آمادگی زبان عمومی برای ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول دوستمان بهتر نیست جمله سازی هم داشته باشیم؟
مثلا یکی از سه جلسه هفته را جمله سازی هم داشته باشیم؟
یا برای جمله سازی تاپیک جداگانه ایجاد بشود؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من خودم كه حدس مي زدم كرفتار شم.اما بقيه بچه ها چرا نميان؟؟؟عزيزم من سعي ميكنم اكه كارام درست شه و اين مشكلاتم حل شه خودم دوباره تاپيك كرم كنم.شايد تا اخر اين ماه مشكلم حل شد.بعد از اون من قول ميدم هرشب تاپيك بتركونم.از همتون بابت خوابيدن تاپيك عذر ميخوام.

دوستان اینجا دیگر ادامه ندارد؟:question:

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم كه حدس مي زدم كرفتار شم.اما بقيه بچه ها چرا نميان؟؟؟عزيزم من سعي ميكنم اكه كارام درست شه و اين مشكلاتم حل شه خودم دوباره تاپيك كرم كنم.شايد تا اخر اين ماه مشكلم حل شد.بعد از اون من قول ميدم هرشب تاپيك بتركونم.از همتون بابت خوابيدن تاپيك عذر ميخوام.
دوست عزیز منم دیدم کسی نمیاد ناراحت شدم حیف این تاپیک عاللییی

شراره آ

عضو جدید
سلام.
همیشه بهترین ها متفاوتند!!
موفقیت = استفاده ی درست از زمان
به نظره من اشتباهه این همه وقت صرف کتاب 504 کنید.
نرم افزار خوب و موفقه گزینه آخر میتونه مفیدتر از خوندن 504 باشه، البته برای من که مفیدتر بود.
به این سایت برید:
http://www.gozineakhar.com/info/info.asp?id=47

arefeh

کاربر ممتاز
من از همه شما دوستان عذر مي خوام.اما وقتي ديدم بازم هستند دوستاني كه مشتاقند.چشم با وجود سيلي از مشكلاتي كه دارم.وظيفه خودم ميدونم كه دوباره تاپيك رو رونق بندازم.پس بچه هاي ارشد مجدد اعلام آمادگي كن.هفته اي سه شب و شبي 1ساعت همه روشن باشيم.طبق همون برنامه قبلي كه كسي مشكلي نداشت پيش ميريم.بعيد مي دونم تا شب كسي بياد.تا 2شنبه بچه ها اعلام امادگي كنند كه دوباره شروع كنيم.

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم اگر از 20 تیر شروع کنیم برنامه خیلی فشرده میشه چون مجبوریم تا پایان تابستان 504 و تافل رو تمام کنیم...باید ببینیم رای با چه گروهی هست.اگر همه 20 تیر موافق باشند اما بعدش به صورت فشرده اوکی صبر می کنیم.اما اگر واسشون سخته مجبوریم کم کم از الان شروع ککنیم تا 20 که شماهایی که فارغ از امتحان میشید به ما ملحق شین.منتظر نظر بچه ها هستم.لطفا تا 2 شنبه قطعی کنید نتیجه رو ...ممنونم دوستای خوبم
سلام دوستی عارفه منم دوباره با تاپیک پیش میام البته بعد از امتحانام که حد.دا میشه 20 تیر:)

arefeh

کاربر ممتاز
اگه بچه ها بخوان دیرتر شروع کنیم سری جدید رو.خوب وقت هست که یه فلشی به درسایی سری قبل بزنیم اما اگر همه بخوان از همین حالا شروع کنند نهایت یه روز رو برای مرور درسهای قبل و پرسش و پاسخ می گذاریم و بعد از اون شروع می کنیم.هر چی باشه ما هم 1 ماهی هست دیگه مرور نکردیم و مسلما باید یادمون رفته باشه.
آهان....بعد یه سوال؟
از اول شروع میکنیم یا از ادامه سری قبل؟:)

mazon

عضو جدید
اگه بچه ها بخوان دیرتر شروع کنیم سری جدید رو.خوب وقت هست که یه فلشی به درسایی سری قبل بزنیم اما اگر همه بخوان از همین حالا شروع کنند نهایت یه روز رو برای مرور درسهای قبل و پرسش و پاسخ می گذاریم و بعد از اون شروع می کنیم.هر چی باشه ما هم 1 ماهی هست دیگه مرور نکردیم و مسلما باید یادمون رفته باشه.

خیلی هم خوووووب....
با چی شروع میکنیم؟
بی صبرانه منتظرم.:D
فقط چرا کسی نمی آید؟:(

arefeh

کاربر ممتاز
خیلی هم خوووووب....
با چی شروع میکنیم؟
بی صبرانه منتظرم.:D
فقط چرا کسی نمی آید؟:(

متاسفانه همه درگیر دانشگاه هستند.هر چی باشه دیگه آخر ترم نزدیکه.و اینکه پشتمون باد خورده روزای اول خیلی خوب پیش می رفتیم.تا دوباره دور هم جمع شیم یکم زمان میبره.نگران نباش.
برگرد به پست های اول ما از 504 شروع کرده بودیم.تا درس 6 هم رسیده بودیم از نرم افزار jmemoriz یا همون جی 5 خودمون استفاده کردیم و هر درس رو یکی از بچه ها لغات رو در می آورد.ندا - سانشید و سایه و البته خودم جز فعالان این تاپیک بودیم .سانشید جان که از 20 تیر به بعد میاد اما باقیه دوستان رو نمیدونم.حالا یکم باید فرصت بدیم شاید مدت طولانی که تاپیک خوابیده دوستان سر نزدند و از شروع مجددش بی اطلاعند

senobar_2010

عضو جدید
دوستانی که میخواید از هم دیگه زبان بپرسید، آدرس ایمیل هم رو بگیرین مثلا یاهو، بعد با مسنجر کنفرانس بگذارین،خیلی بهتره، به جان قلی فروم برا این کارها درست نشده!

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که میخواید از هم دیگه زبان بپرسید، آدرس ایمیل هم رو بگیرین مثلا یاهو، بعد با مسنجر کنفرانس بگذارین،خیلی بهتره، به جان قلی فروم برا این کارها درست نشده!

کاملا درست است که فروم برای این کار مناسب نیست . ولی همه مایل نیستند ایمیلشان را در اختیار دیگران بگذارند . کاش خود باشگاه چت روم بگذارد .

arefeh

کاربر ممتاز
عزیزم میل چیزی نیست که کسی بخواد سوء استفاده کنه.نه تله خونه نه تل موبایل قرار هم نیست که هک کنیم و پسورد و بگیریم که چی بشه؟
من با چت یاهو موافقم.توش اصلا مشکلی نیست تازه سرعت هم بالا میره.ما سریه پیش راحت 2 ساعت زمان میذاشتم تا از هم سئوال می پرسیدم که شاید تو یاهو به 30 مین برسه.
من ایمیل خودمو میزارم هر کی هم موافق همین کارو بکنه.رای اکثریت میشه ادامه کارمون.
arefeh.nejati@yahoo.com
کاملا درست است که فروم برای این کار مناسب نیست . ولی همه مایل نیستند ایمیلشان را در اختیار دیگران بگذارند . کاش خود باشگاه چت روم بگذارد .

AYSAN.SH

عضو جدید
سلام
برای کنکور کاردانی به کارشناسی معماری- درس زبان انگلیسی
چه منبعی خوبه که بخونیم؟؟؟
ممنون میشم اگه یکی بهم بگه
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.