كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریز (Azərbaycan) شهر اولین ها, ما اولین شهری هستیم که دو تیم به صورت مستقیم به لیگ برتر فرستادیم ...

تبریک میگم به آذریای عزیز.امیدوارم تیمای صعود کننده از لحاظ مالی حمایت خوبی بشند تا شاهد اتفاقی که 2 سال پیش برای شهرداری افتاد و این تیم به خاطر شرایط بد مالی سقوط کرد نباشیم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
plz!... just istqlal & perspolice's fun can leave a comment in this topic

فکر نمیکنم اینطوری که میگی باشه.چون اسم تاپیک کل کل فوتبالی و اگه اینطور که شما میگید بود که باید اسمش میشد کل کل پرسپولیس استقلال. در کل بنظرم اگه تیمای پرطرفدار بیشتر باشند بازیها جذاب تر میشه.و فوتبالمون از حالت 2 قطبی بودن در میاد. این روزا که ما فوتبال درست حسابی از تیمامون نمیبینیم.چه تو ایران چه تو آسیا.!!پس با وجود تیمای پرطرفدار تنور لیگ داغتر میشه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا گفته شده من از بی احترامی همتیمیام به تیم رقیب حمایت میکنم ، 100 صفحه اخیر هم تاپیک رو نگاه کردم تو حدود 1000 پست فقط 6 تا تشکر دارم(صفحات 1418،1425،1431،1443،1450 و 1451) از پستهایی که تو محتوای پست کلمه لنگی اومده بوده ، 5 تای اولیش فقط کلمه لنگ بود( کل کل ساده مثل منطق لنگی ، تاپیک لنگستان ، دوستان لنگی و .. ) اما آخریش عبارتی بود که :
البته هرکسی با حرفاش شخصیتشو نشون میده...از لنگیا بیشتر ازین انتظار نیست.وقتی شیث و نصرتی.....از طرفدارش هم انتظار بیشتری نمیره( میتونید صفحه 1451 و قبلش رو بخونید )
این پست اون کاربر استقلالی هم در راستای توهین اون کاربر پرسپولیسی و جملش که این بود : ما در شرایط مختلف متناسب با مخاطبمون حرف میزنیم. و توهین قبلیش بود ازش خواستم مودبانه تر حرف بزنیم و منم فقط بخاطر حمایت اون کاربر استقلالی از من (چون خودم مورد توهین قرار گرفتم) تشکر زدم، وگرنه قصد توهین به پرسپولیسا رو نداشتم و فکر نکنم تا حالا اینجا به کسی از پرسپولیسیا توهین کرده باشم یا کلمات لنگی و اینجور چیزا رو بکار برده باشم ( شاید قبلا یکی دوبار عکس العمل نشون داده باشم )
اما بهتره خودمون به کسی توهین نکنیم و مورد تمسخر قرارش ندیم و همه رو از بالا نگاه نکنیم و کوچیک ندونیم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من برای بازی حذفی نه داور مقصر دونستم نه فدراسیون و نه ....اتفاقا برعکس میگم که بازیکن های داماش خیلی خوب بازی کردند و کسی هم بهشون شکی نداره و....من فقط نوع پنالتی گرفتن های رودباریان ( اینکه زودتر میرفت ) شک دارم که البته الان برای سومین بار تو همین تاپیک دارم میگم نمیگم صد درصد اومده تبانی کرده فقط میگم برام مشکوک بوده ... که امیدوارم که من و بقیه اشتباه بکنیم .اون زمان هم همه ی شما اومدید گفتید الکی دارند بردتون رو لوث میکنند و تیمتون هم خیلی پاکه .ولی بعد دیروز برای بازی استقلال اومدید چه راحت از تبانی بازیکن سپاهان حرف زدید و....که این نوع برخوردتون نسبت به تیم خودتون و تیم رقیبتون برام جالب بود ! ( خود رو پاک دونستن و بقیه ....)اگر هم در مورد رویانیان چیزی گفتم چون شما اخبار داماش رو دنبال نمیکنی اصلا خبر نداری . عروسک گردان مشکلات مدیریتی و مالی داماش تو یک ماه گذشته رویانیان بوده و این همه حاشیه وارد این تیم کرده و مثل اینکه بالاخره رفیقش رو هم دستگیر کردند !موفق باشید :gol:
تو حذفی رو نگفتم کلا منظورم بود .
در مورد رودباریان هم که به نظرم ارزش نداره بیشتر از این بحث بکنیم
اگه شک داری که زود میرفت یه چیزی تو پنالتی ها داریم که 50-50 بهش میگن قبل زدن ضربه گلر یه سمتی رو انتخاب میکنه میره حالا احتمالا چون رودباریان پنالتی گیر خوبی هست از این روش استفاده کرده !
من از تبانی بازیکن سپاهان حرف زدم؟:surprised:یه پست بیارید که من گفتم بازیکن سپاهان جلو استقلال تبانی کرده

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوت کردی خودش رو زد زمین داور هم به درستی اخراجش کرد :w15: ...... بعدشم که هوادارای فهیم تیمتون داشتن لطف خودشون رو به داور ابزار میکردن :redface: . بابا این که از خودتونه ... حالا یه کارت قرمزی هم به تیم حریفتون داد تا یر به یر بشید ...

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوت کردی خودش رو زد زمین داور هم به درستی اخراجش کرد :w15: ...... بعدشم که هوادارای فهیم تیمتون داشتن لطف خودشون رو به داور ابزار میکردن :redface: . بابا این که از خودتونه ... حالا یه کارت قرمزی هم به تیم حریفتون داد تا یر به یر بشید ...

عزيز اصن ديدي تو فيلمو؟:)
بازيكن استقلال مالك توپ بود.................رو توپ تسلط كامل داشت
بعدشم هواداري فهيم پرسپوليس هم كم ابراز لطف نكردن ك:redface:
بعدش كامران جان من ميام به تو ميگم توپ تانك فشفشه....خو ك چي مثلا ...معني خاصي ميده مگه؟:D
بعدشم كارت قرمز تيم حريف دقه 30 بود ...ير به ير كجا بود!:ا

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
عزيز اصن ديدي تو فيلمو؟:)
بازيكن استقلال مالك توپ بود.................رو توپ تسلط كامل داشت
بعدشم هواداري فهيم پرسپوليس هم كم ابراز لطف نكردن ك:redface:
بعدش كامران جان من ميام به تو ميگم توپ تانك فشفشه....خو ك چي مثلا ...معني خاصي ميده مگه؟:D
بعدشم كارت قرمز تيم حريف دقه 30 بود ...ير به ير كجا بود!:ا

شما فکر کنم "مالیک توپ" رو اونطوری که خودت خواستی تفسیر کردی. بازیکن استقلال اصلاً پاش هم توپ رو لمس نکرده، چطوری توپ در مالکیتش بوده؟ توپ بین بازیکن سپاهان و استقلال بود و هیچ کدوم مالک توپ نبودن. اینطوری که شما میگی احتمالاً میتونی بگی مثلاً مهدی رحمتی هم مالک توپ بوده!! :D

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمين فوتبالي در سائوپائولو ، بازيکنان به دليل وجود اين درخت در قسمت ديگر زمين بازي مي کنند و داور هم از فرصت استفاده کرده و در سايه اين درخت استراحت مي کند:D

( جای یه تاپیک طنز فوتبالی تو این تالار خالیه :cool: )

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم مثل همیشه داوری به ضرر پرسپولیس گرفته شد .. اشگالی نداره با کمک داور هم نتونستن شیر های سرخ رو مهار کنن.. من از این میترسم که با همین ناداوری ها تو فینال جام حذفی سر پرسپولیس رو ببرن .... دیشب خیلی جالب بود تو برنامه 90 تمام نا پاکی های لیگ یک رو شد به امید روزی که این نا پاکی ها و لیست های فصل بعد و علی ها و ... از لیگ برتر هم پاک بشه ....

.
.
.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=5]آخرین رده بندی فیفا:

دو رقمی شدن اس اس :98

و طبق معمول لنگ در رده های پایین :460 : )))))))))[/h]

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ليگ برتر چي ؟
جام حذفي هم فردا معلوم ميشه
چ ربطی داشت آخه ؟ داری میگی فقط سپاهان قناری الغرافه رو شکست داده منم میگم 3پایان که حذف شد ..بعد میگی لیگ برتر چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورت بازی لیگ برتر بین سپاهان و الغرافه س ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ
آره حذفیم فرداست باشگاتونم که از هوادارای تراکتورخواهش کرده بیان استادیوم ..خخخخخخخخخ
سپاهان 4 پرسپوليس لونگي 0
خیلی 4 بهتون مزه کرده انگاری .. رفت و برگشت 8 تا از الاهلی هر بازی 4 تا خوردید دیگه فقط 4 میاد تو ذهنتون..بگذریم از 4تایی که پارسال ازش خوردین ..ینی سرجمع 12 گل در 3 بازی از یه تیم خوردین ....خخ

karimi912

عضو جدید
مرتضی احمدی اینگونه گفت: من همه بازیکنان شاهین و پرسپولیس را می‌شناسم و قدیمی‌ترین هوادار پرسپولیس هستم. فکر نمی‌کنم مسن‌تر از من کسی مانده باشد و این خاطره را هم شاید هیچکس نشنیده باشد.
من کارمند راه‌آهن بودم. آن روز حقوق و مزایای خودم که 700 تومان می‌شد را گرفتم و از آنجا به جای خانه، یک راست به ورزشگاه رفتم تا بازی پرسپولیس با استقلال که آن زمان تاج بود را ببینم.
دل توی دلم نبود، بازی که شروع شد گفتم یا ابوالفضل‌ (ع) هر گلی که پرسپولیس بزند صد تومان را صدقه کنار می‌گذارم. پرسپولیس گل اول را زد، صد تومان از آن جییب در آوردم و در جیب دیگر گذاشتم. گل دوم را هم زدند، اینکار را کردم. همینطور گل سوم، چهارم و پنجم هم زده شد. گل ششم که زده شد، گفتم: یا حضرت ابوالفضل (ع) غلط کردم، حداقل صد تومان برای خودم بگذار، من بدون پول چه کار کنم؟
خاطره احمدی که به اینجا رسید، سالن از خنده منفجر شد ...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخیییییییییییییییی
اشکال نداره، نبینم یه وقت لنگیا گریه کنن ...
باخت واسه تیم های کوچیکه، قهرمانی واسه تیم های بزرگ =)))))
.
.
.
جواب هاتون باید جالب باشه :دی

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک میگم به استقلالیای گل

لنگیا هم زیاد ناراحت نشن ایشالله سال دیگه

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجان اونایی که میگفتن قهرمانی جام حذفی واسه ماست و استقلال هم نمیتونه قهرمان لیگ بشه ؟
فکر کنم سال دیگه هم هی باید بیایم بپرسیم که بازی پرسپولیس تو آسیا چند شنبست ؟ =))))))

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی مبارک همه استقلالی های عزیز.....

ولی دلم واسه مهدوی کیا سوخت اشکو توی چشاش می شد دید...
دوستای لنگی هم که کلا غیبشون زده....

بالا