اطلاعات نرم افزار DIAlux

nahid68

عضو جدید
دوستان عزيزم سلام.
جهت انجام پروژه اي مجبور به استفاده از DIAlux هستم.
متاسفانه خود نرم افزار را هم ندارم.
اگر كسي خود نرم افزار يا لينك free دانلودش رو برام email كنه ممنونم.
ضمناً دست همگي رو ميبوسم اگه جزوه يا كتاب يا هرگونه اطلاعات ديگه اي رو بهم بديد.
ارادتمند همه.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو به http://www.dial.de/CMS/English/Articles/DIAL/DIAL.html?ID=1 آخرین ورژن dialux رو رایگان دانلودکن. از سایت خود دیالوکس.dialux یک نرم افزار رایگان هست. نشر طراح مهندس کاوه احمدیان یک کتاب داره به اسم مهندسی روشنایی توش در مورد دیالوکس هم نوشته

hamidreza67

عضو جدید
سلام من نرم افزاردیالوکس ورژن 4.7اون رودارم وpluginیکی از شرکتهای ایرانی مربوطه ودوسه تاشرکت خارجی دیگه درضمن درموردکتابی که دوستمون ازمهندس احمدیان گفته بگم که دراین کتاب دریکی ازفصول به طورخلاصه این نرم افزار رو توضیح داده ولی کتابی که کار بااین نرم افزارروکامل گقته باشه نیست

آخرین ویرایش:

grad_62

عضو جدید
help

help

برو به http://www.dial.de/CMS/English/Articles/DIAL/DIAL.html?ID=1 آخرین ورژن dialux رو رایگان دانلودکن. از سایت خود دیالوکس.dialux یک نرم افزار رایگان هست. نشر طراح مهندس کاوه احمدیان یک کتاب داره به اسم مهندسی روشنایی توش در مورد دیالوکس هم نوشته
salam.mamnon babate linketon.mikhastam bedonam dar hale hazer in narafzar dar che sherkatayi rayeje va ba on kar mikonand.

grad_62

عضو جدید
سلام من نرم افزاردیالوکس ورژن 4.7اون رودارم وpluginیکی از شرکتهای ایرانی مربوطه ودوسه تاشرکت خارجی دیگه درضمن درموردکتابی که دوستمون ازمهندس احمدیان گفته بگم که دراین کتاب دریکی ازفصول به طورخلاصه این نرم افزار رو توضیح داده ولی کتابی که کار بااین نرم افزارروکامل گقته باشه نیست
salam. age emkan dare plugin hayiro ke darin baram mail konid mamnon misham.grad_62@yahoo.com

mra49954

عضو جدید
salam.mamnon misham age plugin haye marbot be dialux ro vasam mail konid.
grad_62@yahoo.com
سلام
اگه لطف کنید و فارسی تایپ کنید ممنون میشم
در جوابتون هم بگم که کلیه شرکتهای مشاور و طراح برای طراحی روشناییهای محیطهای بسته و باز از این نرم افزار استفاده میکنند اگه یکمی باهاش ور بری حتما یادش میگیری

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سايت خودش free هست برو دانلود كن اين نرم افزار رايگانه

esmaeil135741

عضو جدید

با سلام
دوست من اگه برات ممکنه آدرس اون پلاگین شرکت ایرانی را برام بذار یا آپلود کن
ممنون

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
plug in شرکت ایرانی رو اگه داری بذار ما هم دانلود کنیم. ممنون;)

بالا