صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 22

تاپیک: مهندسی اجرایی عمران

متخصص تحصیلات تکمیلی مهندسی عمران آواتار emrah931
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مهندسی اجرایی عمران

سلام.دوباره سازمان سنجش اسم رشته مهندسی تکنولوژی عمران عمران را تغییر داده و مهندسی اجرایی عمران نامگذاری کرده و سرفصل های این رشته تغییرات اساسی داشته مثلا درسهای تحلیل سازه ها و طراحی فولادو بتن معادلات دیفرانسیل و.... حذف شده و به جای آن درسهای اجرایی ارائه گردیده است واین تغییرات برای ورودی های 91 اعمال خواهد گردید.
    از توکل تو همین بس که راهی برای روزی خود جز خداوند سبحان نیابی

2. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار arghavanii
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2010/9

پيش فرض

اینکه بیشتر شبیه فنی حرفه ایه؟؟؟ کسی تحلیل سازه یا طراحی سازه پاس نکنه که از سازه سر در نمیاره؟!؟

رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز.این تغییرات واسه اینه که دیگه به این رشته نظارت و محاسبات ندن.

5. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار دادآفرید رضایی
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2011/8
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله emrah931 نمايش پست
    سلام دوست عزیز.این تغییرات واسه اینه که دیگه به این رشته نظارت و محاسبات ندن.
    با سلام خدمت دوست عزیز
    قابل توجه شما و سایر بازدید کنندگان این تاپیک عرض کنم که قطعا و یقینا به رشته عمران-اجرایی مهر نظارت داده میشود.
    دیروز همسایه ام از گرسنگی مرد ، در عزایش گوسفندها سربریدند.

دکتر شریعتی

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

7. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله دادآفرید رضایی نمايش پست
    با سلام خدمت دوست عزیز
    قابل توجه شما و سایر بازدید کنندگان این تاپیک عرض کنم که قطعا و یقینا به رشته عمران-اجرایی مهر نظارت داده میشود.
    پس تکلیف رشته مهندسی تکنولوژی عمران-عمران چی میشه که اولا دوساله فقط همچین رشته ای با این نام تو دانشگاه بود دوما تمام درسهای محاسباتی رو هم پاس کردن ولی با این حال باز هم فقط صحبت از نظارت هست نه محاسبات.و اگر قرار باشه به مهندسی اجرایی عمران هم نظارت بدن چه دلیلی داشت اسمش تغییر بدن و درسهای محاسباتیش حذف کنن؟

عضو فعال آواتار middbox
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله emrah931 نمايش پست
    پس تکلیف رشته مهندسی تکنولوژی عمران-عمران چی میشه که اولا دوساله فقط همچین رشته ای با این نام تو دانشگاه بود دوما تمام درسهای محاسباتی رو هم پاس کردن ولی با این حال باز هم فقط صحبت از نظارت هست نه محاسبات.و اگر قرار باشه به مهندسی اجرایی عمران هم نظارت بدن چه دلیلی داشت اسمش تغییر بدن و درسهای محاسباتیش حذف کنن؟

این رشته تا جایی که من سر فصلشو خوندم فقط کارش نظارت در پروژه هاست ، و به هیچ وجه دیگه حق محاسبات ندارن... ، البته احتمالا به ورودی های قبل حق محاسبه بدن...

دوستان اینم بگم این رشته با این سر فصل ها بنظرم از لحاظ کاری هیچ مشکلی نداره و شاید از تکنولوژی و عمران عمران هم بهتر باشه...

من تعداد مهندسایی که به محاسبه رو میارن رو زیاد نمیبینم بیشترشون کار اجرایی میکنن چون سودش بیشتره ( البته در حال حاضر ) حق محاسبه مگه چقدره ، فکر نکنم زیاد باشه... کسی میدونه؟؟؟؟
    فراموش نکنید عده ای زنده بودنشون به شما بستگی داره [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    از همتون تشکر میکنم و به امید روزی که موفقیت همتونو ببینم.
    خدانگهدار

10. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار amir-
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله middbox نمايش پست
    این رشته تا جایی که من سر فصلشو خوندم فقط کارش نظارت در پروژه هاست ، و به هیچ وجه دیگه حق محاسبات ندارن... ، البته احتمالا به ورودی های قبل حق محاسبه بدن...

دوستان اینم بگم این رشته با این سر فصل ها بنظرم از لحاظ کاری هیچ مشکلی نداره و شاید از تکنولوژی و عمران عمران هم بهتر باشه...

من تعداد مهندسایی که به محاسبه رو میارن رو زیاد نمیبینم بیشترشون کار اجرایی میکنن چون سودش بیشتره ( البته در حال حاضر ) حق محاسبه مگه چقدره ، فکر نکنم زیاد باشه... کسی میدونه؟؟؟؟
    اینکه اجرا درامد زا هست یا محاسبه و نظارت جای بحث گسترده داره...
    اما اینو من قبول ندارم(جمله bold شده)
    وقتی به یه نفر میگن مهندس یعنی در تمام شرایط(محاسبه و اجرا)بتونه اظهار نظر کنه
    اگر کسی وارد اجرا بشه اما دید محاسباتی داشته باشه بهتر و بیشتر میتونه تو کارش موفق باشه
    مهندسی که طراحی فولاد و بتن نخونه و فقط اجرا بهش یاد بدن با یه معمار تجربی هیچ فرقی نداره
    ناگفته نمونه که در دنیای اجرا تمام مسایل قابل گفتن و اموزش نیست و خیلی از مطالب رو باید دید و تجربه کرد
    موفق باشین
    تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف

مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

چون ممکنه بازدید بعدی خیلی طولانی بشه همین الان،سال جدید رو به همه ی مهندسان و دوستان گلم پیشاپیش تبریک میگم

12. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار middbox
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله amir- نمايش پست
    اینکه اجرا درامد زا هست یا محاسبه و نظارت جای بحث گسترده داره...
    اما اینو من قبول ندارم(جمله bold شده)
    وقتی به یه نفر میگن مهندس یعنی در تمام شرایط(محاسبه و اجرا)بتونه اظهار نظر کنه
    اگر کسی وارد اجرا بشه اما دید محاسباتی داشته باشه بهتر و بیشتر میتونه تو کارش موفق باشه
    مهندسی که طراحی فولاد و بتن نخونه و فقط اجرا بهش یاد بدن با یه معمار تجربی هیچ فرقی نداره
    ناگفته نمونه که در دنیای اجرا تمام مسایل قابل گفتن و اموزش نیست و خیلی از مطالب رو باید دید و تجربه کرد
    موفق باشین

مهندس من از وقتی یادمه پدرم پیمانکار بوده و با همه جور مهندس روبرو شدیم ، نیاز محاسباتی که شما ازش حرف میزنی خیلی کمتر از تجربه است... البته بستگی داره کجا کار کنی...

من گفتم مهندسی تکنولوژی از نظر درآمد بنظرم بهتره ... تا اینکه بشینی تو یه دفتر و فقط کار محاسباتی انجام بدی...

در ضمن زیاد هم به مهندسای ما نبالید که هیچی حالیشون نیست... ( هممون اومدیم با چندتاواحد پاس کردن اسم خودمونو گذاشتیم مهندس) نصف کار یه مهندس رو برنامه های محاسباتی انجام میده... ( آقایون مهندسی اجرایی مطمئن باشید رشته شما اگه بهتر نباشه کمتر نیست ، هر کی هم میگه بیاد اثبات کنه ، و نشون بده که با دوتاواحد پاس کردن نمیشه گفت مهندسه ، از نظر من یه مهندس واقعی میتونه حتی یه مکانیک خودرو هم باشه )

وقتی رفتی تو یه پروژه و کارتو بدون کوچکترین اشتباهی انجام دادی و مشکلات پیش بینی نشده رو حل کردی اونوقت بگو مهندسی.... با خودمم هستم..
    ببخشید اگه حرفام رک بود...
    فراموش نکنید عده ای زنده بودنشون به شما بستگی داره [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    از همتون تشکر میکنم و به امید روزی که موفقیت همتونو ببینم.
    خدانگهدار

14. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار amir-
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله middbox نمايش پست
    مهندس من از وقتی یادمه پدرم پیمانکار بوده و با همه جور مهندس روبرو شدیم ، نیاز محاسباتی که شما ازش حرف میزنی خیلی کمتر از تجربه است... البته بستگی داره کجا کار کنی...

من گفتم مهندسی تکنولوژی از نظر درآمد بنظرم بهتره ... تا اینکه بشینی تو یه دفتر و فقط کار محاسباتی انجام بدی...

در ضمن زیاد هم به مهندسای ما نبالید که هیچی حالیشون نیست... ( هممون اومدیم با چندتاواحد پاس کردن اسم خودمونو گذاشتیم مهندس) نصف کار یه مهندس رو برنامه های محاسباتی انجام میده... ( آقایون مهندسی اجرایی مطمئن باشید رشته شما اگه بهتر نباشه کمتر نیست ، هر کی هم میگه بیاد اثبات کنه ، و نشون بده که با دوتاواحد پاس کردن نمیشه گفت مهندسه ، از نظر من یه مهندس واقعی میتونه حتی یه مکانیک خودرو هم باشه )

وقتی رفتی تو یه پروژه و کارتو بدون کوچکترین اشتباهی انجام دادی و مشکلات پیش بینی نشده رو حل کردی اونوقت بگو مهندسی.... با خودمم هستم..
    ببخشید اگه حرفام رک بود...
    این نظر شماست...
    و در جایگاه خودش محترمه...
    تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف

مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

چون ممکنه بازدید بعدی خیلی طولانی بشه همین الان،سال جدید رو به همه ی مهندسان و دوستان گلم پیشاپیش تبریک میگم

16. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار Parvix
    رشته
    مهندسی عمران
    تاريخ عضويت
    2009/7
    محل سكونت
    بلندای آسمان

پيش فرض

سلام به دوستان
    راجع به بحثی که شده ... به نظر من هم واحد پاس کردن لازمه هم تجربه و این 2تا با هم کامل هستن....
    اینکه ما واحد پاس میکنیم واسه اینه که دیگه آزمون و خطا پیش نریم(اصول و چارچوب کار رو بدونیم ) .... و با تجربه است که میتونیم سریعترین راه و اقتصادیترین راه (در عین حال ایمن بودن ) رو پیدا کنیم...
    به همین آسونی...

18. تشكرها از اين پست

صفحه 1 از 3 123 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 17
    آخرین ارسال: 2013/10/05, 06:50 PM
  2. ارشد مهندسی اجرایی
    توسط KARA_DENIZ در تالار کارشناسی ارشد
    پاسخ ها: 8
    آخرین ارسال: 2010/10/04, 03:16 PM
  3. مهندسي تكنولوژي عمران آب و فاضلاب
    توسط بيتا62 در تالار کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری