تکامل نمادهای شیطانی و بزرگترین ساعت جهان در جوار کعبه+عکس

*Essi*

اخراجی موقت
عزیزم این نظر اوناست (فراماسونری و شیطان پرست ها)
یه کم فکرتون رو باز کنین.
خودتون میدونید هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست

اگه هیچ قدرتی بالای قدرت ایشون نیست، نگرانی معنایی نداره درسته؟

الان که مومنین همه فکرشون بازه و همه چیزو قشنگ درک میکنند، شیطان هم هیچ غلطی نمیتواند بکند.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
اين برجه حقيقت داره

اما اينكه سايش ميفته / دروغه

پارسال هم گفتن 11/11/11 قراره آسمون بتركه نميدونم قراره فلان بشه / آخرش هم هيچي نشد
مطمئنی دروغه؟
البته کسی نگفت اتفاقی میوفته آ !
من اصلا این حرفهایی که میگن این تاریخ آخرالزمان و این چیزآ رو قبول ندارم.

anoeil

کاربر ممتاز
اگه هیچ قدرتی بالای قدرت ایشون نیست، نگرانی معنایی نداره درسته؟

الان که مومنین همه فکرشون بازه و همه چیزو قشنگ درک میکنند، شیطان هم هیچ غلطی نمیتواند بکند.
شیطان خیلی راحت داره سر من و تو رو کلاه میذاره!
تا قدری که بعضی ها دارن اونو میپرستن!

*Essi*

اخراجی موقت
شیطان خیلی راحت داره سر من و تو رو کلاه میذاره!
تا قدری که بعضی ها دارن اونو میپرستن!

من از بچگی از این شیطان بدم میومد، پس حقیقت داشت........
باشه ممنون که روشنم کردین، داشتم یک اشتباه تاریخی مرتکب میشدم.

مرسی. :gol:

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عکس چشمه شبیه کارتون چوبینه..اون خفاشه که چوبین باهاش مبارزه میکرد دقیقا شبیه این بود:surprised:یه چشم داشت.

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
جریان سایه اندازیشم حساب شده است و حقیقت داره
معمارشم یکی از معماران معروف بوده
خب تفکر ماسونهاااااا اینه که به عدد 72 جز اعداد مقدس و با این سایه اندازی فقط میخوان این رو برسونند که شیطان در نهایت بر دنیا سیطره میندازه
این یعنی فاجعه و ما نشستیم تا اونهااااا تمام تفکراتشون رو عملی کنند
این سایه اندازی شاید مهم نباشه
اماااا تفکری که پشتش هست اون اهمیت داره و .......

*Essi*

اخراجی موقت
این عکس چشمه شبیه کارتون چوبینه..اون خفاشه که چوبین باهاش مبارزه میکرد دقیقا شبیه این بود:surprised:یه چشم داشت.

اسمش بورونگا بود دیگه.

از بچگی این شیطان ناقلا داشت مارو فریب میداد و ما غافل بودیم.

خدا لعنتش کنه.

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنی دروغه؟
البته کسی نگفت اتفاقی میوفته آ !
من اصلا این حرفهایی که میگن این تاریخ آخرالزمان و این چیزآ رو قبول ندارم.

آره بابا

گفتن 11/ 11 /11 ورود خداي ماسون به زمين / باز شدن درهاي شياطين و ...

خيلي از اين حرفا زدن / اما آخرش چي شد ؟؟ هيچي 11/11/11 هم مثل بقيه روزا سوت و كور گذشت

KOOROSH-A

عضو جدید
پس بفرمائید نماد اسلام که حلال ماه هستش همون نماد شیطانه دیگه!!!
راستی من تو یه برجی زندگی میکنم که یه نور افکن در بالای نوکش قرار دادن تا شبها نوررو منعکس کنه من فکر میکردم برای قشنگیه! نگو کار فراماسوناست! در ضمن من تو همین ایران اسلامی
زندگی میکنم هــــــــــــا!

*Essi*

اخراجی موقت
آره دقیقا..شما هم یادتونه قیافه اش؟شبیه همین چشمه بود

بله من حتی عکس این نابکار رو هم دارم و هر روز لعنتش میکنم. :confused:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=104112&stc=1&d=1340895739​

یعنی این ها از بچگی روی مغز ما کار میکنند مارو از حقایق غافل کنند.

آدم میمونه چی بگه به این طرفداران شیطون. :heart:

پیوست ها

• booronga.JPG
    booronga.JPG
    6.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چیزی که من شنیدم این بوده که هلال باز نشون دهنده شروع اسلامه...روی 7(اگه اشتباه نکنم)مناره دور کعبه هم همین علامت وجود داره..یعنی اسلام از مکه و کعبه شروع شده
مسجدالحرام هم علامت هلال بسته رو داره یعنی به اونجا ختم شده

arghavantree

عضو جدید
من حدود یک ماه پیش اونجا بودم.
وقتی داخل حرم بودم و میخواستم ببینم ساعت چنده واقعا این برج تاثیر بصری داشت و ممکن بود در اولین نگاه عظمت اون مکان مقدس را زیر سوال ببره به دلیل ارتفاع زیادی که داره
اما خدا را شکر که دشمنان اسلام از نادانان هستند و نمیدونند کسی که عاشقه و مومن واقعیه با دیدن این ساختمونهای بلند که حتی اگر هزار تا نماد و ... داشته باشه از توجه به خدای خودش غافل نخواهد شد.

با این حال من از آل سعود و حماقتشون در عجبم تو اصفهان یه ساختمون جهان نما از نظر بصری برای میدان امام مشکل ایجاد کرده بود معمارها و مهندسان فرهیخته و هوشیار کاری کردند که خرابش کنند اونوقت اونجا خانه خدا و این ساختمونهای بلندی که دارن اطرافش میسازند..... واقعانکه

KOOROSH-A

عضو جدید
بله من حتی عکس این نابکار رو هم دارم و هر روز لعنتش میکنم. :confused:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=104112&stc=1&d=1340895739​

یعنی این ها از بچگی روی مغز ما کار میکنند مارو از حقایق غافل کنند.

آدم میمونه چی بگه به این طرفداران شیطون. :heart:

آره دیگه!!! تازه میگن مادر هاج زنبور عسل رو هم اینا دزدیده بودن! آره! شیطان پرستای بی تربیت!

eduardo

عضو جدید
آخه ترکیدن آسمون رو کدوم ...ی باور می کنه؟
ولی افتادن سایه ی یه برج بلند روی یه ساختمون نسبت به اون کوتاهتر فکر نمی کنم غیرعقلانی باشه! خیلی وقتا پیش بینی های اینطوری علمی در مورد چیزای دیگه شده و واقعی هم بوده.

anoeil

کاربر ممتاز
آره بابا

گفتن 11/ 11 /11 ورود خداي ماسون به زمين / باز شدن درهاي شياطين و ...

خيلي از اين حرفا زدن / اما آخرش چي شد ؟؟ هيچي 11/11/11 هم مثل بقيه روزا سوت و كور گذشت
الان هم حرف 21دسامبر 2012 رو پیش انداختن
سر مردم دنیا رو به این چیزها گرم میکنن به جاش میرن مسلمونها رو قتل عام میکنن.
سال 2006 گفتن آخرالزمان و این حرفها بعد به لبنان حمله کردن
الان هم حرف از 2012ست معلوم نیست چه بلایی سر مردم میخوان بیارن.
که احتمالا سوریه باشه

anoeil

کاربر ممتاز
ولی شیطان چنان روی بعضی ها تاثیر گذاشته که خودمون خیلی غافلیم.
شیطان به آدم سجده نکرد ولی ما به خدا سجده نمیکنیم.
کارمون خیلی بدتر از شیطانه.
وقتی خدا شیطان رو از بهشت بیرون کرد.شیطان به خدا گفت من کاری میکنم که این آدمآ دیگه تو رو نپرستن و منو پرستش کنن.
و کاری میکنم برای من چیزی رو قربانی کنن که تو خیلی دوستشون داری!!!!!
الان هم میبینی به صورت علنی دارن شیطان رو پرستش میکنن .
و بچه های کوچیک رو که خدا دوستشون داره برای شیطان قربانی میکنن.
...

KOOROSH-A

عضو جدید
ولی شیطان چنان روی بعضی ها تاثیر گذاشته که خودمون خیلی غافلیم.
شیطان به آدم سجده نکرد ولی ما به خدا سجده نمیکنیم.
کارمون خیلی بدتر از شیطانه.
وقتی خدا شیطان رو از بهشت بیرون کرد.شیطان به خدا گفت من کاری میکنم که این آدمآ دیگه تو رو نپرستن و منو پرستش کنن.
و کاری میکنم برای من چیزی رو قربانی کنن که تو خیلی دوستشون داری!!!!!
الان هم میبینی به صورت علنی دارن شیطان رو پرستش میکنن .
و بچه های کوچیک رو که خدا دوستشون داره برای شیطان قربانی میکنن.
...

حکیم عمر خیام میفرمایند

قومی متفکرند در مذهب و دین

جمعی متحیرند در شک و یقین

ناگاه منادیی در آید زکمین

کای بیخبران راه نه آنست و نه این!

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منم راجع به این موضوع یه چیزایی شنیدم.
اگه با حرف همه چی تموم میشه پس ما هم این حرکت زشت استکبار جهانی رو محکوم می کنیم!!!!!!!!!!!
ببینید این موجودا چطور پای اعتقاداتشون وایسادند عرض موعود, نظم نوین جهانی ,............ولی ما مسلمونا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کار کردن فقط محکوم کردیم !!!!!!!!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه این برج نزدیک خانه خدا ساخته شده و جلوه بدی داره درش شکی نیست ولی اینکه سایش بیوفته خب غلطه
اساسا شیطان وجود داره در کعبه چه برج ساخته میشد چه نمیشد
زمانی که حضرت ابراهیم داشت کعبه رو میساخت یه مردی که کارگر بود سخت به حضرت ابراهیم کمک کرد در ساخت کعبه ، آخر هم که حضرت ابراهیم میخواست بهش مزد کارشو بده قبول نکرد
حضرت ابراهیم گفت چرا قبول نمیکنی این حقته مزدته ، اون مرد گفت منم بنده هایی دارم که میان به این سرزمین منو عبادت میکنن ، آره اون مرد شیطان بود...........
انشالله که ما جزء خداپرست ها باشیم نه شیطان پرست ها

منم وقتی این برج رو دیدم ناراحت شدم
ولی جذبه و عظمت کعبه وصف نشدنی و این برج اصلا به حساب نمیاد و پیشش قد یه ارزن هم نیست..........

coherent

عضو جدید
باز این آسمون و ریسمون بافی شروع شد از کلمه اللهم دارند نماد شیطانپرستی درست میکنند. دوستان متدین دفاع بد کردن از یه موضوع مخربتر از دشمن کردنه لطفا" اگر با قوم واندیشه ای مشکل دارید دنبال دلایل محکمتری برید این ماجرای 72 هم که مربوط به زرتشتی ها بود چه ربطی به ماسونی داشت/ ضمننآ تعداد یاران کربلا هم 72 تن بوده این ربطی به طبقات نداره؟

KOOROSH-A

عضو جدید
منم راجع به این موضوع یه چیزایی شنیدم.
اگه با حرف همه چی تموم میشه پس ما هم این حرکت زشت استکبار جهانی رو محکوم می کنیم!!!!!!!!!!!
ببینید این موجودا چطور پای اعتقاداتشون وایسادند عرض موعود, نظم نوین جهانی ,............ولی ما مسلمونا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کار کردن فقط محکوم کردیم !!!!!!!!

جنابعالی خودت مشکوک میزنی هــــــــــــا!!! ببینم نکنه ماسون پاسونی شیطان پرستی چیزی باشی؟! این عکس تک چشم چیه گذاشتی واسه خودت؟؟؟!!!
مگه ندیدی برو بچ دارن میگن تک چشم نماد شیطانه!!! نکنه خودتم نفوذی استکبار جهانی باشی هـــــــــــــــــــا!!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/mad.gif

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چقدر ما غافلیم.......... خدا خودش از خانه اسلام حمایت میکنه

در اینکه خدا مراقب خانه ی توحید شکی نیست کمترین معجزه اینکه هوا ابری بشه و سایه ای نباشه..
در ثانی اگه سابه بیفته چیزی از محلت و اعتقاد ما به خداکم نمیشه اینا همه پیروزی ظاهری کقر بر اسلامه ولی این شیطان پرستان جاهلیت مطلق که این چیزهارو نمی فهمن
اما ما هم نباید سکوت کنیم که این........هر غلطی که خواستن بکنن......

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
ببینید دوستان این قضییه بزرگیه
لطفا اول روش بفکرید بعد ب بحث کردن و نظر دادن بپردازید نه از روی باورها و اعتقادات
منظورم باهمس هم اونایکه ردش میکنن هم کسای که قبولش دارن
ممنون

sahar hosseiny

عضو جدید
اگر خدارو توی اون معکب بزرگ زندانی کنیم عقل حکم میکنه که یه شی بزرگتر بهش احاطه داره به خودش قسم که خدا به غیر از داخل اون مکعب جاهای دیگه ام هست خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست که شیطون بتونه سایشو بندازه روش.بعدشم شیطون با خدا مشکل نداره که مشکلش با بنده خداست.که همون بنده های خدا دارن واسش یه برج میسازن.