دانشگاه شریعتی تهران

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سایت جدید؟؟ من با همون ادرس قب وارد میشم هیچی هم باز نمیشه ارور میده

شبستان

عضو جدید
سایت جدید؟؟ من با همون ادرس قب وارد میشم هیچی هم باز نمیشه ارور میده

آدرس سايت كه همون آدرس قبليهwww.shariaty.ac.irولي از17آذر كه سايت جديد افتتاح شده،هنوز خيلي از بخش هاش مثل قسمت انستيتوها، باز نميشه.....
جالبه يك لينك هم داره مخصوص اولياء!!!!!!!!!!!
هيچ بخشي هم به معرفي اساتيد و هيات علمي اختصاص نداره، خلاصه اصلا شبيه يك سايت دانشگاهي نيست.....

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آدرس سايت كه همون آدرس قبليهwww.shariaty.ac.irولي از17آذر كه سايت جديد افتتاح شده،هنوز خيلي از بخش هاش مثل قسمت انستيتوها، باز نميشه.....
جالبه يك لينك هم داره مخصوص اولياء!!!!!!!!!!!
هيچ بخشي هم به معرفي اساتيد و هيات علمي اختصاص نداره، خلاصه اصلا شبيه يك سايت دانشگاهي نيست.....
:surprised: میدونی چند وقت بود توسایت دانشگاه نرفته بودم/؟؟؟ چه خبر شده. اما خیلی خوشگل تر از قبل شده ها. من که فقط تو سیستم سینا میرم.

amatist

عضو
salam be hame.bebakhshid man fingilish type mikonam,akhe win jadid nasb kardam farsi nadare:redface:
age khoda bekhad manam daneshjo shariaty hastam,az bahman kelasam shoro mishe.mikhastam azaton komak begiram ham dar morede ostada va darsashon ham masoolin daneshgah:smile:

شبستان

عضو جدید
salam be hame.bebakhshid man fingilish type mikonam,akhe win jadid nasb kardam farsi nadare:redface:
age khoda bekhad manam daneshjo shariaty hastam,az bahman kelasam shoro mishe.mikhastam azaton komak begiram ham dar morede ostada va darsashon ham masoolin daneshgah:smile:
خوش اومدي. ولي خوب بايد ميگفتي چه مقطعي قبول شدي،تا بتونيم به سوالت جواب بديم.:king:
البته سعي كن فارسي بپرسي. :evil:

amatist

عضو
بازم سلام.
من هنرستانی هستم تازه امسال کاردانی قبول شدم.خوشحال میشم تو اگه در مورد دانشگاه و اساتید راهنماییم کنید.از بهمن هم کلاسام شروع میشه آخه امسال شروع کلاس های روزانه و شبانه جابه جا شد :?:

شبستان

عضو جدید
بازم سلام.
من هنرستانی هستم تازه امسال کاردانی قبول شدم.خوشحال میشم تو اگه در مورد دانشگاه و اساتید راهنماییم کنید.از بهمن هم کلاسام شروع میشه آخه امسال شروع کلاس های روزانه و شبانه جابه جا شد :?:

سلام
متاسفانه امسال برنامه ي روزانه و شبانه عوض شد.منم كه كارشناسي ناپيوسته هستم بايد از بهمن برم،ولي نميدونم از چندم بهمن؟اگه با خبر شدي به ماهم بگو.
در مورد اساتيد هم ،چند تا از اساتيد دانشگاه تهران و سوره و رجايي اونجا هستن.
امكاناتش هم خوبه ولي مسيرش يه كمي دوره.......................
اگه سوال ديگه داشتي بپرس

n1990

عضو جدید
سلام به همگی.من امسال دانشگاه شریعتی رشته ی کامپیوتر قبول شدم.ورودی بهمنم.می خواستم اگه میشه یک سری اطلاعات راجع به اساتید و امکانات دانشگاه بهم بدین.ممنون میشم.

n1990

عضو جدید
سلام.ممنون از توجهتون.اما میخواستم اگه میشه اطلاعات بیشتری بهم بدین.مثلا شنیدم که روی کارت های دانشجویی اسم آموزشکده زدن. درسته؟

شبستان

عضو جدید
نخير ،اينجا آموزشكده نيست ،دانشكده س.بعضيا شايعه درست ميكنن.
به هر حال خودتون 15بهمن مياين معلوم ميشه.

n1990

عضو جدید
ممنون.فکر میکردم شایعه باشه.به هر حال من که خوشحالم اونجا قبول شدم.:Dحداقل دانشجوهای خوبی مثل شما داره که ما ترم اولی ها رو تحویل میگیرن.:smile:

شبستان

عضو جدید
ممنون.:w23:
ولي نمي دونم چرا بعضي از دانشجوها ،اينجا رو قاطي آموزشكده ها ميكنن.

n1990

عضو جدید
سلام.یک سوال دیگه.:redface:میشه یک سری اطلاعات هم در مورد اساتید دانشکده بهم بدین؟اساتید از دانشگاه های معتبر میان یا نه؟ممنون.:smile:

شبستان

عضو جدید
سلام
رشته ي شما رو نمي دونم ولي اساتيد ما از دانشگاههاي معتبر هستن.

amatist

عضو
سلام بچه ها من امروز رفتم انتخاب واحدمو گرفتم.می خواستم ببینم این استادها رو میشناسید؟
اگه آره اخلاقشون چطوره؟درس دادنشون چی؟من که اصلا حسه خوبی نسبت بهشون ندارم.
درک و بیان:کاکاوند_ترسیم فنی:فاطمه تکه:eek:_هندسه:عبداله محمودی
به ما 20 واحد دادن انقد هم روزاش بده:cry:

n1990

عضو جدید
سلام amatist جان.من هم ترم اولیم.رشته کامپیوتر.یک سوال ازت داشتم.من وقتی برگه انتخاب واحد و کارت دانشجوییمو گرفتم یادم رفت امور دانشجویی برم.میدونی برای چی باید اونجا میرفتیم؟

amatist

عضو
آره واسه خوابگاه و ژتون باید میرفتی ,اگه خوابگاهی نیستی که مهم نبود بری, واسه ژتون هم نگران نباش هنوز آماده نبود.

شبستان

عضو جدید
سلام بچه ها من امروز رفتم انتخاب واحدمو گرفتم.می خواستم ببینم این استادها رو میشناسید؟
اگه آره اخلاقشون چطوره؟درس دادنشون چی؟من که اصلا حسه خوبی نسبت بهشون ندارم.
درک و بیان:کاکاوند_ترسیم فنی:فاطمه تکه:eek:_هندسه:عبداله محمودی
به ما 20 واحد دادن انقد هم روزاش بده:cry:
به جز مهندس محمودي بقيه رو نميشناسم.استاد خوبيه.

مهرا

عضو جدید
نخير ،اينجا آموزشكده نيست ،دانشكده س.بعضيا شايعه درست ميكنن.
به هر حال خودتون 15بهمن مياين معلوم ميشه.
سلام شبستان
ازت ممنونم که از دانشگاه دفاع میکنی
من الان ترم 2 برقم واقعا هنوز نتونستم با این معقوله کنار بیام

لوکوربوزیه

عضو جدید
به به... سلام خوش اومدی
:gol:چه عجب از این ورا
سلام به دوستان جدیدم.من کاردانی معماری مو در مشهد گرفتم و رتبه ام در کنکور امسال 87 شد.به نظرتون ارزششو داره بیام شبانه شریعتی؟
درضمن اگه اطلاعاتی در مورد خوابگاه خود گردان دارین راهنماییم کنید.ازنظر هزینه و تعداد افراد .خوابگاه به شبانه ها نمیدن نه؟
ممنونم

mina1369

عضو جدید
salam man mikhastam bedoonam daneshgahe shariati behtare ya azad tehran gharb? lotfan zoodtar behem komak konid bayad tasmim begiram.... mamnoon

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز من امسال کارشناسی ناپیوسته معماری شبانه شریعتی قبول شدم..
ممنون میشم اگر بهم بگید چطور دانشگاهیه.. هم از لحاظ سطح علمی و هم از نظر کار دست و طراحی..:smile:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
مرسی دوستای گلم :w05: من راضی به زحمت نبودم :huh: با این همه جواب شرمنده شدم:w09:

دیگه خودم فهمیدم چطوریه :razz:
به جز مسیرش همه چیزش خوبه.. استادای خوبی هم داره..:lol:

mfarzam

عضو جدید
سلام بچه ها منم امسال برای کارشناسی ناپیوسته مهندسی طراحی صنعتی دانشگاه شریعتی قبول شدم ورودی بهمن هستم اما مثل اینکه از این رشته کسی اینجا نیست :(امیدوارم بتونم با این دوستان هم اشنا بشم :gol:

maryam bano

عضو جدید
سلام به همگی
منم ترم 3 کارشناسی نا پیوسته معماری هستم
که الان دیگه میرم 4
استادامون عالین مخصوصا کرمی عزیزم
فکنم پیشکسوت باشم تو یچه های دانشگاه

pink dream

عضو جدید
چه عجب یه برقی دیدم اینجا برو بچه معماری اینج رو گرفتن البته من تازه واردم اینجا .یه سوال کتاب ارشد خوب الکترونیک سراغ دارییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khatriya

عضو جدید
سلام دانشگاه شریعتی خیلی خوبه... طرح دکتر شیبانی مبانی دکتر تقوایی سازه دکتر سروش نیا تنظیم شرایط مهندس شاهچراغی:)

archi&tini

عضو جدید
سلام دوستان عزیز...
من دانشجوی ولیعصر هستم...خوش به حالتون که کارشناسی قبول شدین....ما که فعلا وضعمون رو هواست...برای ما هم دعا کنید................:cry: