گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژاپن: به شدت مطالعه می‌کند و برای تفریح روبات می‌سازد!

مصر: درس می‌خواند و هر از گاهی بر علیه حسنی‌مبارک، در و پنجره دانشگاهش را می‌شکند!

هند: پس از چند سال درس خواندن، عاشق دختر خوشگلی می‌شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می‌کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشن پیش می‌آید و سرانجام آن دو با هم عروسی می‌کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می‌شود!

عراق: مدام به تیرها و خمپاره‌های تروریست‌ها جاخالی می‌دهد و در صورت زنده ماندن درس می‌خواند!

چین: درس می‌خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می‌سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می‌فروشد!

گینه بی‌صاحاب!: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله‌ای درس بخواند!

کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری آمریکا، دعا کند!

پاکستان: او بشدت درس می‌خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

اوگاندا: درس می‌خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس، چند نفر از قبیله توتسی را می‌کشد!

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری! منقرض می‌شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می‌خوانند!

ایران: عاشق تخم‌مرغ است! سرکلاس دروس عمومی، ‌چرت می‌زند و سر کلاس دروس اختصاصی، جزوه می‌نویسد! سیاسی نیست ولی سیاسی‌ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می‌کند! عاشق عبارت «خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می‌خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می‌گوید! او سه سوته عاشق می‌شود!
اگر با اولی ازدواج کرد که کرد، والا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می‌شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می‌شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده، که چرا صاحبخانه‌ها جان به عزرائیل می‌دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی‌دهند! او چت می‌کند! خیابان متر می‌کند و در یک کلام عشق و حال می‌کند! نسل دانشجوی ایرانی درسخوان، در خطر انقراض است!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
10 نکته برای تو

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]1- به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد... به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد... و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد باشد... [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]2 - هوس بازان کسی راکه زیبا می بینند دوست دارند... اما عاشقان کسی را که دوست دارند زیبا می بینند...[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]3- وقتی در زندگی به یک در بسته رسیدی نترس و نا امید نشو... چون اگه قرار بود در باز نشود جای آن دیوار می گذاشتند...[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]4- آنچه که هستی، هدیه خداوند است و آنچه که خواهی شد، هدیه تو به خداوند... پس بی نظیر باش. ..[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]5- شریف ترین دل ها دلی است که اندیشه آزار دیگران در آن نباشد...[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]6- بدبختی تنها در باغچه ای که خودت کاشته ای می روید...[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]7- وقتی زندگی برایت خیلی سخت شد به یاد بیاور که دریای آرام، ناخدای قهرمان نمی سازد. ..[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]8- هر اندیشه ی شایسته ای، به چهره انسان زیبائی می بخشد...
[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]9- قابل اعتماد بودن ارزشمند تر از دوست داشتنی بودن است. ..[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]10- نگو: شب شده است. .. : بگو صبح در راه است[/FONT]

بورسيه

بورسيه

سلام به تمامي بچه ها
نميدونم خبر داريد يا نه ولي ژاپن داره به تمامي مقاطع تحصيلي بورسيه ميده
هر كي دوست داره بيشتر در موردش بدونه ميتونه به سايت سفارت ژاپن در ايران بره و كل مطالبشو بخونه
www.ir.emb-japan.go.jp
اينم آدرس سايتشه اميدوارم موفق باشيد:D

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه کسی نیست..با اجازه اونایی که نیستن ما بریم..:D

آخرین ویرایش:

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فردا اول اردیبهشته..شماها یاد چی میفتین؟:D:redface:
یاد تولد ساراااااااااااااااااااا جووووووونم:D
هوراااااااااااااااااااااا......بینگ بنگ بونگ

:w31::w31::w31::w31::w31:
ترقه وانفجار هم با مهندسای شیمی......................عجب تولدی بشه

student.sh86

عضو جدید
سلام نگار جان چطوری رفیق؟!
دلم واست تنگ شده بود...........نگار خوب معلوم بچه ها سرشون شلوغ کمتر میان باشگاه:D

به به.....سلام مهرداد ....خوبی؟ چه خبرا درس و مشخ؟
حالا نبر آبرومونو....یعنی همه مشغله علمی دارن فقط من و تو الافیم این وسط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

ihih_jimbo

عضو جدید
به به.....سلام مهرداد ....خوبی؟ چه خبرا درس و مشخ؟
حالا نبر آبرومونو....یعنی همه مشغله علمی دارن فقط من و تو الافیم این وسط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:
درس و مشخامو نوشتم......بابام بهم عیدی داد......:smile:
نه بابا الاف کجا بود..همشون تو باشگاهن نمیان این سمتی.........چراغا همه روشنه:D

student.sh86

عضو جدید
درس و مشخامو نوشتم......بابام بهم عیدی داد......:smile:
نه بابا الاف کجا بود..همشون تو باشگاهن نمیان این سمتی.........چراغا همه روشنه:D
یه توپ قلقلی داد....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشالا هرکی چراغش روشنه ولی اینطرفی نیاد زنبور نیشش بزنه!!!!! :D
دعای بدتری به ذهنم نرسی....یعنی رسید اما دلم نیومد :دی

ihih_jimbo

عضو جدید
یه توپ قلقلی داد....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشالا هرکی چراغش روشنه ولی اینطرفی نیاد زنبور نیشش بزنه!!!!! :D
دعای بدتری به ذهنم نرسی....یعنی رسید اما دلم نیومد :دی
دیگه بچه ها پایه نیستن مثل قبل عید.............من خودم اون موقع با بچه ها آشنا شدم
خیلی فعالیتا بیشتر بود اون موقع;)

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام به دوستان شبتون قشنگ
من شخصا به خاطر نفرین نگار جون و از ترس جونم اومدم :cry:
سلام ندا.....خوش اومدی
آره خدایی نفریناش میگیرهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.............خوب کاری کردی وگرنه الان نفرین گیر میشدی:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اومدم نفرین نکنید از اینم بیچاره تر میشیم
من که هستم ولی وقتی می بینم هیشکی نمیاد اینجا انگیزه مو از دست میدم

یادش بخیر قدیما جوون تر بودم یه سالم که کسی نمی اومد اینجا خودم تنهایی با در دیوار حرف میزدم ولی الان دیگه حوصله حرف زدن با خودمم ندارم

هییییییییییییی

student.sh86

عضو جدید
سلام ندا.....خوش اومدی
آره خدایی نفریناش میگیرهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.............خوب کاری کردی وگرنه الان نفرین گیر میشدی:biggrin:
دقیقا.......از قدیم الایام گفتن نفرین مادربزرگ میگیره.....حالا غایبا خود دانن.......امشب زنبور بود، خدارو چه دیدی شاید فردا مار باشه پس فردا هم دایناسور :D

student.sh86

عضو جدید
منم اومدم نفرین نکنید از اینم بیچاره تر میشیم
من که هستم ولی وقتی می بینم هیشکی نمیاد اینجا انگیزه مو از دست میدم

یادش بخیر قدیما جوون تر بودم یه سالم که کسی نمی اومد اینجا خودم تنهایی با در دیوار حرف میزدم ولی الان دیگه حوصله حرف زدن با خودمم ندارم

هییییییییییییی

به به نوه ی خلف......... شهرام تقصیر تو هست دیگه......نمیای بچه ها هم نمیان......
راستی سلاااام...........خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا