زیبا ترین پسر جهان یافت شد

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
از استارتر محترم تمنا و خواهش می کنم در قسمت ویرایش عکس را حذف و از مدیران درخواست حذف تاپیک را نمایند. می دونید ک گزینه ی گزارش پست بازه.

rostamani

عضو جدید
چرا الکی جو میدین.پیاده شین با هم بریم.والا دختر بود الان همه میخندیدین الان شدین دایه مهربانتر از مادر

تبسم44

عضو جدید
موندم بچه ها چرا جدیدا این مدلی شدن! بابا این چه تاپیکیه! مگه بدبخت خودش میخواست این شکلی باشه....

narges*

عضو جدید
مگه پسر یا دختر بودنش فرقی هم داره ؟مهم اینه که ما به خودمون اجازه میدیم به راحتی یه انسان رو مسخره کنیم:mad:

rostamani

عضو جدید
مگه پسر یا دختر بودنش فرقی هم داره ؟مهم اینه که ما به خودمون اجازه میدیم به راحتی یه انسان رو مسخره کنیم:mad:
این شمایید که زیبایی رو نمیبینید و فکر میکنید مسخره کردنه.مشکل هم نگاه شماست و هم نوع انتخاب موضوع.جای توبیخ دیگران نگرش خودتونو عوض کنید .

narges*

عضو جدید
لطفا جمع نبند :razz:
نیازی به این کار نیست این که همه دارن مشارکت میکنند اینو ثابت میکنه البته اینو بگم که مخاطبم شما نبودید چون قبلش نظرات تاپیک رو خوندم.

این شمایید که زیبایی رو نمیبینید و فکر میکنید مسخره کردنه.مشکل هم نگاه شماست و هم نوع انتخاب موضوع.جای توبیخ دیگران نگرش خودتونو عوض کنید .
این که به قصد تمسخر کسی که حالا ممکنه به هر دلیلی چهره ی متفاوتی پیدا کرده باشه عکسی گذاشته و در موردش نظرات شخصیمون رو ابراز کنیم زیباییه؟بله اگر این زیباییه باید اعتراف کنم در این زمینه چشم بینایی ندارم و متاسفم که شما حتی تعریفتون از زیبایی نا زیباست.در ضمن من کسی رو توبیخ نکردم اما شما......

student.sh86

عضو جدید
بچه ها مطمئن نیستم همون باشه به قول استارتر عزیز شاید اون یکی فتو شاپه اما اگه باشه واقعا گناه دارن :
این دختران به خاطر یک بیماری خاص به نام سندرم موی گرگ دچار یک زندگی وحشتناک شده اند و همیشه در رویایی ازدواج بوده اند. ساویتا ۲۳ ساله ، منوشا ۱۸ ساله و ساویتری ۱۶ ساله درست مثل بقیه زنان هستند با این تفاوت که بدن آنها از سر تا پا پوشیده از موی ضخیم است!

از هر ۱ میلیارد نفر یک نفر به این سندرم دچار میشود و در این اتفاق نادر و دردناک سه دختر از یک خانواده به صورت ژنتیکی این سندرم را دارند.
در این بیمااری خاص سلولهای هر نقطه از بدن مستعد رشد مو میشوند به صورتیکه حتی روی پیشانی و پلکها هم مو رشد میکند.