من يك پسر زشتم.روم نمي شه برم خواستگاري.!؟(چرا بچه هاي قديمي تازه واردها را تحويل نمي گيرند؟)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کوروش ش

عضو جدید
مرد که نباید خوشگل باشه.
مرد باید قوی و قابل تکیه باشه تا زن بهش اعتماد کته.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی

به افکارت عادت نکن

تصویر متحرک! کمی صبر کنید...

در این شکل شما سه تصویر میبینید. تصویر وسط مشکی و تصاویر چپ و راست رنگی . تصویر راست از راست به چپ میچرخد و تصویر چپ از چپ به راست نکته جالب این است که اگر تصویر مشکی وسط را همزمان با یکی از تصاویر چپ یا راست نگاه کنید با
همان تصویر و به همان جهت میچرخد

اشتباه نکنید این خطای دید نیست خطای مغز است

همان مغزی که باورهای ما را میسازد باورهایی که دودستی به آنها چسبیده ایم

گاهی باورهای ذهنی ما چیزی بیشتر از عادت های فکری مان نیست

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چه جوري به كسي نشون بدم مي تونم اون تكيه گاه مطمئن و صبور باشم؟
من نمي تونم شخص مناسبي بيابم.اين هم يكي ديگه از مشكلاتم است.مخصوصا حالا كه ديگه فارغ التحصيل شدم.

گمونم باید کم کم با یکی دوست شی . به هر حال شروع کن. با تردید به جایی نمیرسی . هر روز که بگذره برات سخت تر میشه .

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آخه انتخاب ظاهرم كه دست خودم نبوده است.پس چرا بايد به خاطر اون تنبيه بشم؟؟؟
من پسرایی رو میشناسم که اصلا قیافه و تحصیلات و کلاً هیچی ندارن ولی تو زندگی و مخصوصا ازدواج خیلی موفق بودن .. اونم بخاطر اینه که خودشونو دسته کم نگرفتن مثل شما یه گوشه یی کز کنن اومدن تو اجتماع ..
به نظر من شما باید یه کم زرنگ باشین ...منظورم تو رفتار و حرف زدنه ..
شما که ظاهر رو نداری باید یه نقطه قوت دیگه پیدا کنی رو اون تمرکز کنی ..منتظر نباش کسی بیاد در خونتون شما باید طوری رفتار کنی و حرف بزنی که بقیه شما رو بشناسن و بتونن ظاهرتونو نادیده بگیرن وقتی با هیچکس حرفی نمیزنید خوب معلومه کسی هم طرف شما نمیاد..
الان یه جور ترس تو دلتون هست فکر میکنید اگه با یه دختر حرف بزنید کم محلی میکنه یا اصلا جوابتونو نمیده اولین کاری که باید بکنین اینه که به این ترس غلبه کنین..

آخرین ویرایش:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي بابا اينكه غصه نداره در مورد موهات ميتوني بري مو بكاري.
ولي از خودت خيلي نگفتي اينكه اخلاقت چه جورياست؟
به نظر من تو ازدواج مهمترين چيز ايمان و اخلاقه.خيلي ها رو ديدم كه خيلي زشتن ولي چون اخلاق خوبي دارن قيافه شون به چشم نمياد.
در مورد ازدواجت هم اگه بيشتر از خودت بگي شايد بتونم يه آستيني برات بالا بزنم.
قول نميدم ها فردا بياي بگي قول دادي.

arghavantree

عضو جدید
این حرفها چیه.
این را میدونی که برای خیلی از دخترها قیافه ملاک نیست و مهم شخصیت و پاک بودن مرده.
من یک دوستی داشتم که میگفت مرد باید زشت باشه با اینکه خیلی هم خوشگل بود و الانم شوهرش اصلا قشنگ نیست ولی خیلی دوستش داره.به نظر من شما هم روی ویژگیهای خوب خودت تمرکز کن.و مطمین باش تا خودت را باور نکنی هیچ انسان دیگری باورت نمیکنه...................

root

عضو جدید
کوشی پس؟؟؟ تو این یکی دو روزه خواستگاری نرفتی؟؟؟ اطلاع بدی ها...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ممنون.حرفاتون باعث شد كمي اعتماد به نفس پيدا كنم و به خودم اميدوار بشم.
گمونم باید کم کم با یکی دوست شی . به هر حال شروع کن. با تردید به جایی نمیرسی . هر روز که بگذره برات سخت تر میشه .
همين حالا هم خيلي سخت شده.با توجه به اينكه من الان دانشجو نيستم از كجا بايد شروع كنم؟؟؟

کوشی پس؟؟؟ تو این یکی دو روزه خواستگاری نرفتی؟؟؟ اطلاع بدی ها...
نه خواستگاري كه نه.اما يك موردي را زير سر دارم.مي توني راهنمايي كني؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...(خانم-ها-اگر-شما-بوديد-چگونه-برخورد-مي-كرديد؟)

eng_beshak

عضو جدید
همه شما شعار مي ديد.
از خانوما داوطلب مي خوايم
زود خودشو معرفي كنه:cool:

saman89

عضو جدید
دوست عزيز ازآنچه هستی راضی باشی.چون هيچ كاري نمي توني بكني.اما يك مقاله برايت مي گذارم.بخوني خوبه
بدن وسیله زندگی است نه جوهرآن. آن قدر که ما انسانها با ظاهر جسمی خود مشخص می شویم یک درخت با تنه اش مشخص نمی شود. تجربیات ما باید مثل درخت به ما شکل بدهد ولی این کار را نمی کند.فقط جوهره وجودمان است که با شرایط محیط از بین نمی رود، شکسته نمی شود و یا درمعرض دید وبررسی دیگران قرار نمی گیرد. وجود داشتن پر معنا و پر مفهوم است.من وجود دارم، من هستم، من این جا هستم، من در حال شدن هست، تنها من هستم که زندگی را می سازم و.هر کدام از ما انسانها در این دنیا ماموریتی خاص داریم. باکمک به دیگران ومهرورزی به آنان باعث تکامل روحمان می شویم. رسالت اصلی ما در این دنیا بیدار شدن و بیدار کردن است وزندگی ما به منزله یک سفراست و هدف نیست.منظور از بیداری فعال شدن در همه ابعاد وجود و همه زوایای زندگی است مانند بیداری جسمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و...خلاصه در یک کلام"بیداری الهی".
مثبت فکر کنید
یاد بگیرید که احساس هایتان را از طریق افکار مثبت مهار کنید. به دقت افکارتان را زیرنظربگیرید و هنگامی که یک فکر منفی هجوم می آورد خودتان را وارسی و به جای آن یک فکر مثبت جایگزین کنید. ذهن مثبت اوضاع مثبت را به خود جلب می کند. به خاطر داشته باشید که عالم به نیات ما پاسخ می دهد. افکار وعقاید ما به صورت انرژی از وجودمان ساطع میشود. راز توفیق آن است که میزان انرژی خود را در جهت مثبت و صعودی افزایش دهیم و برای خود ودیگران همیشه بهترینها را بخواهیم.چرا که حتی اگر در مورد دیگران نیت بد و منفی داشته باشیم آثار مخرب آن گریبانگیر خودمان می شود. چه زیباست که بهترین نیات وآرزوها وافکار را برای خود ودیگران داشته باشیم تا به اوج آرامش وشادی برسیم.
بر آرامش درونی تمرکز کنید
در دل توفان هم آرامش نهفته است. مهم نیست که درهرزمانی از روز چه اتفاقی بیفتد.هر چه مسایل به نظر مشکل وپر دردسر بیایند و هر چه قدر که بخواهیم کارهای زیادی را در آن واحد انجام دهیم باید فقط به خلوتگاه درون خویش برگردیم و آرامش درونی پیدا کنیم. برای دسترسی به خلوتگاه درونی چشمهایتان را ببندید و روشنایی آرام و ملایمی را درون خود تصور کنید.این فضا جایی است که ضربان قلب شما به فرمان شما آرام می تپد. به آن جا بروید و از دوردست استاد معنویتان از راه میرسد در گوشتان زمزمه می کند:"هر جا می توانید خوبی کنید در هر چه می توانید به هر شکل که می توانید هروقت که می توانید به همه اشخاصی که می توانید و تا زمانی که میتوانید. "نور سفیدی فضای دلتان را آرام می کند.سپس بر این آرامش حاصل شده تمرکز کنید .

SADEBODAM

عضو جدید
خیلی وقته از زمان این تابیک گذشته حالا احساس کردم یه چیزهایی به این برادر عزیزم بگم ...
دوست عزیز منم مثل تو یه بسرم که از ظاهرم ناراضی هستم و تا الان که از خدا عمر گرفتم هم ناراضی موندم...
میدونم چی میگی این که وقتی هم سن وسالات رو میبینی که با دخترها خیلی راحت در ارتباط هستن و دل میدن و قلوه میگیرن و تو حتی جرات یه سلام خشک وخالی هم نداری و همیشه احساس حقارتی در وجودت هست...
چاره نیست باید ساخت مثل من...
میدونی اینجا جاش نیست از برخی واژه ها استفاده کنم ولی من دنیا رو ک... حساب کردم و اصلا هیچ کس و هیچ چیز واسم مهم نیست...
هرکاری هم بخوام انجام میدم و خودم رو تو برخی قوانین و چارچوبی که مردم واسه خودشون تو اماکن مختلف قائل می دونند قرار نمیدم...
حالا که دنیا واسه من وتو ممنوع شده ...منم به هیچ چیز این دنیا بای بند نیستم...
خیلی خواستم با معنویات توخالی های زندگی ام رو بر کنم اما هربار شکست خوردم... من همیشه میگم اگه کسی تو این دنیا خوب زندگی کنه آخرت هم خوب زندگی ای گیرش میاد ولی اینگار این موضوع در مورد من صدق نمیکنه....ای خدا از دستت ناراضی ام...آره من تحمل این آزمون تو رو ندارم .آزمونی که اصلا نگفته و نخواسته برگه اش رو گذاشتی جلوی من و میگی وقت نداری زود جواب بده!
نمی تونم راهنمایی درستی واست کنم.اما من از دنیا بریده ام و هیچ چیزی واسم مهم نیست هرکاری گناه یا ثواب هم بخوام انجام میدم....
غیر از این نمیتونم جور دیگه ای زندگی کنم....:cry:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی وقته از زمان این تابیک گذشته حالا احساس کردم یه چیزهایی به این برادر عزیزم بگم ...
دوست عزیز منم مثل تو یه بسرم که از ظاهرم ناراضی هستم و تا الان که از خدا عمر گرفتم هم ناراضی موندم...
میدونم چی میگی این که وقتی هم سن وسالات رو میبینی که با دخترها خیلی راحت در ارتباط هستن و دل میدن و قلوه میگیرن و تو حتی جرات یه سلام خشک وخالی هم نداری و همیشه احساس حقارتی در وجودت هست...
چاره نیست باید ساخت مثل من...
میدونی اینجا جاش نیست از برخی واژه ها استفاده کنم ولی من دنیا رو ک... حساب کردم و اصلا هیچ کس و هیچ چیز واسم مهم نیست...
هرکاری هم بخوام انجام میدم و خودم رو تو برخی قوانین و چارچوبی که مردم واسه خودشون تو اماکن مختلف قائل می دونند قرار نمیدم...
حالا که دنیا واسه من وتو ممنوع شده ...منم به هیچ چیز این دنیا بای بند نیستم...
خیلی خواستم با معنویات توخالی های زندگی ام رو بر کنم اما هربار شکست خوردم... من همیشه میگم اگه کسی تو این دنیا خوب زندگی کنه آخرت هم خوب زندگی ای گیرش میاد ولی اینگار این موضوع در مورد من صدق نمیکنه....ای خدا از دستت ناراضی ام...آره من تحمل این آزمون تو رو ندارم .آزمونی که اصلا نگفته و نخواسته برگه اش رو گذاشتی جلوی من و میگی وقت نداری زود جواب بده!
نمی تونم راهنمایی درستی واست کنم.اما من از دنیا بریده ام و هیچ چیزی واسم مهم نیست هرکاری گناه یا ثواب هم بخوام انجام میدم....
غیر از این نمیتونم جور دیگه ای زندگی کنم....:cry:

اینا توجیح به حساب می آد دوست من.

چون یه سری خوشتیپن و با دخترا لاس می زنن شما باید از خدا و امید به خدا دل بکنی؟! واقعا اشتباه می کنی!

شما اگه از ظاهرت راضی نیستی به جای بیخیالی و غضه خوردن باید تلاشتو بکنی نقاط قوتتو بیشتر کنی و نقاط ضعفتو جبران کنی!

مثلا می تونی ورزش کنی و هیکل متناسب تری داشته باشی! می تونی (البته اگه موت کم پشته) بری پیش دکتر و این مشکلتو رفع کنی!

می تونی با انتخاب یک فریم مناسب برای عینکت کلاس کاریتو بالا ببری!

می تونی خوش لباس تر باشی!

می شه! باور کن می شه!

از ما گفتن

beso

اخراجی موقت
با توجه به اينكه اين سايت بازديد كنندگان زيادي دارد ابتدا از همه (مخصوصا خانم ها) مي خواهم كه نظر خودشان را بيان نمايند.
من پسري هستم که از نظر ظاهري بسيار بي ريخت مي باشم. مي دونم كه باید از خودمان و ظاهرمان راضی باشیم تا اعتماد و حرمت نفس خود را حفظ کنیم اما وقتي هم قدم كوتاهه ، هم دارم كچل مي شم هم عينكي هستم و هم چهره ام زشت است و كلا داراي ظاهري بي ريختي هستم و ظاهرم اسباب خجالت است چگونه اعتماد به نفس داشته باشم؟ آخه انتخاب ظاهرم كه دست خودم نبوده است.پس چرا بايد به خاطر اون تنبيه بشم؟؟؟
با توجه به اينكه در ازدواج قشنگی ملاک است و باید هم باشد و از لحاظ زیبایی هم باید بین دختر و پسر تناسب باشد . یعنی اگر زوجين براي هم دلنشين نباشند بعدا در زندگی دچار مشکل میشوند .زیرا ظاهر واقعیت و حقيقت است. خب خانم هم دوست دارد شوهرش خوش تیپ و قیافه باشد. مي دونم كه در خانم ها توجه به ظاهر در حد توجهي كه آقايان به ظاهر دارند نيست. اما آنها حداقل کسي را مي خواهند که رويشان بشود با او در اماکن عمومي حاضر بشوند به هر حال ظاهر مرد هم بايد در حدي باشد كه براي طرف مقابل قابل قبول باشد.در صورتي كه شخص حداقل ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين باشد بعد از يك سال ظاهرش عادي مي شود اما اگر از اول ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين نباشد هيچوقت ظاهرش عادي نمي شود. اگر هم كسي قبول به ازدواج با من شود ممكن است بعداً در زندگی دچار مشکل شويم . چون وقتي وارد زندگي مشترك مي شويم مرا با همسر دوستانش مقایسه می کند. و باعث میشود که احساس خسران و زیان يا احساس عقده کند و احساس کند كه سرش کلاه رفته است و ناخودآگاه بهانه جویی و بهانه گیری كرده و يا سر و گوشش بجنبد و بد اخلاقي كرده و اين بهانه جویی ها و بهانی گیری ها باعث از بین رفتن عشق و صفا و صمیمیت مي شود.

:surprised:.... والا من که یه دخترم ظاهر اصلا برام ملاک نیست

بین خودمون بمونه دخترا تا حدودی دوست دارن شوهرشون بی ریخت باشه و از خودشون زشت تر چون چش دخترای دیگه دنبالشون نباشه :biggrin:

دو نفر که ازدواج می کنن یعنی پیوند روحی پس جسم می ره کنار

من به شخصه رفتار و اخلاق برام مهمه نه ظاهر پس توی انتخابم دنبال چیزای زودگذر نیستم دنبال یه چیز موندگارم

دخترا از پسرایی که اعتماد به نفس ندارن اصلا خوششون نمیاد

اگه می خوای دخترا جذبت بشن حتی اگه 200000 درصد بی ریخت باشی یه راه بهت نشون می دم

اصولا خانوم ها از آقایون موفق خوششون میاد یا مردی که فن بیان قویی داشته باشه یا صدای قشنگ ... من دخترای زیادی رو می شناسم که می گن حاضرن شوهرون زشت باشه ولی قشنگ حرف بزنه ... گرفتی

قدت کوتاهه زیاد مهم نیست ... کفش های یکم پاشنه دار تر مثل اسپرت بپوش یا مردانه
زشتی مهم نیست مهم اینکه آراسته و تمیز باشی
همیشه سعی کن اصلاح کرده و مرتب باشی، سعی کن پیرهن شلوار بپوشی اینجوری ژست مردونه تری داری و بهتره
مهم ترین چیز اعتماد به نفس بالا و خوش رویی
هیچی به اندازه ی خوش رویی خانوم ها رو جذب نمی کنه، همیشه لبخند بزن تا دیگران و راحت جذب کنی
احترام به جنس مخالف خیلی مهمه یعنی همون مرام و مردونگی که خانوما دیونشن، سعی کن بالاترین احترام ممکنه رو به جنس مخالفت بزاری، دخترا عاشق پسرای مودبن ...
یه چیز مهم تر اینکه دخترا از پسرای باحیا و سر به زیر خوششون میاد ...
اگه دختری رو مد نظر داری تا می تونی جلو چشش بپر ... زیادی دور و برش باش ... کم کم احساست به اون منتقل می شه ... اینو مطمئن باش ... معمولا دخترا از پسرای سمج خوشش میاد ولی نشون نمی دن ... تا می تونی دور برش باش باید هر روز ببینت ... کم کم دلش کار دستش می ده :) ... (براساس اتفاقای واقعی افتاده گفتم)

اول و اخر اینکه دخترا بیشتر دنبال چیزی فراتر از ظاهرن و برای دلبستن به محبت طرف نگاه می کنن ... باور کن اگه فقط از راه محبت وارد بشی 100 درصد به هر چی می خوای می رسی :surprised:

سئوالی بود در خدمتیم ... :)

از تو بهتر و که همه دوست دارن هنر اینکه اینی که هستی و یکی دوست داشته باشه...

engage

اخراجی موقت
خالم میگفت مرد پول زنم قیافه ولی نمیدونم یکی که هیچ قیافه ای نداشته باشه چطور میشه مثبت بهش فکر کرد چه زن چه مرد ولی باز هم نمیدونم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک با یک برابر نیست
اگر یک فرد انسان واحد یک بود
آن که صورت نقره گون
چون قرص مه می داشت
بالا بود
وان سیه چرده که می نالید
پایین بود

یک با یک برابر نیست

maysa.mahi

عضو جدید
با گفته های دوستم دخی بلا کاملا موافقم. من کاری به بقیه ندارم ولی ظاهر برای من کم اهمیت ترین موضوع بوده و هست و خواهد بود.تا اونجا که اولین کسی که یه زمانی بهش علاقمند شدم پسری بود که از لحاظ ظاهری اصلا مناسب هم نبودیم. اون یه آدمی بود با این مشخصات: رنگ پوست خیلی تیره,قد کوتاه , لاغر اندام با چشای ریز,هم سن خود من!اول سماجتش, بعد طرز صحبتش و البته احترامش جذبم کرد و بعد خودش انقد گفت تا بهم تلقین شد و ملکه ذهنم شد که دوسش دارم! و البته اعتماد بنفسی داشت باور نکردنی.هرچیزیو که دوس داشت بدست میاورد و حق خودش میدونست و احتمالا این موضوع سبب اعتماد به نفسش شده بود!
حالا میخوام اینو بگم که شمام میتونی هر چیزی یا هرکسیو که دوس داری بدس بیاری به شرطی که حق خودت بدونی و خودتو لایق بهترینا بدونی.چرا که نه! چرا خودتو محروم کنی به صرف اینکه مث یه عده زیبا نیستی؟( از واژه زشت هیچوقت استفاده نکن خدا هر چیزیو زیبا خلق کرده). این نشد یکی دیگه! آدمای زیبارو همه دوس دارن این مهم نیس مهم اینه که آدمو فقط یه نفر دوس داشته باشه که اونم میاد یه روزی.
رو اعتماد به نفست کار کن و خودتو باور کن ....
وقتی که خودتو از صمیم قلب دوس داشته باشی میبینی که بقیه چطور دوستت خواهند داشت.....
ضمنا داشتن یه شخصیت مستقل هم از لحاظ فکری و هم مالی خییییییلی بیشتر از ظاهر اهمیت داره
دخترای منطقی یه مرد-یه تکیه گاه- میخوان نه یه مانکن خوش چهره که به اینو اون نشونش بدن

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من زیبایی و زشتی انسان ها به رفتارشون و اخلاقشون برمیگرده نه به صورتشون !
بعضی وقتها ما مردها حتی بعضی زن ها رو زیبا می دانیم ولی نه برای زندگی برای هوس بازی !
من خودم شده عاشق بشم طرف هیچ زیبایی خاصی نداشت ! فقط به خاطر فتار و متانت و ...... (البته برای جونی ها بود و به خیر گذشت )
من در کل زیاد زیبایی شرط نمیدونم .

• Like
واکنش ها: beso

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به نظر من زیبایی و زشتی انسان ها به رفتارشون و اخلاقشون برمیگرده نه به صورتشون !
بعضی وقتها ما مردها حتی بعضی زن ها رو زیبا می دانیم ولی نه برای زندگی برای هوس بازی !
من خودم شده عاشق بشم طرف هیچ زیبایی خاصی نداشت ! فقط به خاطر فتار و متانت و ...... (البته برای جونی ها بود و به خیر گذشت )
من در کل زیاد زیبایی شرط نمیدونم .
چرا به خیر گذشت؟

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:surprised:.... والا من که یه دخترم ظاهر اصلا برام ملاک نیست

بین خودمون بمونه دخترا تا حدودی دوست دارن شوهرشون بی ریخت باشه و از خودشون زشت تر چون چش دخترای دیگه دنبالشون نباشه :biggrin:

دو نفر که ازدواج می کنن یعنی پیوند روحی پس جسم می ره کنار

من به شخصه رفتار و اخلاق برام مهمه نه ظاهر پس توی انتخابم دنبال چیزای زودگذر نیستم دنبال یه چیز موندگارم

دخترا از پسرایی که اعتماد به نفس ندارن اصلا خوششون نمیاد

اگه می خوای دخترا جذبت بشن حتی اگه 200000 درصد بی ریخت باشی یه راه بهت نشون می دم

اصولا خانوم ها از آقایون موفق خوششون میاد یا مردی که فن بیان قویی داشته باشه یا صدای قشنگ ... من دخترای زیادی رو می شناسم که می گن حاضرن شوهرون زشت باشه ولی قشنگ حرف بزنه ... گرفتی

قدت کوتاهه زیاد مهم نیست ... کفش های یکم پاشنه دار تر مثل اسپرت بپوش یا مردانه
زشتی مهم نیست مهم اینکه آراسته و تمیز باشی
همیشه سعی کن اصلاح کرده و مرتب باشی، سعی کن پیرهن شلوار بپوشی اینجوری ژست مردونه تری داری و بهتره
مهم ترین چیز اعتماد به نفس بالا و خوش رویی
هیچی به اندازه ی خوش رویی خانوم ها رو جذب نمی کنه، همیشه لبخند بزن تا دیگران و راحت جذب کنی
احترام به جنس مخالف خیلی مهمه یعنی همون مرام و مردونگی که خانوما دیونشن، سعی کن بالاترین احترام ممکنه رو به جنس مخالفت بزاری، دخترا عاشق پسرای مودبن ...
یه چیز مهم تر اینکه دخترا از پسرای باحیا و سر به زیر خوششون میاد ...
اگه دختری رو مد نظر داری تا می تونی جلو چشش بپر ... زیادی دور و برش باش ... کم کم احساست به اون منتقل می شه ... اینو مطمئن باش ... معمولا دخترا از پسرای سمج خوشش میاد ولی نشون نمی دن ... تا می تونی دور برش باش باید هر روز ببینت ... کم کم دلش کار دستش می ده :) ... (براساس اتفاقای واقعی افتاده گفتم)

اول و اخر اینکه دخترا بیشتر دنبال چیزی فراتر از ظاهرن و برای دلبستن به محبت طرف نگاه می کنن ... باور کن اگه فقط از راه محبت وارد بشی 100 درصد به هر چی می خوای می رسی :surprised:

سئوالی بود در خدمتیم ... :)

از تو بهتر و که همه دوست دارن هنر اینکه اینی که هستی و یکی دوست داشته باشه...
اینا تو همه خانوما مشترکه؟
فک نکنم!

• Like

maysa.mahi

عضو جدید
اینا تو همه خانوما مشترکه؟
فک نکنم!

مسلما نه! هستن خیلی از خانوما که دنبال چهره زیبان ولی اینا راهای تقلبه که میشه همین خانومای زیبا پرستم به دام انداخت... فک نمیکنم هیچ خانومی در برابر صدای زیبا و لحن بیان قشنگ و محترم و با عزت نفس بتونه مقاومت کنه. من سر کلاسای درس هر آقایی که قشنگ صحبت میکرد برمیگشتم نیگاش میکردم ببینم کیه!;)

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به اينكه اين سايت بازديد كنندگان زيادي دارد ابتدا از همه (مخصوصا خانم ها) مي خواهم كه نظر خودشان را بيان نمايند.
من پسري هستم که از نظر ظاهري بسيار بي ريخت مي باشم. مي دونم كه باید از خودمان و ظاهرمان راضی باشیم تا اعتماد و حرمت نفس خود را حفظ کنیم اما وقتي هم قدم كوتاهه ، هم دارم كچل مي شم هم عينكي هستم و هم چهره ام زشت است و كلا داراي ظاهري بي ريختي هستم و ظاهرم اسباب خجالت است چگونه اعتماد به نفس داشته باشم؟ آخه انتخاب ظاهرم كه دست خودم نبوده است.پس چرا بايد به خاطر اون تنبيه بشم؟؟؟
با توجه به اينكه در ازدواج قشنگی ملاک است و باید هم باشد و از لحاظ زیبایی هم باید بین دختر و پسر تناسب باشد . یعنی اگر زوجين براي هم دلنشين نباشند بعدا در زندگی دچار مشکل میشوند .زیرا ظاهر واقعیت و حقيقت است. خب خانم هم دوست دارد شوهرش خوش تیپ و قیافه باشد. مي دونم كه در خانم ها توجه به ظاهر در حد توجهي كه آقايان به ظاهر دارند نيست. اما آنها حداقل کسي را مي خواهند که رويشان بشود با او در اماکن عمومي حاضر بشوند به هر حال ظاهر مرد هم بايد در حدي باشد كه براي طرف مقابل قابل قبول باشد.در صورتي كه شخص حداقل ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين باشد بعد از يك سال ظاهرش عادي مي شود اما اگر از اول ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين نباشد هيچوقت ظاهرش عادي نمي شود. اگر هم كسي قبول به ازدواج با من شود ممكن است بعداً در زندگی دچار مشکل شويم . چون وقتي وارد زندگي مشترك مي شويم مرا با همسر دوستانش مقایسه می کند. و باعث میشود که احساس خسران و زیان يا احساس عقده کند و احساس کند كه سرش کلاه رفته است و ناخودآگاه بهانه جویی و بهانه گیری كرده و يا سر و گوشش بجنبد و بد اخلاقي كرده و اين بهانه جویی ها و بهانی گیری ها باعث از بین رفتن عشق و صفا و صمیمیت مي شود.
با سلام
اگه انقدر زشتی که خودتم باور داری پس چرا می خوای ازدواج کنی ؟؟؟؟
اینو گفتم تا بدونی هیچ کس اونقدر زشت نیست که از خودش بدش بیاد پس توهم اشتباه می کنی که میگی زشتی. آدمها کلا دوست دارن خوشگل باشن و همیشه به خاطر توجه زیادی که به خودشون دارن یه سری مشکلات توی خودشون میبینن.
تو اگه به نظر خودت زشتی باید جای خالی زیباییت رو با یه چیزی پر کنی ؛ خیلی ها این جای خالی رو با پول پر می کنن خیلی ها با موقعیت اجتماعی یا شغلی ، خیلی هام با علم و دانش و بعضی ها هم با موفقیت در زمینه های دیگه ای مثل ورزش و...
تو یا باید این جای خالی رو پر کنی یا باید همینطور زجر بکشی.
و چیز دیگه ای هم که هست ، باید سطح توقعت رو بیاری پایین ، همینطور که تو شاید ظاهر زیبایی نداشته باشی همینطور دختری هم هست که شرایط تو رو داشته باشه و احتمال اینکه اون بهت جواب مثبت بده خیلی بیشتراز اینه که یه دختر زیبا این کار رو بکنه پس خوتو سبک نکن و ارزشتو پایین نیار.
به خداتوکل کن که کاراتو اونجور درست کنه که خودتم متعجب بمونی.
این نظر من بود ، امیدوارم به دردت بخوره

elham.anbaraki

کاربر فعال
به نظر من که هیچی مثل اخلاق خوب و صداقت معجزه نمی کنه.من خیلیا ها رو دیدم(چه دختر،چه پسر)که عاشق یکی شدن از ار نظر قیافه واقعا خیلی پایین تر بوده نسبت به خودشون.فقط بخاطر اخلاق و رفتار...

• Like

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست گلم ، من یه دخترم درسته این دوره زمونه ملاک دخترا شده پول و زیبایی اما هیچ وقت باعث خوشبختی نیست . اول از همه واسه ظاهرت ناشکر نباش .
برای مو راه حل هست. اما نمیشه همه چیزو تغییر داد دنبال کسی باش که تو رو واسه ظاهرت نخواد واسه خودت بخواد . ببین اگرم ادم خیلی زیبایی هم باشی

باز فرقی نمیکنه چون ظاهر ادم همیشه نمی مونه آدم بیمار میشه ، پیر میشه ، مشکلات زندگی آدم و آزده میکنه اینکه نشد دلیل اول طرز فکرتو عوض کن .با

این طرز فکر همیشه از خودت بیزاری و اعتماد به نفست پایین تر میاد به نظر من مرد خوشگل مال مردمه. مرد خوشگل به درد نمیخوره اما خوب ظرف باید یه

ظاهری داشته باشه در حد تحمل اما نه اینکه خیلی زیبا و جذاب باشه فکرتو عوض کن و خودتو بهتر بشناس تواناییات و به کار بگیر بعضی آدم رو ظاهر افراد علاقه
مند نمیشن به عمل و طرز فکر آدما نگاه میکنن و علاقه مند میشن امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کرده باشم

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است.