سوال درباره يادداشت ها در آيفون

samar_eng

عضو جدید
سلام
آيفون بخش note يا يادداشتها تعداد محدودي متن را ذخيره نگه ميداره مي خواستم بپرسم چجوري اين مشكل رو حل كنم
وقتي صفحه و يادداشت جديد ذخيره ميكنم سيو ميشه اما بعد از يه مدتي ميبينم خبري از يادداشتهاي اخيرم نيست!!!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
مطمئنید؟!
من خودم الان ۶۶تا یادداشت ذخیره شده دارم:huh:

خب اگه براتون کمه، چندتا اپ یادداشت دانلود کنید

samar_eng

عضو جدید
الان 14 تاست.!!!!!! ولی نمیدونم کجا میشه تنظیماتش رو تغییر داد که بیشتر سیو کنه :(

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این مشکل بعد از جیلبریک بوجود اومده یا قبلشم بوده؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جیلبریک نشده تا کنون
عجیب است
هرچی سرچ کردم فقط این نتیجه اومد که بعد از جیلبریک این مشکل بوجود اومده
که یه بنده خدا هم اینجوری جواب داده و مشکل حل شده ! :
I'm pretty sure you could just set the permissions on private/var/mobile/Library/Notes recursively to 0777 also just for good measure also the private/var/mobile/Library/Caches recursively to 0777. This worked for me with all my other apps that wouldn't save or cache.

____
شرمنده نتونستم کمک کنم
ایشالا بقیه دوستان میان جواب میدن

samar_eng

عضو جدید
عجیب است
هرچی سرچ کردم فقط این نتیجه اومد که بعد از جیلبریک این مشکل بوجود اومده
که یه بنده خدا هم اینجوری جواب داده و مشکل حل شده ! :
I'm pretty sure you could just set the permissions on private/var/mobile/Library/Notes recursively to 0777 also just for good measure also the private/var/mobile/Library/Caches recursively to 0777. This worked for me with all my other apps that wouldn't save or cache.

____
شرمنده نتونستم کمک کنم
ایشالا بقیه دوستان میان جواب میدن

خیلی ممنون از اینکه پیگیری کردید ;)

samar_eng

عضو جدید
دوستان اومدم بگم یادداشتهام پیدا شد. فکر کنم وقتی گوشی رو به لپ تاپ وصل میکردم چون آی تونز بک آپ میگیره نوشته ها از گوشی خارج میشه و میره به ایمیل و فولدر note.
ولی هنوز نمیدونم چی کار کنم که تمام نوشته ها (نه فقط بخشی از اونا) در note گوشی باقی بمونه که همیشه همراهم باشه :(

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان اومدم بگم یادداشتهام پیدا شد. فکر کنم وقتی گوشی رو به لپ تاپ وصل میکردم چون آی تونز بک آپ میگیره نوشته ها از گوشی خارج میشه و میره به ایمیل و فولدر note.
ولی هنوز نمیدونم چی کار کنم که تمام نوشته ها (نه فقط بخشی از اونا) در note گوشی باقی بمونه که همیشه همراهم باشه :(
چه جالب یعنی یادداشت ها رو تو لپ تاپ پیدا کردین؟
بک آپ آیتونز رو میتونید غیرفعال کنید.

بالا