مهم ترین اخبار فوتبال ایران

اخبار

ربات
یک امتیاز ارزشمند سپاهان در عربستان

یک امتیاز ارزشمند سپاهان در عربستان

تیم فوتبال سپاهان ایران در عربستان به یک امتیاز ارزشمند دست یافت.

بيشتر...

اخبار

ربات
ایمون زاید: می خواهم باز هم هت تریک کنم

ایمون زاید: می خواهم باز هم هت تریک کنم

مهاجم سه گله‌ی پرسپولیس می‌گوید دوست دارد روند موفقش در هت تریك كردنش ادامه داشته باشد.

بيشتر...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سپاهان در دقیقه 95 پیروزی را از دست داد

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال سپاهان در آخرین دقیقه در خانه الاهلی عربستان متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سپاهان در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 22 چهارشنبه شب به وقت تهران به مصاف میزبانش الاهلی عربستان رفت و با نتیجه یک بر یک متوقف شد. برونو سزار در دقیقه 35 تک گل سپاهان را به ثمر رساند و اولیویرا در دقیقه 5+90 از روی نقطه پنالتی گل تساوی الاهلی را به ثمر رساند.
در دیگر بازی این گروه النصر امارات 2 بر یک از سد لخویای قطر گذشت. با این نتایج سپاهان با 4 امتیاز در صدر گروه C قرار گرفت. تیم‌های النصر و لخویا با 3 امتیاز دوم و سوم هستند و الاهلی با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

اخبار

ربات
پرسپولیس مرا یاد دهه ۶۰ انداخت

پرسپولیس مرا یاد دهه ۶۰ انداخت

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با زدن ۶ گل به الشباب و حمله‌های متوالی مرا یاد پرسپولیس دهه ۶۰ انداخت.

بيشتر...

اخبار

ربات
رحمتی به تمرینات استقلال بازگشت

رحمتی به تمرینات استقلال بازگشت

دروازه‌بان تیم استقلال پس از یک روز غیبت در تمرینات استقلال از امروز دوباره کارش را با این تیم آغاز کرد.

بيشتر...

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين شعاري بود كه داخل استاديوم ميدادن.بعد از 6 گل زده شده

الشباب . استقلال پیوندتون مبارک

اخبار

ربات
مظلومی: ۲ ماه دیگر از تعهدم به باشگاه استقلال باقی مانده است

مظلومی: ۲ ماه دیگر از تعهدم به باشگاه استقلال باقی مانده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تعهد ۲ ساله با باشگاه استقلال داشتم که ۲ ماه دیگر از آن باقی مانده است و پس از پایان تعطیلات در مورد ادامه همکاری مذاکره خواهیم کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
تساوی داماش و ملوان در حضور کی روش

تساوی داماش و ملوان در حضور کی روش

دیدار دو تیم داماش گیلان و ملوان انزلی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

بيشتر...

اخبار

ربات
مظلومی: امیدوارم ذوب آهن مقابل سپاهان هم محکم بازی کند

مظلومی: امیدوارم ذوب آهن مقابل سپاهان هم محکم بازی کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم ذوب آهن در دربی اصفهان هم محکم بازی کند.

بيشتر...

اخبار

ربات
دایی در تمرین راه‌آهن حضور پیدا کرد

دایی در تمرین راه‌آهن حضور پیدا کرد

علی دایی در تمرین امروز راه‌آهن حضور پیدا کرد.

بيشتر...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دروازه‌بان پیشین تیم ملی ممنوع‌ الخروج شد !!

دروازه‌بان پیشین تیم ملی ممنوع‌ الخروج شد !!

دروازه‌بان پیشین تیم ملی ممنوع‌الخروج شد/ 54 ضربه شلاق برای عابدزاده!
دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی در راه صعود به جام جهانی 1998 بود، به دلیل شکایت یک پزشک ممنوع الخروج و به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شد.
احمدرضا عابدزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر گفت: روز اول فروردین قصد سفر به آمریکا و دیدن پسرم پس از یکسال را داشتم که در فرودگاه متوجه شدم ممنوع الخروج هستم و وقتی پیگیری کردم فهمیدم به تحمل 54 ضربه شلاق نیز محکوم شده ام. وی با بیان اینکه در همان روز گذرنامه ام را گرفتند در مورد دلیل این اتفاق گفت: من سال 72 و در دیدار تیم ملی ایران برابر چین تایپه دچار مصدومیت شدید شدم و پایم را به تیغ جراحان سپردم که دکتر مددی این عمل را انجام داد اما پایم کوتاه و بلند شد و پزشکان آلمانی تایید کردند که مقصر این اتفاق پزشک جراح بوده است. احمدرضا عابدزاده خاطرنشان کرد: چند بار برای مداوای پایم به آلمان رفتم و به پزشکان زیادی مراجعه کردم اما متاسفانه مشکل پایم حل نشد و همین عمل اشتباه من را از فوتبال دور کرد. پزشکان آلمانی هم تاکید کردند اگر این پزشک در آلمان مرتکب چنین اشتباهی می شد قطعا بدترین برخوردها با وی صورت می گرفت. دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: به خاطر مصاحبه ای که با یکی از روزنامه های کشورمان انجام دادم دکتر مددی از من شکایت کرد که ظاهرا احضاریه سه بار به آدرس دیگری رفته است و پلاک مغازه من در احضاریه اشتباه خورده بود. وی ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که چطور بدون اینکه بنده در جریان باشم یا به دادگاه بروم برایم حکم صادر شده است و علاوه بر ممنوع الخروج بودن باید 54 ضربه شلاق را هم تحمل کنم. سوال من از آقایان مسئول این است که آیا پیدا کردن احمدرضا عابدزاده در این مملکت کار سختی بود که یک بار هم احضاریه به دست من نرسید؟ عابدزاده خاطرنشان کرد: واقعا اگر یک فرد غیر ورزشی هم بود آقایان اینگونه با او برخورد می کردند و چنین حکمی برایش صادر می کردند. من سالها برای شادی دل این مردم تلاش کردم و زحمت کشیدم اما از زمانی که تیم ملی را به جام جهانی بردم اینگونه با من برخورد می شود و نامهربانی های زیادی را دیده ام و بدترین برخوردها با من صورت گرفت. وی افزود: بسیاری از مردم تهران و حتی کشور می دانند که مغازه من کجای خیابان شریعتی است اما آقایان مسئولان نمی توانستند این مغازه را پیدا کنند و احضاریه را به دست خودم برسانند؟ آیا این درست است که یک قهرمان ملی و کسی که برای این فوتبال زحمت کشیده است را به 54 ضربه شلاق محکوم کنند و با او اینگونه برخورد کنند؟ احمدرضا عابدزاده در پایان گفتگویش با خبرنگار مهر گفت: صبح روز یکشنبه به دادسرای اجرای احکام در میدان ارگ می روم تا پیگیر این پرونده باشم. مطمئن باشید تا انتهای این پرونده خواهم رفت و خسارت همه اتفاقاتی که در این چند روز برایم افتاده است را از آنها می گیرم. اما مردم بدانند که این آقایان چطور با کسی که برای این فوتبال زحمت کشیده است برخورد می کنند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جزئیات تازه‌ای از ممنوع‌الخروج شدن عابدزاده/ چند بازیکن شاهد می‌شوند!
دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که به خاطر شکایت یک پزشک ممنوع الخروج و به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شده بود، با وجود پیگیری‌های زیاد در چند روز اخیر هنوز موفق به حل مشکل خود نشده است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمدرضا عابدزاده که در ابتدای تعطیلات نوروز قصد داشت به همراه خانواده برای دیدار پسرش به آمریکا سفر کند، در فرودگاه متوجه ممنوع الخروج بودن خود شد و پش از پیگیری های لازم متوجه شد به خاطر شکایت یک پزشک و رای دادگاه به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شده است. عابدزاده که گذرنامه اش در فرودگاه توقیف شد پس از تعطیلات ابتدایی نوروز در دادسرای ارگ حاضر شد تا مشکلش را حل کند اما با وجود پیگیری های فراوان هنوز موفق به حل مشکل خود نشده و صبح روز دوشنبه با حضور در سازمان نظام پزشکی از پزشک معالج خود شکایت کرد تا این پرونده وارد فاز جدیدی شود. دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اتفاقاتی که طی روزهای گذشته برایش افتاده است گفت: من یک آدم ورزشی هستم و نمی خواهم حرف های غیر ورزشی بزنم اما از برخوردهایی که طی روزهای گذشته با من صورت گرفته بسیار ناراحت هستم و انتظار چنین نامهربانی هایی را ندارم. من برای شادی دل این مردم سختی های زیادی را کشیده ام اما متاسفانه برخوردهای ناخوشایند با من ادامه دارد. عابدزاده ادامه داد: آقایانی که برای من حکم بریده اند و من را به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم کرده اند رفته اند مسافرت و کسی نیست که به پرونده من رسیدگی کند. در روزهای گذشته بارها به دادسراهای مختلف مراجعه کردم اما کسی نیست که پاسخگوی من باشد و قاضی که این حکم را صادر کرده به مسافرت رفته است. وی با انتقاد از حکمی که غیابی برای او صادر شده است گفت: از مسئولان محترم قضایی می خواهم که به این موضوع رسیدگی کنند که چطور می شود که آقایان احمدرضا عابدزاده را در این مملکت پیدا نکردند و برایش غیابی حکم صادر کردند. اگر این حکم حق من بود حرفی نبود اما اگر نتوانند مرا پیدا کنند و حکم غیابی صادر کنند بحث دیگری است. این یعنی بدرفتاری با کسی که دل این مردم را بارها شاد کرده است. احمدرضا عابدزاده ادامه داد: حرف های ناگفته زیادی برای گفتن دارم اما فعلا خودم را کنترل می کنم تا این حرف ها را بر زبان نیاورم. با این حال کوتاه هم نمی آیم و این پرونده را تا انتها پیگیری خواهم کرد. صبح دوشنبه هم به نظام پزشکی رفتم و از پزشکی که سال 72 زانویم را عمل کرده شکایت کردم. با چند بازیکن دیگر هم که از کار دکتر مددی شاکی بودند صحبت کردم و مطمئن باشید تا انتها پیگیر این مسئله خواهم بود تا ثابت کنم حق با کیست. عابدزاده در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر خاطرنشان کرد: با برخوردی که با من داشتند به حال خودم افسوس خوردم که این همه برای این کشور زحمت کشیدم و حالا اینگونه با من برخورد می کنند. این بدرفتاری ها جواب زحمات من نبود. آقایان تعطیلات من را خراب کرده اند و خودشان رفته اند مسافرت. من بعد از یکسال می خواستم بروم پسرم را ببینم اما مجبور شدم همسرم را تنها بفرستم. وی افزود: پزشکی که در سال 72 زانویم را عمل کرده مرتکب اشتباه شده و به تایید پزشکان آلمانی این عمل باعث کوتاه و بلند شدن پایم شده است. اگر این عمل درست صورت می گرفت من می توانستیم تا 40 سالگی به فوتبالم ادامه دهم. پزشکان آلمانی هم در حالی به شدت عصبانی بودند گفتند اگر این پزشک در آلمان چنین عملی را انجام می داد اعدامش می کردند. عابدزاده در پایان گفت: با وجود اینکه بسیار عصبانی و ناراحت هستم اما خودم را کنترل کرده ام و سعی می کنم حرف های ناگفته بسیاری که دارم را نگویم. اما مطمئن باشید تا انتها این موضوع را رسیدگی خواهم کرد تا به همه ثابت شود حق با چه کسی است. متاسفانه کم لطفی آقایان به عابدزاده تمامی ندارد اما من کوتاه نمی آیم و حرفم را می زنم و این پرونده را هم با جدیت بیشتری پیگیری خواهم کرد.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آه هواداران! بدترین داور بس نبود عزادار هم شد (محسن ترکی)

کد خبر : 68513 زمان ارسال : سهشنبه 08/01/1391 15:43

محسن ترکي عزادار شد

محسن ترکي در غم از دست دادن مادرش عزادار شد.

محسن ترکی بهترین داور سال های اخیر فوتبال ایران :biggrin: که بارها دربی پایتخت را سوت زده است، در غم از دست دادن مادرش عزادار شد.

فدراسیون فوتبال و کمیته داوران نیز در پیام هایی جداگانه درگذشت مادر محسن ترکی را به جامعه فوتبال و داوری و همچنین خانواده وی تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبرجمیل را خواستار شد.

سایت ورزش سه نیز این ضایعه دردناک را به خانواده محترم ترکی تسلیت می گوید.

الله آناسينا رحمت ائلسين
اؤلوم هخدي هاممي اؤلجاخ
خدا جواب بی عدالتی رو داد / خدا مادرش رو رحمت کنه
بيز مؤهسونون الله طرفينن جزالانديرماغينا گؤره سئوينيروخ
مظلومون آهي توتار

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾
الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾
الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾
مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾
إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾
اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶﴾
صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

========================

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾
اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾
لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾
وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

آخرین ویرایش:

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
استقلال در فکر فرار از هت‌تریک مساوی

استقلال در فکر فرار از هت‌تریک مساوی

استقلال در فکر فرار از هت‌تریک مساوی/ ملوان به رده نهم می‌اندیشد
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: در ادامه دیدارهای معوقه لیگ برتر در تعطیلات نوروزی فردا استقلال در سومین بازی در سال 91 به مصاف ملوان می‌رود که آنها در اندیشه فرار از هت‌تریک مساوی‌ها، رسیدن به نخستین برد و بازگشت به رده دوم هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، نوروز سال 91 روزهای شلوغی برای فوتبال باشگاهی بود که در این بین استقلال بیش از همه تیم‌‎ها در این مدت در میادین داخلی و خارجی به میدان رفت و پس از تساوی خانگی برابر نسف قارشی در نخستین روز سال 91، در روز پنجم فرودین برابر ذوب‌آهن اصفهان هم در دیدار معوقه از بیست و هشتم لیگ برتر به تساوی 2 بر 2 رضایت داد. آنها در سومین مسابقه در سال جدید باز هم در ورزشگاه آزادی برابر ملوان به میدان می‌روند که برد این بازی هدیه خوبی برای هواداران استقلال محسوب می‌شود که به فکر انتقام از ملوان هستند. هت‌تریک تساوی در تعطیلات نوروزی نتیجه‌ای ناخوشایند برای این تیم و هوادارانش است و شکست در این بازی، کارش این تیم را برای کاهش امتیازات با سپاهان و تراکتورسازی بسیار سخت‌تر خواهد کرد. ملوان هم که سال جدید را با تساوی بدون گل در شهرآورد گیلان برابر داماش آغاز کرد، همیشه رقیبی سخت برابر استقلال بوده است و در بازی رفت هم با نتیجه 4 بر 2 آبی‌پوشان را از پیش رو برداشته است. در مجموع شاگردان آبی پوش مظلومی این شانس را دارند که با پیروزی بیش از 3 گل در این بازی خانگی به رده دوم بازگردند اما سفیدپوشان انزلی هم به فکر تکرار نتایج شیرین خود برابر استقلال و رسیدن به رده نهم جدول هستند.

اخبار

ربات
صعود صبا به رده چهارم با شکست شهرداری تبریز

صعود صبا به رده چهارم با شکست شهرداری تبریز

تیم فوتبال صبای قم با برتری در دیداری خارج از خانه به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
عمادرضا نمی‌تواند در تمرین سپاهان شرکت کند

عمادرضا نمی‌تواند در تمرین سپاهان شرکت کند

تا زمان تشکیل کمیته انضباطی باشگاه سپاهان و اتخاذ تصمیم لازم، عمادرضا حق شرکت در تمرین‌های این تیم را ندارد.

بيشتر...

اخبار

ربات
کاشی: شانسمان برای حضور در آسیا زیاد شد

کاشی: شانسمان برای حضور در آسیا زیاد شد

کاپیتان تیم فوتبال صبای قم گفت: با عبور از سد شهرداری تبریز گام بلندی برای کسب جواز صعود به لیگ قهرمانان آسیا برداشتیم.

بيشتر...

اخبار

ربات
مظلومی از مدیران استقلال گلایه کرد

مظلومی از مدیران استقلال گلایه کرد

سرمربی آبی پوشان تلفنی گلایه های خود را مطرح کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
احتمال غیبت ۳ بازیکن پرسپولیس در سفر به قطر

احتمال غیبت ۳ بازیکن پرسپولیس در سفر به قطر

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین شرایط مصدومان پرسپولیس را تشریح کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
پروین: نگران مجیدی و الغرافه نباشید؛ دنیزلی استاد است

پروین: نگران مجیدی و الغرافه نباشید؛ دنیزلی استاد است

مدیر فوتبال تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دنیزلی تیم‌های عربی را خوب می‌شناسد، بنابراین نباید نگران بازی با الغرافه و مجیدی بود.

بيشتر...

اخبار

ربات
رحمتی: مشکلی با قلعه‌نویی ندارم

رحمتی: مشکلی با قلعه‌نویی ندارم

دروازه‌بان استقلال گفت: پیشنهاد ۳ میلیاردی باشگاه پرسپولیس برای جذب من شایعه است.

بيشتر...

اخبار

ربات
برهانی: وظایفم را انجام دادم، بدشانس بودم

برهانی: وظایفم را انجام دادم، بدشانس بودم

مهاجم استقلال گفت: وظایفی که در بازی با الجزیره به من محول شده بود انجام دادم اما در ضربات آخر کمی بدشانس بودم.

بيشتر...

اخبار

ربات
زاید بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس - الغرافه شد

زاید بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس - الغرافه شد

ایمون زاید به عنوان بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس مقابل الغرافه معرفی شد.

بيشتر...

اخبار

ربات
دنیزلی:‌ از اینکه در صدر ماندیم خوشحالیم

دنیزلی:‌ از اینکه در صدر ماندیم خوشحالیم

مصطفی دنیزلی می‌گوید از اینکه پرسپولیس صدر جدول گروه D را همچنان حفظ کرده خوشحال است.

بيشتر...

اخبار

ربات
پرسپولیس فصل آینده قهرمان می‌شود

پرسپولیس فصل آینده قهرمان می‌شود

مصطفی دنیزلی گفت: پرسپولیس فصل آینده قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

بيشتر...

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بعد از پروین و دایی // دنیزلی هم خواننده شد !!

بعد از پروین و دایی // دنیزلی هم خواننده شد !!

بعد از پروین و دایی

دنیزلی هم خواننده شد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در استودیو ترانه سرخ خواننده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ترانه سرخ محصولی از باشگاه پرسپولیس با همکاری یکی از خواننده‌های کشورمان است که قرار است به زودی و بعد از سه سال منتشر شود.
پس از خواندن علی پروین و دایی، ‌مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای پرسپولیس نیز با حضور در استودیو ترانه سرخ خواننده شد. بازیکنان پرسپولیس نیز قطعاتی خوانده‌اند.

اخبار

ربات
دنده نورمحمدی نشکسته است

دنده نورمحمدی نشکسته است

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با عکسی که از دنده نورمحمدی گرفتیم مشخص شد که با مشکل شکستگی مواجه نشده است.

بيشتر...