پیشنهاد مالی و یه کسب درآمد خوب!

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام
من یه پیشنهاد توپ دارم واسه اینکه یه پولی با رفقا به جیب بزنبم. من برنامه نویسی توپ با VB.net بلدم و پیشنهادم اینه که بطور شراکتی شما خرید برنامه ای رو واسه نقشه برداری به کارفرماتون پیشنهاد و من وقت میذارم و اون برنامه رو مینویسم و بعد تو فروش اون برنامه به کارفرماتون با هم شریکیم مثلا 30 من 70 شما!! قیمتهای من خیلی مناسبه و حداقل واسه هر برنامه باید برام 50 تومن بندازه.

یکی از نرم افزارهایی که پیشنهاد می دم برنامه برداشت ستون و تحلیل
ناشاقولی- فرار از آکس- و پیچشه و ارائه گزارش و برگه تحویل ستون هستش و دستور چگونگی نصب ستون پارت بعدی جهت اصلاح مغایرت هاست! یه چیزه توپ که لنگه نداره.

یعنی میاین ففط ستون رو برداشت می کنین و این برنامه به شما می گه ستون اوکی هست یا نه و خطا ها رو تو پارت بعدی چگونه اصلاح کنین! قیمت 1500000 و 50-50 مال خودتون!

مجتبی اس

عضو جدید
مهندس جان پیشنهادت تو کارگاهها زیاد کاربرد نداره مثلا همین نا شاقولی در رابطه با مثلا سیلوهای بچینگ فکر کن جرثقیل 80 تن با کلی کارگر وایسادن همه منتظرن با دوربین شاقولش کنی دیگه وقتی واسه رفتن تو دفتر دراوردن خطاها نیست پیشنهادت خوبه ولی فکر کنم تو شرکتهای طراحی سازگارتر باشه

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
فرقی نداره شما بگین چه پروگرامی بهتره
کشف منبع مالی با شما!
ایجاد نیاز کاذب و مخزنی با شما!
برنامه با من
گرفتن پول با شما!

rasoul2023

عضو جدید
احسان نمیخوام امیدتو ناامید کنما اما بی خیال شی بهتره اگه پول میخوای بزن تو کار سرکیسه کردن قشر دربه در دانشجو ( شوخی:D ) پروژه های برنامه نویسیشونا انجام بده ( تجربه 8 ساله ) خواستی بیا تا یه برنامه بریزیم با هم بشینیم یه چندتا برنامه اساسی بنویسیم . تا حالا با اینکه برنامه ترازیابیم کامل نیست چند تا تماس داشتم که آقا اینا بفروش اینا + برنامه پیمایش که یه 5 الی 6 تاشا دونه ای 40 50 فروختم کلا حال میکنم با برنامه نویسی .

بالا