لطفا راهنماییم کنین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سلیم بیگ

عضو جدید
اول باید دید که هدفتون از دوستی چی بوده

می خواستین ببینین که که بدرد ازدواج باهم میخورین یا اینکه نه

اولا که به نظر من کسی که به فکر خود کشی میفته اون نمیته نه شما بلکه هیچ کس دیگه رو خوشبخت بکنه البته احتمالا برای تحدیداینجور گفتن...

ولی خب برداشت من این هست که شما خیلی دوستش دارین وچونکه اونو لایق خودتون نمیدونی با خودتون میگین باکس دیگه ازدواج بکنه تا خوشبخت بشه ؟

اگه طرز فکرتون این هست اشتباه هست خب به نظر من اون شما هرچی هستین می خواد ......

اگرم نه فکرمیکنین که شما ازاون خیلی بهتر هستین با وجود اینکه این مسئله درحق د دختر ظلم بزرگی هست ولی بد تر ازون این هست که مورد بازی بیشتر ازاین قرار بگیره پس بهتر هست یه مدتی اینقدر باهاش سرد باشین تا این عشق تبدیل به نفرت بشه .....

یا میتونین هردو پیش مشاور برین
به هرحال برا ی هردوی شما آرزوی خوشبختی دارم

نه نه اصن منظورم این نیس که ازش بهترم من میخام که خوشبخ باشه .

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قصد جسارت نداشتم دوست عزیز
ولی خودت از نوع رابطه ای که داشتی مطلع هستی و بقیه که خارج رابطه شما هستن هر برداشتی میتونن داشته باشن(اینم بگم به کسی ربط نداره ها ولی مثال در دروازه و دهان مردم اینجا صادق هستش)

فک کنم توو مسائل عشقی ،عقل کارایی صحیحی نداره:smile:

شايد تا حدي حرفتون درست باشه ..ولي آگاهانه از طرفت جدا بشي خيلي بهتره

...ARASH...

عضو جدید
بايد ديد اينكه فكر ميكنين نميتونين خوشبختش كنين تنها دليلش همين تفاوتهاست يا نه اين تفاوتها فقط توجيهه براي قطع رابطه با كسي كه از اول حكمشو تو دلت بريده بودي
من اصلا اين حرفو قبول ندارم كه زن و شوهر بايد از همه جهات باهم تفاهم داشته باشن،تفاوت هم بايد باشه

اگه نهايت راه را جدايي ميبيني و هيچ مقدار ظرفيتي تو وجودت نميبيني كه بخاي راضي شي يه روزي باهاش زندگي كني
بدونين يه روزي توجيه هاي بهتر از اين(تفاوت ها) هم پيدا ميكنيين و جدا ميشين ازش
با توجه به اينكه ايشون عاشقتر نشون ميدن،پس هر جور قطع رابطه اي در هر زماني از نظره ايشون ظلم به حساب مياد
پس اين به ظاهر ظلم را هر چه زودتر در حقه اون طرف بكنين بهتره

nedashiva

کاربر بیش فعال
حالتون خوبه!!!!!!کجا دچار مشکل نشده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این آقا پسر میخواد از دختره جدا بشه!!!!!!!!!!!!!!
چقد راحتم تحلیل میکنی!!!!!(چون مخفیانه بوده هیچ مشکلی نداره!!!!:biggrin:)،واقعا که؟!!!!آبروی هر چی دختر رو بردین!!!!حداقل به زبان نیار!!!
به نظر من هردوشون تقصیر دارن،و آقا پسر برن پیش روانشناس تا راهی جلوش بزاره بهتر باشه.

کلن شما نخونده ج دادی... اونم خیلی تند....... من نمیگیم یه چیز مخفیانه اشکال نداره تو خانواده ما بکل این روابط نهی شده چ واسه دختر چ واسه پسر واینکه نظر شخصی خود بنده هم اینه که روابط دختر پسری بدون اطلاع خانواده اشتباه محضه

من میگم مشکل ممکنه از جای دیگه باشه و نه صرفا بخاطر پنهان بودن روابطشونه... اخه خودم دیدم طرف با پسرداییش 3 سال عقد بوده یا نامزد یا شیرینی خورده بعد پسره زده زیر همه چیز یا برعکسشم من دیدم ینی دختره زده زیر همه چیز... اینا که روابط مخفی نداشتن پس مشکل از یجای دیگش....

این آقای محترم هم اگه به گفته ی خودشون واقعا عاشقشن وکس دیگه تو زندگیشون نیس حتما حتما باید برن مشاور خانواده واگه غیر از اینه به دختر خانومه بگه نمیخوامت بدرد هم نمیخوریم الان بگن بهتره تا یه مدت دیگم بگذره وموقعیتای دختر خانوم از بین بره

siavash@dt

عضو جدید
داداش سلیم اگه نصیحت ارزش داشت هیچ کس مفت بهت نصیحتت نمیکرد،نه کسی با پند و اندرز جایی رسیده و نه میرسه،اینا همش شعرهای حماسی هست که بهت میگن.
همون کاریو بکن که عقلت قبول داره
اون چیزی هم که من تو پست قبلیم گفتم 8 سال پیش سرم اومده گفتم بدونی خالی از لطف نیست.موفق باشی

سلیم بیگ

عضو جدید
داداش سلیم اگه نصیحت ارزش داشت هیچ کس مفت بهت نصیحتت نمیکرد،نه کسی با پند و اندرز جایی رسیده و نه میرسه،اینا همش شعرهای حماسی هست که بهت میگن.
همون کاریو بکن که عقلت قبول داره
اون چیزی هم که من تو پست قبلیم گفتم 8 سال پیش سرم اومده گفتم بدونی خالی از لطف نیست.موفق باشی

مرسی داداش. حرفات یادم نمیره.

-anjel-

عضو جدید
سلام دوست عزیز. صادقانه میگین شما یکدفعه به این نتیجه رسیدید یا به تدریج؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلن شما نخونده ج دادی... اونم خیلی تند....... من نمیگیم یه چیز مخفیانه اشکال نداره تو خانواده ما بکل این روابط نهی شده چ واسه دختر چ واسه پسر واینکه نظر شخصی خود بنده هم اینه که روابط دختر پسری بدون اطلاع خانواده اشتباه محضه

من میگم مشکل ممکنه از جای دیگه باشه و نه صرفا بخاطر پنهان بودن روابطشونه... اخه خودم دیدم طرف با پسرداییش 3 سال عقد بوده یا نامزد یا شیرینی خورده بعد پسره زده زیر همه چیز یا برعکسشم من دیدم ینی دختره زده زیر همه چیز... اینا که روابط مخفی نداشتن پس مشکل از یجای دیگش....

این آقای محترم هم اگه به گفته ی خودشون واقعا عاشقشن وکس دیگه تو زندگیشون نیس حتما حتما باید برن مشاور خانواده واگه غیر از اینه به دختر خانومه بگه نمیخوامت بدرد هم نمیخوریم الان بگن بهتره تا یه مدت دیگم بگذره وموقعیتای دختر خانوم از بین بره

[FONT=&quot]اتفاقا خوندم جواب دادم،شما دقیقا گفتین چون پنهانی بوده دچار مشکل نشده،یعنی پنهانی بودنو مشکل ندونستین!،الان حرفتونو عوض کردین،قبلش درست حرف میزدین!این جا، جای بحث نیست،یه حرف زدین پای حرفتون بمونین،یا حداقل بگین اشتباه کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(البته معمولا دخترا شهامت ندارن اینو بگن)[/FONT]

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما که وابسته ش کردین در مقابلش تا همیشه مسئول هستین
میخواستین صبر میکردین خودتونو بشناسین بعد برین سراغ یه دختر خانم
دلم میخواست خیلی صریح تر بگم ولی مناسب نیس اینجا گفته بشن:razz:
بشدت بات موافقم ....!

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه نه اصن منظورم این نیس که ازش بهترم من میخام که خوشبخ باشه .

خب آقای محترم اون وقتی شما رو انتخاب کرده به نظرت با کس دیگه ازدواج بکنه بعد همیشه تو قلبش شما باشین چی؟به نظرت خوشبهخت هست اون موقع؟

این دلیل نشد شاید شما ازدوست داشت زیاد فکرمیکنید که باید خیلی چیزها داشته باشین که لایق اون باشین ......

ولی اون خودش شمارو انتخاب کرده توهم تمام تلاشتو برای خوشبخت شدنش بکن

farnaz.ab

عضو جدید
من خودم این مشکل رو داشتم...
3سال با یه پسری رابطه عاطفی داشتیم . اما چون سنمون کم بود متوجه مشکلات و اختلافات نبودیم
وقتی این مشکلاتمون جدی شد تصمیم گرفتیم جدا شیم و شدیم....البته تو شرایط خیلی بد متاسفانه
اما وابستگی و احساسات و علاقه ی بینمون نمی ذاشت که در نبود همدیگه بتونیم با کس دیگه ای رابطه برقرار کنیم...
این شد که بعد از یه مدت دوباره به هم رجوع کردیم . این بار با دونستن اون تفاوت ها....
این بار با هم حرف زدیم...
برای حل اون اختلاف ها و تفاوت ها یه قدم باید من برم به سمت اون یه قدم اون بیاد به سمت من . یه جور توافق...
حتی پیش مشاور هم رفتیم .ایشون معتقد بودن که ما خیلی باهم تفاوت داریم اما 100% نمی شه گفت که اگه ازدواج کنید بدبخت می شید . اگه درک و شعورتون رو بالا ببرید و سر تفاوت ها به توافق برسید ازدواج امکان پذیره...
مثال می زنم : ایشون دوست ندارن که من کار کنم ، از طرفی من می گم پس این سالهایی که درس می خونم به چه دردم قراره بخوره
توافق بینمون اینه که جون ایشون هم مهندس عمران هستند ، من اگه می خوام کار کنم تو شرکت خودشون به عنوان مهندس معمار کار کنم !
البته ما هنوز ازدواج نکردیم !

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد 3 سال تازه فهمیدین نمیتونین خوشبختش کنین؟
ببخشید قصد جسارت ندارما
ولی خواستن توانستن است اگه شما واقعا دوسش دارید پس میتونید هرکاری کنید تا خوشبختش کنید در غیر این صورت دوسش ندارید و دارید خودتونو گول میزنید،
بعدم احساس دختر مردم که بازیچه نیست
که یروز بخواینش و بعد یدفعه بزارید برید:w39::mad:
درضمن دل بشکنی بعدها یه روزی یه جایی دلتو بدجور میشکنن
امیدوارم از حرفام ناراحت نشید

Melina666

عضو جدید
:que:
من مدت 3ساله با یه دخترخانمی دوستم. تواین مدت خیلی چیزا یاد گرفتم خدمو شناختم و فک میکنم به درد این خانم نمیخورم نمیتونم خوشبختش کنم.
حالا شما بگین چجوری بهشون بگم ؟ خیلی وقتا تو صحبتاشون غیر مستقیم میگه که تو بری خدمو میکشم ! من نمیخام عذاب وجدان بگیرمو جلو خدا وخانواده ایشون
احساس پوچی وشرمندگی کنم. از طرفی اگه باهم ازدواج کنیم نمیتونم خوشبختش کنم. من دوسش دارم عاشقشم ولی باهم خیلی فرقا داریم. چیکار کنم؟ سر دو راهیم

سلام
میگین نمیتوانید خوشبختش کنید،اما این هم بدانید اون بدونه شما هیچوقت خوشبخت نمیشه که هیچ.بدبختترین هم میشه.
اون که میگه تو بری خودشو میکشه،یعنی واقعا بدون شما میمیره.
پس مرد باش و وقتی یک دختر را عاشق خودت کردی تا آخر عمرت باهاش بمون و بهش وفادار باش.

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که وابسته ش کردین در مقابلش تا همیشه مسئول هستین
میخواستین صبر میکردین خودتونو بشناسین بعد برین سراغ یه دختر خانم
دلم میخواست خیلی صریح تر بگم ولی مناسب نیس اینجا گفته بشن:razz:

نقل این صحبتا نیست
منطقی برخورد کنین اگه بدرد هم نمیخورین ازهم جدا بشین
من حدس میزنم شما 19-23 سال سنتون باشه چون
تو این سن این بحثا رو بیشتر دیدم.

miss.x0000

عضو جدید
من مدت 3ساله با یه دخترخانمی دوستم. تواین مدت خیلی چیزا یاد گرفتم خدمو شناختم و فک میکنم به درد این خانم نمیخورم نمیتونم خوشبختش کنم.
حالا شما بگین چجوری بهشون بگم ؟ خیلی وقتا تو صحبتاشون غیر مستقیم میگه که تو بری خدمو میکشم ! من نمیخام عذاب وجدان بگیرمو جلو خدا وخانواده ایشون
احساس پوچی وشرمندگی کنم. از طرفی اگه باهم ازدواج کنیم نمیتونم خوشبختش کنم. من دوسش دارم عاشقشم ولی باهم خیلی فرقا داریم. چیکار کنم؟ سر دو راهیم

کلک می خوای دختر مردمو بپیچونی، بستگی داره فرقتون چی باشه، بعضی چیزارو میشه تغییر داد، یا ازشون چشم پوشی کرد>اما تو میخوای بری که این حرفارو میزنی، اگه نه تو همون سال اول حتما متوجه تقاوتاتون شدید، چرا اون موقع اقدام نکردی،یعنی این تفاوتا اون خانمو اذیت نمیکنه فقط تورو ناراحت کرده،تو دوره زمون ی ما کسی به فکر طرف مقابلش نیس که آره من نمیتونم خوشبختش کنم، حتی اگه نتونی انتظار داری باهات بمونه، عیب کار یه جای دیگه س،با خودت صادق باش.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واج کنیم نمیتونم خوشبختش کنم. من دوسش دارم عاشقشم ولی باهم خیلی فرقا داریم.

شما که می فهمیدی این همه فرق دارین چرا قبل سه سال نگفتی اینو بهش ؟؟؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بعد اونوقت چطوری این رابطه ی پر از تفاهم شما 3 سال طول کشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگی؟

آخه میگن:
وقتی کسی گفت نمیتونم خوشبختت کنم بدون خبریه و دلش یه جای دیگه گیر کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

معمولا بعد چن ماه 2طرف میفهمن که اخلاقاشون بهم شبیه یا نه!

نه اینکه خوبو خوش باشنو بعدا به فکر تعویض بیوفتن!!!

شما اگه نگران شرمندگی جلوی خدا و خونوادش هستین با احساسش بازی نمیکردین

در جواب شما میشه حرفای منطقی و درست رو هم زد

اما نمیدونم چرا حرفاتونو که خوندم حس خوبی نداشتم و ترجیح دادم حرفای اصلیو بزنم...

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
شما پسرا وقتی میفهمین دختری رو دوس ندارین از این جملات که مثلا نمیتونم خوشبختش کنم یا من لیاقتشو ندارم استفادع میکنین
تا آخرین لحظه ی وابستگی اون دختر به خودت در برابرش مسئولی...

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد اونوقت چطوری این رابطه ی پر از تفاهم شما 3 سال طول کشیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگی؟

آخه میگن:
وقتی کسی گفت نمیتونم خوشبختت کنم بدون خبریه و دلش یه جای دیگه گیر کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

معمولا بعد چن ماه 2طرف میفهمن که اخلاقاشون بهم شبیه یا نه!

نه اینکه خوبو خوش باشنو بعدا به فکر تعویض بیوفتن!!!

شما اگه نگران شرمندگی جلوی خدا و خونوادش هستین با احساسش بازی نمیکردین

در جواب شما میشه حرفای منطقی و درست رو هم زد

اما نمیدونم چرا حرفاتونو که خوندم حس خوبی نداشتم و ترجیح دادم حرفای اصلیو بزنم...

قربون ادم چیز فهم داداش لایک کته

wacker600

عضو جدید
قرارنیست هر ادم ی ک عاشقش باشه یا دوستش داشته باش ،ازدواج کنه...بنظرم ازش جداشوچون اصلادوستش نداری چون عشق به معنی تحمل کردن تفاوتهاست.....بقیه ساخته ذهن پسر نامرده ک حال دخترابیچاره بگیرن....تونستی از سخنرانی های دکترشاهین فرهنگ در ازدواجموفق گوش بده.....****لطفا فقط مردهای بامعرفت و باغیرت عاشق بشن وبس*******سس س

bahar687

عضو جدید
بنظر من شما دنبال یه چیز جدید و با هیجانای جدید هستید منتها میگید دوسش داری چون بعد 3 سال نمیخای ناراحتش کنی ولی وقتی با خودت تنها میشی میبینی عادت کردی بهش و خوبیهاشو میبینی نمیتونی راحت بعد 3 سال بگی من میخوام تمومش کنم برا همین با جمله ما با هم خوشبخت نمیشیم این حرفارو بهش منتقل میکنی
نمیشه گفت شما باید این رابطه رو بعد 3سال راحت تمومش کنی یا به اجبارادامه بدی چون شاید وسط زندگی به مشکل بر بخورین.
شما اشتباه کردید ولی الان باید پیش ی نفر سومی که میتونید صادقانه همه حرفاتونو بزنید برید تا منطقی بتونید یه راه حل پیدا کنید با کمترین آسیب برای 2طرف

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام استارتر عزیز
شرایطتتو درک میکنم
دلیل های زیادی میتونه داشته باشه! خیلی سخته تنها گذاشتنش از طرفی این احساس مسئولیت !!!!
سخته بین عقل و احساس تصمیم گرفتن!
مطمئن باش باهاش بحرفی هم قبول نمیکنه ولی سعی کن یه بهونه بزرگ پیدا کن که منجر به عدم ازدواجتون میشه!!! بزار باور کنه! معمولا دخترا ساده تر هستن و درک کردن براشون اسون میشه!!
راستی هرچه زودتر رابطه تموم کنی بهتره ! ماهی رو هروقت از اب بگیری تازس !!!
راستی اگر قرار یه رابطه دیگه دقیقا بعدش شروع کنی نیاز داری بیشتر فکر کنی !! چون فقط داری بیشتر فرو می ری .

Yuri Boyka

عضو جدید
سعی کن با منطق متقاعدش کنی.
آدم باید حقیقتو طوری که هست قبولش کنه و اما در رابطه با تو:
سه سال وقت زیادیه وجدانن بعد سه سال فهمیدی یا بعد از سه سال استفاده ازش خسته شدی؟

Engineer Power

عضو جدید
ببین دوست عزیز شما باید کم کم رابطه رو سرد کنی ولی زمان میبره یه جوری که دیگه میلی به هم نداشته باشید هر دو طرف کمتر ببینید همو یا زنگ بزنید بهونه بیار برای دوری تا کم کم فراموشش بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا