سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند مدته وقتی لپ تاپم وقتی میذارم روی هایبرنت
ناخودآگاه خاموش میشه
و وقتی روشنش میکنم دوباره میگه شما خاموشی ناگهانی داشتین
و خودش شروع میکنه پیدا کردن منبع خطا
اما دیگه خبری ازش نمیشه
و همون آش و همون کاسه!!!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ناخودآگاه خاموش میشه
اما دیگه خبری ازش نمیشه
و همون آش و همون کاسه!!!

اگه ویندوزتون xp طبیعیه xp این مشکلو داره منم داشتم ویندز 7 نصب کردم

ah.fekri

عضو جدید
ناخودآگاه خاموش میشه
اما دیگه خبری ازش نمیشه
و همون آش و همون کاسه!!!

سلام و سال نو شما مبارک

میشه بدونم فضای دیسک سخت شما چقدر اشغال شده ؟
+همه درایو ها .

وقتی کامپیوتر رو هایبرنیت می‌کنی (فرقی نداره دسکتاپ باشه یا لپ‌تاپ) هر چیزی که توی اون لحظه توی RAM وجود داره و وضعیت boot فعلی کامپیوتر رو، یه جایی روی هارد دیسک می‌نویسه و کامپیوتر رو خاموش می‌کنه.صرفا State و شرایط قبل از خاموش کردن، ذخیره شده که بعد از روشن شدن دوباره به همون وضعیت قبلی برمی‌گردونه.
تنها نکته منفی‌ش هم اینه که یه حجم زیادی دیتا روی هارد نوشته می‌شه، که بعد از اینکه کامپیوتر مجددا روشن شد، همه اونها از روی هارد پاک می‌شه.
و به نظر من این عمل در لحظه اول شروع یه شوک به هارد وارد میکنه
(مخصوصا در Portable PCs)
ضمن اینکه میتونه پراکندگی دیتا ایجاد کنه و تکرار بیش از اندازه این کار سرعت سیستم رو کاهش و نیاز به دفراگ کردن رو تسریع کنه .

->امکان اینکه مقداری فضایی رو که هایبرنت برای دخیره کردن وضعیت جاری سیستم شما رو نداشته باشه وجود داره .
->متاسفانه نمی دونم شاید هم اون مقدار فضا Protect شده (عدم دسترسی استفاده) باشه ،و فرضیه بنده غلط در بیاد .
در هر صورت این چیزیه که من طبق اطلاعات فعلی شما و دوستان عزیز میتونم بگم.

*دوستان اگه اطلاع دارن ممنون میشم ارایه بدن در مورد اون مقدار فضا Protect شده شایدم نشده.

شاد و موفق باشید .

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و سال نو شما مبارک

میشه بدونم فضای دیسک سخت شما چقدر اشغال شده ؟
+همه درایو ها .

وقتی کامپیوتر رو هایبرنیت می‌کنی (فرقی نداره دسکتاپ باشه یا لپ‌تاپ) هر چیزی که توی اون لحظه توی RAM وجود داره و وضعیت boot فعلی کامپیوتر رو، یه جایی روی هارد دیسک می‌نویسه و کامپیوتر رو خاموش می‌کنه.صرفا State و شرایط قبل از خاموش کردن، ذخیره شده که بعد از روشن شدن دوباره به همون وضعیت قبلی برمی‌گردونه.
تنها نکته منفی‌ش هم اینه که یه حجم زیادی دیتا روی هارد نوشته می‌شه، که بعد از اینکه کامپیوتر مجددا روشن شد، همه اونها از روی هارد پاک می‌شه.
و به نظر من این عمل در لحظه اول شروع یه شوک به هارد وارد میکنه
(مخصوصا در Portable PCs)
ضمن اینکه میتونه پراکندگی دیتا ایجاد کنه و تکرار بیش از اندازه این کار سرعت سیستم رو کاهش و نیاز به دفراگ کردن رو تسریع کنه .

->امکان اینکه مقداری فضایی رو که هایبرنت برای دخیره کردن وضعیت جاری سیستم شما رو نداشته باشه وجود داره .
->متاسفانه نمی دونم شاید هم اون مقدار فضا Protect شده (عدم دسترسی استفاده) باشه ،و فرضیه بنده غلط در بیاد .
در هر صورت این چیزیه که من طبق اطلاعات فعلی شما و دوستان عزیز میتونم بگم.

*دوستان اگه اطلاع دارن ممنون میشم ارایه بدن در مورد اون مقدار فضا Protect شده شایدم نشده.

شاد و موفق باشید .

سلام مهندس ممنون که جواب دادی نه فکر نمی کم ربطی به هاردش داشته باشه

LE!L@

عضو جدید
سلام
من تو اینترنت بودم که یهو سیستم خودبخود استندبای شد، آیا این میتونه نشانه ای از هک شدن سیستم باشه؟ نشانه های دیگه ای هم هست برای هک شدن؟
در ضمن من رو سیستمم کسپرسکی 2011 رو دارم که آپدیت هم هست.

• Like
واکنش ها: fifa

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من تو اینترنت بودم که یهو سیستم خودبخود استندبای شد، آیا این میتونه نشانه ای از هک شدن سیستم باشه؟ نشانه های دیگه ای هم هست برای هک شدن؟
در ضمن من رو سیستمم کسپرسکی 2011 رو دارم که آپدیت هم هست.

هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه که دلیل آخری هک هستش ! :D

جایی که بیشتر از 90 درصد کاربرا از IP های دینامیک استفاده می کنن ، بعید میدونم کسی به فکر هک یه کلاینت بیوفته !

LE!L@

عضو جدید
هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه که دلیل آخری هک هستش ! :D

جایی که بیشتر از 90 درصد کاربرا از IP های دینامیک استفاده می کنن ، بعید میدونم کسی به فکر هک یه کلاینت بیوفته !
پس دلیلش چی بوده که اینطور شده؟

• Like
واکنش ها: fifa

ah.fekri

عضو جدید
پس دلیلش چی بوده که اینطور شده؟

سلام

همون هزار و یک دلیل که دوست عزیزمون فرمودن صدق میکنه .
مثلا
میتونه یه اسکریپت رو تو یه وب پیج ران کرده باشید.
کدشم اینه فکر کنم :
Standby: %windir%\System32\rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState
این یه مثال بود .

اینکه احتمالا هک شده باشید به صفر (0%)میل میکنه ، چون اطلاعات شما اصلا واسه یه هکر مهم نمی تونه باشه که کلی درد سر بکشه تا هکتون کنه. تازه اونم تو ایران.

موفق و پیروز باشید.

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین توانای این باشگاه یه سوال آیا امکان این هست که یه ایمیل رو به کلی حذف بکنیم اگه اره راهنماییم میکنین؟؟؟

ah.fekri

عضو جدید
سلام بر مهندسین توانای این باشگاه یه سوال آیا امکان این هست که یه ایمیل رو به کلی حذف بکنیم اگه اره راهنماییم میکنین؟؟؟

سلام

بله این امکان وجود دارد .
یاهو میل Yahoo! mail:
به این صفحه مراجعه کنید termination page و در پایان Terminate رو کلیک کنید .
* باید پسورد رو داشته باشید.
* فکر کنم یه مدتی هم طول بکشه تا پاکش کنن .
* نکته آخر : اکانت حذف شده شما امکان برگشت رو نداره .
اگر در صفحه termination page با مشکلی مواجه شدید بگید تا راهنمایی کنیم.
بقیه میل سرور ها (Gmail , aol , live ,etc) خواستید هم در خدمتم .

شاد و موفق باشید.

rahaaaaa

عضو جدید
سلام...من وقتی میخوام adobe reader 8رو روسیستمم نصب کنم ارور میده.. چیکار کنم؟مشاهده پیوست 90906

مشکل این هست..
این مسیر رو برو contorol panel-user accountes-change user account contorol settingsبه احتمال زیاد به این شکل هست تنظیماتش
Untitled1.jpg

به این شکل باید باشه..
Untitled2.jpg
موفق باشین..

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل این هست..
این مسیر رو برو contorol panel-user accountes-change user account contorol settingsبه احتمال زیاد به این شکل هست تنظیماتش
مشاهده پیوست 91190

به این شکل باید باشه..
مشاهده پیوست 91191
موفق باشین..

وای آره همین بووووووووووووووووود... مشکلم حل شد مرسی مهندس..............................................................

reza 1989

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!

با سلام و خسته نباشيد
لطف بفرماييد اگه نرم افزار مناسب و كارامدي براي تبديل فايلهاي pdf فارسي به wordميشناسيد معرفي كنيد و اگر در دسترس هست براي دانلود بگذاريد.
با سپاس فراوان
موفق باشيد

reza 1989

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!

با سلام من از مرورگرفاير فاكس استفاده ميكنم.وقتي تو گوگل سرچ ميكنم بعضي اوقات حروف فارسي را نميشناسه و نتايج جستجو به صورت حروف ناشناخته(مربع و دايره)هستند.براي رفع اين مشگل چكار كنم؟
متشكرم.

architecttak

کاربر فعال
]درود بر همه مهندسین عزیز
من یه فایل دانلود کردم که نه زیپه نه با rar فعال میشه!!! وقتی راست کلیک میکنم و ران رو میزنم این تصویر میاد میشه راهنماییم کنید؟ اون فایلی که دانلود کردم فیلم بود.1.jpg

architecttak

کاربر فعال
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
من یه فایل دانلود کردم که نه زیپه نه با rar فعال میشه!!! وقتی راست کلیک میکنم و ران رو میزنم این تصویر میاد میشه راهنماییم کنید؟ اون فایلی که دانلود کردم فیلم بود.1.jpg

ah.fekri

عضو جدید
با سلام من از مرورگرفاير فاكس استفاده ميكنم.وقتي تو گوگل سرچ ميكنم بعضي اوقات حروف فارسي را نميشناسه و نتايج جستجو به صورت حروف ناشناخته(مربع و دايره)هستند.براي رفع اين مشگل چكار كنم؟
متشكرم.
سلام
دوست عزیز شما میبایست از Character Encoding = UTF-8 استفاده کنید .
مسیر :
Web Developer>>Character Encoding>>UTF-8
اگه مشگلی بود بگو عکس بذارم .

شاد و موفق باشید .

ah.fekri

عضو جدید
من یه فایل دانلود کردم که نه زیپه نه با rar فعال میشه!!! وقتی راست کلیک میکنم و ران رو میزنم این تصویر میاد میشه راهنماییم کنید؟ اون فایلی که دانلود کردم فیلم بود.مشاهده پیوست 91290
سلام دوست عزیز
اگه امکانش هست شما یه راست کلیک کن روی فایلت بعد Properties فایل رو یه عکس بگیر تا بتونم کمکت کنم .

شاد و موفق باشید .

ah.fekri

عضو جدید
با سلام و خسته نباشيد
لطف بفرماييد اگه نرم افزار مناسب و كارامدي براي تبديل فايلهاي pdf فارسي به wordميشناسيد معرفي كنيد و اگر در دسترس هست براي دانلود بگذاريد.
با سپاس فراوان
موفق باشيد

سلام دوست عزیز
یه سر به لینک پایین بزنید شاید مشکلتون حل شه .

http://download.cnet.com/Free-PDF-to-Word-Converter/3000-2079_4-10849566.html

بازم مشکلی بود در خدمتم .
شاد و موفق باشید.

zahra206

عضو جدید
نرم افزار ريكاوري

نرم افزار ريكاوري

سلام يك نرم افزار خوب واسه ريكاوري مي خواهم خودم يك نرم افزار دارم فايل ها رو برگردونده اما هيچ كدوم از pdf ,word , . . .را باز نمي كنه مي گه خراب هستند البته درايو رو هنگام تعويض ويندوز و .. . فورمت شده! ممنون مي شم يك نرم افزار خوب بهم معرفي كنيد!

بالا