صندلی داغ کنکور92 با حضور استاد ارجمند مهندس علیرضا باغستانی

barghghodrat.ir

عضو جدید
از استاد عزیز تشکر ویزه دارم برای شرکت دربحثها .... آیا نکاتی هست که درکلاس شما گفته بشه ولی شما درکتابها و جزواتتون اونها رو نیاورده باشین ؟ من دوست دارم این سوال رو از همه اساتید بپرسم . ببخشید اگر در چند تاپیک این سوال تکراری رو می بینید ... آیا اگر کسی در شهرستان باشه و جزوات شما رو دقیق بخونه و سطح متوسط به بالا هم باشه کاملا از حضور در کلاس شما بی نیاز هست یا نکاتی هست که فقط در کلاس گفته می شه؟

kobe24

عضو جدید
......با سلام خدمت استاد.استاد فرمودید که برای ارشد کتاب آقای رضوی رو بخوانیم
????cmosمنطورتون کتاب مبانی میکرو الکتزونیک هست یا کتاب
با تشکر

a.baghestani

عضو جدید
ضمن تشکر از شما......البته بگم من یه چند تا از دوستام هستند که کلاسای شما شرکت کردند مخصوصا الکترونیک و از روش هاتون زیاد تعریف میکنند ایشالله قسمت ما هم بشه.....
.
سوال من اینه که اگه یکی وقت زیاد داشته باشه واسه زدن تست اگه بخواید اولویت بندی کنید نظرتون چیه تستای سراسری رو از چه سالی به بعد رو بزنیم....تستای دانشگاه ازاد چی کدوم درساش به سراسری نزدیک تر و بهتره و اونم از چه سالی به بعد؟؟؟
و این که من فکر میکنم مدل سوالا خیلی فرق کرده سال 86 تست مدار دادند کافیه یه مقاومت تونن حساب کنیم مستقیم و تموم ولی الان کلا به نظرتون سخت تر نشده بعد چطوری با تستای سال قبل که خیلی اسون تر بوده میشه تستای سالای جدیدو که سال به سال یه طور دیگه میشه رو زد؟؟؟؟
..
.
خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

سلام
به نظر من ابتدا باید درس را خوب یاد بگیرید و با تست زدن ببینید که آیا درس را می توانید در حل تست پیاده کنید یا نه - ولی با نظر شما در مورد تغییر تستها موافق هستم چون بعد بازنشسته شدن دکتر جبه دار تقریبا تمام تیم طراحان کنکور تغییر کرده
انشا الله اگر در کلاس با هم بودیم متوجه منظور من می شوید

a.baghestani

عضو جدید
از استاد عزیز تشکر ویزه دارم برای شرکت دربحثها .... آیا نکاتی هست که درکلاس شما گفته بشه ولی شما درکتابها و جزواتتون اونها رو نیاورده باشین ؟ من دوست دارم این سوال رو از همه اساتید بپرسم . ببخشید اگر در چند تاپیک این سوال تکراری رو می بینید ... آیا اگر کسی در شهرستان باشه و جزوات شما رو دقیق بخونه و سطح متوسط به بالا هم باشه کاملا از حضور در کلاس شما بی نیاز هست یا نکاتی هست که فقط در کلاس گفته می شه؟

سلام
من می دانم که نسبت به شرکت در کلاس بحثهای زیادی بین بچه ها هست شاید دلیلش اینه که همه کلاسها مفید نیستند ولی در کلاهای من مطالبی که توضیح داده می شود در یادگیری خیلی موقر است من نمی گم که شما نمی توانید با جزوه مطالب را یاد بگیرید ولی زمان زیادی باید صرف کنید و شاید برخی مطالب که در کلاس توضیح داده می شود و تذکر شدید داده می شود را متوجه نشوید. این مطالب را خود کسانیکه در کلاسهای من بودند کامل لمس کرده اند - من در این مدت هنوز کسی را ندیدم که از آمدن کلاسهای من ناراضی باشه(البته شاید بوده ولی به من نگفتن)
شاید امتحانش بی ضرر باشه
ارشد خیلی مهمه که شما مسیر درستی انتخاب کنید و شما فرصت تغییر مسیر ندارید- پس به خودتون ظلم نکنید

a.baghestani

عضو جدید
......با سلام خدمت استاد.استاد فرمودید که برای ارشد کتاب آقای رضوی رو بخوانیم
????cmosمنطورتون کتاب مبانی میکرو الکتزونیک هست یا کتاب
با تشکر

میکرو الکترونیک ولی کامل نیستا (مثلا تقویت کننده قدرت خوب توضیح نداره) رگولاتور نداره - فیدبک کم توضیح داده .... چون این کتاب برای ایران نیست که ....
نری نتونی تست بزنی بعد بگی من گفتما

h.mehrabian

عضو جدید
امکانش هست همانند جزوه الکترونیک ، جزوه مغناطیستون رو هم آپلود کنید؟

13634

عضو جدید
استاد با توجه به اینکه 2 سال پیاپی اقای دکتر هدتنی طراح مدار هستند ایا شما مطالعه کتاب نظریه اصولی مدارهای غیر خطی و خطی و حل تمرینهای ایشون رو برای خوندن توصیه میکنید؟ شما کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای راهیان ارشد و کتاب جدید ریاضی مهندسی این موسسه که ویژه برق با حل سوالات 68 تا 90 هستند رو چطور ارزیابی میکنید؟ انتشارات نص 2 کتاب از اقای رضوی چاپ کرده 1. طراحی مدارهای مجتمع CMOS آنالوگ 2میکروالکترونیک RF یکی حدود 300 صفحه و دیگری 700 به نظر شما کدوم بهتر هست؟
سپاس

آخرین ویرایش:

saeidpashaei719

عضو جدید
با سلام خدمت شما و تشكر بابت زماني كه براي ما ميگذاريد.

1-نظرتون راجع به كتابهاي الكترونيك استاد اشرفيان و كتاب مغناطيس پارسه چه هست؟
2-به نظر شما در آزمونهاي پارسه شركت كنيم؟ سال پيش كه دوستان من شركت ميكردن ميگفتن آزمونهاش فوق العاده حرفه اي طراحي ميشه و خيلي كم غلطه ولي از يكي از اساتيد پارسه كه پرسيدم گفت قراره آزموناش رو بدن دست دانشجوها. درسته؟
مرسي

nasrin1990

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید.من ترم 6برق مخابرات هستم. میخوام امسال کنکور ارشد شرکت کنم و بطو کاملا جدی از تابستون بخونم. به نظر شما من اگه 7_10 روز اول تیر ماه کاراموزی برم و از اون به بعد درس رو شروع کنم عقب میافتم؟؟؟ شما صلاح میدونید که من این کارو انجام بدم ؟یا اینکه من کلا کاراموزی رو بپیچونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استاد ببخشيد ميشه كمي در مورد روش آپ آمپي كه در حل برخي تستا ازش استفاده مي كنيد توضيح بديد ؟

nima sng

عضو جدید
استاد می خواستم بدونم با شرکت در کلاس مغناطیستون می تونم به دزصد های بالای 50 امید داشته باشم ؟چون پایه ی مغناطیسم ضعیفه

a.baghestani

عضو جدید
استاد با توجه به اینکه 2 سال پیاپی اقای دکتر هدتنی طراح مدار هستند ایا شما مطالعه کتاب نظریه اصولی مدارهای غیر خطی و خطی و حل تمرینهای ایشون رو برای خوندن توصیه میکنید؟ شما کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای راهیان ارشد و کتاب جدید ریاضی مهندسی این موسسه که ویژه برق با حل سوالات 68 تا 90 هستند رو چطور ارزیابی میکنید؟ انتشارات نص 2 کتاب از اقای رضوی چاپ کرده 1. طراحی مدارهای مجتمع CMOS آنالوگ 2میکروالکترونیک RF یکی حدود 300 صفحه و دیگری 700 به نظر شما کدوم بهتر هست؟
سپاس

سلام
به هر حال خواندن کتاب ئکتر هتنی خیلی خوبه ولی متن اش خیلی روان نیست با این وجود خوبه اگر تمریتانش رو حل کنی
کتاب میگرو الکترونیک رضوی یه قسمتهایش به درد شما می خوره

a.baghestani

عضو جدید
با سلام خدمت شما و تشكر بابت زماني كه براي ما ميگذاريد.

1-نظرتون راجع به كتابهاي الكترونيك استاد اشرفيان و كتاب مغناطيس پارسه چه هست؟
2-به نظر شما در آزمونهاي پارسه شركت كنيم؟ سال پيش كه دوستان من شركت ميكردن ميگفتن آزمونهاش فوق العاده حرفه اي طراحي ميشه و خيلي كم غلطه ولي از يكي از اساتيد پارسه كه پرسيدم گفت قراره آزموناش رو بدن دست دانشجوها. درسته؟
مرسي
جواب یک : متاسام که بگم با این کتابها وقت خودتون رو تلف می کنید
جواب 2 : سوالات بینش همین امسال قراره توسط اساتیدی چون : دکتر معتقدی - مهندس کریمی - استاد ملک محمد - دکتر شیرین آبادی - دکتر حلم زاده و بنده با نظارت کامل طراحی شود و مطمنا پارسه احساس خطر کرده است.
به به هیچ وجه آزمونهای پارسه را تایید نمی کنم

a.baghestani

عضو جدید
استاد می خواستم بدونم با شرکت در کلاس مغناطیستون می تونم به دزصد های بالای 50 امید داشته باشم ؟چون پایه ی مغناطیسم ضعیفه

تقریبا همه کسانیکه کلاس مغناطیس من را می آیند پایه آنها ضعیفه
نگران نباشید فقط باید با حرف هایی که به عنوان رمز یادگیری مغناطیس می زنم گوش بدید

یونس313

عضو جدید
جواب یک : متاسام که بگم با این کتابها وقت خودتون رو تلف می کنید
جواب 2 : سوالات بینش همین امسال قراره توسط اساتیدی چون : دکتر معتقدی - مهندس کریمی - استاد ملک محمد - دکتر شیرین آبادی - دکتر حلم زاده و بنده با نظارت کامل طراحی شود و مطمنا پارسه احساس خطر کرده است.
به به هیچ وجه آزمونهای پارسه را تایید نمی کنم

سلام
شما درمورد کتاب الکترونیک مهندس اشرفیان فرمودید " وقت خودتون رو تلف می کنید "
این حرف شما به چه معناست یعنی کتاب بار علمی نداره یا ....
بیشتر توضیح دهید

a.baghestani

عضو جدید
سلام
شما درمورد کتاب الکترونیک مهندس اشرفیان فرمودید " وقت خودتون رو تلف می کنید "
این حرف شما به چه معناست یعنی کتاب بار علمی نداره یا ....
بیشتر توضیح دهید
سلام
من نگفتم که این کتاب بار علمی نداره . مهندس اشرفیان شخص بسیار با اطلاعات علمی بالا و از اساتید با تجربه هستند . چون درس الکترونیک تغییرات زیادی در این چند ساله داشته و این کتاب هم بر اساس منابع قبلی نوشته شده نمی تواند شما را به سطح خوبی برسونه و تعداد تست غلط شما بالا می ره
حالا شما ناراحت نشو اگر می خواهی بخوانی اشکالی نداره بخوان و اگر دوست داشتی با کتاب یه روز بیا پیش من تا برات مشخص کم که چرا می گم وقتتون رو زیادی می گیره چون در برخی سوالات نباید از روشهای خیلی طولانی رفت .

meysaminter

عضو جدید
من کتاب استاد اشرفیان رو مطالعه کردم و ازش نکات خوبی یاد گرفتم . بی انصافیه که در مورد کتابش اینطور قضاوت بشه . به نظرم بهتره که اخلاق تو تبلیغات موسسات توسط مدیرانشون رعایت بشه مخصوصا که امثال استاد اشرفیان تو این سایت نیستن که از روش و کتاب خودشون دفاع کنن . ضمنا فکر نکنید که فرد آماتوری تو الکترونیک هستم . من سه سال حل تمرین دروس الکترونیک 1و 2و 3 بودم .

sara _arshad

عضو جدید
سلام استاد میشه منابع خوب برای گرایش الکترونیک و مخابرات رو معرفی کنید؟

a.baghestani

عضو جدید
من کتاب استاد اشرفیان رو مطالعه کردم و ازش نکات خوبی یاد گرفتم . بی انصافیه که در مورد کتابش اینطور قضاوت بشه . به نظرم بهتره که اخلاق تو تبلیغات موسسات توسط مدیرانشون رعایت بشه مخصوصا که امثال استاد اشرفیان تو این سایت نیستن که از روش و کتاب خودشون دفاع کنن . ضمنا فکر نکنید که فرد آماتوری تو الکترونیک هستم . من سه سال حل تمرین دروس الکترونیک 1و 2و 3 بودم .
ok با شما موافقم

EECi

مدیر بازنشسته
متاسفانه بدلیل این که اینگونه اظهار نظرها باعث دلخوری برخی دوستان در این سایت می شود شاید بهتر باشه جوابی داده نشود .
سلام:gol:
استاد خوبم ، معرفی منابع و حتی معرفی کلاس و کنکور ازمایشی مورد نظر شما در این تاپیک ازاد هست
ما میزبان شما هستیم و شما روی چشم ما جای دارید این حرف ها را نزنید
تاپیک مربوطه که بحث های کلاسی و کنکوری در ان ممنوع هست مربوط به همه دانشجویان هست که متاسفانه در تاپیک قبلیش که قفل شده ، به جنجال کشیده شد و البته ما هم رویه رو تغییر دادیم

اگر من باعث دلخوری شما شده ام ، شدیدا از حضور شما معذرت میخوام ، من از احترام استادم هیچ وقت در نیامدم در جایی هم که عصبانیتی رخ داده و سخنی گفته شده ، بی مورد نبوده و به دلیل عدم رعایت قوانین توسط اعضا بوده.( حالا توهین های شخصی بماند که دوستان هر از چند گاهی مورد لطف خودشان قرار می دهند !)

یکی از قوانین این سایت این هست که از یک ای پی نباید دو یوزر ساخته شود و این منجر به معلق شدن اکانت عضویت خواهد شد. این قانون برای همه تالار های اینجا انجام میشه و مختص این تالار نیست

یا علی:gol:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

استاد خسته نباشید

میشه واسه درس الکترونیک منابعی رو معرفی کنید تا با خوندن پشت سر هم این منابع به تسلط بالایی توی الکترونیک برسیم و بتونیم درصدهای خیلی خوبی رو کسب کنیم؟

(مثلا هر فصل رو
به ترتیب اینطوری بخونیم: 1.راهیان ارشد مهدی ناصح 2.راهیان ارشد استاد اسلام پناه 3.کتاب دکتر رضوی)

طوری که بتونیم از صفر تا صد میل کنیم!!
:)

763176317631

عضو جدید
سلام استاد.تشکر از زحمات شما
من کتاب الکترونیک شما را تازه گرفتم.امکان شرکت در کلاس را ندارم.برای من که سطحم پایینه برای درس الکترونیک از رو چه کتابی بیشتر تمرین حل کنم که در ارشد موفق تر باشم.
الکترومغناطیس که بدتر.از رو چی بخونم از رو چی تمرین حل کنم تا در کنکور بهتر نتیجه بگیرم؟
تشکر از پاسخگویی شما.

moosavimaleki

عضو جدید
سلام استاد
تشکر از زحمات شما

من کل کاب های پارسه چون برادرم امسال کنکور داره همش رو خریده
الکترونیک و مغناطیسش خوب نیست ؟
الکترونیک کتاب شما رو بخونم؟
مغناطیس پایه ی خوبی دارم ، شاید نتونم کلاس بیام چون قم هستم ، کتاب چی معرفی میکنید؟

a.baghestani

عضو جدید
سلام

استاد خسته نباشید

میشه واسه درس الکترونیک منابعی رو معرفی کنید تا با خوندن پشت سر هم این منابع به تسلط بالایی توی الکترونیک برسیم و بتونیم درصدهای خیلی خوبی رو کسب کنیم؟

(مثلا هر فصل رو
به ترتیب اینطوری بخونیم: 1.راهیان ارشد مهدی ناصح 2.راهیان ارشد استاد اسلام پناه 3.کتاب دکتر رضوی)

طوری که بتونیم از صفر تا صد میل کنیم!!
:)

سلام
به نظر من الکترونیک را باید خوب یاد گرفت .
شاید بهترین منبع کتاب دکتر رضوی باشه ولی بارم برای تستهای ارشد ایران جامع نیست
اگر بخواهید خودتان بخوانید خیلی ازتون انرژی و وقت می گیره
من حتی در مورد کتاب خودم هم این مطلب رو تعمیم می دهم

a.baghestani

عضو جدید
سلام استاد.تشکر از زحمات شما
من کتاب الکترونیک شما را تازه گرفتم.امکان شرکت در کلاس را ندارم.برای من که سطحم پایینه برای درس الکترونیک از رو چه کتابی بیشتر تمرین حل کنم که در ارشد موفق تر باشم.
الکترومغناطیس که بدتر.از رو چی بخونم از رو چی تمرین حل کنم تا در کنکور بهتر نتیجه بگیرم؟
تشکر از پاسخگویی شما.

برای الکترونیک اگر کلاس نمی توانی بری از هر کتابی بخوانی خوبه (یعنی فرقی نمی کنه)
در مورد مغناطیس حداقل می تونی از DVD های من که بچه ها یی که قبلا گرفتن و کپی کردن و در اینترنت می فروشند استفاده کن

a.baghestani

عضو جدید
سلام استاد
تشکر از زحمات شما

من کل کاب های پارسه چون برادرم امسال کنکور داره همش رو خریده
الکترونیک و مغناطیسش خوب نیست ؟
الکترونیک کتاب شما رو بخونم؟
مغناطیس پایه ی خوبی دارم ، شاید نتونم کلاس بیام چون قم هستم ، کتاب چی معرفی میکنید؟

نه کتابش بد نیست فقط آپدیت نیست
برای مغناطیس DVD من رئ از تو اینترنت پیدا کن و از اوون استفاده کن

• Like
واکنش ها: EECi

sha7ab

عضو جدید
سلام بر استاد عزیز. دوتا سوال میپرسم.
1. از درآمدی که دارید نسبت به زحمتی که در طول زندگیتان کشیده اید راضی هستید یا بنظرتون حقتون بیشتره؟
2. من کاردانی الکترونیک بودم. کارشناسی ناپیوسته تغییر دادم به زبان انگلیسی. الان دوباره ارشد الکترونیک شرکت کردم. آزاد اسلامشهر شرکت کردم و احتمال قوی قبول میشم. حالا میترسم توی درس ها کم بیارم با توجه به اینکه مدتها از الکترونیک به دور بودم. سوالم اینه. برای دوره ی ارشد چه درس هایی رو باید بلد باشم و بنظر شما چه درس هایی رو بخونم تا اونجا کم نیارم؟

763176317631

عضو جدید
سلام استاد
میشه زحمت بکشید تمرینهای مهم کتاب رهیافت را برای دانشجوها مشخص کنید؟

بالا