شما به این زوج چه میگویید؟/تب زندگی با سگ‌های میلیونی

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
سگ داشته باشی‌ توی تهران الان پلیس میگیره ؟

من می‌خوام بیام ایران سگم هم می‌خوام بیارم...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سگ‌ها حیوانات جالبی‌ هستن, ولی‌ خوب جای بچه آدم رو نمی‌گیره میتونه میتونه آدم رو سرگم کنه
به شرطی که محیط لازم واسه نگهداریش باشه چون خرجش بسیار زیاده کما اینکه هر جا هم که بری نمیتونی تنهاش بذاری
واسه همین برای کشور هایی که محدودیت دارن مثل ایران سگ نگه داشتن کار خنده داری هست, در کشوری مثل کانادا این مساله فرق میکنه سگ‌ها حتا هتل دارن که در ازا ۳۰ دلار در روز در اونجا نگهداری میشن
و خیلی‌ چیزای دیگه ...
خوب , بهتر نبود از این مساله یه جور دیگه انتقاد میکردیم تا اینجوری ؟

الان منی‌ که سگ دارم به نظر شما باید یه آدم مریض روانی‌ که بچه نمی‌خوام و کثیف و... باشم که :)

یادتون رفته بچه که بودیم جوجه نگه می‌داشتیم با اون همه کثافت کاریش کلی‌ هم ذوق میکردیم :)
در صورتی‌ که بیماری از این جور حیوانات به انسان سرایت میکنه ولی‌ از سگ و گربه نه‌ ...

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دمت گرم...شما هم شديد طرفدار نظام سرمايه داري؟
خیر من به هیچ وجه طرفدار سرمایه داری یه سری افراد خاص نیستم سرمایه مال همه اقشار هستش
سلام .......همه حق دارن بر اساس اموخته های خود به خصوص دینی امر به معروف و نهی از منکر کنند
اون موارد هم ایراد داره .....وگرنه مرجع عالی قدر ایت الله مکارم به اون اشاره نمیکردند
نظر آیت‌الله‌ مکارم‌ درباره‌ حاشیه‌ تشییع‌ چاوز و جشن استقبال از بهار

سایر موارد هم اگر گناه نبود پرونده قضایی براشون تشکیل نمیشد
ببینید خانم بیان عقیده هیچ ایرادی نداره .......شما مخالف منی عقیدت رو مطرح میکنی ولی در عمل ازادی به معنای مطلق حرفی بی معناست

بنده بر طبق اموخته های دینی میگم .....بله اون خانم کار خودشو میکنه ........
یه حدیثی هست که میگه هرچی برای خود میپسندی برای دیگران بپسند!
نمیدونم والا .......یعنی ازدواج با سگ رو میپسندین که میگین مسئله بی اهمیته و خیلی راحت میگید ...هر کی دلش خواست هر کاری بکنه؟!
نمیدونم والا ......بنده مثل شما نیستم ......هرچی رو نمیپسندم برای هم میهنان خودم هم نمیسپندم .....غربیها که هر غلی خواستن بکنن .......ولی هرگز دوست ندارم ایران ما از این لحاظ لااقل مثل غرب بشه.....الآن تهران آمار طلاقش در کشور از همه جا بالاتره .دلیلش چیه؟
چه فرقی پیدا کرده در مسائل فرهنگی نسبت به سایر استانهاو ...

ای کاش به جای تقلید این منکرات ساعت کارکردن رو از غربیها و شرقی ها یاد میگرفتیم و اینکه چگونه بیشتر به فکر تولید هستن تا مصرف ........ای کاش
ولی بایستی انتقاد کرد که جلوی ترویج این اعمال گرفته بشه .........عادی سازی نشود .....مثل خیلی منکراتی که متاسفانه داره عادی جلوه داده میشود
اونی رو که قرمز کردم رو واقعا" بهش اعتقاد داری؟
خوب آموزه این افراد هم این بود و میخوان بهش عمل کنن و آزاد هستن شما این وسط چیکاره ای؟
چرا شما آزادی افکارتو بیان کنی ولی بقیه خیر چنین حقی ندارن؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر من به هیچ وجه طرفدار سرمایه داری یه سری افراد خاص نیستم سرمایه مال همه اقشار هستش

اونی رو که قرمز کردم رو واقعا" بهش اعتقاد داری؟
خوب آموزه این افراد هم این بود و میخوان بهش عمل کنن و آزاد هستن شما این وسط چیکاره ای؟
چرا شما آزادی افکارتو بیان کنی ولی بقیه خیر چنین حقی ندارن؟

آخه به منم گفته شد طرفدار نظام سرمايه داري؟:eek:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلاصه داری بد خطری میکنی برگشتن به ایران مثل مسافرت به کویر لوت میمونه رفتن با خودته ولی برگشتنت معلوم نیس;)

خوب چرا شما پس اینجایید؟اینجور که شعار میدید ، پاشید شما هم برید

موندن تو این خاک لیاقت میخواد دوست عزیز

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
كاش يه كم بهم احترام ميزاشتيم كاش............:(
و تنها چیزی که رعایت نمیشه احترامه
نمیدونم چرا نمیتونیم موقعی که بحث میکنیم به همدیگه احترام بذاریم حتی اگه طرف مقابل نظر مارو قبول نداشته باشه
چرا باید سعی کنیم با تخریب طرف مقابل حرف خودمونو به کرسی بنشونیم؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و تنها چیزی که رعایت نمیشه احترامه
نمیدونم چرا نمیتونیم موقعی که بحث میکنیم به همدیگه احترام بذاریم حتی اگه طرف مقابل نظر مارو قبول نداشته باشه
چرا باید سعی کنیم با تخریب طرف مقابل حرف خودمونو به کرسی بنشونیم؟

:w19::w20::thumbsup:

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چرا شما پس اینجایید؟اینجور که شعار میدید ، پاشید شما هم برید

موندن تو این خاک لیاقت میخواد دوست عزیز
یعنی‌ من لیاقت نداشتم ؟:cry:
کندن از سرزمین مادری و ترک وطن یکی‌ از سخت‌ترین چیز‌های توی دنیاست
منظور از مهاجرت رو شما میدونی یعنی‌ چی‌ ؟
بماند ...

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلید رفتن زده شده شما باشید با عاغا

پس خدا رو صد هزار مرتبه شکر.....واقعا خبر خوشحال کننده ایی بود به ملت ایران
یعنی‌ من لیاقت نداشتم ؟:cry:
کندن از سرزمین مادری و ترک وطن یکی‌ از سخت‌ترین چیز‌های توی دنیاست
منظور از مهاجرت رو شما میدونی یعنی‌ چی‌ ؟
بماند ...
من کلا منظورم با شخص شما نبود دوست عزیز..بنده که خبر ندارم شما به چه دلیل مهاجرت کردید:gol:

من که گفتم موندن تو این خاک لیاقت میخواد منظورم این نبود که هر کسی رفت لیاقت نداره..منظورم با کسایی دیگه ایی بود که شعار میدن بی خودی

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .......همه حق دارن بر اساس اموخته های خود به خصوص دینی امر به معروف و نهی از منکر کنند
اون موارد هم ایراد داره .....وگرنه مرجع عالی قدر ایت الله مکارم به اون اشاره نمیکردند
نظر آیت‌الله‌ مکارم‌ درباره‌ حاشیه‌ تشییع‌ چاوز و جشن استقبال از بهار

سایر موارد هم اگر گناه نبود پرونده قضایی براشون تشکیل نمیشد
ببینید خانم بیان عقیده هیچ ایرادی نداره .......شما مخالف منی عقیدت رو مطرح میکنی ولی در عمل ازادی به معنای مطلق حرفی بی معناست
سلام محمد آقا منظور من و امثال من از آزادی این نیست که هر خطایی که میتونه انجام بده بعد بزاره به حساب آزادی
ولی بعضی مسائل شخصی هستن و تا وقتی که به کسی آسیب نرسونه و باعث صلب آسایش و تجاوز به حریم شخصی دیگران نشه
فرد آزاده که هر کاری دلش میخواد انجام بده
ولی اینجا اینقدر به خودشون اجازه میدن که در شخصی ترین مواردم آدمو قضاوت کنن و همین نکته های ریزه که همه مردمو کلافه کرده و باعث دوری مردم از اصل دین و حکومت شده

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتن سگ های پاکوتاه مختص شمال تهران نیست و حتی مثلا در شهر خودم که در شمال ایران هست خیلی ها سگ پاکوتاه دارند و حتی بعضی از خانواده هایشون سنتی هستند.
خیلی هاشون هم جز قشر فقیر و حتی کارگر ساختمون هم هستند .
این خرج های میلیونی همگی نیست و ما هم خودمون سگ داریم و هر چی خودمون میخوریم با سگمون share میکنیم .
این کسانی که 1 میلیون خرج سگ پاکوتاه میکنند اینقدر زیاد نیستند که به حساب بیان.
تو یکی از پاساژ های ولنجک شخصا روسری قیمت کردم بالای 30 میلیون
اگر این قشر 1 میلیون خرج سگش نکنه تعجب داره.
نگهداری یک سگ به طور طبیعی خرج زیادی نداره وگرنه قشر فقیر جامعه نمیتونستند از پسش بر بیان

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتن سگ های پاکوتاه مختص شمال تهران نیست و حتی مثلا در شهر خودم که در شمال ایران هست خیلی ها سگ پاکوتاه دارند و حتی بعضی از خانواده هایشون سنتی هستند.
خیلی هاشون هم جز قشر فقیر و حتی کارگر ساختمون هم هستند .
این خرج های میلیونی همگی نیست و ما هم خودمون سگ داریم و هر چی خودمون میخوریم با سگمون share میکنیم .
این کسانی که 1 میلیون خرج سگ پاکوتاه میکنند اینقدر زیاد نیستند که به حساب بیان.
تو یکی از پاساژ های ولنجک شخصا روسری قیمت کردم بالای 30 میلیون
اگر این قشر 1 میلیون خرج سگش نکنه تعجب داره.
نگهداری یک سگ به طور طبیعی خرج زیادی نداره وگرنه قشر فقیر جامعه نمیتونستند از پسش بر بیان
شما بالاخره شمال تهران هستین یا شمال ایران؟.......

از نظرات موافق و مخالف دوستان ممنونم و همچنین اظهار لطفی! که برخی دوستان داشتن و خب احترام ما رو نگه داشتن! ........انشالله بعد عید اگر عمری باقی بود پاسخ خواهم داد .....عیدتون هم پیاپیش مبارک باشد

"نور"

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی من زیادیششششششششون بشم اینقدر تنهایشان میکنم ک.........

باور کن میخوایی برو ازشون بپرس

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
هی وااای چجوری میتونن بهشون دس بزنن:confused:

اینکه چیزی نیست .
من دیدم که توی ظرفشویی هم اینارو میشورن.
یه چیزای دیگه هم شنیدم که زیاد خوشایند نیست.

چقدر بعضیا....

غرب زدگی هم حدی داره والا!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
زوج جوان که واقعا نمیدونم چطور به همچین تفکری رسیدین .......یعنی واقعا ارزش نوزاد رو در حد یک توله سگ میدونید؟ چرا به خدا بی احترامی میکنید؟

جنابعالی به چه حقی به بنده ی خدا بی احترامی میکنید؟ اون سگم بنده ی خداست.
یارو توی خونش سگ نگهداری میکنه. دوست داره جای بچش سگ داشته باشه. آخه به منو شما چه؟
مگه جای شما رو تنگ کرده؟
شما بچه دوست داری خوب برو بچه دار شو.
نه امنیت ملی رو خدشه دار کرده و نه توهینی به سران مملکت کرده.
یادمه یه زمانی یه داستانی میگفنم برامون در مورد سگ اصحاب کهف!
حاجی جون. همین سگی که دم از نجاستش میزنید از خیلی از آدمای دورو وریمون تمیز ترو (آدم!) تره.
چون جنابعالی سگ دوست نداری باید بیای به شخصیت اونایی که جیوون خونگی دارن توهین کنی؟
برو مرد حسابی, برو پی نون باش که خربزه آبه.
مشکلای زندگی امروزه تو با یه سگ زبون بسته حل میشه؟
مملکت تموم کاراش درسته فقط مونده سگ نیووردن توی خیابوناش؟
یارو دوس داره 1 میلیون پولشو خرج سگش کنه.اصلا" میخواد پولشو بریزه توی جوب. آخه به منو شما چه؟
سگم مثل اسبو گاو و گوسفند.....

خیلی جلوی خودمو گرفتم که پست ندم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
یکی برای ماهی 300،400 هزارتومن روزی14 ساعت کار میکنه
یکی بیشتر از این خرج سگ و گربش میکنه
از اول گفتن هر جا ثروتی انباشته شده بود بدونین که حق کسیو خوردن
البته فقط اینارو نمیگم
یه نفرم 4 میلیون میده کفش میخره ،با اون 4 میلیون میشه 4 تا زندانی دیه رو که غیر عمدی بوده ازاد کرد
انسانیت ها هر روز داره کمتر و کمتر میشه و کسی به فکر کس دیگه نیست

برادر من. شما میلیونر شدید به زندونیا کمک کنید. آخه چیکاره مردم دارید؟
هرکی میلیاردره حق خوری کرده؟
خوب یارو جون کنده پول در آورده داره میده 4 میلیون کفش. آخه به ماها چه؟ چرا گناه مردمو میشوری برادر من؟
انسانیت اینه که آدم بدون دلیل یکیو گناهکار نکنه.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادتون رفته بچه که بودیم جوجه نگه می‌داشتیم با اون همه کثافت کاریش کلی‌ هم ذوق میکردیم :)
در صورتی‌ که بیماری از این جور حیوانات به انسان سرایت میکنه ولی‌ از سگ و گربه نه‌ ...

ولی من تا الان فکر می‌کردم سگ یکی از حیواناتیه که به شدت ناقل بیماری هست

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جايگاه انسان بالاتره يا حيوان؟ اگر مسلمان هستيد اسلام گفته سگ عين نجاست است و در آن حرفي نيست و اگر تخصصي و علمي وارد شويم دوستان در بالا توضيحات لازم را داده اند... اما اين كه سگ حيوان باوفايي هست در آن شكي نيست. ولي يك چيزهايي در جامعه ي ما عرف نيست پس بهتر است براي حفظ حقوق شهروندي و انساني دوستان گرامي آنها را رعايت كنند.

نه موافق ، نه مخالف ، حقوق شهروندی رو باید در نظر بگیرید.این تمام مسئله هستش

در ضمن بنده خوشم نمیاد در اینجور تاپیک ها شرکت کنم و سعی میکنم دیگه پست ندم:gol:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر من. شما میلیونر شدید به زندونیا کمک کنید. آخه چیکاره مردم دارید؟
هرکی میلیاردره حق خوری کرده؟
خوب یارو جون کنده پول در آورده داره میده 4 میلیون کفش. آخه به ماها چه؟ چرا گناه مردمو میشوری برادر من؟
انسانیت اینه که آدم بدون دلیل یکیو گناهکار نکنه.
باشه باشه جون کنده شده میلیاردر .بقیه دارن فقط میخورن میخوابن
اونی که شده میلیاردر از هوا نیومده
از خاکی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
از آبی استفاده کرده که حق همه مرد کشوره
از برقی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
احتمالا از وامی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
اگر،اگر با عدالت و انصاف از اینا مالیت میگرفتن یا حق کسیو که براشون داره کار میکنه رو با انصاف میدادن فکر نکنم دیگه اینقدر براشون میموند که اینطوری خرج کنن
از قدیم هم گفتن هر جا دیدین کاخ هایی مجلل ساخته شده بدونین حق یک عده ای این وسط خورده شده

bayan.

عضو جدید
باشه باشه جون کنده شده میلیاردر .بقیه دارن فقط میخورن میخوابن
اونی که شده میلیاردر از هوا نیومده
از خاکی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
از آبی استفاده کرده که حق همه مرد کشوره
از برقی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
احتمالا از وامی استفاده کرده که حق همه مردم کشوره
اگر،اگر با عدالت و انصاف از اینا مالیت میگرفتن یا حق کسیو که براشون داره کار میکنه رو با انصاف میدادن فکر نکنم دیگه اینقدر براشون میموند که اینطوری خرج کنن
از قدیم هم گفتن هر جا دیدین کاخ هایی مجلل ساخته شده بدونین حق یک عده ای این وسط خورده شده
کاملا" با حرفاتون مخالفم