کلوپ طرفداران پرسپولیس

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصغر جون ؛ خدائیش آخر ذوق و هنری ...

فتل متل توتوله ... غلط کرده کوتوله :biggrin:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2]انصاری‌فرد: آرزویم پوشیدن پیراهن تیم پرسپولیس است!/به استقلال نمی‌روم[/h]پرسپولیس نیوز : مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر هرجا و هرکجای دنیا بازی کنم آرزویم این است که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بپوشم. کریم انصاری‌فرد که هنوز تکلیف خود را با پرسپولیس مشخص نکرده اظهار داشت: با وجود برخی نوشته ها من هیچ وقت به دنبال بازار‌گرمی و اینگونه مسائل نیستم و به همین دلیل سعی می‌کنم کار خودم را دنبال کنم. وی افزود: من چهار جلسه با پرسپولیسی‌ها برگزار کردم و همه جوره کوتاه آمدم اما شرایط مهیا نشد و هرگونه سعی کردم اما این اتفاق نیفتاد که با پرسپولیس قرارداد امضا کنم. انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد به سپاهان، تراکتور‌سازی یا استقلال بروی گفت: من به استقلال نمی‌روم البته احترام خاصی برای این تیم خوب ایرانی قائلم. وی یادآور شد: باور کنید من هواداران پرسپولیس را دوست دارم و هرگز یادم نمی‌رود که چطور در شرایط سخت من را حمایت کردند و مثل کوه پشت سر من بودند. مگر می‌شود آن حمایت‌ها را فراموش کنم. وی افزود: هرجایی که بروم آرزویم این است تا خدا به من این عزت را بدهد که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بپوشم. هرکجای دنیا چه داخل و چه خارج از کشور بروم این آرزو را دارم. وی در جواب به این پرسش که بالاخره می‌خواهی در کدام تیم بازی کنی گفت: همه چیز دست خداست و من هم گذاشته‌ام تا تکلیف مشخص شود بعد اعلام کنم اما این احتمال وجود دارد که به خارج از کشور بروم. انشاءالله همه چیز در چند روز آینده مشخص خواهد شد و باید ببینیم خدا برای من چه می‌خواهد.

[/QUOTE
یعنی واقعا عاشق پرسپولیس هستش؟؟!!
یه حرفی زده زیاد جدی نگیرید.سال پیشم داشت میرفت استقلال.چون پرسپولیس یه چندصد میلیون بیشتر پیشنهاد کرد اومد پرسپولیس.از بازیکنای عزیز خواهش میشه طرفدارارو ... فرض نکنند"!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]محسن مسلمان: پیشنهاد استقلال صحت ندارد/ به خاطر صادقیان شانس پرسپولیس بیشتر است[/h]بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: پیشنهاد پرسپولیس از قبل مطرح بوده و با توجه به اینکه پیام صادقیان دوست صمیمی ام به پرسپولیس رفته، احتمال اینکه سرخپوش شوم بیشتر است.

محسن مسلمان درخصوص ماندن ذوب آهن اصفهان در رقابت های لیگ برتر گفت: در مسابقات امسال روزهای بسیار سختی را سپری کردیم؛ اما خیلی خوشحالم که پایان شیرین و دلچسبی برایمان داشت و توانستیم ذوب آهن را در لیگ برتر نگه داریم. دو بازی با پاس برایمان حکم مرگ و زندگی را داشت و خوشبختانه توانستیم نتایج دلخواه خود را کسب کنیم.

وی ادامه داد: فکر می کنم همه مردم دوست داشتند تا ذوب آهن در لیگ بماند و آن هم به این خاطر است که همیشه بازی هایی زیبا و تماشایی ارائه می دهد. ذوب آهن تیم بزرگی است و با یک برنامه ریزی خوب و همچنین تأمین شدن ازلحاظ اقتصادی می تواند حرف های بسیاری در لیگ برتر و جام حذفی برای گفتن داشته باشد. امیدوارم مدیران باشگاه توجه بیشتری داشته باشند تا ذوب آهن بتواند به روزهای خوبش برگردد.

بازیکن ذوب آهن درباره آینده اش نیز اظهار داشت: من یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم و به همین خاطر باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم تا وضعیتم مشخص شود. البته تمامی مطالبات مالی امسال خود را دریافت کرده ام و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

مسلمان درخصوص اینکه گفته می شود از استقلال تهران پیشنهاد دارد، هم گفت: در این باره کسی با من صحبت نکرده و از استقلال پیشنهاد رسمی نداشته ام. به همین دلیل تا وقتی پیشنهاد نباشد، نمی شود به آن فکر و درباره آن تصمیم گیری کرد.

وی در انتها درمورد پیشنهاد پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: پیشنهاد پرسپولیس از قبل مطرح بوده و با توجه به اینکه پیام صادقیان دوست صمیمی ام به پرسپولیس رفته، احتمال اینکه سرخپوش شوم بیشتر است. با این حال، به زودی تصمیم نهایی خود را برای سال آینده می گیرم.

karimi912

عضو جدید

يعنی از اين استقلاليا ذليل تر؛ خودشون
اون از الفرناز كه وسط فصل تيام رو بهونه كرد و رفت وطن اولش و تموم كيسه ها رو به دينار و درهم فروخت
اون از جباری كه هر روز يه آبدارشو نصيب باشگاه ميكنه و بازم التماسش ميكنن
اينم از نيكبخت كه با برگشتش فقط داغ استقلاليا رو تازه كرد
واقعا مسخرن

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
وقتی هدف همه «خدمت» می‌شود​

لابی پروین برای فرار از «کشک»/ آقای احمدی‌نژاد! آیا این تصمیمات «بهاری» است؟

خبرگزاری تسنیم: دستش را تخت سینه‌اش زد و گفت پرسپولیس را بدهید به «ما»؛ هدفش هم خدمتگزاری بود و البته سر و سامان دادن به «کشک‌» هایی که حاضر نیست دست از آنها بردارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم؛ هر جا باشد، می‌خواهد همه کاره باشد، فرقی هم نمی‌کند که مدیرفنی باشد، سرمربی باشد یا مدیرعامل؛ فقط می‌خواهد همه‌کاره باشد. اگر مدیرفنی باشد بدون توجه به جایگاهش حکم اخراج «سوبل» از مربیگری پرسپولیس را صادر و در کار مدیریت هم دخالت می‌کند و اگر مدیرعامل نباشد می‌رود نزد شخص دوم کشور و می‌زند تخت سینه‌ خودش که پرسپولیس را به ما بدهید.

می‌گوید کمیته فنی و هیئت مدیره «کشک» است، اما چون به «کشک» علاقه دارد، سال‌هاست که به قول مایلی‌کهن «کره‌اش» را از این کشک می‌گیرد. تعریفش از افراد هم بستگی به موقعیت دارد، یک روز عباسی، بهترین انتخاب است و روز دیگر که داستان مدیرعاملی‌اش محقق نمی‌شود، عباسی باید از این ورزش برود. همه‌اش هم تقصیر عشق و علاقه است؛ عشق و علاقه‌ای که البته آتش تندش گاهی اوقات دامان این تیم و هوادارانش را می‌گیرد.
هر چه باشد عاشق پرسپولیس است و نه تشنه قدرت. می‌رود پیش رئیس جمهور و می‌گوید بازیکنی که دو میلیارد گرفته در 30 بازی 7 گل زده است. کسی هم نمی‌داند که منظورش کریم انصاری‌فرد است. شخص دوم کشور هم متعجب از این حرف‌ها قول‌هایی می‌دهد و اینگونه می‌شود که دیگر همه پست‌ها غیر از مدیرعاملی، «کشک» می‌شود. هدف؛ خدمت است و چه پستی بهتر از مدیرعاملی برای خدمتگزاری. مهم هم نیست که دولت ماه‌های پایانی فعالیتش را سپری می‌کند؛ چرا که تا لحظه آخر باید دنبال خدمت (و نه پست و مقام) بود.
گفته می‌شد که علی پروین در دیدار با احمدی‌نژاد قول مدیرعاملی را گرفته و خودش هم اگر چه صراحتا به این موضوع اشاره نکرد اما از آنجایی که شنونده باید عاقل باشد و همان‌گونه که کسی متوجه نشد منظورش از بازیکن 2 میلیاردی چه کسی بوده، همانگونه هم کسی از این قول و قرارها بویی نبرد. گفته شد خوردبین هم پست سرپرستی را در اختیار خواهد گرفت.
کدهایی که رویانیان می‌داد هم موید همین موضوع بود؛ آنجایی که می‌گفت وزیر ورزش از این اتفاق‌ها بی‌خبر بود و آنجایی که می‌گفت لابی کرده‌اند و قول مدیریت و سرپرستی گرفته‌اند. حالا خود پروین از جلسه‌اش با رئیس جمهور گفته؛ از نامه‌ای که به امضای 17 پیشکسوت رسیده تا پرسپولیس از این وضعیت نجات دهند. اشتباه نکنید؛ نه اینکه بخواهند پرسپولیس را از چاله به چاه بیندازند که اصلا این‌گونه نیست؛ آنها می‌خواهند خدمت کنند. آنها می‌خواهند به داستان «کشک» در این باشگاه خاتمه دهند.
دعوا سر پست و مقام هم نیست، دعوا سر این نیست که عضو هیات مدیره و کمیته فنی باشی و باز هم قانع نباشی؛ حالا که فرصت خدمتگزاری وجود دارد، باید خدمت کرد؛ شاید فردایی وجود نداشته باشد.
همین می‌شود که یک بی‌تدبیری شرایط را به جایی می‌رساند که همه علیه وزارت ورزش می‌شوند و از تصمیمات عجیبی که گرفته می‌شود انتقاد می‌کنند. همین می‌شود که معاون آقای وزیر می‌شود همه‌کاره و تصمیماتی می‌گیرد که همه را انگشت به دهان می‌کند.
حالا پرسپولیس مانده و هواداران نگرانش، پرسپولیس مانده و تصمیمات غیر ورزشی، پرسپولیس مانده و نگرانی از انتخاب هیئت مدیره‌ای که معلوم نیست بر اساس چه ملاک‌هایی قرار است انتخاب شوند، پرسپولیس مانده و تصمیماتی که بدون تفکر گرفته می‌شود. راستی آقای احمدی‌نژاد چقدر از این تصمیمات را «بهاری» می‌دانید؟

علیرضا ل

عضو جدید

يعنی از اين استقلاليا ذليل تر؛ خودشون
اون از الفرناز كه وسط فصل تيام رو بهونه كرد و رفت وطن اولش و تموم كيسه ها رو به دينار و درهم فروخت
اون از جباری كه هر روز يه آبدارشو نصيب باشگاه ميكنه و بازم التماسش ميكنن
اينم از نيكبخت كه با برگشتش فقط داغ استقلاليا رو تازه كرد
واقعا مسخرن

همين يكی دو هفته پيش از نيكبخت پرسيده بودن اگه از دو تيم پايتخت پيشنهاد داشته باشی كدوم تيم رو انتخاب مبكنی؟
گفته بود پرسپوليس...
اما حيف كه فوتبالت تموم شده نيكبخت واحدی... از بازگشتت به استقلال ناراحت نيستم چون دوران افولت رو صرف اين تيم ميكنی و بهترين بازيهای تموم عمرت رو در پرسپوليس بودی... برو به سلامت بچه پرحاشيه

challenger_69

عضو جدید
مطمئن باشین نیکبخت هم به سرنوشت میثم بائو تبدیل میشه! یه فصل با خواری و ذلت روی نیمکت میشینه. سال بعد هم همین موقه ها دست از پا درازتر مثل دستمال کاغذی از استق لال پرتش میکنن بیرون

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]رویانیان: اگر استقلال جباري را نخواهد در خدمتش هستیم[/h]
ارتش سرخ دات كام :
جلسه امروز رویانیان با مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ آغاز شد.

محمد رویانیان در گفتگویی گفت: ما قصد داشتیم امروز جلسه ای بگذاریم تا از باشگاه دفاع کنیم. فدراسیون باید از حق باشگاهها دفاع کند. تا کی باشگاهها باید هزینه کنند؟ ما همیشه پول نداریم و اکثر اوقات خجالت زده بازیکنانمان می شویم. آقای فتح اله زاده گفته که تیم ما 200 میلیارد پول دارد! باید به او بگویم اگر ما 200 میلیارد داریم، آنها 300 میلیارد دارند.

وی درباره وزارت ورزش گفت: وزارت ورزش مرجع و پدر ماست. انتظار دارم آقای عباسی به عنوان وزیر ورزش با درایت به مشکلات ما رسیدگی کند و عاقلانه تصمیم بگیرد تا کارها به درستی پیش رود و تیم ما احساس آرامش کند تا بتوانیم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

رویانیان در مورد علی پروین افزود: آقای پروین بزرگ ما و بزرگ فوتبال ایران است. مهم نیست که من یا آقای پروین باشیم یا نه، مهم این است که راه درست باشد و پرسپولیس با قدرت جلو رود و موفق باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شایعه حضور مجتبی جباری در تیم پرسپولیس گفت: مجتبی جباری متعلق به استقلال است و من تقاضا دارم حرمت باشگاه و مدیریت این تیم حفظ شود. جباری باید در خدمت باشگاه استقلال باشد اما اگر شرایطی پیش امد که استقلالی ها او را نخواستند ما در خدمت او خواهیم بود.

karimi912

عضو جدید
اين يك ماهه هم بگذره احمدي نژاد كيسه كش بره واسه خودش و بچه محلاش!
ببينم حمايت فدراسيون و داوري و تباني ها رو از كيسه بگيرن بازم ميتونن نفس بكشن

بی صبرانه منتظرت هستيم عابدينی كبير