دوست دارین چه کسی رو صندلی داغ بشینه ؟

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز

قدیما یه مهسا مهسا میشناختم !! ینی میگی خودتی ؟:D

بروبچ یه موضوع جالبی بگم براتون !! بابا به پیر به پیغمبر به این سیبیل نفر بعدی کیمیاس ... حالا هی بیا برو بگو فلان :D
خیلی مهسا داریم تو کدومشونو میشناسی؟چ جالب پس از قبل تعین شده کی باید بشینه رو صندلی داغ پس تاپیک فرمالیتس:mad:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی مهسا داریم تو کدومشونو میشناسی؟چ جالب پس از قبل تعین شده کی باید بشینه رو صندلی داغ پس تاپیک فرمالیتس:mad:

نه یه مهسا مهسا میشناختم نه مهسای خالی ..حالا بیخیال
نه خیر فرزندم قبلا هم خود بچه ها انتخاب کردن فقط قرار بود بعد امتحانا برگزار بشه گرچه چون تعداد رایای شرقی الان 10 تا شده میره تو لیست فقط مهم اینه که کی ... ! .

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس چرا مهسا رو نمی یارید تو این برنامتون
mahsa.mahsa
کی پس نوبتش میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که امضاش اینه باید بشینه...:D
آنگاه که بهانه ها حکم کنند ..:gol:

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آق حمید! پس این صندلی رو چه موقع میخوای راه بندازی؟
امتحانا هم که تمام شد!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
کی به کیه ؟!
یه نفر منو روشن کنه ببینم به کی باید رای بدم ! :D

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

قدیما یه مهسا مهسا میشناختم !! ینی میگی خودتی ؟:D

بروبچ یه موضوع جالبی بگم براتون !! بابا به پیر به پیغمبر به این سیبیل نفر بعدی کیمیاس ... حالا هی بیا برو بگو فلان :D
آقای حمید خان گل بلبل ، گل در چمن شما مراجعه کن به پست 2911 که توسط کاربر محترم coral می باشد اونوقت متوجه میشی که این ناصر خان 15 عدد رای غیر تکراری اورده که اون باید بشینه حالا میگیم نیست اشکال نداره یکی رو بنشون ولی در اولین فرصت که این کچل خان تشریف فرما شد بی چون و چرا اون باید بشینه حتی اگه 2روز مرخصی داشته باشه صندلیش فشرده برگذار شه:D
:w18:آخه این بعد سربازی میره زن میگره اون وقت ما دست و پامون به جایی بند نیست:w08:
میدونی که این ناصر با اون کچلیش خواستگار زیاد داره خودش به من میگفت:surprised:
فکر کنم تو محله این ناصر کچل اینا برعکس باشه دخترا میرن خواستگاری پسرا:w15:

آخرین ویرایش:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آق حمید! پس این صندلی رو چه موقع میخوای راه بندازی؟
امتحانا هم که تمام شد!

تقصیر کیمیاس ! وقتش پره همش ...
هفته دیگه فک کنم 4 شنبه 5 شنبه و جمعه

آقای حمید خان گل بلبل ، گل در چمن شما مراجعه کن به پست 2911 که توسط کاربر محترم coral می باشد اونوقت متوجه میشی که این ناصر خان 15 عدد رای غیر تکراری اورده که اون باید بشینه حالا میگیم نیست اشکال نداره یکی رو بنشون ولی در اولین فرصت که این کچل خان تشریف فرما شد بی چون و چرا اون باید بشینه حتی اگه 2روز مرخصی داشته باشه صندلیش فشرده برگذار شه:D
:w18:آخه این بعد سربازی میره زن میگره اون وقت ما دست و پامون به جایی بند نیست:w08:
میدونی که این ناصر با اون کچلیش خواستگار زیاد داره خودش به من میگفت:surprised:
فکر کنم تو محله این ناصر کچل اینا برعکس باشه دخترا میرن خواستگاری پسرا:w15:

اره ولی فعلا کیمیا ردیف شده بعدش ناصر کجل بعدش دوباره رای گیری ...خیلی از رای گیریا زماین بوده که اصلا معنی نداشته !! سر خود بوده ! چه وضعیتیه ..زنظم نداره باید یه فکری بکنم براش :D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مهسا بايد بشينه من به مهسا راي ميدم

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
جکی چان

بالا