** یک داستان تکان دهنده +18 **

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک داستان کاملا واقعی که در ژاپن اتفاق افتاد!!!

なだや羅やわマヤなた 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に 魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶なだや羅やわマヤな� � 名棚や探したい以下対する 目指し回友人目指し差が愛する なたさるかなだ羅山な滝さやかあ なやマヌらは坂花やまあ傘話間に魚玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさらやわはさたなは やなたきたなよいさは早見たかあや� �カにかわ 鼻高なわ谷中あだ名はさな たかなあかさやなやまなたあかさ なや帆な肉違耶 واقعا ناراحت کننده بود!!! من که اعصابم به هم ریخت !!!!!!!!!!

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدایا چقدر تاثر بر انگیز بود:crying:. بذارید من خودمو بکشم و با این غم زندگی نکنم:w29:

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای عجب داستانی بود!!!!!!!!!!
خیلی لذت بردم
اگه نفهمیدین چی شد بیاین تا براتون تعریف کنم:biggrin:

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای خدایا چقدر تاثر بر انگیز بود:crying:. بذارید من خودمو بکشم و با این غم زندگی نکنم:w29:
نه تولو خدا
از دست تو گلشااااااا
شی شده مگه
:razz: .... سرکار میذاری دیگه!!
شی شده مگه؟!
وای عجب داستانی بود!!!!!!!!!!
خیلی لذت بردم
اگه نفهمیدین چی شد بیاین تا براتون تعریف کنم:biggrin:
واقعا عجف داشتانی بود
آخی ناراحت شدم واقعا:surprised:
الخی نالاحت نشو عسیسم
من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم:cry: چقد غصه... چقد غم...
واقعا

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی تکون دهنده بود ....:surprised:

shiva 420

عضو جدید
نمی دونستم ملت ایران اینقدر به زبان ژاپنی واقف اند . لابد زبان دوم ما ایرانی ها بوده من خبر نداشتم.:eek:
ولی انصافا و با احترام فراوان از تاپیکتون خوشم نیومد وقت با ارزش تر از اونه که بای بحث سر هیچ چی بگذره.
با آرزوی موفقیت برای همه و امیدوارم در آینده شاهد تاپیک هایی با محتوا و در خور نام باشگاه باشیم.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما بزرگ بشي چي ميشي
این دینه این
نمی دونستم ملت ایران اینقدر به زبان ژاپنی واقف اند . لابد زبان دوم ما ایرانی ها بوده من خبر نداشتم.:eek:
ولی انصافا و با احترام فراوان از تاپیکتون خوشم نیومد وقت با ارزش تر از اونه که بای بحث سر هیچ چی بگذره.
با آرزوی موفقیت برای همه و امیدوارم در آینده شاهد تاپیک هایی با محتوا و در خور نام باشگاه باشیم.
عسیسم زنگ تفلیحه ننا تون در خور نامشه دینه

shiva 420

عضو جدید
دوست ندارم خدایی نکرده از من دلگیر بشی.فقط نظرم رو گفتم:gol: