دانلود کنن؟
سوال2-خوندن همین جزوه کفایت میکنه(منظورم اینه که این همی میگن معتقدی معتقدی ؛منظور همین جزوست؟:que:

Insert Image >> from computer>> uploader جواب سوال اول
سوال دوم : اصلا کفایت نمیکنه! مخصوصا سری و انتگرال فوریه و معادلات با مشتقات جزیی کلا ناقصه! جزوات معتقدی فقط واسه مروره!
کتاب کریمی رو حتما بخون!

asgar33

عضو جدید
افرین مهندسا یاد پارسال خودم افتادم که برا ارشد میخوندم عزمتونو جزم کنید برید جلو اصلا نگران سوالای که قراره تو ارشد بهشون جواب بدین نباشین چون لازمه قبولی فقط تلاش هست پس اکه تلاش کنین در هر صورت موفقیت مقصدتونه

k1keyvan27

عضو جدید
Insert Image >> from computer>> uploader جواب سوال اول
سوال دوم : اصلا کفایت نمیکنه! مخصوصا سری و انتگرال فوریه و معادلات با مشتقات جزیی کلا ناقصه! جزوات معتقدی فقط واسه مروره!
کتاب کریمی رو حتما بخون!
خیلی ممنون از راهنماییتون حتما مد نظر میگیرم

daneshju.m

عضو جدید
آقا شما اسکن کن بعد بچه های اینجا که از جزوه استفاده میکنن نفری یه کارت شارژ واست میفرستن... نظر خووووبیه ها...........!!

آقا ، من خط اعتباری ندارم ، قبض موبایل بفرستم ، مشکلی نیست واستون ؟!!! :biggrin:

راست میگه / اصلا برا هر کسی که کارت شارژ برات گرفت ایمیلش کن ، خوبه ها

کلا زیاد تو قید و بند پول و از این حرفا نیستم ، اگه کاری یا کمکی ازم بر بیاد ، انجام میدم ، من کلا خیلی آدم مذهبی نیستم ( به نظر من هر چیزی جای خودش باید باشه ، نباید به بهونه مذهب همه چی رو با هم قاطی کرد ) ولی به یه چیزایی اعتقاد دارم و یکی از اونا اینه که کار خیر و خداپسندانه ، این نیست که با جیب پر از پول بری به 150 تا فقیر غذا بدی ، بقیه هم تحسینت کنن ، کار خیر رو زمانی انجام میدی که یه چیزی یا علمی داشته باشی ، بدون هیچ چشم داشتی و اینکه بدونن کی هستی ، به بقیه برسونی و فقط فقط فقط به این دلیل که تو به وجود آمده ای که خیرت به بنده خدا برسه و بس .... واقعا هم نتیجش رو دیدم ، امیدوارم همه بچه های این تاپیک هم همین جوری باشن...;)

در ضمن خبر خوش : عکس ها گرفته شد ، کیفیتشون بد نیستن ، فقط ویرایش و جمع و جور کردنش مونده ، که اگه تا فردا شب تموم شد ، واستون میزارم ، اگر اگر جزوه رو دیدید و از نظر کیفیت به نظرتون مشکلی داشت ، بعدا روی اسکن کردنش بحث می کنیم :)

ariax77

کاربر فعال
بچه ها قضیه این طراحی اجزا دو جلدی راهیان ارشد چیه ؟ میگن کتاب خوبیه ، یک تک جلدی گویا قبلا داشته که داغونه ، اما این جدیده ، گویا کتاب خوبیه ، شما دیدین این کتاب رو ؟ راهیان بهتره یا جزوه شریعت پناهی ؟ اما تو سایت راهیان که رفتم ، این کتاب رو ندیدم !!!!

قديما يه دو جلدي مجموعه جامدات داشته كه مزخرف بوده انگار! ولي جديدش كه يه تك جلديه كه همه تعريفشو ميدن! از كي شنيدي اينو!؟

ariax77

کاربر فعال
جزوه طراحي "شريعت پناهي" و "گوهري"
جزوه سيالات صادقي
جزوه استاتيك و مقاومت نائي
جزوه رياضي مهندسي كريمي
جزوه معادلات معتقدي
جزوه رياضي 2 بهرامي (استاد دانشگاه صنعتي اصفهان)
هركي داره بذاره اينجا بچه ها استفاده كنن

جزوه ديناميك و ارتعاشات كنكوري اگه چيز بدرد بخوري هست معرفي كنين

من خودم يه جزوه ي تر و تميز ديناميك ماشين از استادمون گير بيارم ميذارم اينجا حتما (دكتر كوروش حيدري شيرازي) اكثر بچه هاي ما از اين جزوه استفاده مي كنن و در كنارش از بانك تست پوران بهره مي برن و همگي نتيجه ميگيرن البته

اين سري جزوه ها رو تو دانشگاه هاي تهران ميشه پيدا كرد؟ مثلا اگه به دوستام تو پلي تكنيك بگم ميتونن گير بيارن اين جزوه ها رو يا نه؟

Sa2011

عضو جدید
بچه ها بايستي براتون بگم ايول دمتون گرم جزوه هاي بسيار خوبي گذاشتيد واقعا ممنون برا من كه پيدا كردن اكثر جزوه ها مشكل بود ولي الان مشكلم داره حل ميشه

راستي همه از امروز واسه ارشد شروع كردند؟ آخه امروز 20 خرداد هست و قرارمون 20 خرداد بود بچه ها يادتون كه نرفته؟

godman2010

عضو جدید
بچه ها بايستي براتون بگم ايول دمتون گرم جزوه هاي بسيار خوبي گذاشتيد واقعا ممنون برا من كه پيدا كردن اكثر جزوه ها مشكل بود ولي الان مشكلم داره حل ميشه

راستي همه از امروز واسه ارشد شروع كردند؟ آخه امروز 20 خرداد هست و قرارمون 20 خرداد بود بچه ها يادتون كه نرفته؟

20 تیر

amin shahrokh

عضو جدید
بچه ها يه سوال كتابي مي خام كل تست هاي مكانيك ازاد و سراسري رو داشته باشه با حل تشريحي قوي كسي ميتونه راهنمايي كنه .;)

mojtaba_mbs

عضو جدید
به یه چیزایی اعتقاد دارم و یکی از اونا اینه که کار خیر و خداپسندانه ، این نیست که با جیب پر از پول بری به 150 تا فقیر غذا بدی ، بقیه هم تحسینت کنن ، کار خیر رو زمانی انجام میدی که یه چیزی یا علمی داشته باشی ، بدون هیچ چشم داشتی و اینکه بدونن کی هستی ، به بقیه برسونی و فقط فقط فقط به این دلیل که تو به وجود آمده ای که خیرت به بنده خدا برسه و بس .... واقعا هم نتیجش رو دیدم ، امیدوارم همه بچه های این تاپیک هم همین جوری باشن...;)

در ضمن خبر خوش : عکس ها گرفته شد ، کیفیتشون بد نیستن ، فقط ویرایش و جمع و جور کردنش مونده ، که اگه تا فردا شب تموم شد ، واستون میزارم ، اگر اگر جزوه رو دیدید و از نظر کیفیت به نظرتون مشکلی داشت ، بعدا روی اسکن کردنش بحث می کنیم :)

خانم یا آقای daneshju.m
ممنون بابت زحمتی که میکشی
امیدوارم که همیشه موفق باشی

در ضمن همه ما منتظر اون خبر خوش هسته ای :eek: :surprised: :eek: :surprised: هستیم

k1keyvan27

عضو جدید

یا علی گفتیم و درس آغاز شد;)

newuser

عضو جدید
بچه ها يه سوال كتابي مي خام كل تست هاي مكانيك ازاد و سراسري رو داشته باشه با حل تشريحي قوي كسي ميتونه راهنمايي كنه .;)

آقا تست های آزادو میخوای چی کار آدم نگاهشون میکنه حالت تهوع میگیره :biggrin:
دو تا کتاب هست که فقط تستهای کنکورهای سراسری سال های قبل رو داره یکی مال پوران پژوهش که فکر کنم 7 سال آخر رو داره و یکی ما مدرسان شریف که 10 سال آخر رو داره . من خودم مدرسان رو داشتم خوب نبود چون تو هر سالش چند تا سوال پیدا میشد که چرت و پرت جواب داده بود و کلی از وقتم صرف پیدا کردن ایرادهای کتاب شد ولی دوستام که بعضی هاشون پوران گرفته بودن میگفتن جواب هاش خوبه و مشکلی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا